Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu

Autor Wątek: Legalizacja marihuany ?  (Przeczytany 13327 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jimmy

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« : 2004-02-05, 16:02 »
Czy jesteś za legalizają marihuany ? (gandy, ziela,zielonego)

Bynajmniej nie palię i palić nie zamierzam. Poprostu chcę znać wasze zdanie na ten temat.
Zapisane

Ax

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #1 : 2004-02-05, 16:52 »
NIE.
NIE PALĘ i tak jak Ty PALIĆ NIE ZAMIERZAM.
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #2 : 2004-02-05, 17:07 »
Spox tylko mi chodzi o samą legalizację. Bo to czy chcesz brać czynie chcesz to zalezy tylko od ciebie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedz #2 : 2004-02-05, 17:07 »

anneri

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #3 : 2004-02-05, 17:12 »
Jestem za legalizacja. Sama nie pale i palic nie zamierzam.
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #4 : 2004-02-05, 17:55 »
A ja nie jestem za legalizacją. Wkońcu zioło to też narkotyk, to co za różnica czy miękki, czy twardy.
Ps. Nie palę i nie mam najmniejszego zamiaru tego robić.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #5 : 2004-02-05, 20:04 »
jestem przeciwna, chociaż polacy zbili by na tym niezły interes, w końcu są producentami najlepszych narkotyków ;)
Zapisane

anneri

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #6 : 2004-02-05, 20:14 »
Kiedy ganja bedzie legalna, bedzie przynajmniej wiadomo co sie pali, z jakimi dodatkami... :roll:
Zapisane

kasia

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #7 : 2004-02-05, 20:48 »
jestem przeciw
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #8 : 2004-02-05, 20:52 »
Opodatkowana ganja to kupa szmalu dla Skarbu Państwa. Dziura budzetowa załatana. Wiele osób znalazło by prace na plantacjach ziela.

Minusy to napewno szerszy dostęp (sprzedasz nieletnim). Widok zabakanego miasta to tez minus.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedz #8 : 2004-02-05, 20:52 »

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #9 : 2004-02-05, 20:53 »
Ja jestem za, tak jak to zrobila Holandia. Dzieki temu spadlo uzywanie ciezkich  narkotykow. Przestali rowniez zarabiac ciemne typki, i tym samym dofinasowywac przestepczosc.
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #10 : 2004-02-06, 08:07 »
jak najbardziej za legalizacja. troche to zniweczy dzialania polswiatka i wszystkich przekretow z tym zwiazanych. A poza tym jak wiadomo wszystko to co legalne juz tak nie pociaga. W Holanii po legalizacji spadlo uzycie zarowno ciezkich narkotykow jak i legalnej marihuany...
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

iwa

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #11 : 2004-02-06, 08:09 »
Cytat: xeite
Ja jestem za, tak jak to zrobila Holandia. Dzieki temu spadlo uzywanie ciezkich  narkotykow. Przestali rowniez zarabiac ciemne typki, i tym samym dofinasowywac przestepczosc.

racja. tyle tylko,ze polska jest tak inteligentnym krajem,ze czy bedzie legalizacja czy nie to i tak bedzie balagan:)tu nic nie jest na swoim miejscu :roll:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #12 : 2004-02-06, 11:56 »
Jak najbardziej za :)
Zapisane

anneri

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #13 : 2004-02-06, 12:02 »
Jestem za....w Holandii procent uzaleznionych od dragow jest o wiele mniejszy niz w Polsce...mimo ze tam marihuana jest legalna. Kase zarobiona na sprzedazy ziela przeznacza sie na lecznie uzaleznionych.Maja efekty, a ludzie pala w domach wiec na ulicy nie widac twego specjalnie.

Mnie palenie nie bawi i nigdy mnie nie pociagalo.
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #14 : 2004-02-06, 15:56 »
ja nie mam zdania nei pale i nie bede palic ale jak appierosy i alkochol jest lekalne a szkodza zdrowiu wiendz jak gandiza tez bendize to ... a nie wiem juz sama
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedz #14 : 2004-02-06, 15:56 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #15 : 2004-02-06, 18:24 »
Zanim przeczytalałam Wasze wypowiedzi dałam na nie, a teraz dałabym na tak.. skoro w Holandi zmniejszyło sie używanie tych 'gorszych'.. a ja nienawidze ćpunów..  Nie lubie stać na przystanku i patrzec sie na te ich malutnie półprzytomne oczka :P. A co do marysi to nigdy nie paliłam i nie będę, wystarczy mi to ze fajnie wygląda ;)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #16 : 2004-02-06, 18:30 »
Jestem za  :wink: Jest to takie samo swinstwo jak akohol czy fajki...  Przynajmniej ja to tak uwazam....
Zapisane

