Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Teoria Darwina  (Przeczytany 16704 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Teoria Darwina
« : 2008-01-06, 19:30 »
Według was człowiek pochodzi od małpy?
Według mnie-nie ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #1 : 2008-01-09, 18:19 »
Według was człowiek pochodzi od małpy?
Według mnie-nie ;p

Pisałem już kiedyś na ten temat. Gatunek Homo sapiens pochodzi od słynnego brakującego ogniwa. To ogniwo dało początek małpom oraz nam ludziom.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #2 : 2008-01-11, 23:16 »
hmm jesteśmy spokrewnieni od małpy, wydaje mi sie ze była tam jakaś małpa dawno dawno temu 'rozdzieliła sie' na dwa gatunki z jednego jesteśmy my a z drugiego mały :) taką wersje kiedyś słyszałam i jakoś ona jest dla mnie odpowiednia

tak samo czytałam ze pies nie pochodzi od wilka tylko one miały wspólnego przodka, czy jakoś tak :P
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedz #2 : 2008-01-11, 23:16 »

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #3 : 2008-01-13, 10:05 »
hmm jesteśmy spokrewnieni od małpy, wydaje mi sie ze była tam jakaś małpa dawno dawno temu 'rozdzieliła sie' na dwa gatunki z jednego jesteśmy my a z drugiego mały :) taką wersje kiedyś słyszałam i jakoś ona jest dla mnie odpowiednia

tak samo czytałam ze pies nie pochodzi od wilka tylko one miały wspólnego przodka, czy jakoś tak :P
Według obecnego stanu wiedzy pies domowy jest podgatunkiem wilka. Jego bezpośrednim przodkiem jest wilk. Spójrzmy zresztą na naszych ulubieńców. Jak bardzo ich zachowanie przypomina wilcze.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #4 : 2008-01-18, 09:25 »
Ja sama nie wiem w co wierzę..
W każdym bądź razie na pewno nie w taką dokładną teorię Darwina od małpy---->do człowieka x_X


Ale raczej wierzę ,że prawdą jest to,że ludzie i ludzie-małpy i małpy już żyli w tym samym czasie.Razem z dinozaurami..Takie skrócenie jakby tej rozlazłej historii z miiilooooonów lat...Nie będę się na ten temat rozwodzić bo już niebardzo pamiętam gdzie to czytałam i w ogóle i nie czuję się zbyt kompetentna :P
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #5 : 2008-01-18, 13:13 »
A mi wszystko jedno czy człowiek od małpy pochodzi czy nie ;p
Bo teraz i tak to nic nie zmieni ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #6 : 2008-01-18, 16:04 »
Tak na marginesie : polecam książki takie jak np. "Zakazana archeologia"-ukryta historia człowieka Michaela A. Cremo i Richard L. Thompsona czy też "Największe pomyłki w dziejach Ziemi" Hansa-Joachima Zillmera itp.
;]
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #7 : 2008-01-19, 11:26 »
Ludzie na pewno nie żyli razem z dinozaurami. To jedna z największych bzdur zoologicznych jaką usiłują nam wmówić naukowcy, których można spokojnie nazwać ludzmi o wybujałej wyobrazni. Ppx nie chodzi o jakieś zmiany, ale o prawdę naukową. 
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #8 : 2008-01-19, 12:02 »
Ludzie na pewno nie żyli razem z dinozaurami. To jedna z największych bzdur zoologicznych jaką usiłują nam wmówić naukowcy, których można spokojnie nazwać ludzmi o wybujałej wyobrazni. Ppx nie chodzi o jakieś zmiany, ale o prawdę naukową. 
Jak to nie, Zoologu? ;) A opowieści o smoku wawelskim to co? Toż to dowód na istnienie w tym samym czasie ludzi i dinozaurów... :lol: Biedny szewczyk Dratewka życiem ryzykował, a tu piszą, że nieprawda... I jeszcze smieją sie z "naukowców"  :stupid: Niedowiarki jedne... :P
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedz #8 : 2008-01-19, 12:02 »

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #9 : 2008-01-19, 16:19 »
Ludzie na pewno nie żyli razem z dinozaurami. To jedna z największych bzdur zoologicznych jaką usiłują nam wmówić naukowcy, których można spokojnie nazwać ludzmi o wybujałej wyobrazni. Ppx nie chodzi o jakieś zmiany, ale o prawdę naukową. 

