Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Czym karmicie swoje psiaki?  (Przeczytany 5543 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Czym karmicie swoje psiaki?
« Odpowiedź #30 : 2002-08-19, 15:43 »
nio chyba na to wychodzi zemat :) :wink:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

gia

  • Gość
Odp: Czym karmicie swoje psiaki?
« Odpowiedź #31 : 2002-08-19, 16:39 »
Cytat: Angelika
Hmn... koloru jest jasnego i bardzo wodnista, choc wczoraj byla bardziej scisla. Purine odstawilam i wczoraj karmilam go tylko ryzem z marcewka. Chyba mu lepiej bo dzis w nocy nie musialalm smigac w pidzamie na dwor.

Bardzo dobrze!! Ryż z marchewą podaje sie nawet małym dzieciom gdy mają biegunkę.Może maluch zjadł na spacerku jakiegoś śmiecia?
Może spróbuj teraz po tych sensacjach żołądkowych podawać przez jakiś czas gotowane jedzonko.np.chudą wołowinę lub kurczaka z ryżem i marchewką.I może rzeczywiście zmień sucha karmę.Polecam Ci Royal Canin dla szczeniąt,Bento Kronen lub Nutrę.Powodzenia.Acha psu można podawać węgiel przeciwko biegunce,taki z apteki a nie kamienny do pieca. ;)  :P  :P
Zapisane

estra

  • Gość
Odp: Czym karmicie swoje psiaki?
« Odpowiedź #32 : 2002-08-21, 18:10 »
Ja swojego psiaka karmię przez parę miesięcy karmą, a kilka następnych domowym.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czym karmicie swoje psiaki?
« Odpowiedz #32 : 2002-08-21, 18:10 »

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Odp: Czym karmicie swoje psiaki?
« Odpowiedź #33 : 2004-01-06, 11:49 »
mo pies o dziwo nie lubi puszek dla psow, najczesciej je kielbase dla psow specjalna, sucha ma zawze w misce na uzupelnienie , lubie tez surowe mieso i........... ziemniaki
Zapisane

alexandra

  • Gość
Odp: Czym karmicie swoje psiaki?
« Odpowiedź #34 : 2004-01-06, 14:04 »
Moja sunia obecnie je tylko i wyłącznie sucha karmę Bewi Dog Puppy. Przed tem jadła Eukanubę, ale po głosach że może spowodować przerościęcie mojej minatury, przeszłam na polecanego Bewi Doga. Póki co zajada się nim. Oczywiście jako nagrody dostaje kawałeczki gotowanej piersi z kurczaka, jabłka, ciasteczka Eukanuby.
Zapisane

Agnes

  • Gość
Odp: Czym karmicie swoje psiaki?
« Odpowiedź #35 : 2004-01-06, 14:11 »
Ja karmie rano suchym – Bento-Kronen a po południu gotowanym. Gotuje ryż z korpusami kurczaka (bez kości), dodaje siemie lniane, wcześniej dawałam warzywa, ale na razie musiałam je odstawić. Niedługo znowu będę dodawać. Do kurczaka dodaje nerki, serca, wątrobe, płuca, szyjki z indyka.
Co do wspomnianego wcześniej Rokusa u mnie jest w osiedlowym małym zoologicznym. Sprzedawczyni mi polecała, ale ona polecał też tzw kiełbasy dla psów, wiec jej nie wierze co do tych puszekJ ja tak czy siak gotuje mięcho, ale warto wiedzieć, ze te puszki nie są takie złe, jak zabraknie mięsa można dodać puche:)
Zapisane

Aagata

  • Gość
Odp: Czym karmicie swoje psiaki?
« Odpowiedź #36 : 2004-01-06, 14:20 »
Rano sucha karma Boscha'a, a wieczorem makaron, albo kasza z chudym mięksiem, nie wiem dokładnie jakim, bo to już mamy tajemnica, w każdym bądź razie pies zajada aż mu się uszy trzęsą ;)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Odp: Czym karmicie swoje psiaki?
« Odpowiedź #37 : 2004-01-06, 15:33 »
rano sucha karma Royal Canin, potem mięsko z kurczaka + wypełniacze, a między posiłkami warzywka i owoce ;).
Zapisane

adda

  • Gość
Odp: Czym karmicie swoje psiaki?
« Odpowiedź #38 : 2004-01-07, 20:21 »
Jeden pies Royal Canin, drugi pies ANF. Tylko i wyłącznie. Plus przysmaki - uszy wołowe i świńskie, sucharki na ząbki.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czym karmicie swoje psiaki?
« Odpowiedz #38 : 2004-01-07, 20:21 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 29 zapytaniami.