Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Chciałabym..  (Przeczytany 5363 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tonks

  • Gość
Chciałabym..
« : 2004-03-31, 15:34 »
Chciałabym poderwać chłopaka na codzień tego nie robię jak moje hm... "koleżanki" :?  Więc proszę o dobre rady. (Pierwsza miłość :oops: )
Zapisane

awangarda

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #1 : 2004-03-31, 19:00 »
eee no musiasz wyczuc wogolke czy twoj kolega cos do ciebie czuje bo jak nie t o nie ma sensu sie wysialas na jaki kolwiek podryw heh
zreszta ja i tak jestesm za tym ze dziewczyna sobie wybiera chlopaka ktory ja ma podrywac heh ttrroche to skaplikowane ale kkuteczne :wink:  mnie irytuja paninienki ktore podrywaja chglopakow hehe
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #2 : 2004-03-31, 19:53 »
musisz soie sama wprawiac..ucyzc sie na blędach..popros koleznaki zeby sie dwiedziwly  jakie dziwcyzny lubi..cyz np jedes w jego typie..albo niech sie tkos dowie cyz mu sie podobasz..albo posotu sama zagadaj i obserwuj jego reakcje..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chciałabym..
« Odpowiedz #2 : 2004-03-31, 19:53 »

Tonks

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #3 : 2004-03-31, 21:04 »
To znaczy lubi sportsmenki a ja taką nie jestem. Znamy się od 1 klasy postawówki on spowiadał mi się ze swoich panienek, a jak ja coś miałam na sumieniu to ja jemu. Zresztą tpo bardzo dziwne bo on tak jakby coś czuł ale jednak nie wie o tym. Raz była taka sytuacja:
Jestem na dyskotece w szkole tańczyłam z jakimś chłopakiem a on widząc to (widziałam jego wzrok bo on się na mnie patrzył a ja na niego) wziął jakąś dziewczynę do tańca. Potem chciał mnie poprosić ale przerwał mu kolega :?  Zawsze ktoś nam przerywa :?
Zapisane

hexe

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #4 : 2004-03-31, 21:10 »
wiesz jak tak bedziesz sie starala na sile kogos sobie znalezc to ci to na dobre nie wyjdzie..
czasem trza poczekac a na pewno ktos sie pojawi godny zainteresowania :)
Zapisane

myszka

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #5 : 2004-03-31, 21:12 »
Tonks, czy nie pisałaś, że masz chłopaka? :roll:
Zapisane

hexe

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #6 : 2004-03-31, 21:16 »
myszka to nie wiesz ze kobieta zmienna jest ;)
Zapisane

myszka

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #7 : 2004-03-31, 21:19 »
W tym wieku już... :lol:
Zapisane

hexe

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #8 : 2004-03-31, 21:21 »
juz sie przyucza :lol: co by na stare lata dac odpowiednio komus w kosc :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chciałabym..
« Odpowiedz #8 : 2004-03-31, 21:21 »

myszka

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #9 : 2004-03-31, 21:23 »
Już go żal :lol:
Zapisane

golden

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #10 : 2004-03-31, 21:47 »
12 lat i chcesz miec chlopaka :roll:  no nie wiem, moze to blad w profilu?... wiem, ze dziewczyny dojrzewaja szybciej niz chlopacy, ale w wieku 12 lat sprawy milosci zostawialbym troszke bardziej z boku... :roll: przepraszam, jesli coś Cie urazilo zbytnio.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #11 : 2004-03-31, 21:50 »
eee hexst to nie jest na sile..cows midyznimiiskrzy i chyba obydowje nie maja odwagi..gadaj sobie z nim tronk..na jakiej dysthece zacnizjz  nim gadac..jelzi mis ie podobasz to zapewne na wolnej poprosi cie do tanca..wtedy dawaj mu równiez znaki ze ci sie podoba..potem bedize jego kolej..i towja..az obydwoje bedzicie pewni ze sie sobie podobacie  ..no i wtdy to jusz latwo:)
Zapisane

Tonks

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #12 : 2004-04-01, 12:31 »
Mój chłopak (pisałam to już w innym temacie) jest dla mnie jak dobry kumpel i tylko tyle.

