Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Off topick posiadaczy bojowników i innych labiryntów ;)... i innych rybolców :P  (Przeczytany 36505 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Zapisane

Diana8

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3
Oczywiście że nie, ponieważ bojowniki go nie potrzebują :P
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
tja... a poniewaz sa bardzo bojowe to sie im wsadza do akwa miecz albo szablę, wiedziałas o tym? :mysli:
Zapisane

Forum Zwierzaki

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Oczywiście że nie, ponieważ bojowniki go nie potrzebują :P
dlaczego opiekujesz sie żywym stworzeniem jeśli nie masz o nim zielonego pojecia?
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
dlaczego opiekujesz sie żywym stworzeniem jeśli nie masz o nim zielonego pojecia?

a spróbuj sobie sam na to odpowiedziec i ... nie bedzie Ci sie chciało dalej rozmawiac ;)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Trochę ruszę ten stary temat, bo zachwyt się ze mnie wylewa, wleję go tutaj ;p

Nogi poniosły mnie do sklepu zoo aby wydać złotówki na rybie pożywienie, przez chwilę przez łeb przemknęła mi myśl o zakupie prędkopłetwych danio (co by moje grubasy rozruszały a zjeść się nie dały), niemniej tak jak ostatnio, dogorywający na dnie nieszczęśnik spowodował, że otrzeźwiałam momentalnie.
 Odbiłam więc w lewo, w stronę bojowniczych kubeczków: czerwono-niebiesko-ciasno.
Jeden bojek był wygięty w dość nienaturalnej pozycji, pożałowałam go w myślach "Już po Tobie, bracie", gdy ów zwierz się poruszył, błyszcząc łuskami przyjmując pozę bardziej dogodną: okazał się to być śliczny bojownik CT o płetwach czerwonych, łuski równiez czerwone, ale mieniące się na niebiesko. :serce: :serce: :serce:

Obecnie mam stan, który często prezentują dziewczęta gdy "zachorują" na jakieś buty czy torebkę: nie mogę przestać o nim myśleć. Jak bojki nigdy we mnie specjalnego poruszenia nie sprawiały, ten jest mi pisany :P Tylko zbiorniczka brak :(
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 28 zapytaniami.