Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Modne rasy  (Przeczytany 16712 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Weronyka

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #30 : 2004-01-03, 13:38 »
Generalnie mode na psy różnych ras tworzy telewizja, np:
Moda na:
dalmatyńczyki - "101,102 dalmatyńczyków";
beagle - "psy i kot"
husky - "snow dogs"
pity - media - włascicielami takich psów przede wszystkim są dresiarze, bo w TV ciągle trąbią tylko o agresywnych przedstawicielach tych ras, a przecież jak by wyglądał dres z dalmatyńczykiem, czy yorkiem  :roll:
W moim mieście 3 lata temu było tylko 4 syberiany, a teraz jest ich około 50.Wszystko dzięki filmowi. Wiele z tych syberianów jest agresywnych do ludzi i psów, są puszczane samopas - bo po co iść z psem na długi spacer- sam wybiega się lepiej  :grr:  . Spotykam właścicieli syberianów, którzy jak widzą jak mój pies ciągnie rower wyzywają mnie od sadystek, bo zmuszam psa do tak ciężkiej pracy :grr: .  Normalnie brak mi słów.
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Modne rasy
« Odpowiedź #31 : 2004-01-03, 17:11 »
Cytat: Trinity...
Eh no nieststy tak już jest.
Po filmie "100 Dalmatyńczyków" wszędzie pojawiły się dalmatyńczyki.
Tylko nie wiem dlaczego oststnio strasznie popularne stały się Beagle??



Tak tak 100% racja  :grr:  :grr: pojawily sie dalmatenczyki a potem co poznikaly :((
Zapisane
To piekło nie raj :)

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Modne rasy
« Odpowiedź #32 : 2004-01-03, 18:12 »
Cytat: filonjunior
Ja jestem bullterier zone......ah..masz rację Lalaith,  teraz modne są amstaffy i pit bullteriery....ale bullteriery są kochańsze, amstaffy, są głupie i nie inteligentne....!!!


Cytat: filonjunior
Olcia, ja nie będę się z tobą kłócił....każdy ma swoje zdanie, prawda?
Więc, ja uwarzam, że amstaffy są głupie,  może nie powinieniem tego tutaj pisać, ale trudno, one są dobre do wal, są głupie, więc też nie zawsze wygrywają....znam wiele osób z amstaffami i wile się u nich dzieje, więc proszę Cię jak ich nie znasz to nie mów ok??? (pełna kultura)


O nieee.. Powiem z góry, nie mam co owijać w bawełnę bo wiem że mówię teraz do człowieka który właśnie chciałby zaszpanować:
Po pierwsze: Czy masz bulla i amstafa, że tak się o nich wypowiadasz? Nie masz prawa mówić o zwierzętach że są głupie jesli nie masz z nimi do czynienia. Głupi to jest najwyzej czlowiek jak sie tak o nich wypowiada.
Fragment o walkach ("one sa dobre do walk, wiec tez nie zawsze wygrywają") mnie załamał. Człowieku czy ty wiesz co mówisz?! Czy to znaczy, ze te wiele osob z amstaffami wykorzystuje psy do walk? Jesli tak..chyba nie mam o czym z tobą rozmawiać :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Modne rasy
« Odpowiedz #32 : 2004-01-03, 18:12 »

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Modne rasy
« Odpowiedź #33 : 2004-01-03, 23:34 »
nie znasz amstafów i sie o nich wypowiadasz!!!1
Zapisane
To piekło nie raj :)

AnUSiA

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #34 : 2004-02-26, 17:55 »
a ja mam AST i bardzo długo o nim mazyłam a nie był to wybryk mody.
Zapisane

ixa

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #35 : 2004-02-26, 19:31 »
Cytat: Trinity...
Eh no nieststy tak już jest.
Po filmie "100 Dalmatyńczyków" wszędzie pojawiły się dalmatyńczyki.
Tylko nie wiem dlaczego oststnio strasznie popularne stały się Beagle??


