Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Lubisz rower?  (Przeczytany 4359 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Lubisz rower?
« : 2003-07-14, 21:48 »
No właśnie, czy lubicie jazde na rowerku? Jeśli tak to jaką, szybką, czy spokojną i gdzie w mieście czy przez pola i lasy?
Zrobiłam tą ankiete bo kocham jeździć na rowerku, a najbardziej to po puszczy białowieskiej, szybko, choć czasem wole wolniej, oglądając przepiekne okolice...
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Abakus

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #1 : 2003-07-14, 23:19 »
Witaj:)
Ja jestem fanem jazdy na rowerku, ale nie wyczynowo lecz raczej turystyczno- krajoznawczym.Mieszkam na terenach gorskich wiec jazda jest tu bardzo piekna sprawa. Trzy lata temu nawet udalo mi sie pojechac na rowerze nad morze pozniej na mazury i do warszawy skad juz pociagiem wrocilem. Nie zapomne tej wyprawy do konca zycia. Ludzie mimo ze mnie nie znali przyjmowali mnie z otwartymi rekoma. Polecam jest to super sprawa. Tylko troszke odwagi trzeba.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #2 : 2003-07-15, 07:54 »
Abakus gratuluję odwagi  :wink: . A nie zbaczając z tematu, po prostu uwielbiam rowerek, u mnie co prawda to nie ma gdzie za bardzo jeżdzić  :roll: ale lubię jeździć po kawałku lasu jaki nam został, po mieście też czasami, ale rzadziej :-). Gdybym miała możliwość wypuszczenia się gdzieś w jakiś sympatyczny teren (typu duży las z dróżką rowerową) to bardzo chętenie, ale u mnie nie ma ciekawych miejsc  ;) . Hmm w tamtym roku to pamiętam, że do babci jeździłyśmy 11 km w jedną stronę (ok.20 min) heh  :wink: , ale to były piękne czasy  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lubisz rower?
« Odpowiedz #2 : 2003-07-15, 07:54 »

Siva

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #3 : 2003-07-15, 14:01 »
no ja rower uwielbiam...
w zeszlym roku bylam z moim mezczyzna w Belgii, a w tym roku wlasnie wrocilam z wyprawy do Hiszpanii - dojechalismy pociagiem do Francji do Lyonu, stamtad wzdluz Rodanu nad morze i dalej do Hiszpanii... powrot podobnie, razem 850 km - moglismy zrobic wiecej, ale temperatura byla mordercza - takich upalow to ja w zyciu nie przezywalam :) bylo super
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #4 : 2003-07-15, 15:19 »
Ja tez bardzo lubie jazde na rowerze  :)
Zapisane

kareena

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #5 : 2003-07-15, 18:55 »
lubie rowerek. fajnie sie jezdzi ;) ale raczej nie lubie morderczych wypraw, tylko takie rekreacyjne ;)  najczesciej jezdze na krociutkie miejskie wycieczki (czyli do 20 km) ale jak z kims jadę to bywają dłuższe - po lesie ;)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #6 : 2003-07-15, 19:18 »
Ja tez uwielbiam jezdzic po lasach, szczegolnie po takich tajemniczych sciezkach!  ;)
Zapisane

Doris

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #7 : 2003-07-16, 10:10 »
ja lubie jeździc na rowerze, szczegolnie jak zbierze nas sie 20 osób i wszyscy jedziemy razem :lol:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #8 : 2003-07-16, 16:29 »
ja dzisiaj wracając z koleżanką z jej działki miałam wypadek ... z kim  :?:  ... z rowerzystą hehehe  :lol:  niestety zniszczył sobie oponę i światełko u mnie wszystko oki, ale wszystko zwalić można na moją koleżankę heheh :P, ale tak czy siak to była wina praktycznie całej trójki :-) na szczęście chłopak obrócił to w żart i był dość "troskliwy"   ;) także super  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lubisz rower?
« Odpowiedz #8 : 2003-07-16, 16:29 »

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Lubisz rower?
« Odpowiedź #9 : 2003-07-16, 17:45 »
Ja też lubię jeździć na rowerku, byle nie pod wielką górę ;) Jadę sobie zawsze spokjnie, powolutku, oglądając drzewka w lesie, często jestem na stawach i obserwuję kaczki, łabędzie, śmieszki i inne zwierzątka :)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Siva

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #10 : 2003-07-17, 11:04 »
hmmm... jazda na rowerze bywa tez malo bezpieczna jak zauwazyla Gerda - 2 tygodnie temu moja kolezanka spadla z roweru przez kierownice i zlamala sobie zuchwe w 3 miejscach, ma zalozone druty, nie moze nic jesc - zywi sie jogurcikami pitnymi, do konca zycia bedzie miala w brodzie platynowa blaszke :(
Zapisane

