Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Stacja antyszczekowa i sąsiad  (Przeczytany 780 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malenka_mi

  • *
  • Wiadomości: 1
Stacja antyszczekowa i sąsiad
« : 2023-01-26, 18:55 »
Nie mam już sił...
Mój sąsiad twierdzi, że szczekanie mojego psa jest uciążliwe. Powiesił stację antyszczekową i ciągle ją włącza emitując drażniące ultradźwięki. Działa to zupełnie odwrotnie, bo pies dostaje szału jak to słyszy, ciężko go wtedy przywołać/ zabrać.
Rozmawiałam setki razy, prosiłam, mówił że zdjął ale moim zdaniem to ją tylko gdzieś schował. Pies rzadko jest sam na dworze, to jest pies domowy, mam podwórko i zostawiam go samego na podwórku tylko wtedy, kiedy na dłużej wyjeżdżam z domu (do pracy, 2 razy w tyg, bo częściej pracuję z domu). doszło do tego, że KAŻDE JEDNO SZCZEKNIĘCIE- nawet jak się rozszczekają inne psy - od razu ultradźwięki.
Zaznaczę, że mieszkam na głębokiej wsi, każdy wokoło ma podwórko i psy. ON teŻ.
Pies jest apatyczny, przestał jeść, doszło do tego, że trzeba go karmić z ręki, żeby w ogóle cokolwiek zjadł.
Sąsiedzi twierdzą, że mój pies jeżeli już się zdarzy, to szczeka tyle co inne, nie jest to ani długotrwałe ani uciążliwe. Ale sąsiad słyszy tylko mojego. Dodam, że nie mieszkamy w bezpośrednim sąsiedztwie. Nakierował te fale na mój dom.
Co robić?? On TORTURUJE mojego psa!
Dlaczego to ustrojstwo jest w ogóle legalne? Jakie podjąć kroki? Co robić, bo szkoda mi psa, przecież nie jestem w stanie go trzymać 24h w domu
Zapisane

Charlottika

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Stacja antyszczekowa i sąsiad
« Odpowiedź #1 : 2023-06-09, 17:14 »
Witam was wszystkich
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 23 zapytaniami.