otoz byl chyba setki razy puszczany w TV film jak beagle rozmawialy ze sobą pomagały sobie na wzjaem gubiły szczeniaki przechytszaly zlodziei i bowiem tacy ludzie ktozy oglądali ten film i kupili beagala nie wiedzieli na co się narazają :(  :(  :(  :(  :(  :(  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

pola

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #36 : 2004-02-26, 21:11 »
co do beagli to jest naprawde popularny pies w takich mniejszych filamch :spoko: poniewaz są bardzo pojętne i szybko sie uczą .......a poza tym ten ciapciakowaty wygląd :wink: cuudka ....... tylko ............ popularność dla wszystkich ras jest dosłownie zabojcza :? :?
Zapisane

Gosia & kropki

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #37 : 2004-02-26, 21:50 »
No właśnie nie wiem dlaczego tak się wypowiadasz o ASTach??
Przecież to teriery, a jak teriery mogą być głupie??
I jeszcze jedno pytanko, te psy, które znasz mają rodowód???
A co do mody i dalmatyńczyków, to mojego pierwszego psiaka kupiłam 10 lat temu, a wtedy nikt o filmie nic nie słyszał, no ale  potem  zaczęły się jazdy...
Zapisane

Talagia

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #38 : 2004-02-27, 01:22 »
A ja Haruska dostałam, a raczej wciśnięto mi 10 lat temu więc na nas nie miała wpływu moda... :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Modne rasy
« Odpowiedz #38 : 2004-02-27, 01:22 »

truskawa144

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #39 : 2004-02-27, 05:25 »
ja mam kaukaza dlatego że się po prostu w nim zakochałam,w ogóle nie planowałam wtedy kupna psa ale jak go zobaczyła i dowiedziałam się jakie warunki są dla niego najlepsze, okazało się że moge mu je zapewnić i że piesek na pewno nie będzie u mnie cierpiał to już się nie zastanawiałam...i mam go już ponad 3 lata.. ciesze się że nie panuje moda na kaukazy (i mam nadziej że nigdy nie zapanuje) ponieważ te psy potrzebują bardzo specyficznych warunków, nie nadaje się raczej dla dzieci i trzeba mieć duzo cierpliwości i czasu żeby go nie zepsuć

przypuszczam że dzieci nie oparłyby sie urokowi ślicznego małego kaukaza i namawiały by rodziców na jego zakup a potem traktowały jak zabawke, jeździły na nim jak na koniku i przebierały w ubranka dla lalek..może niektóre mniejsze i bardziej odpowiednie do zabawy z dziećmi  rasy mogły by to zaakceptować natomiast kaukaz szybko by się zniechęcił do osoby która by go w ten sposób traktowała...

zwierze to nie zabawka i nie moda powinna wpływać na jego zakup...zanim ktoś kupi przedstawiciela danej rasy powinien się zastanowić czy potrafi mu zapewnić odpowiednie warunki....
Zapisane

O

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #40 : 2004-02-27, 09:13 »
Ixa - możesz mi wytłumaczyć o co Ci chodzi z narażaniem się ludzi, którzy kupili beagla? Na co oni się niby narazili?
Zapisane

pola

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #41 : 2004-02-27, 12:59 »
O, -trudny charakter :wink: chcociaż ta ich upartość i "swoje zdanie" ma swój urok :wink: :roll:
Zapisane

O

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #42 : 2004-02-27, 13:23 »
Poluś - ja wiem, że one są uparte. :) Wszędzie ten swój nochalek muszą wsadzić, bo ciekawskie to one też są... :) Jestem na to "narażona" przez cały czas, tylko ciekawe, czemu Ixa użyła przy tym takich emotikonów:  :cry: ,  :( ? Ja jakoś szczególnie załamana nie jestem z tego powodu, że mam beagla.  :?
Mało tego - jestem szczęśliwa, że mam tego psa!  :)
Zapisane

Asia i Rocky

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #43 : 2004-02-27, 15:09 »
Hej!!!


