Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: jedzonko a spacerek  (Przeczytany 2507 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gopi

  • Gość
jedzonko a spacerek
« : 2003-03-20, 18:35 »
Według was lepiej jest karmić pieski przed czy po spacerze i w jakim mniej więcej odstępie czasu?
Zapisane

Asia_i_Black

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #1 : 2003-03-20, 19:09 »
Blacka karmię 5 lub 10 minut  przed spacerem.Powód? Po tym czasie mu się chce, a to szczeniak więc może długo nie wytrzymać(chociaż duży szczeniak prawie 7m-cy), ale nigdy nie wiadomo
Zapisane

Jennifer

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #2 : 2003-03-20, 19:18 »
Nie nalezy karmic psa przed spacerem. Po zjedzeniu pies powinien odpoczywac co najmniej godzine. Nikt w koncu nie lubi z pelnym zoladkiem biegac. Po tym sa tylko skrety i bole brzucha. Tak samo jest z psem. A tym, co zalezy by piesek szybko "zrobil swoje" by potem nie wychodzic na spacer to niech pomysla lepiej nad stanem zdrowia swojego małego. Moja Gala (7miesiecy) dostaje zawsze po spacerze. Ze wzgledu na jej zdrowie no i apetyt :) Zawsze jakos po spacerku woli jesc niz przed.

Asia: Uwazam, ze 10 minut to za szybko by piesek juz musial latac na polko. Czyzby nie panowal nad swoimi potrzebami? Nawet jesli ma prawie 7 miesiecy, to to jest poprostu za malo czasu na trawienie. Jak czesto musisz biegac z nim na spacer?
Zapisane

Forum Zwierzaki

jedzonko a spacerek
« Odpowiedz #2 : 2003-03-20, 19:18 »

Asia_i_Black

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #3 : 2003-03-20, 19:54 »
To nie tak jak myslisz. Wiem ze pies powinien wypoczywac i dlatego wychodze na 5 minut(bez zadnego biegania) pies sika i wracamy do domu i oczywiscie smacznie zasypia i spi przez okolo godzine, a potem jakis czas pozniej idziemy juz na dlugi spacer ale to juz duzo pozniej(taki z bieganiem)
Zapisane

Dyplomacja

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #4 : 2003-03-20, 22:35 »
Psy powinny jesc po spacerze a juz bezwzgeldnie psy duzych ras o glebokich klatkach piersiowych, takie psy po jedzieniu powin ny miec 2 godziny opoczynku lezenia bez zabaw i bieganiny. Ruszanie sie po posilku moze sie skonczyc skretem zoladka z ktorego wychodzi niewiele psow. Moje zwierzaki po psilku sa rozdzielane mloda suka spi w swojej klatce a dorosly pies gdzie chce i taki rozklad dni zawsze jest przestrzegany
Zapisane

Asia_i_Black

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #5 : 2003-03-21, 07:29 »
Moj  jest malej rasy. Ale i tak jak mowilam jedzenie, siusiu(nie mozna tego nazwac spacerem) on chyba na tym "spacerze" kilka krokow robi bo nawet ze schodow go znosze( ze wzgledu na stawy, nie na pelny brzuszek ale to przy okazji) a potem sobie spi
Zapisane

onka

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #6 : 2003-03-21, 09:14 »
jak mój psiutek był mały to jadł przed spacerkiem ( z resztą co to były za spacery - siusiu, kupka i do domku :D )

i dość długo karmiłam psa przed spacerem - przyznaję to był błąd :oops:  :roll:
pies na spacerze był "anemiczny" , ciągnął się za mną daleko w tyle - po prostu był najedzony i chciało mu sie spać a nie szaleć i skakać  :D

no i poprawiłam się już i pies jest karmiony po spacerze
Zapisane

m@gd@

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #7 : 2003-03-21, 12:04 »
Wydaje mi się, że lepiej karmić psa po spacerku, choćby z tego powodu ,że chętniej z ukochanego spacerku wraca , gdy wie że w domku dostanie pyszne jedzonko ;)
Zapisane

monik

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #8 : 2003-03-21, 12:13 »
Mój pies główny posiłek dostaje dopiero po długim spacerze. Zjada go wtedy z niesamowitym apetytem. Wyżeł to spora rasa, więc po jedzeniu zawsze dbam żeby pies odpoczywał przez min. 2 godziny.
Zapisane

