Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: Jak wygląda..  (Przeczytany 15177 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tonks

  • Gość
Jak wygląda..
« : 2004-03-03, 20:24 »
Jak wygląda wasz chłopak lub dziewczyna opiszcie ich w paru słowach.

Mój jest włochem takiego właśnie sobie wymarzyłam chłopaka i mam. przyjechał tu z rodzicami (jego tato jest włochem a mama polką)
Ma 155cm ale nie jestem pewna. Jest większy ode mnie ma migdałowe oczy jest śniady umie tańczyć i nie jest flejtuchem!  :)
Gra na pianinie lub fortepianie i chodzi do szkoły z domem. Nie mieszka w tym mieście co ja i jego rodzice. Lecz przyjezdza co dwa tygodnie.
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Jak wygląda..
« Odpowiedź #1 : 2004-03-03, 23:07 »
167 cm wzrostu miskowaty ciemne włosy kruciutkie, szaro zielone oczy, dba o siebie. Taki jakiego sobie wymazyłam :) Moge sie poprzytulać :).
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Dunieczka19

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #2 : 2004-03-04, 12:58 »
Typ misia, czyli szerokie ramiona w które mogę się wtulić, 180, czarne włoski i piwne oczka. Moje ciasteczko :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #2 : 2004-03-04, 12:58 »

onka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #3 : 2004-03-04, 16:33 »
duże cudne brązowe oczy jak u cielaka  :kocham:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #4 : 2004-03-04, 16:41 »
Baaardzo niebieskie śliczne oczęta, który z początku mnie onieśmielały :oops:  Poza tym Zgrabniutki tyłeczek, ładnie ubrany, zadbany i w ogóle miodzio :D
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #5 : 2004-03-04, 17:07 »
Moja Miłość... Po prostu "Kawaii"  :D
Zapisane

whiper

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #6 : 2004-03-04, 18:14 »
Cytat: onka
duże cudne brązowe oczy jak u cielaka  :kocham:

to sie nazta komplement  :hahaha:
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #7 : 2004-03-04, 19:12 »
hmmm ja nie mam chłopaka, ale opisze jak powinien wyglądać hehe oczywiście nie tylko tym się będę kierować przy jego wyborze :)
Powinien mieć 172 (albo coś takiego, nie lubię bardzo wysokich), ciemna karnacja, ciemne włosy, oczy nieistotne, no i musi mi się podobać, a poza tym powinien być czuły, z poczuciem humoru, i trochę pewny siebie :) z którym można o wszystkim porozmawiać... wiek nie ma znaczenia.
No i powinien kochać moją Florcie tak samo jak mnie (no może nawet bardziej ;) )
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #8 : 2004-03-05, 08:10 »
ja moge moje eks.. ktrego nadal kocham..i wogole tak bezdzjenie bez powdu w symie to ropztsanie bo on mial jaks faze..nie wiem dokladnie..nie powiedizl mi..costamgadalismy ale ja byłam narbana a on zjarany..a jak bysmy razem to mówili z ejetsem idealni..bylismy..kocham cie kocham..ja ciebi tez kocham..misczku skarbusiu..kurtke mi zakladał..byłma zqaawsze na pierwyszm miejsuc dla niego..a on dla mnie..odpowrwdzkl mnie do domu..kupowal przety..dobrz mi z nim było..zuplni nie wiem czmu tak nagle sie skoncyzlo..nigdy sie nie klucilismy..a jak on był? idealny..muj ideał..ziomal taki.. odpeordalacz straszny..w 1 gik byl anjgoyzm uczniem w histri szkoly..izapoimponowal mi tym.. siedizlą rdza matametyke w szfie..jak slodki..pali trawe od 3 lat codziennie.. tego w nome nie lubie. codizennie to przesada..i yle kasy na to zmarnowal..i  komórek..heh..ale gitara..on strasnzi taki  gfazowy jest wlazi na slupy ma dobre schizy ...i zarypiaste [poczucie chumoru.. do tego bardzo kocha swoja rodzine i jedb bardzo dobrym starszym bratem..sllodko gotuje i  wogole..dobryz  niego maz bedzie i tatus..ras nie zdał..a z wygldu? hym  idełaem nie jest..ma  blond loki duzy noesek..zacpane oczka..ale i tak mi sie podoba..prz cherekter..jets mpim idealny..ma wady..jest nieslowny i nieodpowiedzialny..ale on stara sie..wspaniely czlowiek..tyllo..nie wiem czemumnie zostawil w taki sposub..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #8 : 2004-03-05, 08:10 »

