Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Czy wierzycie w duchy?  (Przeczytany 7114 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Asia Evenstar

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« : 2003-08-28, 20:36 »
Ja wierzę w życie po śmierci, więc też w duchy. Jeszcze żadnego nigdy nie widziałam, ale kto wie....? :new-alien:
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #1 : 2003-08-28, 20:42 »
Ja czasem wierzę, czasem nie.
Zapisane

Papug

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #2 : 2003-08-29, 09:36 »
Ja wierzę, bo sam widziałem kilka razy ...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedz #2 : 2003-08-29, 09:36 »

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #3 : 2003-08-29, 09:43 »
Papug, opowiedz nam o tym!!! :)
Ja czasem wierzę, a czasem nie... nie wiem już sama, co mam o tym myśleć.
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Zwierzaczek

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #4 : 2003-08-29, 14:12 »
Ja tak jak chrupusia, raczej pod tym wzgledem jestem niezdecydowana, ale zaznaczylam pierwsza odpowiedz. Tez wierze w zycie po smierci. Wierze tez, ze zmarli przychodza do nas po smieci, czesto sie to w naszej rodzinie zdarzalo i nadal zdarza - po smierci babci.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #5 : 2003-08-29, 18:09 »
jma wierze..tyle diznych zeczy na siecie jest.. to cmzu nie duchy?..bywajka diznjsze zeczy..a istanieja hyh..
 tez mialma jaksi takie ''spotlkania''z  duchami..no i widlzam  jakei  na niebie diwtla ufowe..a moja mama to cigel woieduje kosczne statki..no ale w kosnitó nie wierzyc to jsuz trzba byc glupowy,m..w duchy to jescz oruzmiem..ale dla mnie to jets  praei lgoivznre ze one sa:),,
Zapisane

Gopi

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #6 : 2003-08-29, 18:40 »
Ja sama nie wiem... A co do UFO, to ja wierzę w kosmitów, ale w UFO nie :P
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #7 : 2003-08-30, 00:22 »
A ja sama nie wiem... Zadnego ducha nigdy na szczescie nie widzialam.
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #8 : 2003-08-30, 19:48 »
Cytat: Wiedźma
A ja sama nie wiem... Zadnego ducha nigdy na szczescie nie widzialam.



Na szczescie? Wiedzma, a moze fajnie byloby zobaczyc w nocy o polnocy jakas zjawę  :lol:  :lol:  co za przezyyyycia  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedz #8 : 2003-08-30, 19:48 »

Tafta

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #9 : 2003-08-31, 02:47 »
Sama nie wiem, raz wierzę raz nie.
Szczególnie gdy się naoglądam różnych programów czy filmów bliska jestem uwierzenia, że coś w tym może być.
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #10 : 2003-08-31, 15:05 »
Gopi a czym się różnią kosmici od UFO? Ja bym chciała zobaczyć ducha, ale jakiegoś dobrego (nie takiego jak w horrorze "Dom")brrrrrrr
Zapisane

Gopi

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #11 : 2003-08-31, 17:45 »
Cytat: Asia Evenstar
Gopi a czym się różnią kosmici od UFO? Ja bym

Kosmita=kosmita, UFO=Niezidentyfikowany obiekt latający, inaczej latający talerz :P
Zapisane

Edi

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #12 : 2003-08-31, 18:06 »
Cytat: Gopi
[..]UFO=Niezidentyfikowany obiekt latający, inaczej latający talerz :P


Dokładniej mówiąc,wszystko co widzimy na niebie a nie umiemy tego określić(to może być wszystko-samolot,balon, itp. itp).Dlatego w UFO(w tym znaczeniu) wierzę-to normalne.W kosmitów-nie  :P
Czy wierzę w duchy...sam nie wiem...
Pozdrawiam
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #13 : 2003-08-31, 20:23 »
Cytat: Zwierzaczek
[..]




Na szczescie? Wiedzma, a moze fajnie byloby zobaczyc w nocy o polnocy jakas zjawę  :lol:  :lol:  co za przezyyyycia  :lol:


Moze i fajnie, ale jakos do tej pory mi sie nie udalo, chociaz nigdy nie chodze spac przed polnoca i zdarzalo mi sie nocowac w miejscach podobno nawiedzonych ;)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #14 : 2003-11-01, 23:26 »
Jasne ze wierze w duchy, przynajmniej troszeczke. Nie ejstem do konca przekonana czy istnieją czy nie, ale w koncu taki ogromny jest wszechświat, że napewno nie jesteśmy sami..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedz #14 : 2003-11-01, 23:26 »

Magda K.

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #15 : 2003-11-02, 09:06 »
Cytat: Magdaland
Jasne ze wierze w duchy, przynajmniej troszeczke. Nie ejstem do konca przekonana czy istnieją czy nie, ale w koncu taki ogromny jest wszechświat, że napewno nie jesteśmy sami..

zgadzam się!
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #16 : 2003-11-02, 10:53 »
Nioo ... ja wierze w duchy ! Kilka razy siem spotkałam z dziwnymi zjawiskami. Szczególnie w domu mojej babci który jest nawiedzony.

