Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Dog argentynski  (Przeczytany 3594 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Apiska

  • Gość
Dog argentynski
« Odpowiedź #30 : 2004-04-25, 12:12 »
DA są tylko białe-dobrze mówię? :)
Zapisane

adee

  • Gość
Dog argentynski
« Odpowiedź #31 : 2004-04-25, 13:08 »
Cytuj

DA są tylko białe-dobrze mówię?

Z tego co mi wiadomo DA wystepuja tylko w bialej odmianie barwnej, choc zdarzaja sie takze z domieszka czarnego.
Wiecej fotek pieska mozna zobaczyc w mojej prywatnej galerii
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Dog argentynski
« Odpowiedź #32 : 2004-04-25, 13:23 »
Owszem, dopuszczalne są niewielkie plamki w obrębie głowy.

Adee - psie przedszkole to wstęp do pradziwego szkolenia. zastanawiam się tylko, czy nie jest za późno na przedszkole :roll:

Z wojego postu zrozumiałam, że chcesz, aby ktoś wyszkolił Twojego piea bez Twojego udziału - zwracam honor ;)
Niestety, DA są psami myśliwskimi, co nieco utrudnia ich wychowanie i trzeba sporo stanowczości i wiedzy o wychowaniu tego typu psów. Ale jeśli chcesz się wybrać z nim na szkolenie - nie wahaj się . Poszukaj tylko dobrej szkoły. Zwracaj uwagę na to, w jaki sposób szkoli sie tam psy (bez bicia, bez krzyków i z socjalizacją).

Ostatni z miotu "czasem" jest słabszy. Ale rzadko. W dobrej hodwli, gdzie suka jest prawidłowo odżywiana w czasie ciaży i karmienia praktycznie się to nie zdarza.
Chore serce też niezbyt łatwo wykryć do 3 miesiąca życia szczeniaka, a wątpię, by ktoś zawracał sobie głowę szczegółowym badaniem malucha  :roll:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Dog argentynski
« Odpowiedz #32 : 2004-04-25, 13:23 »

adee

  • Gość
Dog argentynski
« Odpowiedź #33 : 2004-04-25, 14:34 »
Cytuj

Adee - psie przedszkole to wstęp do pradziwego szkolenia. zastanawiam się tylko, czy nie jest za późno na przedszkole

Mnie tez sie wydaje, ze juz troszke za pozno :( Ale postaram sie poszukac mimo to jakies szkoly, moze i tam mi cos doradza.
Cytuj

Chore serce też niezbyt łatwo wykryć do 3 miesiąca życia szczeniaka, a wątpię, by ktoś zawracał sobie głowę szczegółowym badaniem malucha

Tak samo pomyslalem, mam tylko nadzieje, ze psy byly w ogole badane czy tez po prostu zalatwiono wpis do ksiazeczki.
Zapisane

bea100

  • Gość
Dog argentynski
« Odpowiedź #34 : 2004-04-27, 23:40 »
Cytat: Myszka.xww
...Adee - psie przedszkole to wstęp do pradziwego szkolenia. zastanawiam się tylko, czy nie jest za późno na przedszkole :roll:
Ostatni z miotu "czasem" jest słabszy. Ale rzadko. W dobrej hodwli, gdzie suka jest prawidłowo odżywiana w czasie ciaży i karmienia praktycznie się to nie zdarza.
...


Myszko, to jest także i przede wszystkim molos (one póżniej dojrzewają); chociaż ja uważam, że dogowate powinno się szkolić indywidualnie. One póżniej myslą, dłużej się uczą i są indywidualistami nie wdając się w szczegóły.
Masz 100% racji. Np Moja ogórkowa była ostatnia i najmniejsza z miotu; otóż: trzy dni temu na Miedzynarodowej w Opolu zdobyła złoto, CWC,CACIB i najlepszą sukę w rasie  :D ).
Adee: masz fatalnego weta  :P Natychmiast zmień.
Zapraszam Cię na www.molosy.pl (tam [....]aniacy i hodowcy udzielą Ci dobrych rad; są tam i weci od dogów  :) )
Zapisane

adee

  • Gość
Dog argentynski
« Odpowiedź #35 : 2004-04-28, 01:27 »
Cytat: bea100
Cytat: Myszka.xww
...Adee - psie przedszkole to wstęp do pradziwego szkolenia. zastanawiam się tylko, czy nie jest za późno na przedszkole :roll:
Ostatni z miotu "czasem" jest słabszy. Ale rzadko. W dobrej hodwli, gdzie suka jest prawidłowo odżywiana w czasie ciaży i karmienia praktycznie się to nie zdarza.
...


