Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: Wagary;)  (Przeczytany 33384 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zwierzaczek

  • Gość
Wagary;)
« : 2003-11-09, 21:04 »
Zdzarza/zdarzało się Wam wagarować? Bo ja muszę przyznać, że rzadko, ale tak. Ale, gdy już jestem w szkole nie lubię uciekać z lekcji, wolę nie przyjść na cały dzień, niż potem ponosić konsekwencje zwiania i mieć ucieczkę A jak jest z Wami?  :roll:
Zapisane

myszka

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #1 : 2003-11-09, 21:16 »
Owszem, zdarzało mi się i teraz na studiach też mi się zdarza, chociaż trudno to już nazwać prawdziwymi wagarami :)
Zapisane

Gopi

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #2 : 2003-11-09, 21:45 »
Uciekłam tylko raz, z całą klasą. Później dostaliśmy ochrzan od wychowawczyni i dodatkowo okazało się, że pani z której lekcji zwialismy chciała z nami wyjść na podwórko... To mnie dostatecznie zniechęciło do ucieczek.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wagary;)
« Odpowiedz #2 : 2003-11-09, 21:45 »

Emilka

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #3 : 2003-11-09, 22:06 »
no...y.. tak....czasem mi sie zdarza. Ale tez nie lubie ucieka z lekcji...wole nie przychodzic do skzoly na caly dzien. I nie sa to takie wagary w sensie nie usprawiedliwione godziny....zawsze usprawiedliwiam wszystko...przez moja siostre :P
Zapisane

awangarda

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #4 : 2003-11-09, 23:15 »
hihihh ja mam w tym roku 21 godzin nieusprawiedliwionych :P  ale juz niebede poki co chodzic na wagray :P
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #5 : 2003-11-09, 23:58 »
W podstawowoce bylam na wagarach tylko raz-z cala klasa jakos pod koniec roku szkolnego. Po drugiej stronie ulicy byl basen na powietrzu, bylo cieplo i postanowilismy skorzystac. Okazalo sie, ze dla grup zorganizowanych oczywiscie pod opieka osoby doroslej jest znizka. No wiec co zrobily zdolne dzieci? Trzeba bylo znalezc opiekuna! Nie uwierzycie, kto nim zostal... Pani od angielskiego, ktora miala miec z nami pierwsza lekcje :) Poniewaz nie przyszlismy do szkoly, poszla do domu i po drodze przechodzila obok plywalni. Poprosilismy ja, weszla z nami, kupilismy tansze bilety i poszla do domu, nawet sie nie zorientowala, ze to my jej ucieklismy z lekcji!!!

Potem w liceum czasem mi sie zdarzalo, glownie w klasie maturalnej ;)
No i na studiach tez ;)

Hm, no w sumie to moze nie ma sie czym chwalic, ze sie dokonywalo takich wystepkow, zwlaszcza, ze na wlasna szkode ;)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #6 : 2003-11-10, 00:10 »
Ja czasem uciekam z ostatnich lekcji... Kiedyś musiałam z qmpelą za karę robić 100 przysiadów :D Zwiałyśmy wtedy z historii :) Ale nie zdarza mi się to nagminnie :) Od czasu do czasu :)
Zapisane

aneta

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #7 : 2003-11-10, 14:21 »
No....bylo tego troche  :oops:
Zapisane

kareena

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #8 : 2003-11-10, 16:12 »
czym sie rozni 'zdecydowanie tak' od 'raczej tak'? :roll:  no ale nie czepiam sie juz ;) co do mnie - zdarzało sie :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wagary;)
« Odpowiedz #8 : 2003-11-10, 16:12 »

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Wagary;)
« Odpowiedź #9 : 2003-11-10, 16:15 »
az styd sie przyznac  :oops:  :oops:  :oops:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Asia Evenstar