W wakacje spałyśmy w moją kuzynką w sypialni jej rodziców. Nie było nikogo oprócz babci która spała na parterze (domek jest piętrowy). Przez całą noc słychać było dziwne stukanie na strychu ...  :shock: Rano jak wstałysmy poszłyśmy do sklepu. Po obu stronach łóżka są lampki, które zapalają się na dotyk. Jak wróciłysmy ze sklepu, obie paliły siem, a okno było otwarte.
Pozatym co noc słychać tam straszliwe miałczenie i darecie siem kota (na początku myślałyśmy, że to jakiś pies próbuje zagryźć kota, ale przecież te krzyki słychać co noc  :shock: )
Pewnego dnia moja kuzynka zostawiła na stole w kuchni szklankę z resztką herbaty (tak mniejwięcej było pół szklanki). Wyszłyśmy na chwile a jak wróciłyśmy szklanka leżała rozbita na ziemi (co najciekawsze nie było słychać jak spada, bo byłyśmy w pokoju obok, a pozatym na ziemi leżało tylko szkoło - nie było śladu herbaty).
Kiedys jeszcze tak strasznie przestraszyłyśmy siem stukania na strychu, że zeszłyśmy na dół do pokoju (który jak na złośc znajdował się pod sypialnią w któej spałyśmy przedtem). Tam także słychać było stukanie i maiałczenie ale jeszcze widziałyśmy coś jakby ledwie widoczna białą poswiate latającą po pokoju (możeliwe, że to jush wymysł naszej wyobraźni ;) ) Bałyśmy siem samej obecności "ducha"  bo wiedziałyśmy, że nic nam nie zrobi (3 lata temu w tym pokoju gdzie spałyśmy na dole, leżała trumna mojego dziadka  :( ) Więc pocieszałyśmy sie myślą, że to właśnie jego duch. :wink:  :wink:  :wink: (ale głupie - nie ??)
Wogóle tam prawie co nocy o tej samej porze (czyli mniejwięcej o 23:45) wiadać na niebie błysk rozświetlający całe niebo - najciekawsze to, że w tym czasie nie ma burzy ani nic.
I właśnie podczas tego błysku było otwarte okno, i - jak twierdzi moja kuzynka i ciocia - wpadło przez okno coś co przypominało wiązkę prądu i przeleciało przez pokój. Od tego czasu telefon przestał działać.

Nie pamiętam więcej takich wydarzeń, ale choć to może siem niektórym wydawać zmyśloną bajeczką - wydarzyło się na prawde.
Zapisane
GG 1056033

KAMILO

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #17 : 2003-11-02, 12:10 »
Cytat: Magdaland
Jasne ze wierze w duchy, przynajmniej troszeczke. Nie ejstem do konca przekonana czy istnieją czy nie, ale w koncu taki ogromny jest wszechświat, że napewno nie jesteśmy sami..


ja też zgadzam z wypowiedzią Magdaland... wierze ale niedokońca, niewidziałem jeszcze ducha i chyba niechce zobaczyc :roll:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #18 : 2003-11-02, 12:31 »
Skoro wierzymy w rózne planety- a ich nie widzielismy, to czemu mamy nie wierzyc w duchy?
Różne rzeczy o tym słyszałam, tzn o wzywaniu duchów. Raz, że ktos wzywał ducha Hitlera i teraz jest w paraliżu- nie wiem do konca czy to prawda bo ja nie widzialam niczego- moze w telewizji. Tyle osób mi opowiadalo jak u nich kiedys pojawił sie duch, taki z przywoływania... Nie wiem czy to prawda bo nie widziałam.. i chyba wole nie widzieć ;-)
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #19 : 2003-11-02, 12:36 »
Tak Magdaland - tesh znam takie historie, że 3 chłopaków i 3 dziewczyny wzywali przy świeczkach duchy w ruinach jakiegoś domu i, że w pewnym momencie świeczki zgasły i jak się zapaliły to chłopvcy lezeli na ziemi - jednem bez oczu - drugi bez rąk - trezcie bez nóg - a po dziewczynach nie było śladu.