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Jak wygląda..
« Odpowiedź #9 : 2004-03-05, 09:45 »
Eeeee... nie mam chłopaka, ale opisze Wam kto mi się podoba :P
No więc tak: jest ode mnie wyższy, ma śliczne zielone oczy, (w które zawsze się zapatruje i wyglądam wtedy jak głupek :P). Długie, falowane, blond włosy (za ramiona).
Ma bardzo fajny charakter, ale nie będę tego opisywać, bo dużo czasu by mi to zajęło :P
Zapisane

Gerda

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #10 : 2004-03-05, 12:47 »
Cytat: onka
duże cudne brązowe oczy jak u cielaka  :kocham:

Wymiękam Onka, jakby On to przeczytał :lol: wolę nie myśleć, co by się stało ;) :lol:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #11 : 2004-03-07, 09:28 »
a mnie sie nie podobaja jak kolesie maja dlugiw wlosy..only krutkie..na jaerzyka..i zadych zalow gumek i spinek:P facet to facet1 o.. ma miec w miare szerokie spodnie luzna fajna bluzeee i byc wyluzowany ..i musi umiec sie bic..i musi byc twardy..o
Zapisane

kasia

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #12 : 2004-03-07, 12:55 »
Cytat: onka
duże cudne brązowe oczy jak u cielaka  :kocham:

nie, no...  :lol:  :lol:
i moze jeszcze mówisz mu "Cielaczku"?  :lol:
Zapisane

iwa

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #13 : 2004-03-07, 19:15 »
hmmm....taki sobie misio...ma krótkie włosy,duże łapki,brzuszek ma,nóżki :wink: fajny jest.ale najbardziej to mi się podoba jego głos i ...... :D
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #14 : 2004-03-07, 19:18 »
Cytuj

najbardziej to mi się podoba jego głos i ......

i co...? Bo mi się skojarzenia nasuwają :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #14 : 2004-03-07, 19:18 »

golden

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #15 : 2004-03-07, 19:47 »
Hmm....

164cm, duze zielone oczy, dlugie ciemnobrazowe wlosy, szczupla dziewczeca figura, powalajacy (bynajmniej dla mnie) smiech, glos...

ale to jest malo wazne :) najwazniejsze jest wnetrze czlowieka. :D
Zapisane

anneri

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #16 : 2004-03-07, 22:02 »
Wysoki (186cm), dlugowlosy(jego wlosy sa dluzsze nic moje  :P ), niebieskooki, szczuply, ma ladne dlonie i palce(przydaja mu sie - gra na gitarze basowej w zespole rockowym ;)) , jest normalnym muzkiem co mi bardzo odpowiada :)

