Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Grzywka  (Przeczytany 21404 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Grzywka
« : 2007-07-18, 20:35 »
Myślałam o zrobieniu sobie grzywki, takiej na ukos. Lecz nie wiem czy by mi pasowała.
http://www.zwierzaki.org/album/displayimage.php?pos=-3918 tak wyglądam poradźcie mi
przez długi okres czasu nie chciałam grzywki, poprostu mi się nie podobała, a teraz nagle wpadło mi do głowy kilka zmian i ta jest jedna z pierwszych
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Retriva

  • Gość
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #1 : 2007-07-18, 21:26 »
ja bym na Twoim miejscu zrobila ;)
Zapisane

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #2 : 2007-07-18, 22:32 »
Ja mam na ukos. Szczerze mówiąc nigdy nie byłam bez grzywki  :D Dopiero ostatio ostatnio zrobiłam sobie u fryzjerki ukośnie ^^ uważaj bo od grzywek mocniej się przetłuszcza czoło :/ A poza tym wygląda się młodziej co u mnie np. jest minusem  ;p
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Forum Zwierzaki

Odp: Grzywka
« Odpowiedz #2 : 2007-07-18, 22:32 »

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #3 : 2007-07-18, 22:44 »
Powinnaś sobie zrobić taką jaką mam ja xD
Bardzo wyszczupla twarz ^^
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #4 : 2007-07-18, 22:58 »
ja bym na Twoim miejscu zrobila ;)
dokładnie.
pozatym do twojego kształtu twarzy pasuje grzywka;)
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #5 : 2007-07-19, 09:01 »
a moja mama i ciocia zapierają się bym nie robiła, nie będzie mi pasować, no ale wystarczy że pojade do babci i powiem że chce mieć grzywke, i pewnie mam ją jak w banku
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #6 : 2007-07-19, 09:30 »
Właśnie grzywka bdzie Ci pasować o_O
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #7 : 2007-07-19, 09:37 »
do grzywki myśle jeszcze o kilku czarnych najlepiej pasemkach :)
jutro najprawdopodobniej jade do babci ^^
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #8 : 2007-07-19, 09:38 »
do grzywki myśle jeszcze o kilku czarnych najlepiej pasemkach :)
jutro najprawdopodobniej jade do babci ^^
i bdziesz wyglądała jak śmierć na chorągwi xD pasemka se daruj. Lepiej końcówki.
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Grzywka
« Odpowiedz #8 : 2007-07-19, 09:38 »

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #9 : 2007-07-19, 09:41 »
a ja lubie tak ponuro ubierać xD do mojego stylu ubierania raczej by pasowało xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #10 : 2007-07-19, 09:46 »
ale lepiej końcówki se zrób, a nie pasemka;D
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #11 : 2007-07-19, 09:48 »
to zrobie sobie końcówki =) xD wkażdym razie czuje że muszę jakąś zmiane z włosami zrobić xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #12 : 2007-07-19, 09:51 »
a najlepiej to powiedz fryzjerce, zeby Ci włosy w kucyk złapała i posmarowała Ci jakieś 15 cm czarną farbą. Fajnie równomiernie się rozkłada. wiem coś o tym-moja mum fryzjerka;D
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #13 : 2007-07-19, 09:57 »
a to zejdzie xD??? bo jak nie to mnie babcia zabije xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #14 : 2007-07-19, 10:03 »
zależy czym Ci zrobi.
Powiedz fryzjerce żę końcówki czarne chcesz farbką zmywalną.
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Grzywka
« Odpowiedz #14 : 2007-07-19, 10:03 »

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #15 : 2007-07-19, 10:04 »
to zfarbowaniem końcówek muszę isć z mamą xD bo ona się zgadza xD a babcia za to nie xD jaka dziwna rodzina noo xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #16 : 2007-07-19, 11:53 »
wiesz co......w takim młodym wieku ( jak ja) to nie polecam niszczenia włosów jakimiś farbami....nawet zmywalnymi. Zrób sobie grzywkę, pocieniuj włosy i tyle. Moja siostra ma 21 lat, i jak robie szamponem włosy pociemniła to matka się wkurzyła :P
Ja nawet dziurek w uszach nie mam bo rodzice uważają że jestem za młoda...a i tak nie chce :D po co się dziurawić?

Nie polecam Tobie także ciemnych końcuwek bo to wygląda....... ekhem.......... wsiursko. Wszędzie teraz łażą takie dziewczyny i sobie wlosy robią.... brrrr.... jakimiś farbami na 2 tygodnie... błeee
Wiem że może tobie to się podoba... ale pomyśl, ile ty masz lat na to by robić takie rzeczy.  :)
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #17 : 2007-07-19, 11:57 »
wolała bym pasemka niż końcówki xD nie wiem jeszcze pomyśle xD a co do dziurek to chcem mieć 3 w jednym uchu xd a  w drugim 1 xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Pira

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 740
  • <3
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #18 : 2007-07-19, 12:21 »
a ja też niedawno sobie zrobiłam grzywkę i jestem zadowolona xD
całkiem inaczej wyglądam (tak mówią...xP)
Zapisane
Włosy me pochwycił wiatr. Dziesięć pięter i ciemność.

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #19 : 2007-07-19, 15:58 »
Ja się nie znam, ale jak dla mnie nie powinnaś farbować sobie włosów, bo nie dość, że je niszczysz, to masz jeszcze jasną cerę, do której ciemne włosy nie będa pasować. Końcówki jak już ktoś powiedział są totalną porażką...
Tak samo zresztą blond+czarny w jakiejkolwiek innej postaci... Ale rób jak uważasz.

