Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 74 75 [76] 77 78 79   Do dołu

Autor Wątek: BOKSEROMANIACY!!!  (Przeczytany 186344 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

anielskooka

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2250 : 2007-07-21, 17:30 »
witam  :cmokkk:
jestem nowa
mam bokserke o imieniu Kira jest wspaniałym psem myślę  że tak jak każdy bokserek :kocham:
jest to śliczna rasa i bardzo kochana :kocham: :kocham: :kocham:
niestety moja nie może mieć dzieci   :( :( :( bo nie udała się jej  pierwsza ciąża i tżeba było usunąć macice :( :( :(
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2251 : 2007-07-22, 20:56 »
Witaj Anielskooka,
Napisz coś więcej o Kirze, w jakim jest wieku? Nie przejmuj się, że Kira nie może mieć szczeniaków. Najważniejsze, zeby ona była zdrowa.

Ja mam na przechowaniu 9 miesięczną bokserke. :D Jest bardzo żywiołowa i na początku były kłopoty z kotem. Sonia chciała sie bawić z kotem, a kot sie boi i atakuje. Na szczęście Sonia juz sie nauczyła, ze kota sie nie goni, ale czasem zaczepia go do zabawy i nieciekawie sie to kończy. :/
Dzisiaj byliśmy cały dzień na wsi i Sonia tak się wyszalała, że teraz padła i śpi. Jeszcze będę musiała ja wyciągnąć na wieczorny spacer, ale to nie będzie łatwe.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2252 : 2007-07-23, 18:23 »
anielskooka witamy :)
u mnie wszystko w porządku, jestem przejazdem w Wraszawie i właśnie ruszam w dalszą drogę
odezwę się jak wrócę
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2252 : 2007-07-23, 18:23 »

Retriva

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2253 : 2007-07-23, 18:58 »
Anielskooka, sunia ma rodowod? Jak tak- z jakiej hodowli? :P

Kasia, toc to prawdziwy wulkan energii- 9 miesieczny bokser :)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2254 : 2007-07-23, 19:40 »
Dobrze, że mam gdzie wybiegać Sonie, bo inaczej byłoby strasznie. Boję sie ją puścić na nieogrodzonym terenie, więc szalejemy na działce, ale dom już ucierpiał (szczególnie ściany :lol: )
Dużo łatwiej by było, gdyby Sonia była choć troche wychowana. A ona nawet nie próbuje się skupić na mnie, bo chętnie bym z nia poćwiczyła.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Retriva

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2255 : 2007-07-24, 10:53 »
to ja czyms nakrec :) moze pilka?
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2256 : 2007-07-24, 11:12 »
Ona uwielbia gumowe kółeczki, może godzinami sie nim sama bawić, nawet upał jej nie przeszkadza.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2257 : 2007-07-30, 22:24 »
WITAM!

anielskooka miło, że zawitałaś do nas.

A o to co mnie dziś spotkało:
Ratowałam i udzielałam pierwszej pomocy małemu wróbelkowi, który pomylił się i wpadł mi do pracy. Głupie to takie, że szkoda gadać. Widać było, że to młode jest. Wpadło mi do szkoły i wleciało wysoko tam gdzie mamy świetliki. Tam jest taka rynna. To sobie myślę klops nie wyciągnę go bo jak - pod sufitem. Zamknęłam szkołę i zaczęłam chodzić z klasy do klasy, włącznie z WC. Mówię musi gdzieś być. Ku mojemu zdziwieniu znalazła tego maluszka w ostatniej klasie. Był tak z szokowany, że rozbijał się po ścianach, walił z całej siły w okna. Nie mogłam go złapać. Ostateczną rundę wygrałam JA- na klęczkach pod kaloryferem Dał się tam złapać. Jemu tak samo walił serduszko jak moje  :kocham:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2258 : 2007-07-30, 22:42 »
hej
ja już po wakacjach, wróciłam w końcu do pracy i powoli wdrażam się w obowiązki, choć muszę przyznać, że po tak długiej przerwie nie jest mi łatwo ;p
Aga Ty to masz fajną tą pracę ;)
my kiedyś z mężem udzielaliśmy pierwszej pomocy jeżykowi.....

mój Maxio z dnia na dzień coraz bardziej się starzeje, ogłuchł już zupełnie, jak chodzi to szura łapkami po chodniku,
Wiktorek za to kwitnący :D
a jak Wasze szczęścia ?
pozdrawiam
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2258 : 2007-07-30, 22:42 »

