Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Dziwna koleżanka...  (Przeczytany 7009 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #30 : 2004-07-03, 15:45 »
u mnie w klasie jest tez pare takich dziewczynek :/. udają swoje przyjacióleczki a siebie i innych obgadują. Albo uważają sie za lepsze, bo np. maja starszych braci, starszego chłopaka czy coś. Ostatnio jedna rzuciła tekstem do dziewczyny z klasy "tylko mi nie mow, ze niegdy sie nie calowalas, bo cie wysmieje" :/. Średnio to zabawne  :roll:
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #31 : 2004-07-03, 15:50 »
Tak nowa klasa liceum... uwierzycie ze z wszytskich 32 uczniów w mojej przyszłej klasie jest tylko jeden chłopak :shock: masakra... dobre tylko to że krok dalej jest technikum a tam sami chłopcy :D ;)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #32 : 2004-07-03, 15:59 »
Cytuj

w mojej przyszłej klasie jest tylko jeden chłopak



ooo... to kiepsko... hmm... ale ten chłopak bedzie miał dobrze z jednaj strony :D


Cytuj

krok dalej jest technikum a tam sami chłopcy


to juz lepiej  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziwna koleżanka...
« Odpowiedz #32 : 2004-07-03, 15:59 »

Shadow_evelyn

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #33 : 2004-07-03, 16:04 »
Tak mu moze być dobrze... ale jak reszta lasek to będą jakieś sztuczne damuśki :cry: , narazie trzymam kciuki ze tak nie będzie. Trzeba być dobrej mysli ;) .
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #34 : 2004-07-03, 16:24 »
to ja tez bede trzymala kciuki, zeby fajna klasa u ciebie byla... moja sie nie zmienia-musze z nia wytrzymac jeszcze 2 lata...  :roll:
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #35 : 2004-07-03, 18:47 »
ja będę miałą w klasie 8 chłopaków ale to i tak mało bo w poprzednim roku miałam 18 a dziewczyn 12

mam tyż nadzieję ze u was u mnie nie będzie tych wstrętnych laluń
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #36 : 2004-07-03, 18:49 »
w podstawówce nie było tak źle jak teraz....ja nawet sobie nie moge pogadać z koleżanką bo pewna 'pani' zawsze wtraci swój tekst w rozmowe która jej nie dotyczy. Jest też kilka damulek.....eh
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

lawenda

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #37 : 2004-07-03, 19:05 »
a ja jeszcze nie wiem ilu bedzie chłopców i dziewczyn w mojej klasie bede wiedziala w połowie sierpnia....narazie wiem tylko ze sie dostałam :):):)
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #38 : 2004-07-05, 21:30 »
Cytuj

to ja tez bede trzymala kciuki, zeby fajna klasa u ciebie byla... moja sie nie zmienia-musze z nia wytrzymac jeszcze 2 lata...

Echh własnie takiej sytuacji bym nie chciała... to ja  będe jeszcze trzymać kciuki za to zeby się u ciebie mogło coś zmienić... kto wie jak się to dalej potoczy :wink:
Cytuj

ja będę miałą w klasie 8 chłopaków ale to i tak mało bo w poprzednim roku miałam 18 a dziewczyn 12

mam tyż nadzieję ze u was u mnie nie będzie tych wstrętnych laluń

Też miałam w gimnazjum więcej chłopców :wink: 8 chłopców to i tak lepsza sytuacja od mojej  :) . I ja tez mam nadzieje ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziwna koleżanka...
« Odpowiedz #38 : 2004-07-05, 21:30 »

mili

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #39 : 2004-07-05, 21:50 »
Cytat: Liwcia
u mnie w klasie jest tez pare takich dziewczynek :/. udają swoje przyjacióleczki a siebie i innych obgadują. Albo uważają sie za lepsze, bo np. maja starszych braci, starszego chłopaka czy coś. Ostatnio jedna rzuciła tekstem do dziewczyny z klasy "tylko mi nie mow, ze niegdy sie nie calowalas, bo cie wysmieje" :/. Średnio to zabawne  :roll:


tępość nie zna granic...

