Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: CO WYBRAC? POMOCY :help:  (Przeczytany 1147 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ReTrIvA

  • Gość
CO WYBRAC? POMOCY :help:
« : 2005-07-10, 13:31 »
Chce zaczac uczyc sie jezdzic. Mam do wyboru KJ lub zwykla stadnine. Cena: KJ- 20zl/60min. stadnina-15zl/60min. ale sadze ze w KJ lepiej mnie naucza. tyle ze nie wiem! Blagam Poradzcie! :help:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #1 : 2005-07-10, 13:38 »
Co masz na mysli mowiac "zwykla stadnina"? (po pierwsze nie stadnina a stajnia, to zasadnicza roznica miedzy pojeciami)
Miejsce w ktorym sa koniki i jakas pani prowadza Cie na lonzy? Musisz postawic sobie pytanie czego oczekujesz od danej stajni - wozenia sie na koniku czy prawdziwej jazdy konnej. Pozatym, cena 20 zl jest bardzo niska, zapewne adekwatna do warunkow panujacych tam. Najlepiej by bylo, gdybys pojechala z osoba ktora dobrze jezdzi konno w jakies sprawdzone miejsce, bo sama pewnie tez nie odroznisz dobrej stajni od kiepskiej stajni. pozdrawiam :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #2 : 2005-07-10, 13:55 »
kj jak wskazuje nazwa to klub jeździecki  czyli miejsce gdzie ludzie jeżdżą konno, stadnina zaś to miejsce gdzie jest więcej koni i gdzie przede wszystkim się bardziej na hodowlę nastawia niż na szkółki jeździeckie i tamkoni jest ciut więcej niż sztuk 10 wałachów rekraantów, powiedz dokładnie czym stajnie się różnią bo cena o niczym nie świadczy

Forum Zwierzaki

Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedz #2 : 2005-07-10, 13:55 »

ReTrIvA

  • Gość
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #3 : 2005-07-10, 14:17 »
pisalam odpowiedz i mi sie komp wylaczyl:/ zaczne od poczatku
1. cene napisalam przyt okazji, ona nie gra roli
2. nie chodzilo m istadnina czy stajnia tylko taka "szkolka" cos w tym stylu;) poprostu nie wiem jak nazwac
3. to poradzicie czy wybrac KJ czy "szkolke"? bo mi nie poradziliscie:D
4. nie wiem czym sie roznia nie bylam tam, ale to stronka KJ www.oxer.aj.pl
5. jak pojde do KJ to beda sie zachwalac i jak pojde do "szkolki" to tez beda dlatego nie wiem co wybrac
6. nie znam NIKOGO kto tu jezdzi:/
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #4 : 2005-07-10, 15:57 »
Mnie sie ta stronka nie otwiera.
Nie jestesmy Ci w stanie doradzic, nie znajac tych stajni. Nazwa o niczym nie swiadczy. KJ to zarejestrowany klub, z zawodnikami bioracymi udzial w zawodach, ale wcale nie swiadczy to o jego wyzszym poziomie.
Musisz po prostu sama poswiecic troche czasu. Odwiedz oba kluby (najlepiej z rodzicami) i dokladnie wszystko obejrzyj, o wszystko wypytaj, poobserwuj, jak sa prowadzone jazdy, porozmawiaj z jezdzacymi tam ludzmi. Zwracac trzeba uwage na mnostwo rzeczy. M. in. na to, w jakich warunkach mieszkaja konie (czy stoja w przestronnych, widnych i czystych boksach?), czy wygladaja na zdrowe, czy sa chetne do pracy, jakie jest podejscie instruktora do kursantow, czy koni nie traktuje sie brutalnie (zarowno podczas jazdy, jak i poza nia). Oczywiscie, osobie niedoswiadczonej trudno jest wszystko ocenic, ale wg mnie kazdy inteligentny i myslacy czlowiek wylapie przynajmniej najwieksze bledy...
Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #5 : 2005-07-10, 16:55 »
ok dzieki za rade zrobie to. jak tylko bedzie ladna pogoda to jade z mama i do KJ i do "szkolki" :) a mi sie strona normalnie otwiera.
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #6 : 2005-07-11, 01:00 »
nie na temat:

mi pokazuje że na tej stronce jest jakiś wirus takze lepiej na nią nie wbijać!
Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #7 : 2005-07-11, 10:01 »
mi tez sie pokazuje:/ ale moj nortoniq wsyztsko wylapie:D dlatego moze i sie neiw bijac jak ktos cos bedzie chcial to zaryzykuje wejde i wam przeslejakies materialki. ale blagam POMOZCIE

NIE WCHODZIC NA STRONKE BO JEST VIRUS

Bede szla do KJ :) Sadze ze tam sie lepiej naucze :D a jesli nie naucze sie nic albo malo (co do np waszych doswiadczen cz kogos z mojego gg) to pojde do "szkolki" :D Niedlugo pierwsza jazda (od srody dalej bedzie w tym tygodniu) badzcie pewni ze ja opisze! :)
« Ostatnia zmiana: 2005-07-11, 12:50 autor ReTrIvA »
Zapisane

Flaś

  • Gość
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #8 : 2005-07-13, 18:54 »
Super :Oo:
Właśnie weszłam :Oo:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedz #8 : 2005-07-13, 18:54 »

ReTrIvA

  • Gość
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #9 : 2005-07-13, 19:13 »
nic nie mówilam :D  :;p:x
« Ostatnia zmiana: 2005-07-14, 09:02 autor ReTrIvA »
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #10 : 2005-07-13, 19:18 »
ReTrIvA  - wiemy to, wiemy...  już pisałaś to w innym wątku..... :roll:

Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #11 : 2005-07-13, 20:30 »
ale nei kazdy wszystko czyta
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #12 : 2005-07-13, 21:56 »
właśnie przez takie pisanie jak piszesz ty bardzo wielu osobom odechciewa się czytać

ReTrIvA

  • Gość
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #13 : 2005-07-14, 09:01 »
k_cian nie musis tego czytac jesli nie chcesz:)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #14 : 2005-07-14, 11:24 »
a ty nie musisz tak usilnie po 10 razy pisać  że jutro o 17 idziesz na konie z pretekstem  że nie każdy wszystko czyta ;)

Forum Zwierzaki

Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedz #14 : 2005-07-14, 11:24 »

ReTrIvA

  • Gość
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #15 : 2005-07-14, 19:42 »
ok ok. ylam juzjak chcesz to wejdz w watek MOJA NAUKA JAZDY PO OBOZIE. ciesze sie ze wybralam KJ bo jak tylko ialam cos  zle to odrazu poprawiala mnie p. Malwina :D
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: CO WYBRAC? POMOCY :help:
« Odpowiedź #16 : 2005-08-12, 16:50 »
mój progaram antywirusowy mówi mi, że na tej stronie jest wirus!~!!! uważajcie...

ja osobiście jeżdżę w stajni a nie w KJ za 15 zł i jest tam barszo dobrze więc nie wiem...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 25 zapytaniami.