Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Jestem feministką :)  (Przeczytany 6191 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Flaś

  • Gość
Jestem feministką :)
« : 2004-04-18, 16:45 »
Dziewczyny !!! Wkurza was, że jeśli np. o coś się pokłócimy z facetem
( nieważne czy swoim, czy ogólnie ;) ) to bardzo czesto możemy usłyszeć : " Co ty, okres masz ??? " Wkurza mnie takie zachowanie, bo to wychodzi na to, że my jesteśmy nabuzowane hormonami, a faceci są święci !!!
Albo kawały o blondynkach ..... :grr: ( i tu nie ma nic do rzeczy fakt iż blondynką jestem :? )
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #1 : 2004-04-18, 16:54 »
Hmmm no mój mi takich rzeczy na szczęście nie mówi :wink:  A jeśli już faktycznie mam ten okres to sama go ostrzegam żeby usuwał mi się z drogi :lol:  Prawdę mówiąc to on powinien świętym zostać za znoszenie moich humorów, pomysłów i w ogóle życia ze mną pod jednym dachem :P  :lol:
Flaszeczko, myślę, że postrzegasz to w ten sposób bo chłopcy w Twoim wieku są jeszcze niedojrzali, niedawno dowiedzieli się co to jest okres i teraz sobie powtzrzają nowe słowo ;)  Co do kawało o blondynkach zawsze możesz odpowiedzieć, że wymyśliły je zazdrosne brunetki :wink:  (nie ma tu nic do rzeczy, że jestem naturalnie cimnowłosa).
Niestety faktem jest, że faceci później dojrzewają niż kobiety i jeszcze parę latek minie zanim Twoi koledzy dorosną do Twojego poziomu :roll:
Zapisane

iwa

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #2 : 2004-04-18, 16:56 »
:roll: no tak.wiosna idzie... :P
a,co to za tajemnica,że jak ma się okres to cały świat można roznieść ze złości i wogóle ;) zresztą czasami nawet jak się nie ma :lol: faceci też są nabuzowani hormonami.spróbuj coś powiedzieć...na ten temat :)
feminizm to chyba inny dział przypadków :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jestem feministką :)
« Odpowiedz #2 : 2004-04-18, 16:56 »

Flaś

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #3 : 2004-04-18, 17:07 »
Ale gziekolwiek nie spojrzymy symbol człowiek jest mężczyzną ... Dlaczego ??? Dlaczego np na znaku " przejście dla pieszych " narysowany jest ludzik facet ??? :?
Zapisane

iwa

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #4 : 2004-04-18, 17:08 »
a skąd wiesz,że to facet???
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #5 : 2004-04-18, 17:08 »
A wolałabyś żeby miał biust :lol:
To jest tylko znak umowny, możesz sobie przyjąć, że jest to łysa kobieta w spodniach ;)
Zapisane

Flaś

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #6 : 2004-04-18, 17:10 »
Bo nie ma spódniczki :P Stąd wiem :P
Zapisane

iwa

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #7 : 2004-04-18, 17:10 »
gdyby miał biust to napewno byłoby więcej wypadków :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #8 : 2004-04-18, 17:12 »
Tja :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jestem feministką :)
« Odpowiedz #8 : 2004-04-18, 17:12 »

whiper

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #9 : 2004-04-18, 18:18 »
Flaszeczka,
ja też mam takie feministyczne zadatki  ;) . Mnie akurat denerwuje przyjęty standart: "facet rządzi w domu, do niego należy ostanie słowo"; stndart, iż kobieta jest słabsza.. fakt, ale nie jakiś "chuderlak" bez siły  ;)... nie nawidze tekastów "magda, zostaw to, bo się połamiesz"  :lol:  :roll: . No i te ogolne przyjecie kobiety jako postaci drugorzędnej. :)
Co do nabijania się, irtujących pytań itp...  z whiper lepiej nie zadzierać... moi znajomi bynajmniej po takiej próbie zapadają się pod ziemie  :mrgreen:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #10 : 2004-04-18, 18:28 »
Whip no to zakładamy Koalicje Feministek :wink:
Zapisane

whiper

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #11 : 2004-04-18, 18:36 »
Flaszeczka,
to kiedy najbliższa nagonka z psami na facetów?  :wink:
Zapisane

Mlody

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #12 : 2004-04-18, 18:39 »
Ale macie problemy... :P
Zapisane