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2259 : 2007-07-31, 19:50 »
WITAM!
Elu ucałuj tego psiolka głucholka :kocham:A młodem tez daj buźki od ciotki :kocham:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2260 : 2007-08-01, 10:01 »
Aga psiaki wycałowane, Wiktorkowi bardzo się podobało :D
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2261 : 2007-08-06, 21:17 »
WITAM!
Ela a widziałaś jakiegoś faceta, któremu by się to nie podobało??? ;p
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2262 : 2007-08-06, 22:36 »
wiesz co ??? chyba nie :D ;p
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

mroofkaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 511
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2263 : 2007-08-14, 21:37 »
Witam. :)
Dawno mnie tu nie było.
Co tam u was słychać?
My z Dorą mamy się dobrze.
Niedawno dorobiliśmy się samochodu i zaczęły się częste wycieczki za miasto.
Trochę się bałam jak Dora zareaguje na jazdę samochodem,bo do tej pory
jeździła tylko tramwajami,autobusami i pociągami.
Ale na szczęście panika była niepotrzebna.
Dora wręcz uwielbia jazdę autem.


Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2264 : 2007-08-14, 21:42 »
witamy serdecznie :)
mroofkaa opowiedz lepiej co tam u Was, dawno tu nie zaglądałyście, zresztą ostatnio rzadko kto tu zagląda :(
moje chłopaki zdrowe, dużo czasu spędzają na powietrzu, właśnie kupiliśmy działkę, więc będzie gdzie się wybiegać ;)
Agga o ile wiem to chyba jest na zlocie [....]aniaków
pozdrawiam
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2264 : 2007-08-14, 21:42 »

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2265 : 2007-08-15, 18:46 »
WITAM!
Dziś wróciłam z zlotu. Było bardzo fajnie tak jak zawsze.
Niestety dzień przed wyjazdem dopadły mnie korzonki. CHodziłam na tabletkach i maściach. Jeszcze mnie boli no ale daję radę.

http://pl.youtube.com/watch?v=wRrzw3xP9WU

Zajrzyjcie w link. To prezent od koleżanki dla mnie. Uprzedzam wrazliwych. Naszykować coś do wytarcia noska i  łezek.
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2266 : 2007-08-20, 10:05 »
Cześć
Agga uważaj na siebie :tuli: ja też leczyłam się długi czas na korzonki  :( ale mam nadzieję, że już lepiej się czujesz, czekamy na jakieś zdjęcia ze zlotu,
masz wspaniałą koleżankę, filmik jest przepiękny, ale bardzo wzruszający, bez chusteczek nie da rady
u nas wszystko w porządku, przez te wolne dni dużo czasu spędzaliśmy na spacerkach
pozdrawiamy i przesyłamy całusy :cmokkk:
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2267 : 2007-08-26, 21:45 »
WITAM !

Tak tak plecki i cała reszta w porządku.
W piątek zafundowałam sobie żelowe pazurki :jupi2:

A tutaj są zdjęcia zlotowe:
http://www.[....]ania.pl/forum/showthread.php?t=77122
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2268 : 2007-08-28, 11:16 »
Zdjęcia super  :wink: psiaki śliczne, bardzo podobal mi się mały dożek  :kocham: charcik też super, u nas na osiedlu też mieszka taki, najlepszy przyjaciel Wiktora  ;p
miejsce też bardzo ciekawe, bardzo chętnie wybrałabym się tam kiedyś, mój syn jest fanatykiem rycerzy, zamków itp. ale jestem zdziwiona, że psaiki tak zgodnie ze sobą żyją, mój Wiktor niestety nie nadaje się do takiego towarzystwa, no po porstu nie umie burak się zachować ;p
szkoda tylko, że nie było żadnego bokseerka :(
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2269 : 2007-08-30, 18:53 »
WITAM !
No niestety bokserków nie było ;(
A ja dziś pierwszy dzień po urlopie.
W poniedziałek zostałam znokautowana przez pszczołą :(Udziabała mnie dłoń. We wtorek poszłam do lekarza bo ręka nie wyglądała za fajnie. :help:Dostałam maści i powoli jest ok.
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2270 : 2007-09-04, 14:35 »
cześć
a my mamy na osiedlu jeżyka :) któregoś wieczoru spotkałam go u nas pod drzwiami wejściowymi do bloku, na szczęście byłam tylko z Maksem, który wykazywał zainteresowanie dziwnym zwierzakiem, ale jakoś udało mi sie wyperswadować mu bliższy kontakt ;p z Wiktorem niestety nie poszłoby tak łatwo,
dwa dni później na szczęście wyszłam z psami razem z moim mężem, bo Maksio znowu znalazł jeżyka ;p strasznie mu chyba przypadł do gustu ;)
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2270 : 2007-09-04, 14:35 »

