Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: pies czy kot?  (Przeczytany 10505 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cyyytrynka

  • Gość
pies czy kot?
« : 2002-10-23, 08:59 »
hmmm..
Zapisane

myszka

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #1 : 2002-10-23, 11:15 »
I to i to. Mam 2 kotki, ktore są koffane, a wcześniej miałam równie koffanego pieska. Zresztą, jakoś nie mam zaufania do ludzi, którzy np. lubią tylko psy, a kotów nie znoszą czy odwrotnie. Jak lubić zwierzaki, to wszystkie! ;)
Zapisane

cyyytrynka

  • Gość
heh
« Odpowiedź #2 : 2002-10-23, 17:33 »
No ja tez sadze ze i to i to..chociaz chyba bardziej wole psy..Ale nie wiem czemu :?: :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

heh
« Odpowiedz #2 : 2002-10-23, 17:33 »

cyyytrynka

  • Gość
a i jeszcze jedno..
« Odpowiedź #3 : 2002-10-23, 17:52 »
No wlasnie..Prosilabym o uwzglednianie dlaczwgo np. koty, psy czy to i to?Z gory wielkie dzieki:)
Zapisane

mangushia

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #4 : 2002-10-23, 18:27 »
Tzn.. Ja lubię zdebydowanie bardziej psy.  :lol:  8)  :wink: Bo "dzięki" mojemu kotu mam nieco inne zdanko na temat kotów... ale każdy kot jest inny...    :roll:
Pozdrawiam
Zapisane

cyyytrynka

  • Gość
a czemu?
« Odpowiedź #5 : 2002-10-23, 18:56 »
No a co kot zrobil ze masz inne zdanie?:)Pozdrow kota i reszte zwierzatek jak masz:)
Zapisane

mangushia

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #6 : 2002-10-23, 20:43 »
Oj... Cytrynko... nie wiem czy mogę to mówić tak na forum... ale pare osób już zna historię mojego kota...
Jak chcesz to wejdź sobie na stronke:
http://zwierzaki.finn.pl/viewtopic.php?t=357
tam jest wszystko... a jeśli chcesz jeszcze czegoś sie dowiedzieć to mail lub PW.
Pozdrawiam
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
pies czy kot?
« Odpowiedź #7 : 2002-10-23, 21:26 »
Ja chyba wolę psa... Nie wiem czemu... Tak jakoś, moze dlatego, ze koty źle mi sie kojarzą? Psy w każdym razie są według mnie bardziej przyjacielskie...
Zapisane

Saba

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #8 : 2002-10-23, 21:52 »
Też mam złe skojarzenia z kotami i jestem bardziej przekonana do psów. Zawsze jeśli miałabym wybierać między jednym a drugim wybrałabym pieska. (co nie znaczy ze kotow nie lubie)
Zapisane

Forum Zwierzaki

pies czy kot?
« Odpowiedz #8 : 2002-10-23, 21:52 »

mangushia

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #9 : 2002-10-24, 08:25 »
Sabo i Magdaland:
Dokładnie tak samo myślę.Kocham psy :kocham: a koty...ehh... ujdą w tłoku... :roll:
Zapisane

myszka

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #10 : 2002-10-24, 10:08 »
Widzę, że prezentujecie popularny pogląd, że koty są wredne  :? :P A pies nie mruczy!!!  :lol: hiiii... czy to nie słodkie, kiedy maleństwo z różowym noskiem wchodzi ci w nocy na głowę i mrucząc daje buziaczki i przytula się i mizia?  :wink:
Zapisane

kapi

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #11 : 2002-10-24, 13:07 »
Każde stowrzonko ma coś w sobie. Jednak psy są bardziej przyjacielskie i towarzyskie dlatego ja wolę psiaki! :)
Zapisane

Gerda

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #12 : 2002-10-24, 14:23 »
To i to, dzisiaj mój kolega z klasy przyniósł do szkoły małego kotka, który błąkał się przy szkole. Mieliśmy go na lekcjach, żadna nauczycielka nie sprawiała kłopotów, raz nawet malutka/tki zrobił/a  kupkę. Daliśmy jej mleczko i kawałek kanapki. Zasypiał nam na kolanach, chodził po ławkach i nikt nie mógł się skupić na lekcji. Już miałam go wziąć do domu (ale tylko na jedną noc, na sprawdzenie czy rodzice się zgodzą), ale taka dziewczyna z drugiej klasy zaproponowała mu dom na wsi i już go wzięła. Cieszę się, że maluch znalazł dom !!!!!  8)  8)  8)  8)  8)
Zapisane

myszka

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #13 : 2002-10-24, 17:05 »
Cytat: kapi
Każde stowrzonko ma coś w sobie. Jednak psy są bardziej przyjacielskie i towarzyskie dlatego ja wolę psiaki! :)


