Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Jestem feministką :)  (Przeczytany 6186 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

iwa

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #30 : 2004-04-18, 23:00 »
:lol:  :lol: oj,babeczki późna juz godzina :P elegancka feministka :wink: taka jak pani k.szczuka??? :lol:  :lol:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #31 : 2004-04-19, 10:13 »
eeeee..tam..takie to tam..mnie tam noeprszkdza facte to facet..i wlandsi efajnie ma z tego powdu ja bym chcila byc facetem..facte jak przilize kilka lasek i ***** to ejst spoko..a laska..nie mzoebyc z byt cnotlowa bo im sie neic he tyle zdobywac..a jak  za bardzo to znwou *******..i wogole..nie moze sobie bluzgac pic ..nie moze chodizc jak jej wychgodnie..i wogole...bedzjenie..musb byc dalitakna..i musi rodizc dzieci..musi byc kobieca... fuj..bedzaja...ja tego wrzysekgo nie lybie..ejst silen ficyznie..zachowuje sie mao kbieco..wygladam owszem ...mnie to njabdzej wkurz wrzysko..w sumie wchurz mnie to ze nie ejstm facetem..bylo  by tak latwo..zycie bez okresu,,,ebz starchu rzd tym ze cie ktoz zgwalici ...ech...
pozatym faceci sa tacy wspaniali..np taki damian..jak ja go kocham..65 dni jusz mineło..jisz mam dossyc bulu imyslenia o nim....Cause my heart can't take it anymore
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #32 : 2004-04-19, 10:20 »
Ciapka, idź do psychologa może z tym swoim problemem. Poważnie mówię, mogłoby Ci to pomóc.
Cytuj

nie mzoebyc z byt cnotlowa bo im sie neic he tyle zdobywac..

Jak się komuś nie chce Cię zdobywać to znaczy, że mu nie zależało i nie był Ciebie warty. Trzeba się cenić jak najwyżej. A z taką z trudem zdobytą kobietą facet będzie długo i będzie się szczycił tym ,że w końcu mu się udało.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jestem feministką :)
« Odpowiedz #32 : 2004-04-19, 10:20 »

Ciapka

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #33 : 2004-04-19, 11:35 »
wiem..jak mi sie ebdiz chcialo to pujde...
ale to moze  jaks a tarche starsi.ci mlodis to jescz tak nie maja..skor jakas laska sie nied aje to uznaja ze poptu nie che id jaa se spokuj..o
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #34 : 2004-04-19, 14:12 »
No to fakt, dlatego dopóki nie dorosną nie warto sobie nimi głowy zawracać ;)  Jeszcze spotkasz tego wyjątkowego i zapomnisz o Damianie zobaczysz :wink:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #35 : 2004-04-19, 14:38 »
Hieh... ciapka nikt ci nie mowi ze masz chodzic na szpileczkach umalowana na rozowo  :roll:  Wiesz no kobiecosc ma swoje dobre strony... i wlansie to ze jestes kobieta daje ci pewne mozliwosci :P Kobietka - chociaz fajna to zawsze trzeba na nia uwazac :P I mi sie nawet to podoba... w wiekszosci takiej naszej paczki sa chlopcy tz 2 dziewczyny i... 5 chlopakow i wsyscy fajnie sie rozumieja ale jak dochodzi co do czego to i ja qmpela jestesmy chronione i nie mieszane w nic :P
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #36 : 2004-04-19, 17:32 »
Dziewczyny przyłączam się do Was :wink: Chłopaki w naszym wieku to jeszcze dzieci (chociaz nie wszycy, są wyjątki :P). Cieszą się jak głupki jak walną jakimś dennym tekstem, a jak coś im się powie to im zaraz wara opada :P
Zapisane