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2271 : 2007-09-06, 18:22 »
WITAM!
Kochani czy u Was też tak zimno?
U nas pada już drugi dzień, jest ponuro i jesiennie. Najgorsze jest to, że na klatce schodowej wyleciało okno i dwa dni i dwie noce było bez okna. Zimno okropnie. Ja mam pokój zaraz przy klatce schodowej to w pokoju miałam lodówkę. Dziś spałam z termoforem.
Jutro wyjeżdżam, wracam w niedziele
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2272 : 2007-09-06, 21:03 »
u nas wczoraj padało, dziś już nie i było dość ciepło, ale niestety trzeba się oswajać z myślą, że niedługo nadejdzie jesień, a zima ma być podobno mroźna
u nas wszystko w porządku, tylko dziadek zaczyna sobie dzielić jedzonko na kilka razy i niestety z tego tytułu mamy drobny problemik z wiktorkiem, bo on zawsze po jedzeniu leciał wylizać miskę maxa, zawsze czekał w kuchni, aż max nie skończy i nie wyjdzie z łazienki, a teraz max zawsze coś zostawia i jest dymek o jedzenie, ahh ci faceci
pozdrawiam
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2273 : 2007-09-11, 18:58 »
WITAM !
U nas pogoda byle jaka - pada, wieje  :roll:
W pracy mam sporo roboty. Od początku września mam w pracy mam nową kierowniczkę. Są też i zmiany i jest więcej pracy. Na szczęście w przyszłym tygodniu ide na 3 dni urlopu to sobie jeszcze odpocznę.
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2274 : 2007-09-12, 20:08 »
Agga, po prostu płakałam przy tym filmie. Twoja koleżanka dała Ci cudowny prezent..

A my świętowaliśmy w sobotę tydzień temu 7 urodziny Figi. ;) Także mała zaczyna 8 rok. Były chwile grozy, bo weterynarz podejrzewał u niej gronkowca, ale po badaniach "na szczęście" wyszło, że to "tylko" grzyb. Figa dostawała antybiotyki (oczywiście ode mnie, bo ja prawda przyszły weterynarz jestem, więc to ja mam się na tym znać, nie moja rodzina :P) w postaci 3 tabletek naraz codziennie, a obecnie smaruję ją już tylko taką specjalną maścią w chorych miejscach.
No, a tak poza tym to u mnie wszystko ok, uczę się tam, gdzie chciałam się uczyć, mam strasznie dużo pracy, ale jeszcze działam na silnikach wakacyjnych - tymbardziej, że do 3 września jeszcze byłam w górach. :D
Trzymajcie się wszyscy, rzadko tu co prawda zaglądam, ale jak widać - pamiętam. :tuli:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2275 : 2007-09-13, 20:12 »
cześć wszystkim :)
ja też nie narzekam na brak pracy ;p
Karooola wycałuj od nas Figunię i życz jej dużo zdrówka, niech będzie jeszcze długo dla Was pociechą  :kocham: Tobie też życzymy dużo wytrwałości w dążeniu do celu, choć widzę, że całkiem dobrze sobie radzisz ;) i pamiętaj o nas nadal ;)
my sobie spacerujemy, chociaż ja ostatnio jestem rzadziej w domu -ciągle jeszcze chodzę na rehabilitację, i jakoś leci ;p
pozdrawiam
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2276 : 2007-10-18, 12:28 »
Cześć wszystkim
A mnie dopadło porządne przeziębienie. Taki jest skutek jak przez 2 tygodnie w pracy były jaja z ogrzewaniem :roll:
Najlepiej by było poleżeć w domku ale chcąc nie chcąc musze iść do pracy :help:
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2277 : 2007-11-04, 21:15 »
HALO HALO!!!!
Gdzie są wszyscy????
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2277 : 2007-11-04, 21:15 »

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2278 : 2007-11-05, 13:55 »
cześć
faktycznie ostatnio rzadko kto tu zagląda :(
u nas jakos leci, na razie wszyscy zdrowi, duzo czasu spędzamy na działce, korzystamy z ostatnich słonecznych dni i czekamy na pierwszy śnieżek, bo psiaki bardzo lubią brykać po śnieżku :D
pozdrawiam serdecznie
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2279 : 2007-11-07, 19:29 »
Witam
A u mnie wszystko po staremu.
W pracy nareszcie jest ciepło.
Ale za to na dworze to brrrr. Wczoraj padał nawet śnieg. Dziś lało prawie cały dzień. Zapomniałam parasola więc wracając z pracy strasznie zmokłam :|
Zapisane
Strony: 1 ... 74 75 [76] 77 78 79   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 28 zapytaniami.