jak w mojej klasie zaczęło się robić... dupnie to sobie olałam wszystkich i wszystko, bo jakoś nie czułam się związana z tymi ludźmi... proponuję zrobić to samo...
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #40 : 2004-07-06, 11:40 »
ja nawet dobrze z kilkoma (gdzies 5;p)  dziewczynami z klasy dogaduje i z prawie wszytskimi chlopakami... ale moge od calej reszty odpoczac w wakacje, a na poczatku roku chyba tez zaczne ich olewac. tylko, ze mam taka wychowawczynie co sie zaraz bedzie do wszytskiego wtracala :/
Zapisane

lawenda

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #41 : 2004-07-06, 20:44 »
też taka mialam  gimnazjum :/  zawsze zarłam sie z taka Dagmarą ...i ona zaczeła z nami gadac i z innymi dziewczynami tez bo nikt dagmary nie lubiał bo ona wszystkich obgadywała:P
Zapisane

Myszoskoczka

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #42 : 2004-07-06, 21:30 »
Nie przejmuj sie nia. Ja mam w klasie tak jak Ty, ale ja nie jestem zagrozona z zadnej strony do tej klasy chodzą sami.. :D

Tez mialam jedyna przyjaciolke, bo reszta byla z nami, nas odrzucila :( A potem ta PRZYJACIÓLKA od siedmiu boleści mnie oszukała. P[rzynajmniej jestem teraz z tamtą grupką, Ale tak jak Już Ci mówili, Ojel Ją
Zapisane

lawenda

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #43 : 2004-07-07, 09:46 »
ja uz tą Dagmarą do kalsy chodzić nie będe bo ona poszła do górnika a ja go Lo
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #44 : 2004-07-07, 09:50 »
U mnie w szkole sa takie dziewczyny co udaja ze sa przyjaciolkami a sa wrogami i ta dziewczyna sie chwali mam starsza siostre itp :o

Forum Zwierzaki

Dziwna koleżanka...
« Odpowiedz #44 : 2004-07-07, 09:50 »

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #45 : 2004-07-07, 15:44 »
nom... dokładnie. Jest jeszcze taka, co uwaza sie za ksiezniczke bo... ma starszego brata...  :roll: ... smiac mi sie z niej chce- zalosne :roll:
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #46 : 2004-07-07, 16:12 »
No tak ja się dzisiaj dowiedziałam o dwulicowości znajomej (inaczej nazywać jej nie moge). Dużo by tu mówić... ale ona zawsze była zakłamana :/. Denerwuje mnie tylko to że mnie i moje fumfele przyjaciółkami nazywała (raz powiedziała ze tylko jedną z nas nie zapomni nigdy, bo nie umawiamy się z nią jak gdzieś wychodzimy, a czasami przyłazi do tej jednej--> no skomplikowane). Echhh najgorsze jest to że do liceum ze mną idzie :cry: . Ale ja ją oleje poprostu :) , albo jak znowu podskoczy (rozpocznie się jedno z jej zagrań) to zobaczy jak potrafie być szczera :D . Trzymajmy się ;) . A ja mam 3 starsze siostry ;) mogę pożyczyć :)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #47 : 2004-07-07, 20:29 »
hehe :)... ja mam 1 siostrę starszą nieco :P. A zawsze chciałam mieć braciszka starszego (no bo by qrde ładnych kolegów przyprowadzał od czasu do czasu  :wink: )
Zapisane

lawenda

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #48 : 2004-07-12, 09:46 »
ja mam starszego brata i zadowolona jestem :)
a co do ziwnych kolezanek to nie chce miec z nimi nic wspolnego
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #49 : 2004-07-12, 14:08 »
U mnie w klasie jest takie zaklamanie, ze szkoda gadac :? . Kazdy kazdemu tylek obrabia, a tak to przyjaciolmi sa....ja sie od nich "izoluje". Jeszcze tylko 1 rok i koniec, a wiem, ze oni pojda, gdzie indziej do LO niz ja :D
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Gerda

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #50 : 2004-07-17, 09:29 »
Nie można pozwolić by po sobie jechano, u nas w klasie każdy musiał przejść tak jakby chrzest, raz mnie taka panna obgadała, to taką jej awanturę zrobiłam na forum klasy, że już później milutka dla mnie była do końca roku [a i tak nasze rozmowy są bardzo sztuczne, choć ostatnio było całkiem całkiem :P], a jedna panna pozwoliła na siebie jechać i jest pośmiewiskiem klasy, zawsze staram się jej bronić, bo czasami to przeginają, a jak już są przypadki, że ludzie sikają z niej ze śmiechu to staram się zatrzymac powagę, bo po prostu bardzo mi jej szkoda, a nie jest taka najgorsza, można z nią pogadać, tylko pozwoliła klasie na za dużo, trzeba się bronić, najlepszą obroną jest atak :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziwna koleżanka...
« Odpowiedz #50 : 2004-07-17, 09:29 »

