Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Szkoda dzieciaka :(  (Przeczytany 1038 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tomasz

  • Gość
Szkoda dzieciaka :(
« : 2003-08-24, 21:18 »
Wiadomość z onetu :Trzyletnie dziecko zagryzione przez psa

 

 Trzyletnie dziecko zostało w niedzielę zagryzione przez psa w gminie Janowa k. Nidzicy (woj. warmińsko- mazurskie). Informację taką przekazała PAP Monika Wejknis z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Do wypadku doszło w niedzielę po godz. 16. Dziecko razem z rodzicami przyjechało do znajomych w odwiedziny. Według ustaleń policji - pewnym momencie podeszło - w pobliże psa, dużego mieszańca, który przy budzie był uwiązany łańcuchem. Trwa badanie okoliczności tego wypadku. Zwierzę trafiło na obserwację weterynaryjną.
 
Znowu na wsiach jesienią urodzi się tysiące psów a potem wylądują w schroniskach :grr:
Zapisane

MIMI

  • Gość
Szkoda dzieciaka :(
« Odpowiedź #1 : 2003-08-24, 21:35 »
w sumie nie wiem co ma zagryzienie dziecka do przyrostu kundli na jesień ale te dwie różne sprawy skłaniaja mnie do refleksji:

- widać do czego doprowadza tępota i brak litości- przypuszczalnie pies całe życie nie obwąchał innego kąta jak własną bude i sie nie dziwie ze jest agresywny, kto by nie był jakby całe zycie spędzał na łańcuchu
-ciekawe w jakim wieku było dziecko- bo jak słysze ze pies zagryzł 14-15-letnie "dziecko"  to jakoś trudno mi uwierzyć ze sie na owe "dziecko" rzucił bez powodu, jasne ze sie zdarza, ale media rozdmuchują sprawe czesto nie podając istotnych sczegółów typu ze "dziecko" najpierw kopało psa albo drażniło
- bądą teraz usypiac psa ale uważam ze powinni wobec prawa odpowiadac rodzice- jesli dziecko miało np. 5 lat- dlaczego było sam na sam z psem, bo przypuszczam ze inaczej nie zostałoby zagryzione
-dobrze ze to nie pies rasowy, bo media zaraz pzrykleiłyby metke do całej rasy, jakby to był bullterrier albo rotweiler to by grzmiało!!!
- co do psów wiejskich trafiających do schronisk- powiem szczezre ze wątpię- one są wkładane do worka po ziemniakach i topione, sposób z uderzeniem siekierą w głowe wchodzi w gre, a co bardziej wyrafinowane- zawieszanie worka z pieskami na gałęzi i strzelanie do nich (znam przypadek!!!)
     napisałam ten tekst aby sprowokowac dyskusję mam nadzieje ze nie odbierzesz tego jako atak Tomku na swoją osobę, jestem juz ostrożna bo atmosfera na tym forum bywa nieprzyjemna i to z powodu osób które powinny tu swiecic przykładem
oczywiście pomysł z rodowodową suką mnie rozsmieszył ale mysle ze atak na ciebie nie jest tu konieczny :)
no to tyle bo sie rozpisałam a Polak odobno czytac nie lubi:)
Zapisane

zly_pies

  • Gość
Szkoda dzieciaka :(
« Odpowiedź #2 : 2003-08-24, 22:35 »
Brawo Mimi!!! To cala prawda i tylko prawda, a Tomasz- jesli to ten sam o ktorym mysle, lubi takie historie!!!
Temat podejme, jesli pozwolisz za dwa dni bo za dwie godzinki wylatuje sluzbowo.

Pozdr...Zoska!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Szkoda dzieciaka :(
« Odpowiedz #2 : 2003-08-24, 22:35 »

MIMI

  • Gość
Szkoda dzieciaka :(
« Odpowiedź #3 : 2003-08-24, 22:37 »
juz wiem conieco na temat tej sprawy- dziecko miało 3 lata???? bez komantarza, bo juz jest na górze :grr:
zly pies -   :oops:
Zapisane

myszka

  • Gość
Szkoda dzieciaka :(
« Odpowiedź #4 : 2003-08-24, 23:05 »
Przesuwam, bo nie miejsce na ten post.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 21 zapytaniami.