Zapraszam na oglądanie kota szmaty, który po chwilowych oporach włazi dłużej siedzącemu gościowi na kolanka i mówi: MIZIAJ!!! a swojej paniuńci wkłada nos do oka każdego wieczora w próbie dania buzi...  :lol: który, jak paniuńcia ćwiczy na leżąco, albo nie daj Bóg gada przez telefon w tej pozycji, włazi na twarz i mówi: MIZIAJ!!! DLACZEGO GADASZ DO TEGO CZARNEGO? CZEMU? A MOŻE MÓWISZ DO MNIE? NO TO JESTEM!!! MRRRRRRRRRR.... MIZIAJ!!!! CZEKAJ ZOBACZĘ MOŻE MASZ COŚ W UCHU I MNIE NIE SŁYSZYSZ? A MOŻE W DRUGIM? A W NOSIE? A W OKU? MRRRRRRRRR....  :lol:
a spaniel mojej koleżanki gryzie i szczeka na wszystkich, nawet własną rodzinę, tak że nie zależy to od gatunku ;)
Zapisane

cyyytrynka

  • Gość
no nie wiem..
« Odpowiedź #14 : 2002-10-24, 19:03 »
No nie wiem..Wydaje mi sie ze obydwa zwierzaki sa bardzo uczuciowe..Wydaje mi sie ze koty bardziej chodza wlasnymi drogami ale kocham i koty i psy..
Zapisane

Forum Zwierzaki

no nie wiem..
« Odpowiedz #14 : 2002-10-24, 19:03 »

kapi

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #15 : 2002-10-24, 19:36 »
Myszka masz rację. Zgadzam się z Tobą ,że niektóre koty są fajniejsze od psów. Nie przeczę. Może bardziej lubię psy bo więcej miałam z nimi do czynienia? A koty też lubię. Jak idę do kumpeli do zawsze bawię się z jej czarną kocicą. A, że jest bardzo żywiołowym kotem to fajnie się z nią pobawić. Ale znałam też takiego kota co tylko leżał i nic.  Różnie to bywa.
Zapisane

puma

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #16 : 2002-10-24, 19:37 »
zdecydwanie psiak....
Zapisane

cyyytrynka

  • Gość
wydaje mi sie..
« Odpowiedź #17 : 2002-10-24, 19:41 »
Wydaje mi sie ze to tez zalezy od wieku jak i kota ale i zarowno psa..Male kotki bardzo chetnie sie bawia..Jak my charcujemy z naszym kotem..Mamy juz ustalone zasady smiesznej gry   ktora polega  na tym ze ja iegam po dywanie w ta i spowrotem i ja moge uciekac po za dywan a kot juz nie moze wteyd  wyjsc..:)Bardzo szybko poja zasady!!Bylam zdziwiona jakie koty sa madre...Chociaz male psy tez bardzo lubia sie bawic i sa inteligentne..Oj konkurecja konkurecja..Ale nad kotami narazie zdecydowanie przewaza pies:)
Zapisane

zolly

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #18 : 2002-10-24, 20:51 »
hmm.. ja chyba też jestem bardziej za psiakami :)  ale to chyba dlatego że też miałam mniej do czynienia z kotami..a większość z tych które znałam były z natury samotnikami :?  ale to wcale nie oznacza że ich nie lubię a wręcz przeciwnie..kociaki też uwielbiam.. są koffane.. uwielbiam jak taka mała puchata kulka ułoży mi się na kolanach keidy mi zimno..najpierw się przeciąga,ziewa a potem zwija w kłebyszek i mruczy... ;)  mm...  taki malutki tygrysek..heh.. ;)
Zapisane

cyyytrynka

  • Gość
to przyjemne
« Odpowiedź #19 : 2002-10-24, 22:07 »
No masz racje..Przyjemna sprawa jak kotek polozy ci sie na kolankach..Wydaje mi sie ze suuuuuuper sprawa i z psami i kotam..:P Ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania :wink:
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #20 : 2002-10-24, 22:19 »
Kot, kot, kot , ale pieski tez kocham baaaaardzo ;). Tylko że kiedyś powiedziałabym na odwrót, że pies , pies, pies, ale to małe "coś" zmieniło całe moje życie  :wink:  8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

pies czy kot?
« Odpowiedz #20 : 2002-10-24, 22:19 »

