Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Czy wierzycie w duchy?  (Przeczytany 7113 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

awangarda

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #30 : 2003-11-23, 12:36 »
eeee ja tam w duchy ani w nic takiego niewierze... hyh
Zapisane

Ritka

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #31 : 2003-12-02, 18:26 »
a ja wierze :P a może o prostu chce wierzyć.. nie wiem :P ale lubie strasznie historie :P buuuuueee
Zapisane

Klaudynka

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #32 : 2004-12-08, 15:31 »
Pewnie ,że tak.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedz #32 : 2004-12-08, 15:31 »

Nataila

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #33 : 2004-12-08, 18:09 »
Ja sama nie wiem. Chyba wierzę, ale tylko w te dobre duchy :) . Nie jestem pewna, czy chciałabym spotkać jakiegoś ducha. Zależy, czyj by to był duch. Właściwie, to się trochę boję :oops: .
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #34 : 2004-12-10, 14:57 »
wierze

kraksa bardzo super, powodzenia.. :? :roll:
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #35 : 2004-12-10, 15:15 »
Ja zaznaczyłam opcje, że jest mi to obojętne. Bo nawet w duchy wierzę, mogę zobaczyć jakieś białe prześcieradło latające w ocy po ulicy, alebo słyszeć jakiś stukot z mieszkania na przeciwko a tam nikt nie mieszka a czasem to nie wierze, bo ktoś mi opowiada, że codziennie o 21 widzi latające prześcieradło w tym samym miejscu (np. koło szkoły) ja tam ide a to nie był prześcieradłotylko falga, eh a ja nawet sama niewiem co ja mówie... :roll:
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #36 : 2004-12-10, 18:36 »
ja wieżę w duchy! (wejdźcie tu i obejżyjcie ten PPS na samym dole to też uwierzycie! :)  :P )
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #37 : 2004-12-10, 18:41 »
mi te duchy koło tyłka latają :P wierzę tylko w UfO ;)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #38 : 2004-12-10, 18:48 »
Hehe
ja tam pól na pól

Forum Zwierzaki

Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedz #38 : 2004-12-10, 18:48 »

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #39 : 2004-12-10, 23:01 »
Wierze :wink: sama nie widzialam,ale na wlasne uszy slyszalam i mam na to swiadkow.Przyjaciel mojego taty zginal w wypadku samochodowym,w momencie kiedy umieral lub juz umarl,"chodzil" po naszym przedpokoju i jeczal,stekal.Nie widzialam,slyszalam.Slyszala tez moja mama,nawet poleciala sprawdzac,ale nic nie bylo.Latala tak kilka razy,jak tylko wracala do pokoju-zaczynalo sie od nowa.2 godziny pozniej zadzwonila zona tego przyjaciela i powiedziala,ze mieli wypadek,ona wyszla calo,a on...  :(
Moja babcia widziala,2 razy,raz gdy umierala jej corka,raz gdy umieral moj dziadek.Babci wierze bardziej niz komukolwiek innemu.W styczniu skonczy 97 lat i odkad pierwszy raz mi o tym opowiedziala(dawno,dawno temu),nigdy nie zmianila wersji.
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

julia_mrm

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #40 : 2004-12-11, 13:06 »
Jeste mi to obojętne ale skłonna byłabym powiedzec ze raczej istnieją ale nie wiem :roll:
Zapisane

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #41 : 2004-12-11, 13:07 »
A ja sama jestem duuuuchem buuuu :)  :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #42 : 2004-12-11, 14:01 »
Ja wierze w duchy, moja mam twierdzi ze widziała ducha, w bialy dzień! :roll:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #43 : 2004-12-11, 14:07 »
Ja chyba wierze  :)  Raz widziałam ale ciagle nie jestem pewna, bo moze jeszcze nie bylam dobudzona i mi sie przewidzialo,ale wystraszylam sie niezle  :shock:
Zapisane