Roxette

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #51 : 2004-07-17, 12:31 »
Gerda naprawdę współczuję twojej koleżance :(  :o  :o  :wink:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #52 : 2004-07-17, 12:45 »
Nie jestem taka jak inni, "wyłamuje się" i z nią rozmawiam i lubię w ogóle z nią przebywać ;) jest bardzo sympatyczna 8)
Zapisane

Roxette

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #53 : 2004-07-17, 12:56 »
I tak trzymać :peace:  :peace:  :spoko:  :uklon:  :!!!: Twa postawa mi się podoba 8)  8)  8)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #54 : 2004-07-17, 15:57 »
Cytat: Trinity...
no bez obrazy, ale baby zawsze takie są, że jedna drugą tępi i obgaduję. Faceci dadzą sobie po mordzie i wszystko jest ok, a baby się obgaduję i dokuczają sobie cały czas, a szczególnie jeśli chodzi o jakiegoś faceta :)


Dokładnie. Pamiętam taką historię. Było sobie pięć koleżanek. Siedziały sobie gadały. W pewnym momencie jedna poszła do domu, reszta zaczęła ją obgadywać. Potem poszła druga pozostałe trzy zaczęły ją obgadywać. Potem żadna z posotałej trójki nie chciała odejść...  :wink:  Ciekawe czemu  ;)  ;)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #55 : 2004-07-17, 16:49 »
Cytat: Roxette
I tak trzymać :peace:  :peace:  :spoko:  :uklon:  :!!!: Twa postawa mi się podoba 8)  8)  8)
dzięki, ja po prostu nie mogę jak inni ją dręczą, już jej mówiłam, że jak coś to narobimy takiego bigosu paru osobom, że ją popamiętają, ale jak ona się wqrzy, to może  być nieszczęście :roll: bo w kńcu wybuchnie i nie będzie tak wesoło :P
Zapisane

Roxette

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #56 : 2004-07-17, 18:44 »
Taaaaaaaaa wy widzieliście bójki kobit o facetów :?:  :?: To dopiero niezła akcja :tazz:  :bolt: ......ja się jeszcze nie biłam...........ale trenuję ......może będzie okazja :lol:  :hahaha:  :woda:

Gerda ja ogólnie POGARDZAM takie tchórzliwe czy nieuczciwe postępowania większości nad słabą osobą a twoja postawa jest godna POCHWAŁY :wink:  :wink:  :wink: Chodziło się do tej szkoły i widywało się nie jeden raz  bezradność........obojętność innych w takich sytuacjach :grr:  :grr:  :roll:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #57 : 2004-07-17, 22:25 »
No bo szczerze mówiąc każdy boi się o swoją "reputacje" a mi wcale nie zależy na szacunku ze strony tych niektórych prostaków, dla mnie oni nie istnieją, ale Aśka czuje się jednak pokrzywdzona, zresztą często o tym rozmawiamy, staram się ją pocieszać, ale ona czuje się z tym beznadziejnie. Sorry, jak ona będzie wspominać szkołę średnią ?? Że była pośmiewiskiem, coś tu jest nie tak :? Tu do cholery chodzą prawie dorośli ludzie i zachowują się jak banda niedorozwiniętych gówniarzy :roll: to jest dopiero przykre  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziwna koleżanka...
« Odpowiedz #57 : 2004-07-17, 22:25 »

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #58 : 2004-07-19, 12:45 »
to jest doprawdy okropne... nie cierpie takich ludzi, ktorzy wysmiewaja sie z innych osob. sami by nie chciali uslyszec od nikogo takich uwag i smeichow
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Dziwna koleżanka...
« Odpowiedź #59 : 2004-07-19, 15:26 »
Okazuje sie że na 99% dziewczyna która wszyskich w naszej klasie przenosi sie do innego miasta a co za tym idzie do innej szkoły :wink: wiem ze to głupio że się ciesze ale nie umiem sie powstrzymać...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 27 zapytaniami.