hexe

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #17 : 2004-02-06, 19:12 »
jestem ZA :)

w malych ilosciach czemu nie :lol:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #18 : 2004-02-06, 19:42 »
ja miałam takie szczęście, że w mojej szkole nie było mowy o żadnych narkotykach etp. (oczywiście mówię o czasach podstawówki i gimnazjum ;)) nie miałam kontaktu z żadnymi wykolejonymi ludźmi, mam nadzieję, że takich nie spotkam :P

wiecie, legalizacja marihuany pociągnęła by za sobą legalizację aborcji itd, wyniknęłyby z tego wielkie spory i niedomówienia hehe, zresztą w Polsce wszystko jest możliwe :lol:
Zapisane

mili

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #19 : 2004-02-06, 19:47 »
nie wiem... polska to takie kraj, że nie wiem jakby to wyglądało... zresztą nie obchodzi mnie to właściwie... nie palę, nie będę i nie chcę.
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #20 : 2004-02-06, 20:27 »
marichuana=narkotyk narkotyk zabija w okropnych mękach............NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE nie chcę tego w Polsce. NIe chcę wyjść na ulicę i zobaczyć ludzi uzależnionych.....umierających na moich oczach..........
Zapisane

Forum Zwierzaki

Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedz #20 : 2004-02-06, 20:27 »

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #21 : 2004-02-06, 20:51 »
trinti a ja i tak takioch nie widze a takto beda umeirac legalnie ..
Zapisane
To piekło nie raj :)

AgaŚ

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #22 : 2004-02-06, 21:31 »
Cytat: pat
trinti a ja i tak takioch nie widze a takto beda umeirac legalnie ..

No wlasnie... jak nie ma legalizacji jest wiele osob naloowcow... a jak bedzie to bedzie podobnie! Bo jakbym chciala to znam wiele zrodel z ktorych bym mogla maryske wyrzasnac! I jak ktos chce to skombinuje nawet jesli to nielegalne a jak nie chce nie zapali nawet jak beda mu policjanci sprzedawali!
Zapisane

Gopi

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #23 : 2004-02-07, 08:37 »
Jestem zdecydowanie przeciw.

Cytuj
w Holandii procent uzaleznionych od dragow jest o wiele mniejszy niz w Polsce...mimo ze tam marihuana jest legalna.


Mogłoby też stać się u nas zupełnie inaczej. Teraz może niektórzy boją się bo nielegalne, a jakby to zalegalizowali to już nie. Mogłoby też się to stać kolejnym super mądrym "wyznacznikiem dorosłości", chyba, że mówimy też o legalizacji wśród dzieci, choć nie sądzę. Wydaje mi się jednak, że mentalność w Polsce jest trochę inna od mentalności w Holandii.

Cytuj

Jest to takie samo swinstwo jak akohol czy fajki


Tu został pominięty pewien ważny szczegół. Alkohol, owszem legalny ale UPOJENIE ALKOHOLOWE już nie, to już jest karalne, bo można wtedy wyżądzić komuś krzywdę, tak jak wtedy kiedy ma sie odlot po narkotykach. A po nich NIE DA SIĘ nie mieć odlotu! Zalegalizowanie marihuany to narażanie życia innych ludzi. Przeciez to się utrzymuje w organiźmie przez co najmniej pół roku. W tym czasie nawet jak już nie bierzesz od pewnego czasu to to świństwo jest w twoich żyłach i w każdej, absolutnie w KAŻDEJ chwili może się ujawnić. Możesz siedzieć i rozmawiać z kolegą czy koleżanką i nagle wyda ci się, że to potwór, który chce cię zabić. Nie daj boże miałbyś przy sobie jakiś nożyk, czy scyzoryk, czy nawet ołówek - tym też można np. oko wykłuć. Dajmy na to, masz nóż, bo akurat robiłeś kanapki dla was - zabijasz tego kolegę/koleżankę. Przyjeżdża policja, zabiera cię, okazuje się, że byłeś pod wpływem maryśki. To przecież jet legalne i powszechnie wiadomo, jakie są skutki brania tego. I co? Uniewinnienie? A jak się czuje rodzina tego kogoś kto został zabity? Zginął dlatego, że ktoś chciał mieć odlot, dla zwykłej przyjemności mordercy - i go wypuścili! Nawet żadnej kary nie zapłacił, bo to przecież legalne! To by było straszne! Legalizacja marihuany? - po moim trupie!
Zapisane

iwa

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #24 : 2004-02-07, 08:51 »
to,że marichuana zostanie zalegalizowana, nie znaczy,że jej działanie się zmieni i nie będzie szkodliwa. tak, jak alkohol, czy papierosy.
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #25 : 2004-02-07, 10:21 »
Cytat: Gopi