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #44 : 2004-12-11, 14:41 »
A tak na serio to ja widziałam raz coś dziwnego. Mam bzika na opunkcie kotów i raz zobaczyłam takiego czarnego kotka. Oczywiście poszłam mu się przyjżeć. Kot zakręcił a ja za nim i...Nie było go!!! Był to ślepy zaułek nie mógł nigdzie uciec po prostu zniknął!!!!!!!!!!
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Forum Zwierzaki

Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedz #44 : 2004-12-11, 14:41 »

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #45 : 2004-12-11, 15:41 »
Wlasnie mi sie przypomnialo,moj maz byl na spacerze z psem ok.24-tej,wychodzimy z nim pozno miedzy 23-24,a kiedy mamy na drugi dzien wolne,to o 24-tej.O tej godzinie rzadko zdarza sie spotkac kogokolwiek,czasem ktos tez z psem,ale rzadko i znamy z widzenia tych,ktorzy tez tak pozno wychodza.Tak wiec,moj maz z Zakk'iem na spacerku,a tu nagle pies sie zjezyl i zaczal ujadac.Nic w tym szczegolnego,bo o tej porze kazdy pies jest bardzo czujny,wiec sie zdarza sie to dosc czesto.Moj maz zauwazyl faceta z bokserem,nigdy go nie widzial w naszej okolicy,facet szedl sobie calkiem spokojnie,bokser tez-bez smyczy i cichutko.Nasz gluptas jest jeszcze mlody,ale mozna go latwo uspokoic,a w tym przypadku wyrywal sie jakby nie wiem kogo zobaczyl.Ze dwa metry przed moim mezem facet skrecil i to tak calkiem bez sensu,bo w krzaki,a nie w uliczke.Moj maz byl nieco zaintrygowany ruchem faceta i zachowaniem naszego psa.Wlazl w te same krzaki,ale nikogo nie zobaczyl.
Nawet gdyby facet zaczal bardzo szybko biec,to byloby go widac i slychac,a tu nic,jakby sie rozplynal :bezsilny:
Moj maz jest chyba ostatnia osoba,ktora by uwierzyla w duchy,ale sam sie zastanawial co to moglo byc i nie umie tego wytlumaczyc.
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Cathycash

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #46 : 2004-12-11, 16:37 »
ja nie wierzę :P
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #47 : 2004-12-11, 16:39 »
Cytat: Sche-Wa
wierzę tylko w UfO ;)


ja też wierze tylko w UFO...a w duchy nie wierze sama niewiem czemu
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #48 : 2004-12-12, 15:32 »
Ja jestem duchem i nawiedzam forumowiczów, ha, ha, ha, ha, ha, ha HAAAAA!!! :grr:  :grr:  :grr:  8)
Zapisane

Kira

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #49 : 2004-12-12, 17:18 »
wierze  chyba nieale w cos trzeba wierzyc ...cos moze w tyym byc przecież ;)
Zapisane

Eriu

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #50 : 2004-12-13, 22:01 »
No, właśnie, ja niby nie wierzę, bo nie wierzę w życie pozagrobowe, ale słyszałam już pare historii od różnych osób (jak najbardziej świadomych tego co mówią i zaufanych ;)) o ciekawych przypadkach.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedz #50 : 2004-12-13, 22:01 »

cypryjka

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #51 : 2004-12-14, 18:40 »
definytywnie wierzę w duchy ale tylko w te dobre!!!!!!!
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #52 : 2004-12-14, 19:40 »
ja nie wiem czy wierze w duchy czy nie wierze...
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Nicka

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #53 : 2004-12-21, 17:41 »
Ehh.. sama sie czasem nad tym zastanawiem, ale nie wiem.. raz wierze raz nie... :roll:
Zapisane

k_lap

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #54 : 2004-12-29, 17:37 »
Wierze w duchy, wierze w zycie po smierci, wiec co sie z tym wiaze, tez w duchy.
Pamietam jak bylam z moim tata jako 10letnia dziewczynka na cmentarzu u dziadka (bylo to zaraz po wybudowaniu nowego domu i nie dlugo po smierci dziadziusia) i tata rozmawial z nim, ze szkoda, ze nie zdarzyl zobaczyc naszego domu, ze moglby przyjsc i zobaczyc i takie tam. Ja sie tym nie przejelam, rozumialam tylko bol mojego taty po smierci dziadka. Ale w nocy slyszalam jak ktos chodzil po schodach. Rano spytalam mamy po co chodzila o 3.00 w nocy po domu, a ona na to, ze poszla spac o 22.00 i nie wstawala, a tata razem z nia. Moi rodzice nigdy nie lunatykowali, a poza tym jak ktores by wstawalo, to drugie by sie obudzilo... Wiec wiem chyba kto chodzil po schodach...
Zapisane

