Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: Jak wygląda..  (Przeczytany 15174 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #30 : 2004-03-10, 13:13 »
Skarb już odpowiedziała za mnie :wink:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #31 : 2004-03-10, 20:03 »
a no  takie sa realia dizjwszuch czasów skarb.. jak dl mnei to jest logiczne..ze facet(dziwcyzna nieee) musi umiec si bic..kurde z takim lamusem to sie lepiej nie poakzywac bo idzsz ulica i wiadomo ze kolesi zaczepiaja i che sie trzaskac..tak sie poznaja.. i wogole..wy mialssyie a ja mam 16 lat wiec  taras ja wiem lapiej jakjtes miec 16 lat dzisaj ni wy!oo...a ja dlalej nie rozumiem czmu niby w wikeu 16 lat nie ma powanzych zwiazków..wiadomo e nie wrzyskie ze czesc to uklady partnerskie polegajace na wzjaemnych ficzycznych pryzyjemnosciach ale  s takie w kturych licza sie przedewrzyskim uczucia..uczucie milosci.. a to chyba jets powanazne..bo tak to nie wiem o co wam chodzi..bo chyba nie o sex bo w wieku 16 lat to normalma poztym to napewno nie jest wyznacznik powaznpsci ziwazku..
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Jak wygląda..
« Odpowiedź #32 : 2004-03-10, 20:34 »
Ja mówie... Raz na zawsze ( no może na pare dni :P ) kończe z chłopakami!! Zaczynam bezkrólewie!!!! Męczy mnie już wzdychanie do jednego chłopaka, który tylko się bawi moimi uczuciami, a ja nie mam nikogo na boku i czekam na niego jak głupia! Jeśli nie to nie! Obejdzie się i bez niego!  :?  :?
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #32 : 2004-03-10, 20:34 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #33 : 2004-03-10, 21:06 »
Ciapka ja mam siostrę która ma 15 lat i jakoś w jej towarzystwie nie ma osób które się biją lub muszą się bić (więc nie mów, że takie są realia dzisiejszych czasów, bo ja też w tych czasach żyję i aż taka stara to nie jestem), tym bardziej nie wyobrażam sobie zeby ona się biła, a już jakbym ja zobaczyła pijaną to nie wiem co :grr:
Moja sister już zaczęła owszem się oglądać za chlopakami ale to są pierwsze zauroczenia, zakochania, nie ma jeszcze mowy o prawdziwej,dojrzałej milości. Poza tym sprawdz jeszcze raz gdzie co to jest układ partnerski bo masz mylne pojęcie o tym.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #34 : 2004-03-10, 21:30 »
ruzni sa ludzie..a ja amm lat 16..a pierws zauczrocznia i zkachania to w przedkszlu mialam..a pijana to mnie  siatra ani brt nie widzieli bo takowych nie  posiadam  ale rodzice i owszem i gitara,,.
a ruzni ludiz ruzne towtrzystwa ja nie wiem jak ide ulica to poptu ciagle tka sie bije ciagle ajei bujki nie wiem..dla mnie to normalne wiec nie wiem jak jest gdzie indzej..hyh..
Zapisane

myszka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #35 : 2004-03-10, 22:31 »
I uważasz, że to powód do szczycenia się? Ubogie. Podobnie jak nie jest powodem do szczycenia się, że rodzice nie reagują widząc cię pijaną, tym bym się raczej martwiła. I proszę, nie wmawiajcie, że taka patologia to norma, bo nie jest, ja też nie żyję na pustyni, ale wśród ludzi w różnym wieku.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #36 : 2004-03-10, 22:45 »
Ciapka ja też chodzę po ulicach i jakos nie widuje nikogo kto się biję, nie wiem jak to może być normalne. A skoro Twoi rodzice nie reagują teraz na te Twoje wybryki to ciekawa jestem co bedzie się z Tobą działo za parę lat :roll:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #37 : 2004-03-11, 07:25 »
tez jetsem ciiekawa..hyh
a oni sie mnei pytaja czmu znowu pijana..jka móżie ze trzwzwa bot ylko po jednympiwie i jusz sie nie czepiaja..
to ja szczo móic nie wiem gdz wy zyjecie..mzoe zmyjemy w iinych siatach moz ejak ide zwykla ulica o nie ale jak ide wieczorkiem  w fajna mijscuow z ziomami to ciagle kogos spotykamy..no takie zycie nie wiem..a to nparwde normla..i smisnze jets ze ludiz starsi wlasnie mysla ze pije palii tp to tylko ta mlodierz..blokersi..lumpy..zule..i tp a tu najwkisye kujony z wzorowaym na koniec i jakei tolalne lamusi i tp  .. dobze do starzy wogole nie maja pojecia  jak to jest byc mlodym..zapomnoeli jusz chyba..albo kieyd bylo inaczej..nie wiemyh
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jak wygląda..
« Odpowiedź #38 : 2004-03-11, 07:27 »
myszka popieram, dla mnie dziewczyna w takim wieq jak ciapka mowiaca ze od tygodni anie byla pijana i tze to dziwne i wogole rekord, i szczycenie sie chlopakiem ktory cpa pije i wogole wsdaje sie w rozne rozruby z teg co zrozumia;lam i twierdzenie ze to jest ideal nad idealami...to nie jest bynajmniej normalne, przynajmniej dla mnie...ale coz... :?