Dlaczego twierdzisz,że NAWPEWNO nie zyli? Pamiętasz moze swoje poprzenie życie z pzred XXXXXX lat?:P Możesz wskazać mi równie mocne dowody jak te ,które odkryli 'ludzie o wybujałej wyobraźni"?  Nie mówię,ża tak BYłO,ale też nie wykluczam takiej możliwości. I coś bardziej chce mi sie wierzyć w te 'wybujałe' teorie wielkich katastrof itp. niż teorię dłuuuuuuuugiego ewoulowania itd. i to co do lat wciskają nam zwolennicy Darwina ukrywający różne 'niewygodne fakty' ,tak jakby się bali 'herezji' O.o
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #10 : 2008-01-19, 16:56 »
hm to że ludzie nie żyli w czasach dinozaurów można stwierdzić, znaczy kierowac sie tym że raczej nie ma na ścianach jaskin malowideł które przedstawiaja dino-cośtam jakies wielkie gady, zreszta nie ma na to dowodów a skoro nie ma dowodów to możliwe że nie było, ale nie wyklucza sie że jutro ktoś nie udowodni że człówiek żył już w tych czasach... eh skomplikowane to wszystko
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #11 : 2008-01-19, 17:22 »
A skąd wiesz ,ze nie ma dowodów :P? Daawno o nich czytałam,na ten moment przypominam sobie właśnie to,że ISTNIEJą malowidła przedstawiające ludzi i dinozaury/dinozaury/walki z dinozaurami/ itp..odkryto również kości ludzkie i kości dinozaurów pochodzące z tych samych okresów.
Niestety większość takich odkryć jest ukrywana/na siłę obalana lub w ogóle nie dopuszcza się do robienia badań w tym kierunku bo 'pewnym ludziom' jest to na rekę...

Cóż. ogólnie to nic nie wiadomo..;]
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #12 : 2008-01-19, 18:02 »
nie wiem dlaczego "pewnym ludziom" moze być to na ręke. teraz sie o wszsytki mówi, nie tak jak kiedys ze ziemia jest płaska i tyle a kto sie z tym nie zgadzał to coś mu sie robiłó, jakby chcieli to by była o tym mowa, jakby było o czym mówić ktos by powiedział
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #13 : 2008-01-19, 18:03 »
Do Anki: Widać,że jesteś pod dużym wpływem książek,ktore wymieniłaś wyżej. :P
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #14 : 2008-01-19, 19:38 »
ale ja tych ksiązek nawet całych nie przeczytałam :P
Większość z tego co napisałam to sa jakieś moje przemyslenia i wioski w związku z JAKIMś TAM odkryciem itd..
A co do 'pewnych ludzi' i ich interesów (bez skojarzeń :P) to naprawdę 'dzisiejsze czasy' wcale nie sa takie otwarte na wszelkie tematy(nie będe wymieaniała przykładów bo..mnie uznacie za idiotke,że ja wierze 'w takie rzeczy..') ,a zwłaszcza te odbiegające od ogólnie wpajanych wszędzie spraw jak teoria Darwina,bo mogło by się to m.in. wiązać z utratą autorytetu i wszystkich rzeczy z tym związanych 'pewnych ludzi'..xP

Dobra tam.nieważne. Przyznam szczerze,że nie chce mi się już dyskutować na ten temat...
Nazwijcie sobie takie zachowanie jak chcecie :P