Gerda

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #11 : 2003-07-17, 14:48 »
współczucie twojej znajomej  :( , naprawdę to cud, że się nic nie stało  :? mówię wam jaki ten kolo był rozpędzony  :grr: moja siostra powiedziała mi, że może dobrze, że tak się stało, może to opatrzność ochroniła tego chłopaka przed dalszą jazdą (miał jechać na Słok, dla niewiedzących, to jest ośrodek sportu i rekreacji ELEKTROWNII BEŁCHATÓW), a tam tyle samochodów, wyprzedzających się na trzech zawsze jeździ  :roll: i tak jakoś niebezpiecznie jest  :roll: może tak miało być  ;)
ja bynajmniej nie jeżdżę tam w godzinach szcytu, zawsze stram się z rana wyjechać i po 16:00 wrócić albo przed 15:00 wrócić, bo od 15:00 to jest tam duzy ruch bo pracownicy do B-towa wracają z KWB i EB  :)
Zapisane

onka

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #12 : 2003-07-17, 15:53 »
rower jest swietny do wycieczek  i jak trzeba wybiegać psa  ;)
Zapisane

siba

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #13 : 2003-07-17, 22:21 »
Cytat: Siva
hmmm... jazda na rowerze bywa tez malo bezpieczna jak zauwazyla Gerda - 2 tygodnie temu moja kolezanka spadla z roweru przez kierownice i zlamala sobie zuchwe w 3 miejscach, ma zalozone druty, nie moze nic jesc - zywi sie jogurcikami pitnymi, do konca zycia bedzie miala w brodzie platynowa blaszke :(


No wlasnie ja mialam w mlodosci podobny wypadek jechalam bardzo szybko z gorki i nagle zablokowal mi sie hamulec przedniego kola , polecialam na leb i szyje przez kierownice, ludzie pozbierali mnie z ulicy ale bylam tylko potluczona. Niemniej zostal mi uraz do konca zycia  :(
Zapisane

kareena

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #14 : 2003-07-18, 08:20 »
Kurczę szkoda że masz uraz.
a co do mnie to miałam podobny wypadek ;) było to w lesie i patyk mi wkręcił się w szprychy i zablokował mi przednie koło. rower fiknął i ja razem z nim..  ale było bum.. aż ziemia zadrżała ;) i do końca wczasów miałam ogromny siny placek na nodze :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lubisz rower?
« Odpowiedz #14 : 2003-07-18, 08:20 »

Gerda

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #15 : 2003-07-18, 16:31 »
ale weźcie ja byłam w małym szoku, nawet nie mogę opisać jak się wtedy czułam, bo po prostu nie wiedziałam co mam robić, a koleżanka tylko wielki huk słyszała  :roll:
Zapisane

kareena

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #16 : 2003-07-19, 05:55 »
ten huk musiał być fajny ;)  ale dobrze ze juz wszystko ok
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #17 : 2003-07-19, 11:11 »
Ja koffam rowerek, mogę jeździc codziennie (i jeżdżę zresztą)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #18 : 2003-07-22, 18:29 »
Cytat: kareena
ten huk musiał być fajny ;)  ale dobrze ze juz wszystko ok
nie no kariniaczq ty mnie zawsze rozwalasz heheh  :lol:  ;)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Lubisz rower?
« Odpowiedź #19 : 2003-07-24, 20:46 »
co do rowerowych wypadków to ja miałam ich wiele-groźnych i troszkę mniej groźnych- ale urazu do rowerka nigdy nie nabiore i dlaej bede jezdzic jak szalona, co do podróżowania powoli i zatrzymując sie i oglądając to ja was podziwiam bo mnie taka właśnie jazda męczy, ja wole jeździć szybka tak że w ostatniej chwili zauważam przeszkody, tak że nie ma chwili na kręcenie w koło główką, spokojniej jeżdże jak mam doła...
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Lubisz rower?
« Odpowiedź #20 : 2003-07-24, 22:41 »
Uwielbiam rower, bez niego moje wakacje były by bardzo nudne i powolne.. Taak.. bo wszytskie koleżanki pojechały na wakacje a ja sobie gzuje na rowerku po Biskupicach :).. Nie musze do McDonaldu jeździć tramwajem, bo mam rowerek :)..

