Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10   Do dołu

Autor Wątek: oczy 'inaczej'  (Przeczytany 27296 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #30 : 2005-03-15, 20:35 »
Ja też bardzo lubię patrzeć w oczy, nie tylko podczas rozmowy :) Mozna jednak zauważyć, że wiele osób się peszy, niektórzy też nie potrafią utrzymać dłuższego kontaktu wzrokowego ze mną ;) Jeśli chodzi o kolor moich oczu, to w paszporcie mam wpisane, że niebieskie, ale po bliższym przyjrzeniu wyglądają na zielone ;)

Cytuj

Nie lubię ciemnych oczu, mało z nich mozna wyczytać...

To ja będę odmieńcem, bo bardzo lubię ciemne oczy :wink:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #31 : 2005-03-15, 20:43 »
mi sie podobają ciemne oczy tak z wyglądu, lub jak jest tak 'przeciętnie', wtedy lubię się potrudzić, i jeśli tylko właściciel się mnie nie czepia to szukam dna w takich ciemnych oczach. moja koleżanka z klasy ma świetne oczy, takie kasztanowo / brązowo piwne. tylko nie pozwala mi się w nie wgapiać tak o, tylko jak gadamy czy inaczej przy okazji.


moi bracia i mama mają niebieskie oczy... mama ma takie fajne niebieskie w szarość przechodzące jakby, a młodszy brat takie błękitne... Michas nie daje sobie w oczy zaglądać  :lol:  ale wszystkie dziewczyny mówią że "on ma takie cudowne oczy..."
Zapisane

thrilly

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #32 : 2005-03-15, 20:46 »
tez uwiaelbiam patrzec ludziom w oczy  :wink:  ale nie potrafie nauczycielowi/ce kiedy mnie pyta, to mnie drażni i rozstraja  :lol:  osobiście wolę jak ktoś ma niebieskie oczy lub zielone a nie brazowe hehe jutro podlaczam kamerke do kompa moze porobimy zdjecia naszych oczu i damy tu ;p ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #32 : 2005-03-15, 20:46 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #33 : 2005-03-15, 21:25 »
już był taki pomysł a ja jestem jak najbardziej za :D jak tylko któryś aparat wróci do domu to sfotografuję moje cudne oczęta :P tylko pomysł ma jeden minus - fotki oczu nie oddają ich prawdziwego wyrazu zazwyczaj. w każdym bądź razie moje są niepodobne na zdjęciach...z resztą moje oczy tak nawet dobrze widać w albumie na chyba 16-17 (?) stronie  :wink:
Zapisane

kasia

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #34 : 2005-03-15, 21:59 »
Cytat: aleb
Ja uwielbiam ludziom patrzeć w oczy, a szczególnie na niebieskie :D

Te ukochane oczka są niebieskie, Profesor ma brązowe, a jeszcze jedna wazna osoba błękitne (dośc niezwykłe). ładny zestaw  :D
Zapisane

Ax

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #35 : 2005-03-16, 14:17 »
Cytat: thrilly
[..]moze porobimy zdjecia naszych oczu i damy tu ;p ?

to samo zaproponowałam kilka postów temu,ale mikomu się jakoś ten pomysł nie podoba i nie było żadnego odzewu. ja w swoim poście podałam fotkę mojego oka.
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #36 : 2005-03-16, 15:13 »
Jak zrobie to dam fote ;)
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #37 : 2005-03-16, 17:11 »
Ax pisałam już że mi się pomysł podoba tylko musi się któryś aparat w domu znaleźć, bo domowy brat wziął na wyjazd, a firmowy tata albo nie przywozi, albo przywozi tak, że nie mam jak cyknąć ;)
Zapisane

