Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu

Autor Wątek: ludzkie imiona dla zwierzaków  (Przeczytany 27552 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Amelia

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« : 2002-11-09, 20:53 »
Tak jak w temacie. Napiszcie , co o tym sądzicie. I zagłosujcie!
Zapisane

Saba

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #1 : 2002-11-09, 21:15 »
Zaznaczyłam odp trzecią. Nie widze w tym nic złego, nawet jeśli ktoś nazwałby swojego kotka Kazimierz lub Przemysław. Komu to właściwie przeszkadza? Ile ja się już na ulicy nasłuchałam nawoływań: Saba do nogi (jeśli z ust przystojnego pana to zawsze miałam nadzieję, że to jednak do mnie... :oops: ). Właśnie wróciłam z kina z filmu Znaki i tam jeden z piesków (owczarek niemiecki) miał na imie Isabelle - przepięknie.  :wink: Acha, mój św pamięci owczarek miał na imie Diana, wraz z kuzynem nazwaliśmy jego pieska Aga, a pieska którego mieliśmy na działce Tytus. Przez myśl mi nawet nie przeszło, że komuś mogłoby to przeszkadzać dlatego, że to imiona ludzkie. 8)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #2 : 2002-11-09, 22:35 »
A Hanka to co? Pies  :?:   :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedz #2 : 2002-11-09, 22:35 »

emilka_old

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #3 : 2002-11-09, 22:36 »
ja nie widze w tym nic zlego...
Zapisane

Saba

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #4 : 2002-11-10, 17:21 »
Cytat: Myszka.xww
A Hanka to co? Pies  :?:   :lol:  :lol:  :lol:

ja wiem, że głuuuuuuuuuuupia i ciężko kapująca jestem - ale nie rozumiem... Miałam nie pisać tego posta, żeby nie robić z siebie wariatki, ale postanowiłam jednak być szczera. Ufff... zrobiłam to :( no więc o co chodziło Myszce.xww?
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #5 : 2002-11-10, 17:33 »
Myślę, że imiona ludzkie dla zwierząt to fajny pomysł jeśli są ładne.
Pewien pluszaczek z mojego wczesnego dzieciństwa to Magda :)
Zapisane

myszka

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #6 : 2002-11-10, 17:36 »
Cytat: Saba
Cytat: Myszka.xww
A Hanka to co? Pies  :?:   :lol:  :lol:  :lol:

ja wiem, że głuuuuuuuuuuupia i ciężko kapująca jestem - ale nie rozumiem... Miałam nie pisać tego posta, żeby nie robić z siebie wariatki, ale postanowiłam jednak być szczera. Ufff... zrobiłam to :( no więc o co chodziło Myszce.xww?


Hanka to jej... pies :lol: :lol: :lol:  :wink:
Zapisane

Saba

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #7 : 2002-11-10, 17:38 »
Wiem, że Hanka to jej pies, ale mimo to nie rozumiem. Ale nie tłumaczcie mi już bo wyjdę na jeszcze większą idiotkę.  :(
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #8 : 2002-11-10, 18:26 »
Napisze Wam jak myslę. Człowiek to człowiek, zwierzę to zwierzę. Człowiem nie ma imienia zwierzaka, więc wydaje mi się, że zwierzaczek najlepiej powinien mieć zwierzęce imię ALE nie typu: Kupka, Bobek, Głuptas. Tylko jakieś bez skojarzeń, bo jakby się czuł człowiek gdyby miał na imię Kupka? Zwierzęcych imion jest na tyle, że chyba zwierzaki powinny je mieć :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedz #8 : 2002-11-10, 18:26 »

