Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Zdjęcia...  (Przeczytany 2337 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jaśka

  • Gość
Zdjęcia...
« Odpowiedź #30 : 2004-11-15, 21:07 »
może rzeczywiści z tą dziewczyną w pomarańczowym nie za fajne zdję cie, ale inne są wporzo (przynajmniej mi się podobają), fajne jest to z końmi na łące...
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Zdjęcia...
« Odpowiedź #31 : 2004-11-15, 21:21 »
Nie we wszystkich ludziach te zdjęcia budzą niesmak....
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Zdjęcia...
« Odpowiedź #32 : 2004-11-15, 21:30 »
no owszem, w tobie np nie bardzo

Forum Zwierzaki

Zdjęcia...
« Odpowiedz #32 : 2004-11-15, 21:30 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Zdjęcia...
« Odpowiedź #33 : 2004-11-15, 21:37 »
no spokojnie.. mnie tez jakos nie zachwyca to zdjecie z tych samych powodow co Was- ze dziewczyna szarpie konia strasznie.. no ale przeciez to nie Dalmafreciak siedziala na tym koniu, a poza tym ona sie dopiero uczy jezdzic- mogla nawet nie wiedziec, ze to co robi ta dziewczyna jest zle..  :roll: a Wy, zamiast jej wytlumaczyc, to na nia najezdzacie jakby pochwalila ta dziewczyne z pelna swiadomoscia jej czynu..  :roll:  :roll:
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Zdjęcia...
« Odpowiedź #34 : 2004-11-15, 21:45 »
Nie chodzi teraz (przynajmniej nie mnie) o umiejetnosci (albo ich brak raczej) reprezentowane przez dziewczyne na zdjeciach. Chodzi o to, ze te zdjecia sa po prostu beznadziejne i nie przedstawiaja nic godnego uwagi. Sa po prostu NIJAKIE. takich zdjec sa miliony, po co je wiec pokazywac, skoro naprawde nie ma sie czym chwalic?!
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Zdjęcia...
« Odpowiedź #35 : 2004-11-15, 21:55 »
dokładnie

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Zdjęcia...
« Odpowiedź #36 : 2004-11-15, 22:00 »
no ale skoro mamy pokazywac stadniny, szkolki, to naprawde nie widze w tym zdjeciu nic zlego. pokazuje lekcje w szkolce. czy koniecznie musi to byc profesjonalne zdjecie ?? no sorx..  :roll:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Zdjęcia...
« Odpowiedź #37 : 2004-11-15, 22:09 »
inna sprawa ze takie zdjęcie nie zachęca do odwiedzenia tej szkółki i słabo się spisze reklamowo

Kamelia

  • Gość
Zdjęcia...
« Odpowiedź #38 : 2004-11-16, 12:07 »
albo na zdjęciu nie widać prawie nic bo jest totalnie nieostre
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zdjęcia...
« Odpowiedz #38 : 2004-11-16, 12:07 »

Dalmafreciak

  • Gość
Zdjęcia...
« Odpowiedź #39 : 2004-11-16, 14:33 »
Wika Wam już napisała, że dopiero się uczę, nie jestem zaawansowanym jeźdźcem i do takiego mi jeszcze daleko.. Nie jeżdzę konno kilka lat, jak część z Was.
Ja konie lubię, szanuję i nie zrobiłabym takiemu zwierzęciu krzywdy.

Co do zdjęć, tyle razy już pisałam, że nie są to zdjęcia ARTYSTYCZNE, tylko pokazujące lekcje w danej szkółce, stadninie, pokazujące mieszkańców (konie ;)) i ich dolinę itd. itd...
A to czy kogoś z Was tymi zdjęciami zachęciłabym do szkółki czy wręcz przeciwnie to już inna sprawa i każdy jest wolnym człowiekiem i może sobie własne zdanie wyrobić o tym miejscu. Natomiast nie chciałabym żebyście na podstawie zdjęć, które wkleiłam w moim temacie oceniali mnie albo moje podejście do koni, co byłoby bardzo krzywdzące i niesprawiedliwe..

Dalma
Zapisane

_aisa_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2531
    • WWW
Zdjęcia...
« Odpowiedź #40 : 2004-11-16, 15:14 »
To sory za nie ostre dwa zdjęcia...bo widze, że tu o moje chodzi...ale sama Dalma napisała, że nie mają być to artystyczne zdjęcia...że zamazane...ech sory ...

Eniqa odzywam się do Ciebie na priwa :D Jeny jak się ciesze :D nigdzie wcześniej nie mogłam znaleść żadnej strony o Noryńu a tu okazuje się, że ma ich kilka... Rewelacje Dziękuję Ci bardzo za pomoc..
Zapisane
Doris, Zulus i  Pirania z właścicielką pozdrawiają :wink: ;)

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Zdjęcia...
« Odpowiedź #41 : 2004-11-16, 15:21 »
Cytuj

A to czy kogoś z Was tymi zdjęciami zachęciłabym do szkółki czy wręcz przeciwnie to już inna sprawa i każdy jest wolnym człowiekiem i może sobie własne zdanie wyrobić o tym miejscu. Natomiast nie chciałabym żebyście na podstawie zdjęć, które wkleiłam w moim temacie oceniali mnie albo moje podejście do koni, co byłoby bardzo krzywdzące i niesprawiedliwe..


o to mi chodzilo
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 24 zapytaniami.