Co do grzywki to powiem tyle, że nie robiłabym, bo wydaje mi się, że nie masz odpowiedniego kształtu twarzy do tego, ale jak pisałam nie znam się, nie jestem fryzjerką i niezbyt mnie interesuje co inni robią z własnymi włosami. Można spróbować, ale ja chyba tego nie widzę.
Może tylko jeszcze napiszę, że np. na stronie bodajże wizaz.pl mozna wysłać swoje zdjęcie do osób znających się na rzeczy, one doradza co zmienić we fryzurze, by wyglądać lepiej.
Zapisane

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #20 : 2007-08-09, 22:59 »
Nie rób sobie końcówek, bo masz jasną cerę i będziesz wyglądać ponuro ;] A grzywkę - pewnie, że zrób :]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Grzywka
« Odpowiedz #20 : 2007-08-09, 22:59 »

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #21 : 2007-08-10, 11:05 »
a ja też niedawno sobie zrobiłam grzywkę i jestem zadowolona xD
całkiem inaczej wyglądam (tak mówią...xP)
taak, pirek, wyglądasz jak Mucha. x)
ja tam zawsze chciałam miec grzywkę, tylko mam kręcone włosy... :roll:
Zapisane
everybody lies

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #22 : 2007-08-10, 12:38 »
KaReN prostownica.
Albo codziennie rano mycie i suszenie grzywki. Po paru dniach włosy już 'wiedzą', że są grzywką i układają się dobrze.
Ja wybrałam drugą opcje przy moich lekko kręconych kudłach. Prostuje tylko czasami.
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #23 : 2007-08-11, 09:32 »
a ja mam, ee..
aż za bardzo kręcone xD
więc u mnie grzywka w życiu by nie wypaliła xP
Zapisane
everybody lies

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #24 : 2007-08-11, 12:57 »
hej a jeśli chodzi o tę grzywke... "ukośna"... ale że włosy są prosto tylko ścięte tak na ukos czy całość grzywki tak zaczesana??
Zapisane
cZŁOwiek

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #25 : 2007-08-15, 19:07 »
podnosze bo mam sprawe (pilną dosyć) a jak bym zedytowała to by nie było widać :lol:
wykonałam schematyczny rysunek przedstawiający mnie i  grzywki. dokładniej to 2 typy. nie wiedziałabym jak Wam to wytłumaczyć dlatego rysunek... nie działa iRDA więc nie wstawie swoich fotek... no nic.

dobra, dobra nie śmiać sie tylko pomoc bo chciałabym ściąć włosy w tym lub przyszłym tygodniu... chyba xD tylko dodam że mam troche bardziej  kwadratową twarz ale nie wiedziałam jak to narysować w Paincie. Aha a ten czerwony kolor to tak żeby było lepiej widać, ja mam ciemny blond włosy...
1. to taka zwyczajna gęstsza grzywka, troche postrzępiona
2. grzywka w sumie prosto ścięta, tylko tak dłużej żeby potem ją na bok czesać... no Wiecie o co chodzi :lol:
no to czekam na komentarze i podpowiedzi. pozdrawiam
Zapisane
cZŁOwiek

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #26 : 2007-08-15, 19:20 »
1 Panie, 1 wybierz!
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #27 : 2007-08-15, 19:42 »
Moim zdaniem drugi rysunek lepiej wygląda, tylko, że taka grzywka chyba mało praktyczna jest, bo leci na twarz... Może zostaw dłuższą, a potem, jesli coś Ci nie przypasuje, zetniesz :) Rozumiem, że twarz masz mniej okrągłą, ale tak naprawdę nie kwadratową?
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Grzywka
« Odpowiedz #27 : 2007-08-15, 19:42 »

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #28 : 2007-08-15, 20:00 »
eee chyba nie zajazyłam o co Ci chodzi.... no twarz mam taką bardziej podłużna... nie wiem jak to nazwać... bo o ile sie nie myle to są typy: trójkątna, okrągła, kwadratowa i elipsowata... no to tak do tej kwadratowej mi pasuje najbardziej ;)
Zapisane
cZŁOwiek

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Grzywka
« Odpowiedź #29 : 2007-08-15, 20:30 »
Chodzi mi o to, że Twoja twarz jest tylko zblizona do kwadratowej... Czasem widuje się osoby mające naprawdę kwadratową twarz z mocno zarysowanymi szczękami. Najczęsciej u facetów, choć i babeczce może się zdarzyć...

Twarz kwadratowa:

Przy takim owalu twarzy również dozwolona jest asymetria, ale końcówki włosów nie powinny być mocno wystrzępione lub podwinięte. Wskazane są wszystkie fryzury mające łagodny kształt, z miękko układającą się linią włosów.

Fryzury dla Ciebie:
Włosy krótkie z równo obciętą grzywką, wycieniowane, ale bez agresywnych pazurków.
Bujne, gęste, lekko puszące się włosy obcięte do połowy szyi, z asymetrycznym przedziałkiem, bez grzywki, łagodnie i równo okalające głowę.
Łagodne fale wyszczotkowane do tyłu, ułożone przy użyciu pianki, asymetryczny przedziałek z grzywką falującą na jedną stronę głowy, włosy lekko zawinięte za uszy, sięgające do połowy policzka.
Włosy krótkie, obcięte do połowy uszu, ścieniowane równomiernie, ale łagodnie od czubka głowy w kierunku nosa. Grzywka może sięgać za linię brwi i zakrywać całe czoło.
Długie, gęste włosy, mocno kręcona burza loków, opadająca na ramiona i twarz, co skutecznie zakryje szerokie czoło i brodę.
Krótka, wymodelowana do tyłu, lekko falująca fryzura z odkrytym czołem i asymetrycznym przedziałkiem. Włosy zawinięte za uszy.
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 28 zapytaniami.