Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 79   Do dołu

Autor Wątek: BOKSEROMANIACY!!!  (Przeczytany 190261 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1740 : 2005-10-21, 21:56 »
Sarunia cudna ;) Cieszę się, że się polepsza :mrgreen:
Zapisane

Tequilka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 387
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1741 : 2005-10-22, 11:35 »
ojej biedna Sarcia, Zycze jej duizo zdrowka- wymiziaj ja ode mnie :*
Zapisane
Marta & Tequilka & Zulinka
"...Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć..."

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1742 : 2005-10-23, 13:55 »
Do góry ;)

Figula dziś caly dzień lezy na 'swojej' kanapce i ani myśli zejść... A co tam u Sarci?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #1742 : 2005-10-23, 13:55 »

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1743 : 2005-10-24, 20:12 »
WITAM z wieczora!
padam dzis tyle roboty było. Gnaty mnie bola. Masazyk by sie przydał :help: :;p:
DObrze, że jutro nie będe miała tyle roboty w pracy, ponieważ dziś sobie porobiłam większość. :wink:
W piątek po pracy jade do Pozka do chłopaka. Przyokazji spotkam sie też ze znajomymi 8) :jupi2:
Bedąc tez w pozku musze też pójść na cementarz do koleżanki. Idzie Wszystkich Swiętych chce tam lampke zapalić :roll: [`]

No i mamy prezydenta :roll:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1744 : 2005-10-25, 12:59 »
ja w zeszłym tygodniu miałam  remoncik w pracy - narobiłam się jak wół, w tym tygodniu odpoczywam - mąż wyjechał, wiec mam w domu święty spokój :) mogę robić, co mi się żywnie podoba :)
Aga życzymy szczęśliwej podróży, odpoczywaj, baw się dobrze
ja niestety w poniedziałek idę do pracy :(
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1745 : 2005-10-25, 15:53 »
Masazyk by sie przydał :help: :;p:

O, tak! Ja dziś cztery lekcje, jedna po drugiej, pisałam olimpiadę biologiczną, rozprawkę z 'Kamieni na szaniec' /klasa pisała dwie lekcje, a ja i inne osoby będące na olimpiadzie pisaliśmy 20 minut lekcji i 20 minut przerwy.. Ponad połowę krócej :|/ i sprawdzian z matematyki. W ten sposób wyczerpałam dziś moje możliwości myśleniowe, i nie mam zamiaru wysilać się dziś na angielskim.. :P Zamówiłam dziś mojej gadzinie /żółwiowi/ terrarium z prawdziwego zdarzenia - nawet drzwiczki będą :krzywy: /tylko bulą 300zł :lol:/
A Figa? Śpi.. W sumie to dawno jej nie widziałam :P

Ach, no i mamy kaczogród.. Czekam tylko na godzinę policyjną i kaczkę zamiast orła w godle..
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1746 : 2005-10-25, 19:32 »
No to faktycznie miałaś tez ciężki dzień.

A co do prezydenta ehhhh jest jaki jest... :roll: Zonę ma "reprezentacyjna" :;p:
Jak już doszedł do władzy to niech rządzi tym krajem jak powinno na porzadnego prezydenta. Ale to pomarzyć można :roll:

Sarutka ma sie nawet dobrze. Jutro tylko pojedziemy na cotygodniowy zastrzyk antyswędzący bo zaczyna sie drapać. :roll:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1747 : 2005-10-25, 22:25 »
no mamy kaczogród :(
a to przeczytałam dzisiaj: " Nie martw się narodzie - sezon łowczy już wkrótce!" " Hymnem Polski "Kaczuszki", " Lech TAK, ale tylko dobrze schlodzony...", " Lech. Bedzie się działo..." i wiele innych
nie wiem czy się śmiać ?