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #10 : 2003-11-10, 19:08 »
ja nie chodzę, wole podobnie jak parę z Was nie iść na cały dzień. W podstawówce zdarzyło się parę razy zwiać cała klasą z jakiejś lekcji zwłaszcza w dzień wagarowicza... a teraz nie ma nawet z czego uciekać bo w pierwszy dzień wiosny  i  tak lekcji  nie ma :P
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Wagary;)
« Odpowiedź #11 : 2003-11-10, 19:15 »
ja byłam z koleżankami kilka razy ale zawsze pod koniec szkoły, już w czerwcu, i nikt nam już nic nie robił - ale to zawsze wagary ;).
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Wagary;)
« Odpowiedź #12 : 2003-11-10, 19:36 »
Hie hie ...  mi siem zdażało często szccególnie w poprzednim roku szkolnym :) Czasami to było na takiej zasadzie, że troszeńkę symulowałam, że mnie cos boli (najczęściej brzuch) a potem szłam do koleżanek :) i wracałam wtedy kiedy miał ktoś wrócić do domu .. ale to w sumie nie mżan było nazwać wagarmi. Kiedyś jak byłam "chora" i nie poszłam z czwartek i w piątek do szkoły mama napisała mi usprawiedliwienie. Nie chciało mi siem iść w poniedziałek i wtorek do szkoły, więc nie poszłam a do usprawiedzliwienia dopisałam dwie daty (mam pismo podobne do pisama mojej mamy). CHodziłam na wagary, ale zawsze miałam usprawiedliwienia (a tak na marginesie, to w drugim semestrze w tamtym roku do konferencji miałam 167 godzin nieobecności, ale na szczeście wszystkie uspraweidzliwione  :P  :P )

Co do pisań uspr. przez siostre .... w 6 klasie podstawówki kilka razy zwolniłam się z historii na którą nic nie umiałam w celu "pójścia do lekarza" ... oczywiście pisała to starsza siostra ;););) :)
Zapisane
GG 1056033

Zwierzaczek

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #13 : 2003-11-11, 18:45 »
Cytat: kareena
czym sie rozni 'zdecydowanie tak' od 'raczej tak'? :roll:  no ale nie czepiam sie juz ;) co do mnie - zdarzało sie :P



Zdecydowanie tak oznacza to, że dana osoba często lub xczasem i bez zastanowienia i wahań ucieka z lekcji, a raczej - to że ucieka czasem i np. wahając się - czyli np. ja. czy iść czy nie iść, heh, coś takiego  :)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #14 : 2003-11-11, 19:07 »
eh..nie rozumiem i tak :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wagary;)
« Odpowiedz #14 : 2003-11-11, 19:07 »

Zwierzaczek

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #15 : 2003-11-11, 19:21 »
:lol:  :lol:  może i dobrze  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Tonks

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #16 : 2003-11-12, 19:38 »
JA SIĘ UCHRONIŁAM PRZED WAGARAMI ALE W TYM ROKU MUSZE UCIEĆ W DNIU WAGAROWICZA!!!
Zapisane

KAMILO

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #17 : 2003-11-13, 14:48 »
zdecydowanie TAK... chciarz niewagaruje tak jak niektórzy z mojej klasy co 4 razy sa na miesiąc ;)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #18 : 2003-11-14, 20:35 »
eee ja mam tygodnie co prawie calę chodze do skzoly wiec nie wiem cyz to zdecydowane tak..mialam hycba jedne tydzien co anwte clay bylam w szkole..
no ale raczej tak
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #19 : 2003-11-16, 20:43 »
Eh.... czeba sie przyznac..... zwiewa sie z lekcji i to nie zadko :) Ale najczesciej tak... z 1-2.... jak sie juz nie chce sieedziec i kisnac to oczka sie strzela do qmpeli i jush jestesmy u niej w domq ;) Tak to jest.... oj miało sie przez to roznawe klopoty i sprzeczki z wychowaca (kilka razy starsi wezwani do skoly  :roll: ) , ale jakos sie nie zniechecilismy :P Wiecie co - to normalnie jak nalóg jest ;)
Zapisane

kraksa

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #20 : 2003-11-21, 17:34 »
często się zrywam z lekcji, ale tylko z pierwszych i ostatnich ,ale musze sie jeszcze zerwać ze środkowej...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wagary;)
« Odpowiedz #20 : 2003-11-21, 17:34 »