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #38 : 2004-03-11, 07:27 »

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #39 : 2004-03-11, 08:02 »
to no bo kardzy jest inny dla mnie nei jesto nromalne nop z ektos biega:)albo ze sie uczy..hewhe nie no tak to sie przedstawia..ja moji pryzjaciele..nkablizsze srodowsiko..dla nas to norma dla was moze nie..a co za runzica w jakim wikeu ? wlasnie w takim wieku sie najwiecej pije.. ja mam znajomych po 20  lat co mysa ze czto pija bo pija rws w tyg..hehe..a  ja i moje ziomy pija codziennie..tanie nalwey..ja jusz nie pije mówiłam po rpzstaniu z damianem zucilam codzienne pice...
mówie ze moze spowaznialam..bo to jest dziceinne picie codziennie.. ja jetsem dziecko..i gitara..mnie to bawi..ma sój siat swoje kredki i tak to wyglda..
Zapisane

psotka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #40 : 2004-03-11, 08:49 »
Cytat: Ciapka
to no bo kardzy jest inny dla mnie nei jesto nromalne nop z ektos biega:)albo ze sie uczy...


a wpadlas na to, ze za pare lat kiedy przestana Cie finansowac rodzice nie znajdziesz pracy bo sie nie uczysz, a bez tego nie przyjma Cie nigdzie i nigdzie sie na studiach nie utrzymasz:) zawsze mozesz skonczyc jako pani w sklepie za lada, ale do tego w sumie tez juz trzeba miec mature :)

w najgorszym wypadku skonczysz jak menel pod mostem, fajne zycie nie? i gdzie beda wtedy twoi super przyjaciele? twoje super zycie i twoje kredki ?
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Jak wygląda..
« Odpowiedź #41 : 2004-03-11, 09:16 »
I tak z niewinnego tematu, w którym Tonks pytała jak wygląda chłopak przeszlismy na świat Ciapki i jej kreedki :lol:

Dobra   ja już nic nie mówię :P
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #42 : 2004-03-11, 10:49 »
Cytuj

w najgorszym wypadku skonczysz jak menel pod mostem, fajne zycie nie? i gdzie beda wtedy twoi super przyjaciele?

Przecież dla niej to super rozwiązanie, z zasiłku na denaturat starczy a kumpli pod mostem na pewno znajdzie do chlania.
Cytuj

ja mam znajomych po 20 lat co mysa ze czto pija bo pija rws w tyg..hehe..a ja i moje ziomy pija codziennie..tanie nalwey..

I myślisz, że masz się czym szczycić, zastanów się, przecież to jest żałosne.

Ciapka Twoi niby-przyjaciele to zwyczajni żule i młodzi alkoholicy co nic sobą nie reprezentują oprócz tego, że chodzą na "miejscówy", piją "tanie nalewy" i się biją. Ja bym się wstydziła coś takiego napisać ale do Ciebie najwyrazniej nic nie dociera
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Jak wygląda..
« Odpowiedź #43 : 2004-03-11, 10:58 »
Ciapka w niedzielę o 21 chyba na tvp2 leci program o alkoholikach. Było ostatnio o 19-letnim chłopaku, który zaczął pić w wieku 13. Teraz strasznie się jąka, nie potrafi sklecić jednego poprawnego zdania.
Polecam obejrzeć.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #44 : 2004-03-11, 11:05 »
Cytuj

Teraz strasznie się jąka, nie potrafi sklecić jednego poprawnego zdania.

A widzisz jak Ciapka pisze? ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #44 : 2004-03-11, 11:05 »

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Jak wygląda..
« Odpowiedź #45 : 2004-03-11, 11:31 »
Widzę własnie dlatego proponuję jej obejrzeć ten program ;)
Zapisane

psotka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #46 : 2004-03-11, 13:55 »
wiecie my sie tutaj tak oburzamy, a pewnie wiekszosci to i tak wymysl bujnej wyobrazni Ciapki  :lol: a przynajmniej ja wole o tym tak myslec  :P
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #47 : 2004-03-11, 14:29 »
No właśnie, może to tylko bajki bo che się dziewczyna popisać.
Zapisane

myszka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #48 : 2004-03-11, 14:30 »
Cóż, jeśli satysfakcję czy radość daje jej wymyślanie takich bzdur, to tym bardziej współczuć...
Zapisane