No i jest dobrym czlowiekiem, kocha moje zwierzeta, nie oczekuje ze bede jego wielka fanka  :kocham: . JEstesmy razem pol roku...jest nam dobrze w wielu aspektach :D
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #17 : 2004-03-08, 19:11 »
a mi sie tsznie nie podbaj koelsi z dlugimi wlosami..
a damian tez ma pikny glos!! wogole faceci cz3sto maja ladny głos..a baby to tak skzrecza psizc zchrypia..fuu
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Jak wygląda..
« Odpowiedź #18 : 2004-03-08, 20:09 »
Nie mam chłopaka.. Ale jak chyba każda dziewczyna w moim wieku, mam sympatię i on tak mniej więcej wygląda : Czarne włosy, niższy ode mnie, ciemne bardzo oczy, świetny charakterek, wspaniały towarzysz, i kochany i wogule ... nic ując a dodać? hmmm... tu mozna sporo ;)
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

myszka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #19 : 2004-03-09, 19:03 »
190 cm wzrostu, b.szczupły, czarne krótkie włosy, brązowe oczy, bródka.
Zapisane

Nirvana

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #20 : 2004-03-09, 19:48 »
fajnie macie...ja I don't have boyfriend... :cry: :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #20 : 2004-03-09, 19:48 »

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #21 : 2004-03-09, 19:50 »
no ja etz jusz nie:( i stasnzie mi z tym..naprwde ..szgolniz  ego kocham clay czas i all time o nim mysle..wrzysko mi sie kojarzy z nim i wogole..
Zapisane

whiper

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #22 : 2004-03-09, 21:00 »
a ja nie mam chopa i sie ciesze 8) teraz chlopakow uzywam tylko do moich "mądrych" pomysłów, do gadek i do fundowania pizzy, lodów...  :diabolik:
whiper sie robi feministka  :evil:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #23 : 2004-03-09, 21:23 »
ta wlasnoie..co oni ci zrobili?
 ja w sumie mam powdu zeby miec ich dosyc ale  wlasnie ten sam powud poaduje:P hehe ze  che miec nwoego afctea zaby zpaomnic o tamym..o
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Jak wygląda..
« Odpowiedź #24 : 2004-03-09, 21:46 »
Ciapka, czym Ty się szczypiesz ;)? Ja też nie mam chłopaka i dobrze mi z tym. Na wszystko przyjdzie jeszcze czas ;)
Zapisane

myszka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #25 : 2004-03-09, 22:00 »
Ciapka, w wieku 15 lat masz naprawdę jeszcze kupę czasu na "związki".
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #26 : 2004-03-10, 06:56 »
mam lat 16.,. a jakie kupe czasu???czas jest wtedy keidy sie zkaocham i che z kims byc i kche gkogos kochac i che sie z kim kochac..teras jes ten czasi i giatara!..musz se nowego chlopa...bo wteyd zycie neibiera kolorkow...jets ciekaweiej.,,.mozna takie przyjemne zycczy robic..a calowanie jest takie przyjemnie mniam!!!
nawte tatus mi chlopa suzka!:)a czmu mysz ukwazsz ze w wieki 15 lat  to sa ''zwiazki''a  nie ..zwiazki..?
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #27 : 2004-03-10, 09:47 »
Ciapka za parę lat sama się dowiesz dlaczego :roll:
My też miałyśmy po 16 lat i patrzymy na to z perspektywy czasu więc możesz nam zaufać, choć wiem, że Twoja zbuntowana natura Ci na to nie pozwala.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #27 : 2004-03-10, 09:47 »

LiNkSa

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #28 : 2004-03-10, 10:44 »
Eh nie lubie gdy ktoś mówi : Twoja zbuntowana natura.....
Jakoś sie czuje gorsza(?!) wiem, ze nie chodziło ci o nic złego ale ja tak to czuje...  :?
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #29 : 2004-03-10, 11:14 »
LiNkSa przede wszystkim ni chodziło mi o Ciebie. Czytałaś może posty Ciapki z różnych tematów? Jak nie, to przeczytaj to zrozumiesz co mam na myśli mówiąc zbuntowana natura. Z grubsza chodziło mi o to, że nie pojmuję priorytetów Ciapki np. tego, że i kobieta i facet powinni umieć się bić :?  Czy tego, że 16 letnia dziewczyna chodzi przez kilka miesięcy zalana nalewkami :szok:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 27 zapytaniami.