Nataila

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #38 : 2005-03-16, 17:18 »
Dzisiaj się przyjrzałam oczkom mojej kumpeli. Ma świetny kolor - takie granatowe :wink: .
A ja najbardziej lubię oczy jasno niebieskie, wręcz błękitne. Znaczy się lubię w nie PATRZEĆ, sama wolę mieć moje zielone oczęta ;) .
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #38 : 2005-03-16, 17:18 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #39 : 2005-03-16, 17:33 »
dalej prosimy jakiegoś onego, a najlepiej kilku, żeby nas  oświecił czy płci przeciwnej nie przeszkadza patrzenie w oczy przez osoby 'postronne' ?!!  ;)

a mojego kolegę którego opisywałam pokrótce w temacie o ideałach, cenię własnie za to, że potrafi przez praktycznie całą rozmowę patrzyć się w oczy, i pozwala mi na to samo. no i kończy się tym, że po rozmowie z nim, a właściwie z jego oczami jestem totalnie nakręcona  ;)  :lol:  pozytywnie oczywiście..
Zapisane

golden

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #40 : 2005-03-16, 19:27 »
Cytuj
dalej prosimy jakiegoś onego, a najlepiej kilku, żeby nas oświecił czy płci przeciwnej nie przeszkadza patrzenie w oczy przez osoby 'postronne' ?!!

ja uwielbiam patrzeć komus w oczy, ale jesli ktoś patrzy się w moje, to się peszę :P bo wiem, że mam oczy, które zwracają uwagę innych...
Wyglądają jak coś pomiędzy oczami Rutgera Hauera...

...a oczami Daniela Radcliffe'a...

Samowolnie nie dałbym sobie nigdy zrobic zbliżenia do swoich oczu :P co to to nie...
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #41 : 2005-03-16, 20:16 »
moj kolega ma oczy mniej wiecej koloru :
http://www.polned.nl/images/ciemny%20niebieski%20503005.JPG

Golden TY masz mniej wiecej taki kolor? :



:P
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #42 : 2005-03-16, 20:56 »
te na dole są ładne  8)  
Golduś a co, za dużo fanek ??  :lol:
Zapisane

golden

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #43 : 2005-03-16, 21:22 »
wiecie jaki kolor ma niebo w bezchmurny letni dzień? taki czysty, jasny, intensywny lazur... cos podobnego do tej drugiej duzej foty :P

Ananas - wyobraz sobie sytuacje. Ide ulica, spogladam w gore, np w niebo. A zaraz ktos łapie mnie za rekaw mowiac "ale ty masz oczy!" :roll: pare razy mi sie tak zdarzylo :P wkurzajace... jak zaczepi mnie jakas ładna dziewczyna, to w porzadku, gorzej jak zacznie sie lampic w moje oczy jakas babcia i zacznie wspominac dawne czasy nie puszczajac mojego rekawa :lol:
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #44 : 2005-03-16, 21:27 »
Golden to Ty masz boskie oczeta :P ja sie tym babciom nie dziwie :lol22:
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #44 : 2005-03-16, 21:27 »

golden

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #45 : 2005-03-16, 21:32 »
takie oczy sa uciążliwe... wierzcie mi... za to straszyć nimi też mogę :evil: :lol:
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #46 : 2005-03-16, 21:34 »
One sa za slodkie, zeby przerazily :lol22: joke :P
Mi sie moje nie podobaja, a fe  :roll:
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

golden

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #47 : 2005-03-16, 21:38 »
niebieskie zimne oczy uporczywie wlepiajace sie w twoje tez zbilyby Cie z tropu :lol22: to wyprobowana taktyka, probowalem nawet na nauczycielach przy odpowiedzi przy biurku :P
słodkie były jak miałem 5-10 lat :P
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #48 : 2005-03-16, 21:41 »
Zawsze patrzę rozmówcy w oczy, chyba, że to jest facet, w którym się zakochałam, to wtedy z trudem patrzę mu w oczy, ale staram się... :D
Uwielbiam oczy, bo można z nic wiele wyczytać... :)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #49 : 2005-03-16, 21:45 »
W OCZACH TKWI SILA DUSZY (to z reszta moj podpis na FZcie od ponad roku taki sam, Paulo Coehlo...)

Kocham oczy.

Ja mam hmm... w sumie niebieskie :P
To sa moje oczy wyciete z jedynych zdjec, na jakich je widac, a niestety byly wtedy pomalowane (i ja nie mialam nawet na to wplywu, JAK sa pomalowane :P ) no wiec:
1.tu w sumie zasloniete przez wlosy :P ( prawe )


2. a tu wyglada jakbym miala zeza, no bo jest wyciete tylko jedno ze zdjecia, wiec nie widac gdzie sie patrzylam :P (to jest lewe :D )


A to oczka, ktore Kocham... i ktore (jak dla mnie niestety :P ) czasem przysparzaja swojemu wlascicielowi wielbicielek ;) :