Niestety coraz więcej ludzi kupuje pieska bo im się np.spodobał.....Sama ostatnio spotkałam sie z czymś podobnym-szłam sobie z moim psem i zaczepiła mnie taka dziewczyna - pyta czy ten pies występował w "Masce"  mówie że tak a ona na to czy potrafi robić takie sztuczki jak filmowy Milo odpowiedziałam że nie,tamta kobitka stwierdział że mam poprostu tępego psa......Szkoda słów dla takich ludzi :roll:
Zapisane

O

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #44 : 2004-02-27, 15:18 »
Asia - no niestety, ludzie są różni. Nie chcę tu nikogo obrażać, ale mówiąc to, ta dziewczyna udowodniła, że jej poziom intelektu jest niższy niż Twojego pieska...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Modne rasy
« Odpowiedz #44 : 2004-02-27, 15:18 »

Apiska

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #45 : 2004-02-28, 14:49 »
Beagle są cudowne, my beagle'oce coś o tym wiemy, no nie? :) I prosze mi tutaj nic złego na nasze malestwa na mówić !!!  :P  :wink:
Zapisane

pola

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #46 : 2004-02-28, 15:23 »
Cytuj

Poluś - ja wiem, że one są uparte.  Wszędzie ten swój nochalek muszą wsadzić, bo ciekawskie to one też są...  Jestem na to "narażona" przez cały czas, tylko ciekawe, czemu Ixa użyła przy tym takich emotikonów:  ,  ? Ja jakoś szczególnie załamana nie jestem z tego powodu, że mam beagla.  
Mało tego - jestem szczęśliwa, że mam tego psa!
z tymi emotami sie tes nie zgadzam :lol:  heh ja tez sie poooootwornie ciesze ze mam beaglusia i napewno nie bede płakjac ani sie smucić z tego powodu :roll: :roll:
Apiś -  :wink:  :wink:  :wink:
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Modne rasy
« Odpowiedź #47 : 2004-02-28, 18:17 »
Żaden pies nie jest głupi, ani amstaff, ani zaden inny pies. To ze jakiś pies  nie zachwouje się jak pies to wina tylko i wyłącznie właściciela, który naogladał się telewizji, jakis filmów dla dzieci i majac "modnego" psa czuje sie najlepszym na świecie! Niedawno dowiedziałam się ze do filmu " W pustyniu i w puszczy" do roli Saby poszukwiano bullmastiffa, jednak wybrano Doga Niemieckiego. Całe szczęście...te psy potrzebują wychowania....Mój pies mimo zejest już dorosły, i jako takie wychowanie uzyskał od poprzednich właścicieli wciąż musi się uczyć, a to nie jest łatwe....uczyc dorosłego psa jest gorzej niz szczeniaka. Ale to ze czegos nie umie nie znaczy ze jest głupi. jak zwykle wszystkimu winna jest kultura masowa ;/
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

olc!a

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #48 : 2004-02-29, 02:19 »
Dogi niemieckie też potrzebują wychowania... Każdy pies potrezbuje wychowania... Heh... Ale na szczęście po 'W pustyni i w puszczy' dogi nie stały się aż tak bardzo popularne (przynajmniej nie widzi ich się tak często)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #49 : 2004-02-29, 09:12 »
Cytat: Apiska
Beagle są cudowne, my beagle'oce coś o tym wiemy, no nie? :) I prosze mi tutaj nic złego na nasze malestwa na mówić !!!  :P  :wink:

Bo my beaglomaniacy potrafimy byc nieobliczalni  :wink:
Nie no ale trzeba przyznac ze beagle to nie jest pies dla kazdego, ale nie jest tez psem zlym , wolno sie uczacym i zlosliwym - co niekotrzy im dopisuja... :?
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Modne rasy
« Odpowiedź #50 : 2004-02-29, 12:53 »
Olc!a i całe szczęście...:) Wyobrazasz sobie ulice pełne dogów niemieckich  :P
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Forum Zwierzaki

