Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: "O mnie czyli o końskich sprawach"  (Przeczytany 6725 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zuzika

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« : 2003-11-08, 23:21 »
Postaram sie w miare często cos tu umieścić. No więc...Chm..


 Mam 13 lat , kocham konie no i oczywiście jeżdze konno. Dzisiejszy dzień moze nie był wspaniały w końcu nawet pogoda nie dopisała przez co nie mogłam pojeżdzić konno a o przejażdżce w teren nawet nie wspomne przy moim stanie podgoraczkowym. Katar mi cieknie, jeździc nie moge... poprostu koniec świata tylko sie zastrzelić :evil:   Razem z moją koleżanką pojechałyśmy do panstawa X gdzie razem jeździmy konno. Niestety jak juz wspomniałam z jazd nici, więc wziełyśmy Wojtka i polonżowałyśmy go. Nawet nie był taki nieznosny jak czesto bywa... kiedys tylko jego kopyto świsneło mi koło głowy.Przyznam sie że wtedy bardzo sie przestraszyłam... jakieś 20 cm a byc może wylądowałam bym na intensywnej terapii. Naszczęści jakoś uszłam z życiem ;)  Tak bardzo chciała bym mieć własnego konia... W prawdzie mam go mieć za rok, ale to tez nie jest pewne... nic nie jest pewne... nawet życie bo zawsze mozemy np. stac sie plackiem na ulicy... Nic nie jest pewne..CZEGO JA NIE MAM KONIA???? tyle osób na świecie ma konia, tylko ja nie  :(  Ja musze wciaż chodzić do państwa X. A tak bardzo chciał bym przeżyć nie zapomniane chwile u boku wierzchowca... Uciekać przed burzą... W szleńczym cwale pedzic przez rwący potok... Przeżywać wszystkie wschody i zachody słońca... Ganiać się z wiatrem... CZEMU???

Czy ktoś mi może na to odpowiedzieć? :(  :(
Zapisane

kareena

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #1 : 2003-11-10, 16:45 »
pocieszę cie że nie tylko ty nie masz konia ;) A tak w ogóle to witaj na forum :)

PS
pozwoliłam sobie przenieść ten post do Off Topicu :)
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #2 : 2003-11-10, 18:20 »
Witaj Zuzika !
Ja równiez bardzo chciałabym miec konia , ale niestey ..  :(
Po 1 :
Mieszkam w mieście [ na dodatek w bloku ]
Po 2 :
Konie kosztują
Po 3 :
Niezbyt znam sie na chodowli

Tak więc Zuzika głowa do góry , bo świet jest piękny , a nie ponury ! [ tak mi sie jakos zrymowało ]  :)  :)  :)  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedz #2 : 2003-11-10, 18:20 »

Morticia

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #3 : 2003-11-11, 18:38 »
Ja też witam :) Kareena Twoja kariera kwitnie Najpier własne forum teraz patrzę a Tu Moderatorka w zwierzakach jestem pod wrażeniem :wink:
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #4 : 2003-11-11, 19:12 »
Panterka, to ze mieszkasz w miescie w bloku nie ma wiekszego znaczenia. Przeciez i tak konia raczej nie trzymalabys u siebie.
Nie musisz sie tez znac na hodowli, zeby posiadac wlasnego konia. Ja sie np. nie znam za bardzo :)
Kwestia finansowa to juz co innego.
Zapisane

Ritka

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #5 : 2003-11-11, 19:53 »
Witamy na forum :)
A ja mam konie :) i sie ciesze hyhyhy :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #6 : 2003-11-11, 20:57 »
ha sama mieszkam w blokowisq no i co prawda mam ogrodekale kon tam by ciezko sie popasl albo wybiegal..conajwyzej na box by sie wnadawal rozmiarem ;)

milkiwaj

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #7 : 2003-11-11, 21:57 »
juz widzę tego twojego tłuściocha na trawniczku przed blokiem :lol:

ja tez nhie mam własnego koniaka, ale mam konice pod opieką :D
Zapisane

Kamelia

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #8 : 2003-11-12, 12:31 »
A ja mam konika :P
Witamy na forum :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedz #8 : 2003-11-12, 12:31 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #9 : 2003-11-12, 13:17 »
milki :D ale jak by trawa rosla jak by ponawozil :P