A poza tym to przepraszam jeżeli kogoś by to uraziło ale nie puszczam się po piętrze dla gimnazjum by mieć chłopaka więc nie róbcie ze mnie trochę jakiejś "młodej puszczalskiej"
Przepraszam za takie określania ale nie jestem jak te moje.. "koleżanki".  Zdenerwowałam się trochę.
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #13 : 2004-04-08, 19:27 »
Milosc sama do kazdego przyjdzie  :wink:
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #14 : 2004-04-08, 20:38 »
Sprawy miłości i wogóle faceci są do dzisiaj dla mnie wielką tajemnicą...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chciałabym..
« Odpowiedz #14 : 2004-04-08, 20:38 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Chciałabym..
« Odpowiedź #15 : 2004-04-08, 20:45 »
Faceci tak naprawdę są zupełnie nieskomplikowani :wink:  Tylko udają czasem trudnych do zrozumienia, ale każda kobieta szybko potrafi ich odszyfrować :lol:  Oczywiście żaden się nigdy do tego nie przyzna :P  Za to kobiety są naprawdę ciężkie czasem do zrozumienia, na własnym przykładzie mogę powiedzieć :roll:
A miłość w jakiś sposób zawsze będzie tajemnicą...i między innymi dlatego jest taka piękna :D
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #16 : 2004-04-10, 14:31 »
Skarb ... jakie to przemowienie bylo wzruszajaace  :roll:  :cry:
Zapisane

Tonks

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #17 : 2004-04-10, 15:42 »
Cytuj

Skarb ... jakie to przemowienie bylo wzruszajaace

 
Masz rację :roll:  :cry:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Chciałabym..
« Odpowiedź #18 : 2004-04-10, 17:59 »
Sorry jesli kogos uraze, ale to serce powinno podpowiadac, jak "poderwac" chlopaka.. :roll: bo to ze sie ktos pyta jak ma poderwac tego i tego chlopaka to jest bynajmniej niezbyt dojrzale,takie jest moje zdanie.. :? Szczegolnie ze my go zupelnie nie znamy, wiec jak niby mamy Ci poradzić.. :( Poza tym, jesli np chlopak lubi sportsmenki, to NIE MA CO kreowac sie na sportsmenke.. :? to nienaturalne, i pomysl sobie co by bylo gdybys sie wlasnie tak zrobila a potem bys mu powiedziala "wiesz stary, ale ja tak naprawde wcale nie lubie sportu" :? bez sensu :| :? poza tym milosc nie wybiera, i czesto jest tak ze chlopak deklaruje sie ze np lubi blondynki a za swoja partnerke wybiera brunetke.. :?
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Chciałabym..
« Odpowiedź #19 : 2004-04-10, 18:26 »
Cytuj

poza tym milosc nie wybiera, i czesto jest tak ze chlopak deklaruje sie ze np lubi blondynki a za swoja partnerke wybiera brunetke..

Zgadzam się w 100%. Mój TZ lubi blondynki, a ja bynajmniej blondi nie jestem :lol:

Poza tym podrywanie to nie sport, nie można się tego nauczyć.A miłości nie da się w ten sposób "upolować" Ja w ogóle jestem przeciew jako takiemu podrywaniu, sama nigdy tego nie robiłam. Jak się dwie osoby poznają i czują, że się przyciągają i do siebie pasują to wtedy wszystko ma sens i może coś z tego wyjść. Nie warto robić nic na siłę, bo wtedy będzie wszystko nienaturalne i naciągane.
Cytuj

Skarb ... jakie to przemowienie bylo wzruszajaace  

Cieszę się, że Wam się podobało, ale szczerze mówiąc nie było takie w zamierzeniu :wink:
Zapisane

ina

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #20 : 2004-04-10, 21:10 »
ja to generalnie nigdy nie wiem, kiedy podrywam. tzn. wyczuwam to, ale wg. mnie nie podrywam tak nachalnie, tylko dyskretnie:P i powoli zaczynam odnosić tego efekty [w końcu!] gdybyście widziały ten wzrok... :) a tak poza tym to nie wiem. moj skarb wie o tym, że mi się podoba. a poza tym polubił mnie i tak jakoś. podobno pasujemy do siebie. tylko cholerka nie znamy sie dobrze.. i w tym problem. a skoro Ty znasz go dobrze, to musisz zrobić to dyskretnie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chciałabym..
« Odpowiedz #20 : 2004-04-10, 21:10 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Chciałabym..
« Odpowiedź #21 : 2004-04-10, 22:15 »
Cytat: Skarb
Cytuj

poza tym milosc nie wybiera, i czesto jest tak ze chlopak deklaruje sie ze np lubi blondynki a za swoja partnerke wybiera brunetke..