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Wagary;)
« Odpowiedź #21 : 2003-11-21, 17:40 »
Może wyjdę na jakiegoś kujona, czy czymś w tym rodzaju, ale jakoś nigdy nie zdarzyło mi się pójść na wagary :lol: . O wiele bardziej wolę ugadać się ze starszym bratem, który pozwola mi nie iść na cały dzień i dodatkowo napisze mi usprawiedliwienie  :P
Zapisane

Gerda

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #22 : 2003-11-22, 21:06 »
bardzo, bardzo rzadko :wink:
Zapisane

navel

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #23 : 2003-11-22, 21:10 »
Cytat: cholka
Może wyjdę na jakiegoś kujona, czy czymś w tym rodzaju, ale jakoś nigdy nie zdarzyło mi się pójść na wagary :lol: . O wiele bardziej wolę ugadać się ze starszym bratem, który pozwola mi nie iść na cały dzień i dodatkowo napisze mi usprawiedliwienie  :P

fajnie miec starszego brata  :)  chociaż mojego brata o coś poprosić jest trudno, ale zawsze można na szantaż.. :P w moim przypadku to skutkuje :)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #24 : 2003-11-22, 22:09 »
Cytat: cholka
Może wyjdę na jakiegoś kujona, czy czymś w tym rodzaju, ale jakoś nigdy nie zdarzyło mi się pójść na wagary :lol: . O wiele bardziej wolę ugadać się ze starszym bratem, który pozwola mi nie iść na cały dzień i dodatkowo napisze mi usprawiedliwienie  :P


Taki brat to skarb ;) Ja niestety nie mam nikogo takiego wiec trzeba sobie radzic samemu :P
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Wagary;)
« Odpowiedź #25 : 2003-11-23, 13:44 »
Cytat: Taraa
[..]



Taki brat to skarb ;) Ja niestety nie mam nikogo takiego wiec trzeba sobie radzic samemu :P


Tak, skarb ;).
Cytat: navel
[..]


fajnie miec starszego brata  :)  chociaż mojego brata o coś poprosić jest trudno, ale zawsze można na szantaż.. :P w moim przypadku to skutkuje :)


Ale nie zawsze jest tak różowo. Czasem trzeba zastosować szantaż :P (tak wiem nie dobra siostra ze mnie :P)
Zapisane

Talagia

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #26 : 2003-11-23, 22:54 »
Heh, ja byłam tylko raz na wagaracj i potem wmawiałam nauczycielce że byłam z kumpelą u dentysty o dziwo uwieżyła ;)
Tak to nie miałam łatwego życia, chodziłam do szkoły w której pracowała moja mam :(:(:( przerąbane nie moge nigdzie zwiać :(
Zapisane

Gopi

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #27 : 2003-11-24, 16:36 »
Zwierzomaniaczko pocieszę cię. Kiedy była ta sytuacja, którą opisałam na początku, moja mama była moją wychowawczynią. Tak mi się dostało, że nie wiem... :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wagary;)
« Odpowiedz #27 : 2003-11-24, 16:36 »

Tiggy

  • Gość
Wagary;)
« Odpowiedź #28 : 2003-11-24, 17:08 »
Ou... nie chcialabym zeby moja mama uczyla w mojej szkole :D a tym bardziej byla moja wychowawczynia !! ale na szczescie nie jest nauczucielka nawet ;)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Wagary;)
« Odpowiedź #29 : 2003-11-24, 18:42 »
Ja bym tego psychicznie nie przyzyla... boshe.. mama w szkole.. wogole nie hcce zeby moja mam  widziala co robie na przerwach ;)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 28 zapytaniami.