Ja osobiście uważam to za historyjkę wyssaną z palca !
Zapisane
GG 1056033

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #20 : 2003-11-02, 12:43 »
Ja bym musiała to widziec... Bardzo trudno jest uwierzyc w cos niecodziennego czego sie nie widzialo chociazby przez kamere.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedz #20 : 2003-11-02, 12:43 »

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #21 : 2003-11-02, 12:49 »
Zupełnie się z Toba zgadzam jednak to co ja napisałam przedtem (o domu mojej babci) jest w 100% prawdziwe  :)
Zapisane
GG 1056033

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #22 : 2003-11-02, 12:54 »
Dawniej iałam taki notesik i tam pisalam sobie o UFO i t p, bo barrdzo sie tym interesowałam. O UFO, Trójkącie Bermudzkim, Piramidach i o wszytskim co tajemnicze. Teraz notesik mi sie gdzies zawieruszyl :/..
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #23 : 2003-11-02, 13:28 »
reeee ja tam nie msuze nic widzec zbey wierzyc..
 wd mnie poprtotu siwat jest tak dziwny..i wrzysko jets tak dziwne..tylko to ejst codzienne..
 to jak zyje,my wygldamy ruzne zjawsika...wrzysko jest dziwne.a zjaiwksa paranormlane tez sa...
i ja tam wierze w wiele zecyz coo prwda nie wiem do kocna jak t jest
ducha  hyba widzialam.. widizlam tez ruzne dizne zczy na niebie.,,heh.
 ja lubie glda cprogramy i cyztac włąsnie takie zeczy ...ale ja bardz starchliwa jetsem na tym punkcie:P
Zapisane

rosa

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #24 : 2003-11-03, 13:35 »
A Ja wierze. Wierze tez w to, ze zmarli przychodza zawiadomic o swojej smierci i to nie tylko ludzie, zwierzeta tez. Przykład Micholek przyszedł do mojej mamy, usłyszała takie walniecie jakby ktos zebami chcial deske przegryzc. Przychodza ludzie dobrzy, ktorych sie nie boje, nawet czuje od nich jakies takie ciepło i mam poczucie bezpieczenstwa. Sa tez dusze ludzi zlych, przy ktorych włos sie jezy.
Kiedys stałam w kuchni obok mnie szklanka z herbata i nagle łyzeczka ze szklanki zrobiła "hop" na stoł. Innym razem wracałam z siostra wieczorkiem do domu, przechodzsiłysmy obok opuszczonego sadu.Sad był za rowem, przed rowem stał facet i w patrywał sie w ten sad. Po drugiej stronie rowu stała snieznobiała postac spojrzałam i powiedziałam "o ekshibicjonista" i poszłysmy dalej, a facet wybaluszył na nas oczy, wlosy miał tak najerzone jakby go piorun strzelił :shock:
Ostatnio do łozka pchał mi sie poprzedni własciciel mojego mieszkania, powiedziałam mu grzecznie, zeby poszedł do sasiadow bo modlic sie za niego nie bede, a na msze nie mam pieniedzy... no i poszedł sobie.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #25 : 2003-11-03, 13:55 »
A mnie zdziwiła jedna rzecz.. Nie dawno po tym pożarze, w którym zginęła 50-letnia steruszka (przed moim blokiem) rozmawiałam z kumpela własnie o niej. Powiedziałam, ze sobie zasłuzyła bo była okropną mendą i alkoholiczką.. nie wiem dlaczego ale razem z tymi słowami poczułam wyraźny zapach, którego nie czuła wcześniej. To był zapach czegos co sie pali, poprostu spalenizny. Ten zapach czułam jeszcze jakis czas.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #26 : 2003-11-03, 21:11 »
no no  teras saidaka bedzie ci smeirdziec:P
ty  lepej tak nie mów..
mojego koleg tez nadizila sisadka..
ja ja tma  lubuilami nic jej nie robilam  ale ja to mam ofiacjlana prozbe do wrzykich duchow!..nie nawidziac mnie prosze!
 ja tak starchliwa jetsem na tym pukacuie...naprawde...sma w domu nie zostane:)no serjówa...ech.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #27 : 2003-11-03, 21:27 »
Ja nie lubie byc sama w domu, wlanczam wtedy swiatła i telewizor zeby bylo glosno ;))
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedz #27 : 2003-11-03, 21:27 »

kareena

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #28 : 2003-11-03, 22:19 »
jak to przeczytałam to normalnie mi sie włos jeży na głowie jak se przypomnę że swego czasu ciągle wydawało mi sie że kątem oka widzę jakąś snującą sie po przedpokoju postać. nieraz czarna a nieraz biała :? o mamooo ;)

i tak troche nie na temat ;)
najgorszy jednak byl mój tata :/ kiedyś sprawdzal czy na pewno leżę w łóżku i śpię.. i robil to w okropny sposob: wystawial zza sciany głowę  :shock:  a ze ja wtedy z reguly przysypialam, ale jeszcze widzialam co sie przede mna dzieje, to normalnie zawalu dostawalam jak wysuwala mi sie sama glowa bez tułowia  :twisted: niby chciał delikatny byc i tylko rzucic okiem, ale wygladało to upiornie :roll:
Zapisane

kraksa

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #29 : 2003-11-21, 17:27 »
wywołuję duchy i to jest super tylko jak po raz pierwszy talerz zaczął się ruszać myślałąm że w gacie narobie... ,ale byłam dzielna  :)  za to moja koleżanka narobiła :? i zapach był niemiły i jej nie było miło...
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 27 zapytaniami.