Flaś

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #13 : 2004-04-18, 18:45 »
Mlody zebyś wiedział, mamy 8)

Whip to się jakoś na gg umówimy :D Toff coś ostatnio bojowo nastawiony jest wiec looz ;)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #14 : 2004-04-18, 19:19 »
Ja akurat na znaki nie zwracam uwagi, ale wkurza mnie troche jak jakies pisma sa nastawione na facetow i wsyztsko pisze jakby czytelnikiem byl facet :P. Dawniej byłam wyczulona na kawaly o blondynkach, teraz mi to całkowicie wisi ;)

Nasi chłopcy jeszcze nie robią sobie z nas jaj, i chyba nie będą bo są RACZEJ ok :).

...predzej dziewczyny wpadna na nastepny pomysl zeby ich wysmiac  :oops:  :oops:  :oops:  ...

A tak na marginesie, to w anszej skzole najbardziej z chlopakow nasmiewa sie ksiądz :) Opowiada, ze skejci wyglądają jakby mieli "nasrane w spodniach"  :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jestem feministką :)
« Odpowiedz #14 : 2004-04-18, 19:19 »

AgaŚ

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #15 : 2004-04-18, 19:38 »
Flaszeczka moge do was przystapic :D??
Mam w klasie takiego jednego wyjatkowego, ktory naprawde wkuwia... zboczony jest i ciagnie za soba innych kolesi...  :roll: Teksty typu ,,Agata bedziesz dzisiaj na trasie warszawa-katowice" i obsypywanie na lekcji karteczkami z jakimis jego zboczonymi tekstami i obrazeczkami to codziennosc u mnie i mojej eee... juz bylej przyjaciolki  :roll: Ale Skarb ma racje - oni naprawe wolniej dojrzewaja.......

Dlatego ja najczesciej zadaje sie ze starszymi od siebie i  naprawde dam sobie uciac reke ze teksty typu  " Co ty, okres masz ??? " maja juz za soba  :roll: No ale wyjatki sie zdarzaja jak wszedzie  :wink:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #16 : 2004-04-18, 19:46 »
Taraa jesteś prawnym członkiem ( baaaaaaaaaardzo śmieszne :P ) naszej KF :wink:
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #17 : 2004-04-18, 19:53 »
ja też czsami potrafie sie na jakiegos chlopaka wkurzyc i nie na zarty  :lol:  ale cóż my sobie  z moimi przyjaciółkami wtedy mówily cos takiego 'Poprostu nie zadawaj sie z dzieckiem które jeszcze nie potrasfi sie zachowac :P oni jeszcze nie dorosli do tego by zadawać sie z dziewczynami a w ich pokojach nadal stoja zabawki :P " i to tak na glos zeby uslyszeli  :wink:  ale my tez sobie czsami z nich żartujemy :P np cos mowimy a oni nie doslysza o sie pytają "co??" a mu 'nic!!" i w śmiech :P :lol:
Zapisane

iwa

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #18 : 2004-04-18, 20:23 »
o mamciu,jak sobie pościelesz tak się wyśpisz :P problemy same sie nie robia.jak je tworzymy to sa,a jak nie to nie ma :wink: dobrze iwa gadasz :wink:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #19 : 2004-04-18, 21:41 »
Ano dobrze gadasz dać Ci  8)  8)  8)
Zapisane

golden

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #20 : 2004-04-18, 22:01 »
stwarzacie sobie dziewczyny same problemy... mozna znalezc do wszystkiego przeciwienstwa...

kawaly o blondynkach...   nierzadko slyszalem kawaly o brunetach :roll: o podobnej tematyce.

znak przejscia dla pieszych...   a co powiecie o znaku "Uwaga, dzieci!" ? dziewczynka w sukieneczce i kokardka we wlosach trzymajaca balonik :lol:

niby wszyscy daza do rownouprawnienia kobiet i mezczyzn a tu prosze :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jestem feministką :)
« Odpowiedz #20 : 2004-04-18, 22:01 »

pola

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #21 : 2004-04-18, 22:05 »
hyhy ........ ja tam z chłopakami sie dogaduje gites ..... właściwie dziewczyny czasem są gorsze od facetów :P a do tych kretyńskich textów sie przyzwyczaiłam i najczęściej w podobny sposób odpyskuje kolegom :P:P np coś w stylu "no wiesz nie przeżywaj tak swoich mokrych nocy" :P:P ... hyh jakoś sie ciszej wtedy robi :lol:
hyh ..... do klubu moge przyłaczyć ...... a co mi tam :P:P aha a warunkiem jest zerwanie wszelkich kontaktów z płcią brzydszą cy ne ?? :P:P jak tak to stanowczo odmawiam :P jak nie ..... to sie skusze :lol: :lol: tylko oczywiście na demonstracje do wawy wsyscy jadom :wink: :lol:
Zapisane