my już po spacerku, mamy zamiar iść wcześniej spać  :;p
życzę spokojnej nocy dobranoc :)
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Tequilka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 387
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1748 : 2005-10-26, 01:22 »
Witam!!!
Melduje ze ciagle zagladam i jestem na bierzaco- rzedko sie odzywam bo nie wiem co pisac- dalej jest mi ciezko i dalej nie umiem sie pogodzic z jej oddaniem- gdybym tylko miala mozliwosc.....
....ona by tu przy mnie byla!!!!
w tym tygodniu jade zobaczyc co u niej jak wroce to napisze jak sie psinka trzyma (pewnie lepiej ode mnie) ;)

Pozdrowionka
Zapisane
Marta & Tequilka & Zulinka
"...Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć..."

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #1748 : 2005-10-26, 01:22 »

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1749 : 2005-10-26, 10:10 »
trzymaj się Marta :) Teq na pewno lepiej to znosi, bo nie jest sama
ucałuj ją ode mnie i chłopaków  :tuli:
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1750 : 2005-10-26, 18:28 »
nie wiem czy się śmiać ?

Ja bym zaczęła się smiać, a potem to by przeszło w płacz.. Przepraszam bardzo, ale dlaczego większość osób wypowiada się negatywnie o Kaczyńskim? Ktoś w końcu musiał na niego przecież głosować.. :| To co, wyniki są sfałszowane, czy może ludzie wstydzą się przyznać że na niego głosowali? :roll:

A Figa wreszcie się trochę ruszyła, i mój brat zrobił jej sesję zdjęciową ze swojej nowej komórki :P
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1751 : 2005-10-26, 20:53 »
wiesz Karola, że ja też się nad tym zastanawiam, ale na Kaczyńskeigo głosowali głównie ludzie starsi i z mniejszych miejscowości, a na Donalda ludzie młodzi, a te złośliwe komentarze to są głównie komentarze z internetu, gdzie właśnie najwięcej jest ludzi młodych

moi chłopcy leniuchują całymi dniami, ja zresztą też  :mrgreen:  korzystam ile się da, póki nie wróci mój stary  :wink:
ja też mam trochę zdjęć moich psów, ale jakoś nie mogę się zorganizować, żeby je wkleić  :oops:

pozdrawiam gorąco
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1752 : 2005-10-27, 19:54 »
Z tego co wiem, spośród ludzi o podst. wykształceniu na Kaczora głosowało 72%.. to chyba o czymś świadczy.. :|

Figa już ożyła.. nawet mnie dziś radośnie przywitała :P
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1753 : 2005-10-27, 20:42 »
no moi chłopcy też odżyli, bez przerwy na siebie mrucza i warczą :( ja mam już dość
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1754 : 2005-10-29, 11:18 »
Bokseromaniacy, co jest? Prawie nikt nie pisze :(

U mnie nic ciekawego, Figa jak zawsze śpi, je, czasem z łaski swojej pozwoli się wyprowadzić na spacer, ale poza tym wieje nudą :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #1754 : 2005-10-29, 11:18 »

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1755 : 2005-10-30, 12:47 »
coraz mniej bokseromaniaków :( a szkoda
u nas też nic ciekawego, więc nie mam o czym pisać, chodzimy sobie na spacerki, śpimy, jemy....
pozdrawiam wszystkich
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1756 : 2005-11-01, 12:42 »
Ostatnio mamy nowego sąsiada - 3,5 miesiecznego bokserka (należy do małżeństwa mówiącego tylko po ang. i fr., więc jedynie moja mama i ja możemy się z nimi dogadać :P) o wdzięcznym imieniu - Chopin :lol: Jest przecudny, złoty z białymi znaczeniami. No po prostu sama słodycz :kocham: Figa oczywiście traktuje go jak swoje szczenię, i zamiast się z nim bawić, chodzi za nim sztywno i powarkuje :roll:
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1757 : 2005-11-01, 19:42 »
WItam !
Marta wymiziaj swoją psice :tuli: Ona wie, że pańcia ja kocha.