Karla

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #21 : 2002-10-25, 12:33 »
KOCIAMBESY!!!
bo sa piekne, madre - wyjatek to Spacja, ale i tak ja kochamy  :P
maja klase, swoje zdanie, chodza wlasnymi drogami, ale potrafia okazac, ze kochaja, nie narzucajac sie przy tym...bo rano budza nas delikatnie...przytulajac sie do twarzy, podgryzajac ucho albo brode :) bo sa wybitnymi czysciochami, bo wracaja do domku przez okno :)
bo fajnie miziaja wasami, robia piekny koci grzbiet, przy ich mruczeniu zajebiscie sie zasypia...
no i w ogole...po prostu ja mam kocia nature, dlatego sa mi tak bliskie...

psy tez lubie...ale sa bardziej absorbujace...swoja milosc okazuja w bardzo ekspresyjny sposob, a ja za tym nie przepadam, no i szczerze mowiac znam tylko trzy psy, ktore sa naprawde zadbane...wyczesane, maja lsniaca, pachnaca siersc..i dla mnie to zadne wytlumaczenie, ze lataja po dworze, to sie bardziej brudza...bo Zoska tez lata...

i to na tyle... :)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
pies czy kot?
« Odpowiedź #22 : 2002-10-25, 13:37 »
Chomik ;)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #23 : 2003-08-09, 18:30 »
Ja najb. uwielbiam psy!  :)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #24 : 2003-08-09, 21:37 »
Lubie i psy i koty, ale zdecydowanie bardziej psy!
Mialam kiedys kota i nie moglam zdzierzyc tego budzenia mnie w nocy za pomoca mruczenia (a innym sie to podoba! jestem dziwna!). I wlazenia w talerz, kiedy jadlam.
Oczywiscie kazdy zwierzak jest inny.
Kot mojego faceta jest swietny, ale moze dlatego, ze wychowal sie z psem i jest "spsialy' ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #25 : 2003-08-15, 11:03 »
i to i to :)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
pies czy kot?
« Odpowiedź #26 : 2003-08-17, 16:20 »
ja zdecydowanie bardziej wole psy. Wedlug mnie sa bardziej przyjacielskie, no i takie... no wiecie :) z psami mozna wszedzie chodzic, biegac z nimi... lazic na dlugasne, nudne :) spacery i w ogole ;). Poza tym wszystkie koty jakie znam sa niezbyt przyjazne, a wlasnego nigdy nie mialam, wiec wiadomo ze bede raczej nieufna w stosunku do nich :roll:.

do drugiej wypowiedzi Myszki - a moj pies mruczy :lol:.

pozdrawiam
Zapisane

Apiska

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #27 : 2003-08-17, 18:45 »
i to i to zwierzatko. Oby dwa kocham tak samo :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

pies czy kot?
« Odpowiedz #27 : 2003-08-17, 18:45 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
pies czy kot?
« Odpowiedź #28 : 2003-08-21, 17:50 »
A ja bardziej kocham koty, chociaż psy również- ale mniej... Gdybyście mieli takiego kota jak ja mam, też byście tak myśleli ;)
Zapisane

aneta

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #29 : 2003-08-22, 12:19 »
Ja lubie koty gdy mieszkaja u kogos, bo kota w domu nie chcialabym miec poniewaz u nich nie widac kiedy moga zaatakowac i wogole ich reakcji nie znam. Kiedys bylam u kolezanki,glaskalam jej kota a ten nie wiadomo czemu z pazurami na mnie i podrapal mnie. I tak wlasnie u nich jest, najpierw sa milutkie a za chwile staja sie drapiezcami. Lomatko, jak ja to napisalam  :lol:   U psa przynajmniej  widze kiedy zaatakuje a u kota....Wiec zaznaczam psa.
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 28 zapytaniami.