milkiwaj

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #10 : 2003-11-12, 21:21 »
musiałaby miec diabelna siłę przebicia :smile:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #11 : 2003-11-12, 21:34 »
oj ma  :lol:

awangarda

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #12 : 2003-11-12, 22:30 »
hyh ja juz prawie mam qnia ale wczesniej dlugo myslalam tak jak ty " wszyscy maja konie tylko nie ja" pozniej zaczelo mi to walic i opiekowalam sie konmi stajennymi az w koncu poklucialm sie z wlascicielami stajni wrr sprzedali konia na ktorym trenowalam :/ no ale dzieki temu bede miec nemke juz niedlugo :) jejku jak sie boje ze cos niewypali... ale trz byc deobrej mysli :)
Zapisane

Morticia

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #13 : 2003-11-13, 11:56 »
Wypali wypali :) Ja na konia będę mogła sobie pozwolić gdzieś tak po wakacjach jak się na studia dostanę :wink:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #14 : 2003-11-13, 19:50 »
Ja też nie mam konia i dłuuugo go nie będę miała. Rodzic emi nei kupią bo powiedzieli mi to i po 2 są przeciwnikami mojego hobby. Na razie ejstem cierpliwa, doczeams ię własnego rumaka. a poza tmy to też meiszkam w bloku, w mieście, najbliższe dobre stajnie są poza Poznaniem  więc dojazd. Pieniądze na konai już mam ale nie mam pieniędzy na utrzymanie. Ja wierze, że jak czegoś prawgnę to w końcu będę to miała, choćby nie wiem co.Musisz czekać, w końcu się uda.
Zapisane

Forum Zwierzaki

"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedz #14 : 2003-11-13, 19:50 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #15 : 2003-11-14, 09:21 »
Witamy na forum :) Heheh ja tez nie mam konia. A to,ze mieszkasz w bloku to raczej nie ma wiekszego znaczenia przeciez nie bedziesz trzymac Qnia na balokonie :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

awia

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #16 : 2003-11-14, 19:43 »
ja juz mam wsyztsko obcykane :P
w 2005 r matura.
potem studia ( 5lat,filologia angielska +jakis marketning w miedzyczasie,tak ze 2 lata zeby chociaz inż. zrobic)
potem wyjade na rok za granice do irlandi/angli szlifowac moj angielski.
wroce do polski,bede pracowac jako tlumacz/sekretearka/cokolwiek
po roku gdzies bedzie mnie satc na konia-kupno i utrzymanie.
wiec:konia bede miec za ok 8-9 lat.
czyli bede pod trzydziestke :P
ale to bedzie moj wlasny kon,za ciezko zarobione pieniadze...
a to ma swoja wartosc.zreszta jakby sie tak zastanowic,to mimo ze marze o koniku to nie mialabym na niego czasu,potem na studiach tak samo nie bardzo..wiec w sumie calkiem przyjemna perspektywa :)
pozdrawiam wszystkich niekoniatych.
tez sie kiedys dorobicie..jak bedziecie chcieli :)
Zapisane

Ritka

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #17 : 2003-11-14, 20:45 »
dobra jesteś :P Ja tam rodziców szlifowałam :P
Zapisane

Zuzika

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #18 : 2003-11-20, 19:58 »
A teraz miła wiadomość. Będe mieć konia!!!!!!Co za szczęście ale niestety dopiero w następnym roku, jakos wytrzymam narazie jeżdż codziennie do znajomuch lonżować, jeździć czyścić jest fajnie! Własnie u tych znajomych będe trzymac koni a później po jakimś czasie sama sie nim zajme. Och.. co to będzie za szczęście. A co do moich jazd ostnio zdarzył sie przykry incydent. Pojechałam sobie w teren z tym znajomym no i wpadlismy w bagno jego lzejszy kon wyskoczył a moja utkneła. Prawie sie popłakałam, to było dla niej bardzo niebezpieczne ale całe szczeście nic sie nie stało. Uff.. W sobotę jazdy i znowu sobie pogalopujemy po polach, lasach i bezdrożach. Bedzie jak zwykle cudownie!! :) :)
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #19 : 2003-11-20, 20:05 »
Czemu dopiero po jakims czasie sie nim zajmiesz? Nie rozumiem?!
Zapisane