Nirvana

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #49 : 2004-03-11, 16:00 »
:lol: Dobre, dobre! :wink:
Ja też nie pochwalam takiego zycia...
(nawet złożyłyśmy z przyjaciółką przysięge, że nigdy nie będziemy ćpać, palić i pić...
chociaż to ostatnie, nie zawsze dotrzymuję słowa...ale na sylwka sie szampanek należy
nie?to tylko kieliszeczek... :P )
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jak wygląda..
« Odpowiedź #50 : 2004-03-11, 19:17 »
odrobinie alkoholu jakiegokolwiek raz na jakis czas od swieta nie ma nic zlego, przed wiekszymi posilkami zrseszta zalecane jest wypicie lampki wina... ale w momencie kiedy chce ci sie alkoholu zaczelabym sie martwic... ja tma potrafie sie bawic bez uzywek i zal mi ludzi ktorzy ich do tego potrzebuja...swoja droga to ciapki sprawa co robi, niech se pije, niech potem zyga, niech chodzi na kacu i niech popija zielsko jakims skazonym alkoholem..w najlepszym wypadq straci wzrok czy wpadnie w spiaczke...kto co llubi, mi to ni grzeje ni ziebi ;P

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #50 : 2004-03-11, 19:17 »

onka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #51 : 2004-03-13, 16:44 »
Cytuj

jakby On to przeczytał  wolę nie myśleć, co by się stało

Cytuj

i moze jeszcze mówisz mu "Cielaczku


a widziałyscie kiedyć cielaka?  ;)
spojrzałyscie mu kiedys w oczy?  :D
ma po prostu piekne ,duuuże brązowe oczy z pięknym długimi rzęsami  :wink:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #52 : 2004-03-13, 17:23 »
Ja to Was kobity podziwiam, ze w ogole chce Wam sie odszyfrowywac wiadomosci Ciapki i wdawac z nia w dyskusje. Bo mnie szkoda czasu  :roll:
Zapisane

golden

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #53 : 2004-03-16, 15:36 »
Mozna zyc w takim otoczeniu, w jakim sie chce.
Mozna znlezc sobie przyjaciol takich, jacy odpowiadaja twoim gustom.
 Takim mlodych meneli, ktorzy pija i cpaja, na ulicy jest duzo. mozna sie z nimi zakumplowac, jesli tylko umie sie do nich podejsc.
Mozna zawrocic ich na ta dobra droge, ale mozna tez wpasc w ich zycie. Wtedy myslisz, ze nie ma na swiecie innych ludzi, ze wszyscy sa tacy sami.

ja wiem jedno - mam swoje zycie i probuje je dobrze wykorzystac. Nie mam zamiaru klocic sie o to, jak ktos widzi swiat, jego realia i ludzi w nim zyjacych...
Takie klotnie sa bezdenne, nie uwazacie?
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Jak wygląda..
« Odpowiedź #54 : 2004-03-16, 23:19 »
Dokładnie, to nasza decyzja z kim mamy zamiar sie kumplować.. Możemy cpac na dworcu, na ktorym prawdopodobnie sie zadomowimy bo jak nie bedzie utrzymania trzeba bedzie zainwestowac w jakis przytulny kartonik... Nie mowie ze każdy kto pije skonczy na dworcu, no ale moze tez nie dozyc tyle :P
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #55 : 2004-03-17, 06:35 »
A jak się nic nie robi i nie stara do czegoś w życiu dojść to na mieszkanie raczej się nie uzbiera. Pieniążki mają niestety do siebie to, że z nieba nie spadają i za bezczynność też nikt nam ich nie daje.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Jak wygląda..
« Odpowiedź #56 : 2004-03-17, 15:32 »
Ja nie mam... Debil...
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Jak wygląda..
« Odpowiedź #57 : 2004-03-17, 15:32 »
ja nie mam mojego chlopaka
a jesli chodzi o ideał to tez nie mam ale ktos juz chodzi po ziemi kto mi sie hm podba znamy sie nawed dobrze :)
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #57 : 2004-03-17, 15:32 »

Sal

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #58 : 2004-03-18, 08:59 »
To ja wróce do tematu postu.  ;)

Brunet (zawsze tacy mi się podobali), zielone oczy, okulary (lubię facetów w okularach), 176 cm, szczupły, owłosiony tors (mniam, mniam;) ), ciemna cera. Jak się w lecie opali przypomina wyglądem Włocha.

Mam wymarzonego dla mnie pod względem urody faceta. Urodę zawsze stawiam w rangingu gdzieś na końcu, ale tak fajnie mi się trafiło... :wink:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #59 : 2004-03-18, 19:04 »
ja nie lubie owlosinej klaty.. i teoretycznie wole brunetów..ale damian byl blodynem i go tak kocham ze masakra byle by rudy nie byl..damiana to wogole jak nie znalam to móiwłam ze taki brzydal..a jak sie zakochlam to stal sie najpieknjsyzm facetem na swiecei!!!:)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 27 zapytaniami.