Modne rasy
« Odpowiedz #50 : 2004-02-29, 12:53 »

olc!a

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #51 : 2004-02-29, 18:11 »
Dogi są przekochane i przesłodkie, całe szczęście że jak na razie nie są aż tak popularne :)
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Modne rasy
« Odpowiedź #52 : 2004-02-29, 18:29 »
Wiem:), ale chodziło mi o rozmiar  :P
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

misiakonisia

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #53 : 2004-02-29, 18:32 »
cze bardzo bym prosiła tych co posiadają zdjęcia amstaffów i pittbullów o zamieszczenie ich w albumie! dzięki!! 8)  8)  8)  8)  :wink:
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #54 : 2004-02-29, 22:19 »
wypstrykała moja mama cały film i cały czas były zdięcia do 40 dopstrykała przy 36 zdięciowym filmie i kazałam jej otworzyc aparat i co ? film się źle nawinął i nie robiły się wogóle zdięcia :cry: Ale jak bede miała to posle
Zapisane

golden

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #55 : 2004-03-02, 20:31 »
tak sie zlozylo, ze ja w swojej sforce mam psy popularnych ras - labradora i bernenczyka. To byly dobrze przemyslane wybory i kazdy z tych dwoch psiakow ma szczesliwe zycie :) (tak sadze)  

A co do ludzi i ras znanych na calym swiecie... jesli czlowiek nie zna sie na psach, patrzy tylko na wyglad zewnetrzny, na to jak pies bedzie sie prezentowal przed domem, kolo kominka, lezac na kolanach wlasciciela, to bardzo czesto zdarza sie, ze pies laduje w niewlasciwych rekach i nieodpowiednim miejscu... Tak to juz jest... :?
Zapisane

onka

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #56 : 2004-03-03, 19:31 »
a ja mam psa wcale nie popularnej rasy i jest dobrze ;)
jak sie pytaja jakiej rasy ( mam dwa ) odpowiadam goldena
"och cudny jest na pewno,a jaki biszkoptowy czy złoty? "
- biszkoptowy
" ach sliczny strasznie mi sie podobają "
"a drugi piesek"
- grzywacz chiński
"yyyy.... , to b r z y d a c t w o? "
 :grr:
ja dalej   ;)  "jest słodka,kochana, biała z ciemniejszymi uszkami i przekochana"
"a cha... ale goldenki sa takie słodkie i takie madre... "

no a grzywacze chińskie przeciez nie  bo z nimi filmu jeszcze nie było  :lol:  ;)
Zapisane

golden

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #57 : 2004-03-03, 19:52 »
ja tam jestem po stronie grzywaczy 8)
-------------------------------------------
jak ja ide po ulicy z Ravenem i Benkiem, to ludzie do mnie podchodza i pytaja czy moga poglaskac, jak maja na imie... tak jakby znali te rasy na wylot :P inaczej jest z Loba - pytaja sie co to za dziwadlo :) a dziwadlo z niej takie, ze to mieszaniec owczarka niemieckiego z ridgebackiem, heh. Nikt nie wie, skad sie wziela prega :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Modne rasy
« Odpowiedz #57 : 2004-03-03, 19:52 »

Olka1992

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #58 : 2004-03-03, 19:54 »
Ciesze się, że średnie pinczery (takiego mam) nie są rasą popularną. Oto dialog z pewnym człowiekiem:
On:"Coś chuderlawy ten doberman."
Ja:"To jest pinczer średni"
Kumpel tego człowieka: "uważj bo jeszcze się na ciebie rzuci przecież dobermany to psy mordercy"
Ja:"To jest pinczer średni"
On:"One ajkoś spokrewnione z dobermanami, nie?"
ja:"tak, to przodkowie dobermanów"
kumpel:"przez coś takiego powstał doberman"
On:"I pewnie jewszcze głupszy od dobermana"
 :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

onka

  • Gość
Modne rasy
« Odpowiedź #59 : 2004-03-03, 20:03 »
Cytuj

ja tam jestem po stronie grzywaczy

a ja jestem w nich zakochana!!!
no goldena tez mam i to miłość pierwotna  :D
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 27 zapytaniami.