Ogólnie każdy wierzy w co chce(lub w to co jest mu narzucane ;) ),mysli jak chce i to już jego prywatna sprawa. Ja sama nie wiem w co wierzę a teraz to wtrąciłam tylko 'trzy grosze',których i tak nie jestem pewna..
Tyla.
xD
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedz #14 : 2008-01-19, 19:38 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #15 : 2008-01-19, 23:01 »
Ja sama nie wiem w co wierzę a teraz to wtrąciłam tylko 'trzy grosze',których i tak nie jestem pewna..
ja też :lol: :lol:

ogólnie jeśłi chodzi o samo stworzenie, dlaczego na ziemi coś żyje na gdzie indziej nie, to ja sobie to zawsze tłumaczyłam ze jakiś wybuch i u nas sie tak dziwnie stało że ta atmosfera i to wszsytko, a potem te bakterie itp...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #16 : 2008-01-20, 10:02 »
Jeżeli Anko nie jesteś czegoś pewna to nie broń tak mocno swoich przekonań. Co do tych książek, które wymieniłaś to nie uważam ich za literaturę popularnonaukową tylko za zbiór tanich sensacji w rodzaju różnych plotkarskich gazet.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #17 : 2008-01-24, 12:22 »
Hmmm...a ja widziałem kiedyś program dokumentalny w którym pokazywali malowidła naskalne przedstawiające ludzi...w skafandrach kosmicznych!...
Nie twierdzę,że ludzie żyli w czasach dinozaurów,ale myślę że nie wszystkie gady wyginęły ( przynajmniej nie od razu ) i ich potomkowie o mniejszych już rozmiarach byli spotykani przez ludzi - stąd legendy o smokach.:P
« Ostatnia zmiana: 2008-01-24, 20:37 autor IBDG »
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #18 : 2008-01-29, 23:27 »
hmm nawet teraz żyją "potwory" jak waran z komodo czy nawet krokodyle a wyobrażnia robi swoje, zobaczyli ogon anakondy czy krokodyla i już mase opowieści byłó jeśli cofniemy sie jeszcze dalej no to możliwe ze za czasów naszych przedków żyły jakieś wielkie stworzenia, ja nie wyobrazam soebie jak kiedyś kilkunasto metrowe stwory poruszały sie po planecie, teraz to jest to wszystko jakies małe w przeciewieństwie do dawnych czasów :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #19 : 2008-02-13, 19:49 »
Bezpośrednio od małpy - wg mnie nie (jest to tak wiarygodne jak to,  że małpa pochodzi od człowieka, a więc za dużo o tym nie wiadomo...). Ale patrząc na to z  założeniem istnienia czegoś "pomiędzy" - czyli ramapitek, "małpa" australopithecus, homo erectus i wiele innych - to tak.
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #20 : 2008-02-21, 23:48 »
to cytat z innego forum:

Cytuj
Otóż tak sie składa że do zdobywania pożywienia roślinnego, roślinożernym przecież małpom nie trzeba było niczego specjalnego, miały zęby do przeżuwania, układ trawienny dostosowany do trawienia roślin, ręce i nogi dostosowane do trybu życia.
Sielanka, mogły by tak sobie trwać do dziś i zajmować miejsce jakiś np "sawannowych szympansów" bo przecież "nasze" homonidy nie żyły w lesie ale na sawannie, ale coś sie jednak stało dziwnego.
Małpy postanowiły jeść mięso, (w tym samym mniej więcej momencie są dzisiejsze szympansy i pawiany- zaczynają jeść mięso), ale żeby jeść mięso trzeba go zdobywać, aby go zdobywać dobrze być odpowiednio przystosowanym, np mieć kły i pazury, a one nie miały.
I wtedy zaczęła sie historia ludzkości, gdy małpy zaczęły wytwarzać narzędzia, by lepiej polować, zwróć uwagę że wszelkie prymitywne narzędzia są narzędziami do polowania względnie oprawiania mięsa upolowanych zwierząt, nie wymyślono narzędzi rolniczych tylko łowieckie. I jeśli tym małpoludom udało sie nimi upolować zwierzaka miały na tyle wysokoenergetycznego pożywienia aby zamiast zbierać w znoju korzonki, spokojnie podumać jak lepiej polować.
(...)
Pierwsza sztuka przepełniona jest motywami łowieckimi.
Tak mniej więcej zaczynała się historia ludzkości i jest taka bez względu na to jakie jest twoje zdanie na ten temat.
Łowiectwo doprowadziło nas do obecnego stanu.
A możesz oczywiście rzec że małpa która sięgnęła po jakaś zgrabniejszą palę żeby ubić zwierza była już jakby tworem nieco sztucznym. Ale może jednak nie była.
Bo mózg to nie zęby i używa sie go inaczej.
To też ważne żebyś o tym wiedział.
I ów mózg dał nam w końcu do reki strzelbę...