Tylko tu malo widac kolor- jest taki piekny kociozielony :kocham: ;)
Zapisane

Apiska

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #50 : 2005-03-16, 22:32 »
Madziuś te wszystkie oczy to Twoje? Te ostatnie booooskie :kocham:
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #50 : 2005-03-16, 22:32 »

Qaś

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #51 : 2005-03-16, 22:41 »
Mnie sie te drugie podobaja,tych trzecich nie widze..jakies takie niewyrazne :)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #52 : 2005-03-17, 14:52 »
Apisia, moje sa pierwsze i drugie, a trzecie mojego Męża (chlopaka) ;)
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #53 : 2005-03-17, 18:03 »
golden - no to już rozumiem, pare razy jak z koleżanką która ma rude włosy łaziłam gdzieś pare starszych babek nas zatrzymywały nieraz nawet i na 15 minut i zaczynały swoje wywody... 'wszystkie aniłki są rude..'  :lol:

wg niektórych ja mam 'straszne' spojrzenie... spotkałam sie pare razy z prośbami "żebym tak na nich nie patrzyła", tylko że były one całkiem na serio, i  kiedy patrzyłam normalnie. ciekawe co sobie myślą osoby w które wpatruje się np z nienawiścą, a tak też się czasem zdarza  :evil:  boże nie zdziwię się jak mnie gdzieś zamkną  :lol:
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #54 : 2005-03-17, 18:10 »
a ja mam oczy niebieskie z plamą zieloną na jednym oku i jak ktoś mi się tak przygląda to najczęściej po chwili słysze: ty masz dwoje innych oczu!!

Ananas aż mi się przypomniało jak pani od historii wstawiła mi 1 ja jej wtedy takie spojrzenie rzuciłam że na następnej lekcji musiałam klękać i przysięgać na mamusie że więcej tak nie będę :lol:
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #55 : 2005-03-17, 18:53 »
Uwielbiam oczy. Tak po prawdzie to tylko one mi sie podobają z mojej twarzy. Bardzo często patrze sie chłopakom w oczy, gdy z nimi rozmawiam (czasami ich to peszy  :lol:  :P ) Mam jednego kolege co jak z nim rozmawiam  to cały czas sobie w oczęta patrzymy, miło jest gdy możno też czytać z nich i drugiej osobie to nie przeszkadza ;)
Jak ide ulica to czasami spoklądam w nie przechodniom i zawsze oni pierwsi odwracają wzrok :lol:
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

golden

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #56 : 2005-03-17, 19:07 »
Cytuj
Jak ide ulica to czasami spoklądam w nie przechodniom i zawsze oni pierwsi odwracają wzrok

a z moimi slepiami jest inaczej... jednego dnia uporczywie patrzylem sie przechodniom w oczy, ale Ci nie dosc, ze nie przestawali mi patrzec w oczy, to jeszcze potem obracali sie za mna... :lol22: śmiesznie to brzmi :lol:
Zapisane

Monika Z

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #57 : 2005-03-17, 19:12 »
Cytuj

Mam jednego kolege co jak z nim rozmawiam to cały czas sobie w oczęta patrzymy, miło jest gdy możno też czytać z nich i drugiej osobie to nie przeszkadza  

A miałam się nie przyznawać. Tylko on tez potrafi wyczytać z nich to co ja chce powiedzieć a nie mogę przy pewnych osobach. Aż mnie to dziwi  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #57 : 2005-03-17, 19:12 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #58 : 2005-03-17, 19:14 »
oto mije oczęta, tym razem w wersji zielonawej, która niestety na bardziej szare wyła, ze znanego już foto tylko wykadrowanego. jak będą jakieś nowe foty to może wstawię.


tylko kurde..trochę się mrtwię bo z nieznanych mi przyczyn dawno nie widziałam swoich oczu całkiem zielonych. a szkoda. tęsknię...
Zapisane

Nataila

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #59 : 2005-03-17, 22:46 »
Cytat: Ananas
wg niektórych ja mam 'straszne' spojrzenie... spotkałam sie pare razy z prośbami "żebym tak na nich nie patrzyła"


Ja mam to samo. Moja kumpela określiła jakiś czas temu moje spojrzenie jako "przenikliwe" i mówi, że jak na nią patrzę to ma wrażenie, że wszystko wiem co ona myśli ;) .
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 27 zapytaniami.