Gdy byłam na wakacjach w Sarbinowie było naprawdę pochmurno i kapac sie nie dało, to pojechaliśmy z rodzinką (skład- Mama, tata i Kamil) zajechalismy do Gąsek (niby na latarnie), ale była kolejka to pojechalismy do ustronia Morskiego a potem do Sianożęt :)..  Nie było to bardzo blisko, ale całkiem fajnie się jechało, bo zdecydowanie lepiej było na drodze rowerowej w lesie :)..  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lubisz rower?
« Odpowiedz #20 : 2003-07-24, 22:41 »

kareena

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #21 : 2003-07-25, 10:39 »
Gerdusiu - jestem zawsze do usług :wink:
Zapisane

SKR

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #22 : 2003-07-25, 11:01 »
Ja bardzo lubie jeżdzic na rowerku. Tylko że nie moge jeżdzić często. Po pierwsze niedawno ukradziono z piwnicy rowery całej mojej rodziny i nie mogę jeździć po krakowie. Wioęc zostaje mi tylko jazda u mojej cioci na wsi gdzie mam 2 rowerek. No ale w zeszłyn roku Kiedy jechałyśmy (ja i moje kuzynki) Na taka rowerkowom wycieczke 20 kilometrów. To w polowie tak sie wywaliłam na żwirowej drodze że obydwa kolana mialam rozwalone. I to tak ze powinnam odrazu jechać do szpitala i je szyc. no a do domu mieliśmy 10km. nie miałyśmy nawed plastrów i wody utlenionej.  Na szczęście niedaleko miejcsa mojego wypadku mieszkał znajomu rodzicw moich kuzynek. One do niego poszły i on oczyścił mi rany i zabandażował mi kolanka. Jednak ja jestem uparta i jak sobie postanowiłam że przejade 20 km. to przejade i juz. więc nie pozwoliłam temu panu mnie autem zawieżć do domu tylko powolutku pojechałam sama. A w domu Nie zgodziłam sie zawieżć mnie do szpitala. nie dl tego że troszke sie bałam szycia, ale dla tego że nie lubie jezdzić do lekaży i z małej sprawy (;))robić afery. No i rana sama mi sie zrosła, chociaż to było chyba bardziej bolesne niż to szycie. teraz na kolanach mam 2 wielkie blizny. Rodzice mówiom mi że jeśli jeszcze raz sie wywruce to na 100% wyladuje w szpitalu na szyciu. I dla tego ja teraz jezdze tylko tak powoli i rekreacyjnie. :)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #23 : 2003-07-25, 11:59 »
jezdze na rowerze i lubie jezdzic mimo z eprzezylam uz wiele... wypadkow-nie zrazilam sie jak na razie :P
Zapisane

kareena

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #24 : 2003-07-25, 12:16 »
ojej SKR :) miałam podobnie.. ;) tylko na dłoni mam ciemne plamki bo żwir nadal tam jest :P
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Lubisz rower?
« Odpowiedź #25 : 2003-07-25, 16:06 »
ja ma żwir za kolankiem :P
A co do rodzinnych wycieczek rowerkami to chyba właśnie dzięki nim kocham rower, bo kiedyś, jak byłam jeszcze malutka, moi bracia byli mniej więciej w moim wieku to pojechaliśmy z rodzinką, gdzieś do ośrodka wczasowego, tam była wypożyczalnia rowerów, robione były wycieczki rowerowe, no i ja jako ta 6-7 letnia dziewczyneczka wsiadałam na taki podwójny rower razem z moim tatusiem i jechałam bardzo szybko hehe oczywiście dzięki tacie :) bo moje nóżki ledwo sięgały do pedałów :P Raz nasz rowerk złapał gume to ktoś miał plastra to zakleiliśmy koło plasterm i mówiła że rowerek ma kuke :P Czasem zdażają mi się wycieczki rowerow ejeszcze z rodzinką
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Kiekusek

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #26 : 2003-07-25, 18:15 »
Jak mozna nie lubic jazdy na rowerze??
W moim przypadku to niemozliwe po prostu to kocham mogłabym dniami i nocami tak jezdzic po lasach i wogole latem dziennie potrafie zrobic do 40 km jak mam czas.
Rower to chyba najmadrzejsza rzecz jaka mogli wymyslic hi hi
Zapisane

Kamilland

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #27 : 2003-07-25, 20:30 »
uwielbwiam rower bez niego by było życie nudne !! :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lubisz rower?
« Odpowiedz #27 : 2003-07-25, 20:30 »

Gerda

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #28 : 2003-07-26, 11:01 »
łoo ja to jak SKR wywaliłam się też, ale nie z roweru, ale jak jeździłam na rolkach  ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Lubisz rower?
« Odpowiedź #29 : 2003-07-26, 11:14 »
a ja nie mam rowerka bo wyroslam ze starego...i trza przyznac..nudzi mi sie bez niego :) Ale to sie mam nadzieje zmieni-dzisiaj bo wybieram sie do sklepu
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 28 zapytaniami.