Oj kochane stęskniłam się za Wami. Wczoraj wróciłam z Poznania. Byłam u chłopak. Poszłam tez na cmentarz do kolezanki, która tak szybko odeszła. Nie pogodze się z tym. :roll:
Wróćiłam i jest mi strszanie smutno. Nie moge sobie miejsca znaleźć. Chciałabym aby wszystko sie ułożyło jak chcemy (ja i chłopak).
Czasami wolałąbym byc dzieckiem :;p:

Sarcia dzis rano sobie pozygała a to dlatego, że mama się zapomniała i dała jej nie obrane jabłko :|


A tu reszta foteczek...mozecie tam czesciej zaglądać:
ania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=16109&postdays=0&postorder=asc&start=1860]MOJA SARCIA
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1758 : 2005-11-02, 08:59 »
my też się stęskniłysmy :) tym bardziej, że coraz mniej osób tu zagląda
ja ten weekend spędziłam w domku - na sprzątaniu i gotowaniu   :do-bani: :hmmm:
to święto chyba dla wszystkich jest smutne .... , chociaż chyba nie dla mojej koleżanki, która właśnie wczoraj urodziła córeczkę, tylko szkoda, że mała wybrała taki dzień :(

pozdrawiam gorąco
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1759 : 2005-11-02, 14:51 »
Witam serdecznie wszystkich bokseromaniaków po dłuuuugiej nieobecności..  :)
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1760 : 2005-11-02, 18:21 »
witamy , witamy :) nareszcie ktoś się odezwał :)
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #1760 : 2005-11-02, 18:21 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1761 : 2005-11-02, 18:24 »
Witaj, Marta !!! ;)
Ja wczoraj nie miałam specjalnie smutnego dnia.. Jestem raczej zmęczona, nawet sama nie wiem czym.. No, i dzięki wyćwiczonej pamięci, w rekordowym tempie 20 minut nauczyłam się na pamięć nazw wielu dorzeczy Wisły i Odry, rzek Przymorza, kanałów itd., no i oczywiście ich położenia :mrgreen:
A co u Figi? No cóż, leży do góry brzuchem całymi dniami i nic innego nie robi..
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1762 : 2005-11-03, 19:47 »
Marta!!! witaj  :tuli: Prosze tu częściej zaglądać i pisać :tuli:

Dziś odwiedziłąm uroczy gabinet dentysty. Jeszcze raz i zabek zrobiony. A portfelik lżejszy.   
Znowu odezwało sie moje bioderko i kolano...boli jak cholera. Ehhh chyba znowu trzeba lekarza odwiedzić. Odczekac u pierwszego kontaktu. A potem jak dostane skierowanie do ortopedy tam odczekać i pewnie znowu mi nic nie jest.  Ale co ich obchodzi, że nie moge chodzić, siedzieć czy leżeć. Strasznie lubie naszą służbę zdrowia  :(

Sara jak Sara nawet ma sie dobrze. Ale musimy na zastrzyk na swędzonko pojechać oraz zaszczepic :|
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1763 : 2005-11-04, 09:52 »
ale z nas kaleki :(  mnie boli kręgosłup, chyba przydałaby się jakaś rehabilitacja
moje psiaki zdrowe, tylko mało ruchu maja ostatnio, może zafundujemy im jakąś wycieczkę nad wisłę, byleby tylko pogoda dopisała
a tak poza tym to nic ciekawego, czekam na następny długi weekend, dobrze, że to już niedługo :)
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1764 : 2005-11-04, 20:01 »
Oj Elu widze, że nam koniecznie potrzebna jest rehabilitacja....hihihi z przystojnym rehabilitantem. Co Ty na to? :;p: Odrazu by nam się polepszyło :mrgreen:

Wekend spedze na uczelni, sobota i niedziela po 12 h. Przy moim bolącym biodrze i kolanie nie wiem czy wysiedze :?
SaRa ma się dobrze. Spi duzo, ale na głos otwieranej czy zamykanej lodówki reaguje :;p:

ania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=16109&start=1950] ZAPRASZAM NOWE FOTECZKI

Nowe foteczki wiec zajrzyjcie...na tej stronie jak i wczesniej są zdjęcia :kocham:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1765 : 2005-11-04, 22:57 »
Mnie wszystko boli, ale to chyba nic dziwnego.. Trzy godziny pilnowałam 3,5 miesięcznego bokserka, żeby nie odczepił sobie 'kabelka' z kroplówką.. Pamiętacie, jak mówiłam o szczeniaku sąsiadów? To właśnie on. Razem z jego panem pilnowaliśmy, żeby mały jakoś to przetrwał. Wyszliśmy o 17.00, wróciliśmy po 20.00. Myślałam, że padne. I jeszcze musiałam się wysilić, żeby zrozumieć panią doktor (wieczorem po tygodniu szkoły wolniej myślę :P) i jeszcze przetłumaczyć to na angielski. Dużo się działo. A szczenior ma początki zapalenia płuc. Jego właściciele kupili go na giełdzie zoologicznej.. Mały ma zaledwie jedno szczepienie (już powinien mieć drugie), a weterynarz który dotychczas nim kierował pozwolił już z nim wychodzić.. I jakby tego było mało, stwierdził, że nic poważnego w układzie oddechowym się nie dzieje.. Dał tabletki, a pies kaszle, mało płuc nie wypluje, no to my z nim fru do Kliniki Małych Zwierząt przy SGGW. Tam kompleksowe badania, RTG, kroplówka. Jutro i pojutrze czeka nas to samo. A potem antybiotyki. Psiaka w poniedziałek przejmie nasz zaufany weterynarz, który niegdyś wyleczył naszego psa z psiego tyfusa (parwowiroza to się chyba nazywa, czy jakoś tak, przepraszam, ale mam zaćmienie, dziś już prawie weterynarzem zostałam :P), i prowadzi Figę. Dobra, kończę i idę spać. Życzcie powodzenia, żeby szczeniak wyzdrowiał..
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1766 : 2005-11-05, 20:10 »
Oj Elu widze, że nam koniecznie potrzebna jest rehabilitacja....hihihi z przystojnym rehabilitantem. Co Ty na to? :;p: Odrazu by nam się polepszyło :mrgreen:

oj tak  :mrgreen: :mrgreen: na samą myśl czuję się lepiej  :mrgreen:

widzę Karola, że miałaś pracowity dzień, trzymamy kciuki, żeby psiak wyzdrowiał, a swoją drogą żal psa, żeby przez głupotę ludzi tak cierpiał
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1767 : 2005-11-06, 19:04 »
Dzięki Elu ;)
A szczeniak jutro jeszcze jedzie na kroplówkę - potem już antybiotyk ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #1767 : 2005-11-06, 19:04 »

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1768 : 2005-11-06, 19:46 »
Oj Karola to przeżyłas....Piesku zdrowiej...

A ja przezyłam wekend na uczelni. CIężko było, ale jakoś daję rade. Haha myślałam, że jak już przeszłam matematyke i statystyka to już nic gorszego nie bedzie...Jednak się myliłam - teraz mam  ekonometrie :(
W tym tygodniu musze pojechać z Sara na odrobacznie i szczepiaina.
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1769 : 2005-11-07, 12:17 »
tak, ekonometria to kolejna zmora, ja miałam jeszcze przedmiot pt.: Prognozowanie i symulacje, który na głowę bił statystykę i ekonometrię :( na dodatek wykładowca miał jakieś kompleksy :( po prostu : piekne jest zycie studenta ....

u mnie w domu izolatka, ja się jeszcze jakoś trzymam

Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor
Strony: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 79   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 29 zapytaniami.