Zgadzam się w 100%. Mój TZ lubi blondynki, a ja bynajmniej blondi nie jestem :lol:


To czyje zdjecia sa w albumie?  :hmmm:  :mysli: ? :P
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Chciałabym..
« Odpowiedź #22 : 2004-04-10, 22:43 »
No bo farbowana byłam :lol:  Swoje włosy naturalne mam ciemny brąz :P  Teraz żałuję bo niepotrzebnie zniszczyłam włosy, i z odrostami się męczyłam :roll:  Pofarbowałam z powrotem na ciemno, no ale trochę się zmyło z tych tlenionych i teraz to już nie wiem co mam na głowie :mysli: No i oczy mam ciemno brązowe, brwi bardzo czarne, zdecydowanie nie mam urody blondynki :bezsilny:
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #23 : 2004-04-12, 17:00 »
Cytat: awangarda
jestesm za tym ze dziewczyna sobie wybiera chlopaka ktory ja ma podrywac heh ttrroche to skaplikowane ale kkuteczne

zgadzam się z awangardą  :roll:
Według mnie Tonks powinnaś starać się spędzać z nim jak najwięcej czasu, bo to bardzo zbiliża do siebie...  I nie rób niczego na pokaz, nie jest to dobre na dłuższą metę - po prostu bądź sobą.    powodzenia  ;)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Chciałabym..
« Odpowiedź #24 : 2004-04-12, 18:33 »
Wiecie, co Wam powiem? Co Wam powiem, to Wam powiem, ale Wam powiem :P Jeśli chce soę kogoś poderwać, to się nie wymyśla sposobu, tylko patrzy na rozwój wydarzeń. Tzn. gadasz z nim to coś wymyślasz na poczekaniu. :P itd :P No wiecie o co chodzi :P Bo wymyślanie jest głupie, zazwyczaj się nie udaje :P Ja tam z resztą za chłopakami nie latam, tylko stwierdzam na podstawie obserwacji świata ;)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #25 : 2004-04-12, 19:18 »
Ale macie problemy...  :wink: Kazdy robi takie rzeczy na swoj spososb i kazdy ukazuje uczucia w inny sposob :D Ja mialam kiedys chlopaka z ktorym bylo systko fajnie , caluski itp ale nigdy nie mowilismy sobie ,,kocham cie"  :lol: Samo spojrzenie wystarcalo :P Ale chyba nie mi bo jus nie jestesmy rasem :P
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Chciałabym..
« Odpowiedź #26 : 2004-04-12, 21:04 »
Powiedz mu najlepiej od razu że go kochasz. Jeśli się ze sobą kolegujecie, a z tego co widzę to nawet bardziej niż kolegujecie, to miło mu będzie, że w kimś wzbudza jakieś uczucia, ale to także zależy od wieku. Bo w wieku 12 lat ( dobrze mówię prawda? ) może się trochę przestraszym... Oj sama nie wiem.... Piszę tu, ale prawde mówiąc to sama bym nie powiedziała chłopakowi prosto w twarz że go kocham. Bo raczej są to ludzie, których nie znam i boje sie zagadać. Oswój go ze sobą, a reszta przyjdzie z czasem ..
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

ina

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #27 : 2004-04-19, 17:51 »
Ja za to jestem geniusz. Powiedziałam mu, że ode mnie ta walentynka:P buu.. ale teraz ma już dziewczyne:( no i klops. ale przynajmniej mial sie zdaje. muszę ją pozanć:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chciałabym..
« Odpowiedz #27 : 2004-04-19, 17:51 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Chciałabym..
« Odpowiedź #28 : 2004-04-20, 14:58 »
Ina, ja bym Ci radziła nie poznawac. Przeciez to nie jest miłe, gdy ktoś proboje zabrac nam chlopaka. Staw się na jej miejscu...
Zapisane

Patka

  • Gość
Chciałabym..
« Odpowiedź #29 : 2004-05-17, 14:49 »
po 1 podoba ci się ktoś?
po 2 jeśli tak do dzieła
po 3 podejdż do niego
po4 jeśli się wztydzisz po prostu niewinnie zapytaj sie o godzine a gdy Ci odpowie poowiedz mu że ma fajny zegarek i tak się rozpocznie znajomość...
(tylko jest jedno ale ten chopak musi miec zegarek  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink: )
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 28 zapytaniami.