Odissa

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #55 : 2004-12-29, 18:08 »
wierze tylko w UFO a co do duchów to nie mam zdania...moze sa moze nie ... kto to wie? :angelus:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #56 : 2004-12-29, 18:22 »
A ja widziałam 2 razy.
Raz jak sobie spałam z moją mamą i nagle coś mnie obudziło (sama nie wiem co). Usiadłam na łóżku patrze a tu jakiś człowiek stoi do mnie tyłem (taki pochylony) i cos mi zamiata ze stołu  :shock: Myślałam że ze strachu zawału dostane. Schowałam się pod kołdre, przetarłam oczy. Jak popatrzyłam drugi raz już go nie było (na szczęście)!!!
A drugi raz to pare dni temu. Wstałam rano i poszłam do kuchni zobaczyć czy już ktoś się obudził, potem tak jakoś gwałtownie się obruciłam w strone łazienki (Spanie mojej Beci było w przedpokoju koło drzwi od łazienki) i zobaczyłam Bete tak jakby siedziała na swoim miejscu!!! Mrugnęłam oczami i zobaczyłam... taboret  :( Wiecie aż się popłakałam, bo tak bym się chciałam się wtedy do niej przytulić  :cry:
Zapisane

golden

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #57 : 2004-12-29, 18:29 »
nie wierze :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedz #57 : 2004-12-29, 18:29 »

cut

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 341
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #58 : 2004-12-29, 18:39 »
Wierzę.
Wierzę w istnienie świata duchowego, niematerialnego.
Zapisane
'Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.'
(Ustawa o Ochronie Zwierząt)

Odissa

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #59 : 2004-12-29, 19:20 »
Nie wierze w to co opisuje Cut. swiat duchowy nie. wierze w niesmiertelna dusze (mozna nazwac to duchem ale nie wiem) a te duchy kture widziala jaska to wszystko są skutki depresji , przemęczenia lub stanu pólsnu wiec normalnym jest ze sie w takim stanie widzi takie rzeczy.  wierze w reonkarnacje wiec mozna by powiedziec ze dusza wędrująj z umierającego ciala do tego nowego staje sie duchem (osobiscie wole okreslenie Zjawa) i ze nawiedza ludzi i domy w poszukiwaniu nowego ciala (taka moja mala teoria ) i dlatego mowimy o Duchach. ale nie wiem to tylko takie teorie ktorymi moglabym tu sypac z rękawa jeszcze kilka godzin. Już bardziej wierze a wrecz jestem przekonana w istnienie UFO (wole stwierdzenie cywilizacje pozaziemskie) no bo napewno nie jestesmy jedynymi istotami. Patrząc w niebo zastanócie sie. Kazda gwiazna to słonce takie samo jak nasze , a kazne sloneczo ma swoj wlasny uklad planet (a przeciez ile miliardow albo i wiecej gwiazd nie widzimy bo są tak dalego od nas) wiec napewno COŚ tam jest. Moim zdaniem są tysiące albo i wiecej cywilizacji pozaziemskich bardziej lub mniez rozwiniętych niz my. I dla mnie absurdem sa rysunki obcych jako szarych albo zielonych chudzielców...idiotyzm. Rozumiem że ewolucja od jednej malutkiej bakteri moze przybrac różne postacie ale raczej coś zblizonego do nas. Wow ale sie rozpisałąm :) to dlatego ze troche interesuje sie takimi rzeczami :)  :D
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 27 zapytaniami.