Talagia

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #22 : 2004-04-18, 22:10 »
Ej dziewczyny ja sie do was dołączam  :?
Wkurza mnie jak właśnie zachowanie facetów, jak np. zaczepiają na ulicy "Ej laska zrób mi loda dam ci 50 zeta" (ostatnio tak mi jakiś zbok wołał)  :?  :? W szkole to samo, stoje na boisku z koleżankami a jakiś kretyn zczyna nas po tyłku klepać, nic tylko go strzelić w twarz... A wogóle to nie mam słów co do zachowania niekórych facetów, chciaż oczywiscie zdarzają sięmiłe wyjątki  :)  
Ostatnio wkurzyłam się na maxa, byłam z kumpelkami w hipermarkecie a tu nagle ogłoszeni "Zapraszamy wszystkich panów do stoiska numer 6 na degustacje (...) czegoś tam"  NOrmalnie mi kopara opadła, oczywiście panie też miały przyjść do tego stoiska ale nie bede ukrywać JAWNA DYSKRYMINACJA  :?  :roll:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #23 : 2004-04-18, 22:38 »
golden to chyba nie jest balonik tylko znak :P A wogole to jece znak Uwaga Dzieci jest w formie ze biegnie chlopcyk i dziefcynka :D
pola ich ,,mokre noce' to nic wporownaniu do naszych problemow :P A nikt nam nie wspolcuje  :roll:
Zapisane

iwa

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #24 : 2004-04-18, 22:42 »
za pare lat zmienicie zdania :P i na znaki inaczej spojrzycie i wszystko będzie takie piękne :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #25 : 2004-04-18, 22:42 »
Stereotyp feministki: nieznosząca facetów baba z nieeogolonymi nogami i pachami, w brzydkich ciuchach, po prostu zaniedbana.

Nasz typ feministki: dziewczyna dbająca o siebie, lubiąca facetów, ale znająca swoją wartość :wink:

Dziewczyny z KF - łączmy się :wink: :lol:
Zapisane

Talagia

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #26 : 2004-04-18, 22:47 »
Masz racje flaszeczka, jeśli zapytałabyś faceta jak wygląda feministka to powiedziałby że to ohydna baba ktróej nikt nie chce itp itd...

Iwa my tu chyba nie chcemy odłączyć sie od facetów czy coś... Ja np nie mogłabym narazie życ bez mojego chłopaka, ale tu chodzi o zachowanie większośći ...
W każdym razie takie jest moje zdanie i feministka nie powinna poprostu dawać się poniżać factowi, a tymbardziej iść na ugode czy coś... :?
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #27 : 2004-04-18, 22:48 »
powinno sie nazywac KTIF - Klub Troszku Innych Feministek  :wink:

Iwa, alez te znaki wcale nie znacza to co ty uwazasz w 95% :/ Jest to tylko popisywanie sie przed koleszkami, albo takie zboczenie  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jestem feministką :)
« Odpowiedz #27 : 2004-04-18, 22:48 »

Flaś

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #28 : 2004-04-18, 22:54 »
Cytat: Zwierzomaniaczka
Masz racje flaszeczka


Ja mam zawsze racje :wink: ;)

Wkurzają mnie zachowanią typu poklepywanie po tyłku (co my kobyłki jesteśmy :roll: ) , texty w stylu : " zrób mi loda !!! " czy patrzenie w dekolt .... Nie bede tego tolerowała i po prostu kiedy coś mi nie odpowiada mówię o tym !!!
Zapisane

Talagia

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #29 : 2004-04-18, 22:58 »
Oj z tymi dekoltmi też są problemy, i to porafi wkurzyc .... JAk rozmwiam z kumplem o czymś ważnym a on mi siepatrzy w dekolt... MOjej kumplei facet z fizyki się patrzył jak chciała zgłosić np  :?
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 27 zapytaniami.