Flaś

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #37 : 2004-04-19, 19:01 »
KF- Flaszeczka, Whiper, Taraa, Zwierzomaniaczka, Pola , cholka ..... 8)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #38 : 2004-04-20, 07:41 »
eee damian to jusz jest powazny..a tyhc psarwach on mnie jak ksiazniczke..heh...
odprowdzal..zkaladal kurtke..i tka wymieniach...mam od nieog taki slicnzy piersconek..heh
ja tam bym bylą dobrycm chloapkiem..fajnym takim ziomem:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jestem feministką :)
« Odpowiedz #38 : 2004-04-20, 07:41 »

golden

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #39 : 2004-04-20, 13:49 »
Cytat: Ciapka
(...)a laska..nie mzoebyc z byt cnotlowa bo im sie neic he tyle zdobywac..a jak  za bardzo to znwou dziwka..(...)..nie moze sobie bluzgac pic ..nie moze chodizc jak jej wychgodnie..(...)musb byc dalitakna..i musi rodizc dzieci..musi byc kobieca... (...)bylo  by tak latwo..zycie bez okresu,,,ebz starchu rzd tym ze cie ktoz zgwalici ...ech...

a oto ostatnie slowa jakie tu chyba napisze :roll: nie bede sie mieszla w Wasze zgromadzenie mlodych feministek :P

Ciapka - wyklniesz rodzicow za to, ze stworzyli Ciebie jako corke?...  wiesz, ja czasem nawet wolalbym byc dziewczyna mimo tych "nuiedogodnosci", ktore wymienilas w cytowanym przeze mnie kawalku... :roll:

Cytat: Ciapka
nie moze chodizc jak jej wychgodnie
nie moze?...
Zapisane

whiper

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #40 : 2004-04-20, 14:44 »
"wiesz, ja czasem nawet wolalbym byc dziewczyna "

przecież jesteś :hmmm: (Ciapusa ani słychu, ani widu...)

Ciapka,
to Ty ostra feministka  :wink: . Ja tam faceem w życiu bym nie chciała być.... emerytura 5 lat później... nie dla mnie  :lol: .

O i jeszce myśl feministyczna!
Kobieta ma o 30% więcej tkanki tłuszczowej, a o 30% mniej tkanki mięsniowej... i gdzie ta sprawiedliość?!  :lol:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #41 : 2004-04-20, 16:51 »
Cytat: whiper
O i jeszce myśl feministyczna!
Kobieta ma o 30% więcej tkanki tłuszczowej, a o 30% mniej tkanki mięsniowej... i gdzie ta sprawiedliość?!  :lol:


To nie fair :P

KF- wasza Flaszeczka się fall in love we właśnie takim męskim doopku :P Oto on:

Zapisane

pola

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #42 : 2004-04-20, 16:53 »
ooo dołączyli mnie :P:P ...... kurca ........
ktoi zrobi karty klubowe ???????? :D:D:D:D
ja mogum jaaa !!!!!! i potem zeskanuje :P
jakie kcecie koloreq ?? :D

a nad zdjeciem Kamysia sxie juz wceśniej zachwycałam :P:P aaaaah :]
Zapisane

Flaś

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #43 : 2004-04-20, 16:55 »
Ale ciiii ... Bo jak on sie dowie że jest moim ukochanym forum to mnie  :evill:  :lol:
Zapisane

pola

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #44 : 2004-04-20, 16:59 »
hihi ..... dziefcyn sie nie bije nawet kfiatkiem ,Aga :P:P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jestem feministką :)
« Odpowiedz #44 : 2004-04-20, 16:59 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #45 : 2004-04-20, 17:08 »
Cytuj

O i jeszce myśl feministyczna!
Kobieta ma o 30% więcej tkanki tłuszczowej, a o 30% mniej tkanki mięsniowej... i gdzie ta sprawiedliość?!