Myszko, to jest także i przede wszystkim molos (one póżniej dojrzewają); chociaż ja uważam, że dogowate powinno się szkolić indywidualnie. One póżniej myslą, dłużej się uczą i są indywidualistami nie wdając się w szczegóły.
Masz 100% racji. Np Moja ogórkowa była ostatnia i najmniejsza z miotu; otóż: trzy dni temu na Miedzynarodowej w Opolu zdobyła złoto, CWC,CACIB i najlepszą sukę w rasie  :D ).
Adee: masz fatalnego weta  :P Natychmiast zmień.
Zapraszam Cię na www.molosy.pl (tam [....]aniacy i hodowcy udzielą Ci dobrych rad; są tam i weci od dogów  :) )

Moze faktycznie moj pies jest jeszcze troche za mlody i potrzeba czasu. Rozwija sie normalnie, jedynie te choroby o jakich wspominalem.
Jesli chodzi o weta(siostra byla z pieskiem u niego w poniedzialek) to chyba nie jest taki zly. W koncu doszedl do tego co powoduje chorobe skory. Okazalo sie, ze jest to (jak dobrze pamietam) gronkowiec zlodzisty to on jest przyczyna chorobe skory. Niestety wet powiedzial, ze te problemy beda juz zawsze i konieczne jest szczepienie co rok. Szczepionka jest kosztowna, ale skuteczna. Mam nadzieje, ze pomoze :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Dog argentynski
« Odpowiedź #36 : 2004-04-28, 09:41 »
A zrobił jakieś badania czy tylko stwierdził "na oko", że to gronkowiec złocisty :?: Domagaj się badań a potem dopiero płać za szczepionkę.
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Dog argentynski
« Odpowiedź #37 : 2004-04-28, 16:38 »
Jakis lekarz "ludzki" w Warszawie leczy gronkowca zlocistego z bardzo dobrym skutkiem.Przy okazji ludzi-pomaga tez pieskom.
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Dog argentynski
« Odpowiedź #38 : 2004-04-28, 17:54 »
Szczepionka na gronkowca złocistego :?: Ciekawa rzecz... A jak się nazywa?
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Dog argentynski
« Odpowiedz #38 : 2004-04-28, 17:54 »

adee

  • Gość
Dog argentynski
« Odpowiedź #39 : 2004-04-28, 19:57 »
Cytuj

A zrobił jakieś badania czy tylko stwierdził "na oko", że to gronkowiec złocisty


Przeprowadzil badania i wlasnie z nich wyniknelo, ze to wlasnie gronkowiec zlocisty :(
Cytuj

Jakis lekarz "ludzki" w Warszawie leczy gronkowca zlocistego


Szczerze mowiac bardzo malo wiem na ten temat, ale mysle ze nie bedzie konieczne kontaktowanie sie z tym lekarzem, heheh. Mam nadzieje, ze wet sobie poradzi  :wink:

Cytuj

Szczepionka na gronkowca złocistego  Ciekawa rzecz... A jak się nazywa?


Szczerze mowiac sam chcialbym wiedziec jak sie nazywa ta szczepionka :? , bo moja ukochana siostrzyczka nie zapytala. Dowiem sie wiecej przy nastepnej wizycie u wet to wowczas napisze  :)
Zapisane

adee

  • Gość
Dog argentynski
« Odpowiedź #40 : 2004-05-07, 21:47 »
Oki, dziekuje wszystkim za cenne rady :) Jesli macie jeszcze jakies to chetnie poslucham no i oczywiscie zapraszam do pisania postow :) :)

PS
Przepraszam, ze mnie nie bylo tyle czasu, ale znow byla awaria sieci u mnie :(
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 25 zapytaniami.