Forum Zwierzaki

jedzonko a spacerek
« Odpowiedz #8 : 2003-03-21, 12:13 »

Gopi

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #9 : 2003-03-21, 14:12 »
A czy po spacerze też trzeba dać psu odpocząć, czy od razu można dawać jeść?
Zapisane

Kala

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #10 : 2003-03-21, 15:22 »
muj piesek po spacerku od razu pędzi do miski sam nie ma ochoty odpoczywac Asia_i_Black jakiej razy jest black ???
Zapisane

m@gd@

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #11 : 2003-03-21, 15:39 »
Saga tez od razu pędzi do michy :)
Zapisane

Asia_i_Black

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #12 : 2003-03-21, 16:24 »
Cytat: Kala
muj piesek po spacerku od razu pędzi do miski sam nie ma ochoty odpoczywac Asia_i_Black jakiej razy jest black ???
Black jest przedstawicielem swietnej niestety nie lubianej rasy, mianowicie pudlem miniaturowym
Zapisane

m@gd@

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #13 : 2003-03-21, 16:32 »
Asia , dlaczego nie lubianej ? Może mało teraz niestety popularnej ..... ale nie lubianej ??? Jak można nie lubić pudelka ???
Zapisane

Asia_i_Black

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #14 : 2003-03-21, 17:48 »
EH..ludzie sa okrutni albo zazdrosni o ich wspanialy charakter. Sami wlasciciele tych psow zrobili z nich rozpieszczone laleczki w glupich fryzach. Niestety nawet w psim swiecie dostawalam niemile komentarze na temat pudli. Na ulicy raczej nie, wszystkim Black sie podoba. Czytalam tez mnostwo tekstow nawet na psich forach( na tym akurat nie) na temat pudli nieprzyjaznych, wrecz obrazliwych i okrutnych, a kiedy staje  w obronie tej rasy ludzie maja mnie za wariatke. Taki to juz w tym kraju brak tolerancji i glupie przesady. Bylam na forach zagranicznych, czytalam zagraniczne artykuly i nigdy nie wyczytalam takich bzdur ile w Polsce
Zapisane

Forum Zwierzaki

jedzonko a spacerek
« Odpowiedz #14 : 2003-03-21, 17:48 »

Jennifer

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #15 : 2003-03-21, 22:22 »
Wiekszosc ludzi robi tym pudlom tak okropne fryzury... (moze sie na tym nie znam, moze to wzrocowe fryzy, w kazdym razie sa okropne!) ze moje zdanie jest takie ze najpiekniejsze te pieski nie sa...  :roll:  Niestety  :(
Zapisane

Asia_i_Black

  • Gość
jedzonko a spacerek
« Odpowiedź #16 : 2003-03-21, 22:34 »
Niestety...a tacy ludzie jak ja z pudlem który jest "bezfryzowy" obrywają. Niestety te fryzury są obowiązkowe na wystawach. Ja z psem po wystawach nie chadzam, a nwet jakby miał rodowód bym nie chadzała. NIGDY nie zrobię z psa pajaca. Mi mój kudłacz starczy i nie ogolę go w żadnym miejscu, kudły oczywiście podetnę, ale to będzie tylko małe skrócenie. Wiem że te zdjęcia nie są dobre nie ukazują całego uroku tych psiaków ale tak wyglądają pudle bezfryzowe
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.146 sekund z 25 zapytaniami.