Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Milosc czy slawa?  (Przeczytany 3981 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zorba

  • Gość
Milosc czy slawa?
« Odpowiedź #30 : 2003-02-10, 12:42 »
Tak to stara,niedołenżniała i chytra kobieta.Gruba ,chora itd.Dziecci się starały aa ona je odcofała...jak się te dzieci czują?Ale ona sobie tylko szkodzi....no bo w ten oto zuchwały sposób pozbawia siebie fanuw!111I dobrze jej tak!!!!!!!!!!!!1 :spoko:
Zapisane

Bea

  • Gość
Milosc czy slawa?
« Odpowiedź #31 : 2003-02-10, 12:52 »
Cytat: Dalmatynka
....Ale ona sobie tylko szkodzi....:

Dalmatynko: nie tylko sobie i w tym rzecz. Pomyśl o stadzie głodujacych zwierząt w rękach chorej psychicznie osoby :grr:
I co jest na to ciche przyzwolenie ...bo co, bo jest ,,sławna"?
I pomyśl o dzieciach, które chciały pomóc ( i o tej laurce....)
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Milosc czy slawa?
« Odpowiedź #32 : 2003-02-10, 13:11 »
Rzeczywiście, najbardziej szkoda dzieci, tak się starały a to babsko :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Milosc czy slawa?
« Odpowiedz #32 : 2003-02-10, 13:11 »

Monik@

  • Gość
Milosc czy slawa?
« Odpowiedź #33 : 2003-02-10, 13:19 »
Podniecacie się tym, co już było wałkowane! Część osób rozumiem - bo są nowe! Taki temat już był i to założony (o ile się nie mylę przez Abakusa) i tam napisałam, co ona robi i co o niej myślę. Pogadaliśmy sobie, ponarzekaliśmy........i dobrze......dalej jest tak samo, albo gorzej.
Rzucam nieśmiałą propozycję - może nasze gadanie niech będzie bodźcem dla organizacji typu OOPZ????????????????????????Czy znowu sobie pogadamy i tyle?????????? Na tym się skończy???????
Cytat: Galja
ona jest zdrowo szurnięta

To jest mało powiedziane - ona jest pier**** i to zdrowo!
Zapisane

Bea

  • Gość
Milosc czy slawa?
« Odpowiedź #34 : 2003-02-10, 14:18 »
Monik@: dzięki za link. Poczytałam i doszłam do wniosku, że od grudnia 2002 roku niewiele się zmieniło ( może poza ,,zmniejszeniem hodowli" przez WV tak, by się przestali czepiać/ i to w nader niejasnych okolicznościach  :( ).
Monik@: Uważam, że należy działać.
Może ktoś z nas (z tego terenu) przejechałby się i uczynił rodzaj starannego wywiadu? Sąsiedzi najlepiej wiedzą. Wtedy mając dane, można by zainterweniować w sposób konkretny. Na razie trzeba działać z wyczuciem by nie doprowadzić do ew redukcji/śmierci kolejnych zwierząt .
Ale najpierw:
Grzesiu :D , może wywiedz się (swoimi kanałami) na jakim etapie załatwiania ( i czy wogóle?!?) jest ta sprawa np w TOZ ( a może w Arce)?
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Milosc czy slawa?
« Odpowiedź #35 : 2003-02-10, 15:38 »
Ja coś czuję, że te organizacje nie przyczyniają się do tego, bo na początku wieżyli pani WW i chwalili ją, a potem kiedy zauważyli że media puszczają coraż to gorsze scenki oniej porpostu zaszyli to i przymykają na nią oko...ale to tylko moje poglądy :(
jak jest naprawdę wiedzą tylko oni sami....
Zapisane

Monik@

  • Gość
Milosc czy slawa?
« Odpowiedź #36 : 2003-02-11, 07:21 »
Dlatego wydaje mi się, że teraz sprawa będzie o tyle łatwiejsza, że w końcu media się nią zainteresowały.
Zapisane

Bea

  • Gość
Milosc czy slawa?
« Odpowiedź #37 : 2003-02-11, 08:22 »
Z tego co zrozumiałam, poprzedni dym w mediach spowodował jedynie ,,redukcję" przez WV tych zwierząt  :grr: . Czy nie uważacie, że teraz może stać się podobnie  :?:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Milosc czy slawa?
« Odpowiedź #38 : 2003-02-11, 18:36 »
Dym w prasie to był Moniczko zaraz po tym, jak się WV przeniosła do obecnego miejsca zamieszkania. Chodziło o ludzi we wsi, którzy zwrócili uwagę na aromat rozchodzący się z jej posesji i wycie psów uwiązanych zimą byle gdzie na podwórzu. Bez jedzenia i z lodowiskiem w miskach.
Zaraz po tym dzieci ze szkół ofiarowały pomoc. I co? NIC.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Milosc czy slawa?
« Odpowiedz #38 : 2003-02-11, 18:36 »

Monik@

  • Gość
Milosc czy slawa?
« Odpowiedź #39 : 2003-02-12, 07:16 »
Kurde...........ważne, że we własnym mniemaniu robi dobre uczynki i po 8 godz. dziennie odmawia różaniec.
Czyli jedyna nadzieje to organizacje typu TOZ, a ja jakoś w to nie wierzę!
Ona ich nie wpuści, a policja umyje ręce od sprawy.
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Milosc czy slawa?
« Odpowiedź #40 : 2003-02-12, 15:27 »
a skąd wiadomo, że ona wogóle różaniec odmawia??

Ja też wątpię, czy te organizacje coś pomogą....
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Milosc czy slawa?
« Odpowiedź #41 : 2003-02-12, 19:30 »
O tak, Monik@, to że nie wpuści to masz jak w banku. Tak samo jak to, że pobłogosławi na drogę  :lol:  :lol:
Ale, powołując się na obecną ustawę o ochronie zwierząt, w której stoi  jak byk o zapewnieniu godziwych warunków życia zwierzętom, mogą wejść w asyście policji na teren jej posesji. Wtedy może odwoływać się choćby do niebios i Wszystkich Świętych. Fakt, rozpęta się wtedy burza, ale chyba dobro zwierzaków jest ważniejsze?
Ech... tak mi się zamarzyło...   :roll:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Milosc czy slawa?
« Odpowiedź #42 : 2003-02-16, 18:33 »
i znowu cisza....pewnie temat będzie w następnym roku, ale rozwiązania nie ma ;(
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 28 zapytaniami.