Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pytanie  (Przeczytany 798 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krówka

  • Gość
Pytanie
« : 2003-09-15, 17:35 »
gdzie w warszawie można  pojeśdzić za pracę?
prosze odpowiedzcie!
Zapisane

Tafta

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #1 : 2003-09-15, 19:20 »
Molcia, tu raczej nie ma nikogo z Warszawy kto orientowałby się w temacie :)
Zapisane

Agnes

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #2 : 2003-09-15, 19:43 »
ja jestem ja jestem:) ale nie za bardzo potrafie pomóc, ponieważ sama szukałam naprawde długo takiej stajni i znalazłam, mała stajenke:) Ale warto po prostu pojeździc po stajniach i sie zainteresowac osobiscie - tzn popytac czy coś...niestety nie będzie to łatwe pewnie, bo w wawie jest sporo już ludzi jeżdżacych na takich warunkach. Jednak wiem, ze jakiś czas temu - w wakacje jeszcze - szukali w stajni Trakt ludzi do pomocy, jednak nie znam stajni, tylko widziałam ogłoszenie na volcie. Tam też możesz spróbować dać ogłoszenie, że szukasz takiego miejsca. Póki co inaczej pomóc nie potrafie ale życze powodzenia:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pytanie
« Odpowiedz #2 : 2003-09-15, 19:43 »

Tafta

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #3 : 2003-09-15, 21:57 »
ooo, jednak ktoś jest :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #4 : 2003-09-17, 13:02 »
też kiedyś myślałam żeby tak "zarabiać" na jazdę ale teraz jest Ginger i nie muszę :P
Zapisane

absencja

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #5 : 2003-09-17, 15:33 »
W Truskawiu pod Warszawą można mieć tańsze jazdy za pracę, całkiem za pomoc pewnie też można jeździć, ale za to nie ręczę. Ja byłam z nimi w wakacje na obozie właśnie za pomoc, więc w ciągu roku chyba też się da...a w ogóle, to bardzo fajna stajnia i gdybym mieszkała w Wa-wie, pewnie bym tam jeździła:)
Zapisane

forcia13

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #6 : 2004-11-03, 16:52 »
ja jeżdżę w truskawiu, co prawda nie za pracę, ale wiem, że jest taka możliwość. to znaczy pewna nie jestem czy jeździ się całkowicie za darmo, ale zawsze trochę taniej.
Zapisane

Odissa

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #7 : 2004-11-04, 17:55 »
Mało jest stajnie w Polsce całęj wogule zeby mozna jezdzic za prace , a najfajniej jest pracować "u koni" za darmoche :) i czerpać sama rodoche z tego że sie przebywa z konikiem duzo czasu :)
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #8 : 2004-11-04, 20:57 »
według mnie to jest sporo stajni gdzie sobie za prace można pojeździc tylko trzeba wiedzieć gdzie i umieć sie wkrecić, ja sie jeszcze niespotkałam ze stajnią w którą by sporo dziewczyn (bo w koncu chłopaki jeżdzacy to gatunek na wymarciu) jeżdżących tam za prace... tzeba tylko sie wkręcić :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pytanie
« Odpowiedz #8 : 2004-11-04, 20:57 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 22 zapytaniami.