czy tak naprawde było O_o co o tym sadzicie?
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedz #20 : 2008-02-21, 23:48 »

Spyder

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 362
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #21 : 2008-03-05, 21:36 »
nie wiem jak dla mnie pochodzi od malpy :D takie one podobne do nas :D ja mam nawet "malpe" w klasie :D
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #22 : 2008-03-06, 09:09 »
I wtedy zaczęła sie historia ludzkości, gdy małpy zaczęły wytwarzać narzędzia, by lepiej polować

Znam inną teorię, mówiącą, że historia ludzkości zaczęła się w momencie, gdy małpy zaczęły funkcjonować w pozycji wyprostowanej, dzięki czemu uwolniły ręce. A bodźcem do tego była chęć sięgnięcia po najbardziej dojrzałe owoce, rosnące na końcach gałęzi drzew, na których małpy żyły. Myślę, że nigdy się nie dowiemy, jaki impuls zapoczątkował nasze istnienie...

I ów mózg dał nam w końcu do reki strzelbę...

Szkoda, że nie wszystkim mózg podpowiada bardziej ambitną rozrywkę, niż strzelanie dla zabawy... :/
Zapisane
IBDG Wrocław

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #23 : 2008-03-06, 17:25 »
no to ja IBDG słyszałam że zaczeły chodzić wyprostowane by mieć wieksze pole widzenia, albo jak małpy ida w wodzie (nie głebokiem, nie iwme do pasa ;) ) to też rece mają wysoko, ale racja, nie dowiemy sie jak było naprawde, ale chyba kazda z histori ma coś z prawdy
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #24 : 2008-03-06, 20:42 »
He, he, mój poprzedni, maleńki kundelek Ficzek tez prostował się w trawie, żeby rozejrzeć się dookoła... ;p Ale chodzić na dwu łapkach nie zaczął ;) Może, gdyby musiał łapką sięgnąć po pieczonę kurę, kto wie... ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #25 : 2008-03-09, 09:52 »
nie wiem jak dla mnie pochodzi od malpy :D takie one podobne do nas :D ja mam nawet "malpe" w klasie :D
Myślę, że to porównanie obraża wspaniałe zwierzęta jakimi są małpy. Nawet pisane w cudzysłowiu.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #26 : 2008-03-09, 10:25 »
Myślę, że to porównanie obraża wspaniałe zwierzęta jakimi są małpy. Nawet pisane w cudzysłowiu.
jak ja czesto to mówie gdy ktoś tak gada :lol:
jakoś tak mi sie wydaje że wiele takich powiedzeń jest nietrafionych i nie powinno si eich uzywac, ale jak jest w cudzysłowie to jeszcze możńa przezyc :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #27 : 2008-03-09, 11:54 »
Mnie wkurza, jak się mówi 'coś schodzi na psy' :/ To powinno być raczej pozytywne... -_-
Albo pies to policja, a suka to wiecie kto ;p
Ciekawe co to za głupek takie wymyślił ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedz #27 : 2008-03-09, 11:54 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Teoria Darwina
« Odpowiedź #28 : 2008-03-09, 14:58 »
Ciekawe co to za głupek takie wymyślił ;p
napewno ktoś kto nie poznał zwierząt i nie wie jakie to cudowne stworzenia
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Zapisane
Podpis bez przekazu.
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 31 zapytaniami.