Dziewczyny nad tą tkanką mieśniową wystarczy trochę popracować :wink: , a facet jak nic nie robi to też tłuszczem obrasta :bezsilny:
Zapisane

Talagia

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #46 : 2004-04-20, 18:31 »
Nie ma co się okłamywać facet z reguły nic nie robi :P
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #47 : 2004-04-20, 18:47 »
No mój naprzykład zarabia na nasze życie, dom, moje zachcianki :P  Z mojej pensji byśmy długo nie pożyli :bezislny: Nie wiem wobec tego, czy można to określić nic nie robieniem. Zresztą jak tak się zastanowić to wszyscy faceci których znam coś robią :wink:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #48 : 2004-04-20, 19:21 »
eee...ja wiem e factem byc lateiwje..i wlansie nie trz sie odchudzac i wogole gitara jakd la mnei!!..
i poreblem w ytm ze nie moze chodizc jak che..mneic ochiwla ktos  zwraca uwage ze chodz jak chlop..ze rabo na mnie wolaja..terminator i tp..no amskara..
a z damiank to dobry maz by byl.. ja go znam..ideal..ech
a flaszczeka ladny ten  chlop;ak !!! podoba mi sie!!!..twój?
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #49 : 2004-04-20, 19:58 »
Ciapka nie psezywaj tak jus prosium tego damianka bo mi sie tes cos psypomina  :?
Aga... co ty sie nie pokfalilas mi ty swoim menem :eh: oj be be  :roll:
Skarbie - facet zawse cos robi tylko nie zawse cos pozytecznego  :roll:
Ciapka - a co do tego chodu itp... hmm... wiesz ja akurat nie zwracam uwagi na to ze moja eee... ,,kolezanecka" kreci tylkiem gdy tylko zobaczy jakiegos chlopaka i wcale moj chud nie jest dla mnie nie wygodny... to ze ide i sie nie kiwam i nie wymachuja rekami to chyba normalne... a przeciez nikt cie nie zmusza byc typowa kobieta... chociaz znam taka jedna ,,babo chlopke" bo jej inacej nie mozna nazwac i wies... jus chyba wole taka ktora wyglada i zachowuje sie jak jakas ostatnia tirowa  :roll:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #50 : 2004-04-20, 20:11 »
No bo tio mój facet nie ??? :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jestem feministką :)
« Odpowiedz #50 : 2004-04-20, 20:11 »

Ciapka

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #51 : 2004-04-20, 20:16 »
fiu fiu:P ..fajniuski...nidlugo pokarze wam damianka:)..a widzisz ja chodz i na boki sie kiiwam i mam takie rec oddtawione i jak taki terminatror..a jak babochłop wyglda?hyh..
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #52 : 2004-04-20, 20:24 »
Ciapka tak jak opisalaś to poruszają się najwięksi pozerzy :P  

Taraa może faktycznie chłopcy w Twoim wieku nie robią nic specjalnie pożytecznego ale Ci w moim to już raczej nie mają wyboru, muszą wziąść się do roboty :bezsilny:
Zapisane

pola

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #53 : 2004-04-20, 20:58 »
Aga ,sprecyzujmy -jeszcze nie ........jeszcze nie :P:P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #54 : 2004-04-20, 20:58 »
no bo ja okrponie chodzE:p....normalnie jak taki dertc co by kardzmu nakopal:P..hyh
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #55 : 2004-04-20, 21:03 »
Ciapuś ja myślę, że Ci to przejdzie :P  W końcu nabierzesz kobiecości, bo zobaczysz, że faceci na to lecą ;) Mi się nie podoba jak nawet facet tak chodzi i zawsze się z takich po cichu śmieję :hehe: Pozerstwo na maksa, zero naturalności, sama sztywność :P

Pola z podkreśleniem na słowo "jeszcze" :lol:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #56 : 2004-04-20, 21:04 »
A jeśli jednak jush ??? :lol:
Zapisane

pola

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #57 : 2004-04-20, 21:21 »
oj Aga Aga :P to ja bym JUSH wieedziała :lol: :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jestem feministką :)
« Odpowiedz #57 : 2004-04-20, 21:21 »

AgaŚ

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #58 : 2004-04-20, 21:58 »
A ja zawse o systkim dowiaduje sie ostatnia :eh:

Skarbie a typ tych w twoim wieku siedzacych z pivkiem psed TV>>  :lol:  :lol:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jestem feministką :)
« Odpowiedź #59 : 2004-04-21, 07:49 »
moze i nabiore..ale chodzejak chodze...a jka to bardzo anturlana jestesm
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 26 zapytaniami.