Zuzika

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #20 : 2003-11-20, 20:06 »
Moja przyszłość wrózy się świetnie a po liceum tutaj w mojej miejscowości pójde na chodowle i jeździectwo do Lublina. Takie sa moje marzenia.
Zapisane

Forum Zwierzaki

"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedz #20 : 2003-11-20, 20:06 »

Zuzika

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #21 : 2003-11-20, 20:09 »
Dlatego, że ja chodze do szkoły, moi rodzice nie chca raczej sie nim zajmować, później to co innego. Chocia mama chce go tutaj zreszta ja jestem za mała jak to okreslili rodzice albo tam albo wogóle.
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #22 : 2003-11-20, 20:19 »
Cytat: Zuzika
A teraz miła wiadomość. Będe mieć konia!!!!!!Co za szczęście ale niestety dopiero w następnym roku, jakos wytrzymam narazie jeżdż codziennie do znajomuch lonżować, jeździć czyścić jest fajnie! Własnie u tych znajomych będe trzymac koni a później po jakimś czasie sama sie nim zajme. Och.. co to będzie za szczęście. A co do moich jazd ostnio zdarzył sie przykry incydent. Pojechałam sobie w teren z tym znajomym no i wpadlismy w bagno jego lzejszy kon wyskoczył a moja utkneła. Prawie sie popłakałam, to było dla niej bardzo niebezpieczne ale całe szczeście nic sie nie stało. Uff.. W sobotę jazdy i znowu sobie pogalopujemy po polach, lasach i bezdrożach. Bedzie jak zwykle cudownie!! :) :)



Zuzika... Zapomniałaś dodać, że z przystojnym panem sesarzem  ;)  :wink:  :P  :tak:  :diabelek:  :lol:  :roll:  :hehe:  :alkoholik:
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Natchniuza

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #23 : 2003-11-20, 20:46 »
Ja tez chodze do szkoly i co z tego? Po co kupujesz konia, jak sie nie mozesz nim zajmowac? Totalnie bez sensu.
Zapisane

Michalina

  • Gość
awia ;-)
« Odpowiedź #24 : 2003-11-20, 20:51 »
AWIA,
idziesz moim "tropem" widze.
No i moje marzenie sie spełniło ok 30-stki.
Weź tylko pod uwage, że musisz i tak później pracować by tego konia utrzymać a praca= mało czasu = mało czasu dla konia.

Ale do przodu. Na pewno ci sie uda skoro mi sie udało ;-)
Zapisane

kfiatek

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #25 : 2003-11-20, 22:30 »
ech..
wlasnie czas jest najwiekszym probleme...
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #26 : 2003-11-21, 10:08 »
wedlog mnie da sie to ulozyc tak ze sie pracuje i ma czas na konia,znam takie osoby wiec wiem co mowie,tylko albo ma sie konia i taka prace ktora pozwala na zajecie sie nim odpowiednie albo sie tego konia nie ma-kwestia wyboru bo posiadanie konia tylko po to zeby miec....w tym momencie krzywdzisz zwierze

milkiwaj

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #27 : 2003-11-21, 11:40 »
jak tam Chan??? Goska sie juz zdecydowała co z nim??
Zapisane

Forum Zwierzaki

"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedz #27 : 2003-11-21, 11:40 »

Zuzika

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #28 : 2003-11-21, 17:40 »
Natchniuza poweidział: "Ja tez chodze do szkoly i co z tego? Po co kupujesz konia, jak sie nie mozesz nim zajmowac? Totalnie bez sensu." dla mnie to ma sens, bede tam codziennie po szkole i zreszta to nie daleko, a gdzieś tak po roku jak juz sobie wszystko poukładam to będzie u mnie tak juz z mamą postanowiłysmy. :P:)
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #29 : 2003-11-21, 17:47 »
A ja mam rade dla wszystkich koniarzy ( również do mnie )  ......Grajmy w TOTO LOTKA a nóż może się poszczęści...
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 28 zapytaniami.