Saba

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #9 : 2002-11-10, 18:35 »
No ale człowieka nikt nie nazwie Kupka ;)  A zwierze chyba nie czuje się źle mając ludzkie imie (bo nawet o tym nie wie).
Madzia - napisz jak się ustosunkowałaś do pytań zawartych w ankiecie (bo z twojego postu nie do końca to wynika). Przeszkadza ci to, że pies ma ludzkie imie?
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #10 : 2002-11-10, 18:58 »
Ups  :oops:  ;)  Ja zawsze muszę zmienić temat ;) Muszę sobie podpis zmienić... ;)... Nio dobra, nie przeszkadza mi to, ale myśle to co napsiałam wyżej :)
Zapisane

myszka

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #11 : 2002-11-10, 19:02 »
A jakie to są "odpowiednie" zwierzęce imiona? Bo ja właśnie nie mogę się do końca przekonać do niektórych takich imion, są moim zdaniem pretensjonalne i dziwne... już wolę Maciuś  :lol:
Zapisane

Saba

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #12 : 2002-11-10, 19:06 »
Cytat: myszka
już wolę Maciuś  :lol:

Na moim osiedlu były kiedyś dwa piękne nowofunlandy. Mama - Perła i synek Maciek. Słodko to brzmiało, gdy je właściciele nawoływali 8)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #13 : 2002-11-10, 19:06 »
Juz nieraz się spotkałam z imionami takiemi.. Hm... Takimi np. wałek... Mi sie wydaje, ze niepowinno sie takich imion dawac, bo jakby sie czul czlowiek gdyby wiedzial co znaczy jego imie. Chociaż niektóre np. guzik są nienajgorsze, ale to już zależy ;)
Zapisane

Clickerka

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #14 : 2002-11-10, 19:10 »
Moim zdaniem nie ma nic w nadawaniu ludzkich imion zwierzętom. Ważne aby imię podobało się właścicelowi.
Zapisane

Forum Zwierzaki

ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedz #14 : 2002-11-10, 19:10 »

myszka

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #15 : 2002-11-10, 19:15 »
Sęk tkwi też w tym, że niektóre popularne psie imiona to tez imiona ludzkie - choć przeciętny użytkownik nie zawsze o tym pamięta... Brutus np. albo Nero. A Max? Ile jamników tak się wabi?  :lol:
Zapisane

emilka_old

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #16 : 2002-11-10, 20:06 »
Moj psiak nazywa sie Gucio..najbardziej mnie bawi jak moja babcia wola na niego: " Gustaw....Gustawku choc..dostaniesz paroweczke!"
Zapisane

NeTkA

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #17 : 2002-11-10, 20:44 »
Ja jestem przeciw. Moim zdaniem to to jednak zwierzę, i nie podobałoby mi się gdyby ktoś np. moim imieniem nazwał psa czy kota.  Ktoś może powiedzieć że moja papuga zwie się Filip  ale to nie ja ja nazywałam ;)
Zapisane

emilka_old

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #18 : 2002-11-10, 20:54 »
e..zwierze tez czlowiek....u mnie na osiedly mieszka starsza kobieta ktora ma pieska i wola go Bercik :)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #19 : 2002-11-10, 21:40 »
Cytat: Saba
Wiem, że Hanka to jej pies, ale mimo to nie rozumiem. Ale nie tłumaczcie mi już bo wyjdę na jeszcze większą idiotkę.  :(



Sabciu, droga moja koleżanko forumowa. Wspomniałać o kocie Kazimierzu, suczce Sabie a zapomniałaś o mojej Hani  :roll:  musiałam się upomnieć  :oops:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #20 : 2002-11-10, 21:44 »
Cytat: Emilka
e..zwierze tez czlowiek....u mnie na osiedly mieszka starsza kobieta ktora ma pieska i wola go Bercik :)


A Gerarda ni mo? (Przypomina mi sie "Świeta wojna" )  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedz #20 : 2002-11-10, 21:44 »

Saba

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #21 : 2002-11-10, 22:28 »
Cytat: Myszka.xww
Sabciu, droga moja koleżanko forumowa. Wspomniałać o kocie Kazimierzu, suczce Sabie a zapomniałaś o mojej Hani  :roll:  musiałam się upomnieć  :oops:


No! Po wielu próbach przyswojenia tej informacji wreszcie pojełam. Danke wery szyn  :wink:  8)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #22 : 2002-11-10, 22:53 »
bitte szyn, yntelygientna jezdeś, kuzylanko  :lol:

Aaaa! jeszcze po moim osiedlu biega kundelek imieniem Tadzio  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

emilka_old

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #23 : 2002-11-11, 14:10 »
A co do swietej wojny magdaland to musze sie pochwalic ze moja siostra osobiscie poznala Bercika...i stwierdzila ze jest bardzo mily...mam nawet foto:) postaram sie zeskanowac  :lol:
Zapisane

Amelia

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #24 : 2002-11-16, 00:46 »
Ja sie bardzo ucieszyłam, jak ludzie nazwali szczeniaka mojej suni "Malina", bo im sie spodobało :).
 A co myslicie o  imieniu dla psa "Murzyn"?Bo tak sie sklada... ze jeden z moich psiakow tak ma :oops:  . Bo jak  wymyslalam mu imie , to mialam 9 lat, no i juz tak zostalo...
Zapisane

emilka_old

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #25 : 2002-11-16, 18:32 »
Murzyn...nie widze nic   zlego..:) są rozne dziwaczne imiona...:) ale to jest  :wink:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #26 : 2002-11-16, 18:44 »
Murzyn.. ;) W Andrychowie jest własnie weterynarz- jest murzynem. Koleżanka mojej babci ma psa Murzyna, i właśnie była z niim u weta, i wołąłą Bobas, BoBas! Żeby sobie facet nie pomyśłał, ze to na niego  :lol:
Zapisane

Gerda

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #27 : 2002-11-16, 19:07 »
ja zaznaczyłam pozycję nr 2, w tą środę był pogrzeb mojego dziadka  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: miał na imię Tadeusz  :D  :D  :D  :D  :D  :D  i stwierdziłam jeżeli będę miała kiedyś w przyszłości syna to na drugie imię dam mu Tadeusz. To było dla mnie bardzo straszne, był w trumnie trzymałam go za rękę, a on nie chciał się obudzić  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: Tak mi źle  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedz #27 : 2002-11-16, 19:07 »

emilka_old

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #28 : 2002-11-16, 19:09 »
:cry:  :(  :cry:  :(
Zapisane

Gerda

  • Gość
ludzkie imiona dla zwierzaków
« Odpowiedź #29 : 2002-11-16, 19:25 »
miała to być prosta operacja wycięcia guza na żołądku, a lekarze naruszyli trzustkę, w ciągu dwóch tygodni dziadek umarł, a tak chciał mieć szybko z głowy ten zabieg. Okazało się że wycieli mu caly żołądek i miał dostawać kroplówkę i później stopniowo mieli dawać mu papki dożylnie, a tu po kilku dniach dali mu zupe i bulke. Ta rurka co pozostała po tym wycietym zolądku rozlazła się szwy pekly. Później cukier skoczyl mu na 1000 i nie mogli mu pobrac krwii bo jej nie mial prawie, operacje przeniesli na dzien później, dwa dni po operacji był przytomny, później jak tracił przytomność mówił że jest w niebie, moze przechodzil śmierć kliniczną. no i dwa dni byl nie przytomny. w dzien śmierci mial cisnienie 48/25 . wujek trzymal dziadka za rece gdy przestalo bic serce, moj tata nie zdążył do szpitala już odszedł  :cry:  :cry:  :cry:  LEKARZE GO ZABILI, kto daje pacjentowi po wycieciu zolądka zupe ??? co prawda pochlipal moze ze dwie lyzki, moja babcia nie chciala mu dawac tej zupy, ale pielegniarki tak sie na nia wydarły ze się malutka zrobila, bo one tak mają napiane ze mozna dac ??? KTO TAK ROBI - MORDERCY  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 27 zapytaniami.