Tu został pominięty pewien ważny szczegół. Alkohol, owszem legalny ale UPOJENIE ALKOHOLOWE już nie, to już jest karalne, bo można wtedy wyżądzić komuś krzywdę, tak jak wtedy kiedy ma sie odlot po narkotykach. A po nich NIE DA SIĘ nie mieć odlotu! Zalegalizowanie marihuany to narażanie życia innych ludzi. Przeciez to się utrzymuje w organiźmie przez co najmniej pół roku. W tym czasie nawet jak już nie bierzesz od pewnego czasu to to świństwo jest w twoich żyłach i w każdej, absolutnie w KAŻDEJ chwili może się ujawnić. Możesz siedzieć i rozmawiać z kolegą czy koleżanką i nagle wyda ci się, że to potwór, który chce cię zabić. Nie daj boże miałbyś przy sobie jakiś nożyk, czy scyzoryk, czy nawet ołówek - tym też można np. oko wykłuć. Dajmy na to, masz nóż, bo akurat robiłeś kanapki dla was - zabijasz tego kolegę/koleżankę. Przyjeżdża policja, zabiera cię, okazuje się, że byłeś pod wpływem maryśki. To przecież jet legalne i powszechnie wiadomo, jakie są skutki brania tego. I co? Uniewinnienie? A jak się czuje rodzina tego kogoś kto został zabity? Zginął dlatego, że ktoś chciał mieć odlot, dla zwykłej przyjemności mordercy - i go wypuścili! Nawet żadnej kary nie zapłacił, bo to przecież legalne! To by było straszne! Legalizacja marihuany? - po moim trupie!


No tu to chyba przesadziłas. Pół roku po zazyciu nie mozna dostac zadnych shizów. Nigdy takiego przypadku nie było. Naukowo udowodnione jest ze w krwi mozna wykryc po paru dniach(czy tam do 3 miesiecy) a w ceblukach włosów mozna wykryć po pół roku.

Mordrestwo jest zawsze karalne. I obojetnie pod jakim wpływem byłes/aś.

Pozatym sama sobie zaprzeczasz, przeczytaj swój post to znadziejsz fragmenty same sobie zaprzeczające.

Oczywiście szanuje twój głos na nie.
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #26 : 2004-02-09, 23:41 »
Hmm... ja sądzę że w naszym kraju to nie wypali. Polacy to na tyle głupawy naród że niewiedział by kiedy skończyć...
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #27 : 2004-02-10, 08:37 »
Cytuj

 Możesz siedzieć i rozmawiać z kolegą czy koleżanką i nagle wyda ci się, że to potwór, który chce cię zabić. Nie daj boże miałbyś przy sobie jakiś nożyk, czy scyzoryk, czy nawet ołówek - tym też można np. oko wykłuć. Dajmy na to, masz nóż, bo akurat robiłeś kanapki dla was - zabijasz tego kolegę/koleżankę


Przesadzone i to bardzo przesadzone, chyba w ogole pomylilas sie co do narkotyku. Takie efekty to chyba po jakichs srodkach halucynogennych typu grzybki, lsd czy cos, ale na pewno nie po trawie :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedz #27 : 2004-02-10, 08:37 »

Jimmy

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #28 : 2004-02-10, 08:55 »
Cytat: xeite
Cytuj

 Możesz siedzieć i rozmawiać z kolegą czy koleżanką i nagle wyda ci się, że to potwór, który chce cię zabić. Nie daj boże miałbyś przy sobie jakiś nożyk, czy scyzoryk, czy nawet ołówek - tym też można np. oko wykłuć. Dajmy na to, masz nóż, bo akurat robiłeś kanapki dla was - zabijasz tego kolegę/koleżankę


Przesadzone i to bardzo przesadzone, chyba w ogole pomylilas sie co do narkotyku. Takie efekty to chyba po jakichs srodkach halucynogennych typu grzybki, lsd czy cos, ale na pewno nie po trawie :P


Jasne. To tak jakby rok po libacji miec kaca ;) Normalnie z archiwum X. :wink:
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #29 : 2004-02-10, 15:00 »
nei no nie przesadzajmy  .......
Zapisane
To piekło nie raj :)
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.254 sekund z 27 zapytaniami.