Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co sadzicie o bezdomnych zwierzakach?  (Przeczytany 2118 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KittyPride

  • Gość
Co sadzicie o bezdomnych zwierzakach?
« : 2005-10-22, 15:21 »
Co sadzicie o bezdomnych zwierzetach?Ja uwazam,ze ktos powinien sie nimi zajac,powinni zbudowac lepsze schroniska i nie powinni usypiac psow(no,chyba ze agresywne,ale takie,ktorych juz sie nie nauczy lagodnosci).Gdy szlam dzisiaj do szkoly(odrabiamy poniedzialek) o malo bym sie nie spoznila,bo zobaczylam sliczne kotki,ktore chodzily za mna caly czas,az mi bylo ich zal,bo na dworzu zimno...W szkole sa psy,kreca sie po podworzu,jednemu dalam moja kanapke,a on patrzyl na mnie i chcial jeszcze...
« Ostatnia zmiana: 2005-10-22, 15:25 autor KittyPride »
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Co sadzicie o bezdomnych zwierzakach?
« Odpowiedź #1 : 2005-10-22, 20:37 »
Wiesz, a ja zadałabym pytanie : Co Sądzicie o ludziach, którzy wyrzucają zwierzęta z domu??
Tu nie ma co sądzić, trzeba coś zrobić, zeby bylo jak najmniej bezdomnych zwierzaków...
 
Zapisane

Wega

  • Gość
Odp: Co sadzicie o bezdomnych zwierzakach?
« Odpowiedź #2 : 2005-10-22, 20:57 »
Ja bym wprowadziła obowiązek sterylizacji i kastracji zwierząt niehodowlanych, tak jak to miało miejsce w Niemczech. Bez pozbawiania zwierząt płodności wszystko weźmie w łeb :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co sadzicie o bezdomnych zwierzakach?
« Odpowiedz #2 : 2005-10-22, 20:57 »

ESIO

  • Gość
Odp: Co sadzicie o bezdomnych zwierzakach?
« Odpowiedź #3 : 2005-10-22, 22:47 »
Najpierw powinny mieć zwierzęta osoby odpowiedzialne, by nie było takiego problemu :idea:
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: Co sadzicie o bezdomnych zwierzakach?
« Odpowiedź #4 : 2005-10-23, 17:10 »
Zgadzam się z tobą... zwierzęta powinny trafiać bezdomne do schronisk ale wogóle w polsce są szajskie  te schroniska i mało. U mnie np nie ma jeszcze ale jest prawdopodobieństwo ze bedzie:)
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Co sadzicie o bezdomnych zwierzakach?
« Odpowiedź #5 : 2005-10-23, 21:42 »
U mnie niestety ostatnio na osiedlu jest masakra z bezdomnymi psami i kotami :(  sama nawet zalożyłam mini azyl dla kotków, bo na pieski to nie za bardzo bo pies więcej kosztuje w moim przypadku... Nie nawidze takich ludzi co wyrzucają swoje zwierzęta, przecież oni są winni ze dopuścili do płodu, oni są winni że wzieli zwierzę i im sie znudziło, dla człowieka życie to tylko zabawka, którą w każdej chwili można zepsuć lub wyłączyć... :(
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Co sadzicie o bezdomnych zwierzakach?
« Odpowiedź #6 : 2005-10-26, 17:59 »
Właśnie:

U mnie niestety ostatnio na osiedlu jest masakra z bezdomnymi psami i kotami :( sama nawet zalożyłam mini azyl dla kotków, bo na pieski to nie za bardzo bo pies więcej kosztuje w moim przypadku... Nie nawidze takich ludzi co wyrzucaj± swoje zwierzęta, przecież oni s± winni ze dopu¶cili do płodu, oni s± winni że wzieli zwierzę i im sie znudziło, dla człowieka życie to tylko zabawka, któr± w każdej chwili można zepsuć lub wył±czyć... :(

Jednak co niektózi o tym nie wiedzą :( :bat: :bije: :killl: :killer: :walenie: :szok:
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Co sadzicie o bezdomnych zwierzakach?
« Odpowiedź #7 : 2005-10-26, 20:15 »
Tylko ze niektóre psy same wybierają zycie wloczęgi.... i wcale nie chca mieć stałego domu, znam takie przypadki...
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Co sadzicie o bezdomnych zwierzakach?
« Odpowiedź #8 : 2005-10-26, 20:42 »
I tu się zgodzę,  znam psiaka, który ucieka, przez płot(psiak mojej koleżanki) wraca po miesiącu, posiedzi 2-3tygodnie( podje, popije. jak trzeba  koleżanka podleczy ) i znowu ucieka w świat..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co sadzicie o bezdomnych zwierzakach?
« Odpowiedz #8 : 2005-10-26, 20:42 »

kaska9141868

  • Gość
Odp: Co sadzicie o bezdomnych zwierzakach?
« Odpowiedź #9 : 2007-07-05, 08:02 »
I psy wypieraja ucieczke od ukochanego wlascicieka kto wie czy niespotka go smierc.Ja na miejscu tej dziewczyny niepsalabym po nocach
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 25 zapytaniami.