Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: buty...  (Przeczytany 8338 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciapka

  • Gość
buty...
« : 2004-05-08, 08:59 »
lubicie chodizc w butach na obacach?. na szpilkach?
ja na bal ide wiec musz teraz chodzic duzo na spzilach.. takich wyysokich...
jakie firmu butow preferujeci na codzien? jakie na radke cyz wazne spotkanie?,,
Zapisane

awangarda

  • Gość
buty...
« Odpowiedź #1 : 2004-05-08, 09:24 »
eee no z polskich tych skorzanych to chyba ryko ma najfajniejsze zreszta ja to tam nielubie wogole takich eleganckich....
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
buty...
« Odpowiedź #2 : 2004-05-08, 09:43 »
Kocham buty :kocham: To moja mała obsesja. Nie potrafię przejść obok sklepu z butami i do nie wejść :roll:  A jak już wypatrzę jakieś to jestem chora dopóki ich sobie niekupię :lol:  Nie wiem jaka firma przeważa w moich butach i nie chcę mi się tego sprawdzać po prostu jak widzę jakieś ładne to kupuję :wink:
Na szpilkach nie chodzę :P  Mam kilka par na małym obcasiku ale też je zakładam od wielkiego dzwonu i nie sprawia mi to żadnej przyjemności :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

buty...
« Odpowiedz #2 : 2004-05-08, 09:43 »

awangarda

  • Gość
buty...
« Odpowiedź #3 : 2004-05-08, 09:50 »
skarb to to zupelnie jak moja siostra jestes:P ona tez ma obsesje na punkcie butow:P zobaczy zachoruje kupi pozniej postawi u siebie w pokoju pre killka dni pooglada poprzymieza pozniej wyjdzie gdzies kilka razi i znowu staoja pozniej jedzie do londynu i wszystkie buta sa mi=oje hehehe:P
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
buty...
« Odpowiedź #4 : 2004-05-08, 09:54 »
No właśnie ja tak mam :oops:  Większość moich butów po prostu stoi :roll:  Nawet przyznam się, że chłop mi większą ich częś na balkon wystawił, bo twierdzi, że są niepotrzebne a tylko miejsce w szafie zajmują a ja ich nie noszę :roll:  Ale i tak będę je kupować, bo nic tak kobiecie nie poprawia humoru jak zakup nowych bucików :wink:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
buty...
« Odpowiedź #5 : 2004-05-08, 09:59 »
hehehe :P:P A ja co do bucikow mam bardzo wygurowany gust :wink:  Kupic mi buty to nie lada wyzwanie :P
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
buty...
« Odpowiedź #6 : 2004-05-08, 10:19 »
Cytat: Taraa
Kupic mi buty to nie lada wyzwanie :P

Heh... dokładnie. U mnie jest tak - poprostu nie ma w sklepach ideału ... a jak są - nie ma numeru.. :P
Zapisane
-

Apiska

  • Gość
buty...
« Odpowiedź #7 : 2004-05-08, 10:35 »
Ojej ja mam nawet problem z kupieniem adidasów dla mnie. po 1. Jestem wybredna a po 2. to nie wszystkie na moją noge pasują. A jesli chodzi o butki na obcasach to lubię chodzic, ale chodze żadko, gdyż nie mogę sobie zbytnio znaleźc na mojego kolosa...
Zapisane

Mlody

  • Gość
buty...
« Odpowiedź #8 : 2004-05-08, 12:12 »
Cytat: maciejka_Rocky
Cytat: Taraa
Kupic mi buty to nie lada wyzwanie :P

Heh... dokładnie. U mnie jest tak - poprostu nie ma w sklepach ideału ... a jak są - nie ma numeru.. :P


Tia mi na chwile obecna z adidaskow w sklepach podoba sie jeden moedl (stabile)  :?
A kosztuja one jednyne 330 zl  :roll:  :P....
Halowek jest duzo fajnych ale ja nielubie na codzien chodzic  w halowkach :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

buty...
« Odpowiedz #8 : 2004-05-08, 12:12 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
buty...
« Odpowiedź #9 : 2004-05-08, 12:30 »
Nienawidzę szpilek :grr: Niewygodne i moim zdabiem brzydkie... :? I nie lubię lakierowanych :P Bardzo ludzię buty Lesty i Hakera, przede wszystkiem jeden model. Ten taki najmodniejszy :D Cudne są. Mam takie na jesień-wiosnę, teraz są tak samo szyte sandały. Byłam wczroaj na rynku i w mieście, ale nie było mojego numeru :P Za to kupiła sobie takie moja mama :P Mam młodzieżową maderkę :P Ale moja mamuśka ma niewiele nogę większą od mojej, pewnie mi je da za jakieś 2 miesiące. Wtedy powinny pasować :P Albo sobie kupie identyczne :]
Zapisane

Tiggy

  • Gość
buty...
« Odpowiedź #10 : 2004-05-08, 12:35 »
Ja tam na szpilkach hehe mialabym z 2 metry :P Ale musze sobie kupic jakies, takie niziutkie, zebym sie nauczyla chodzic, bo jakis bal bedzie, czy cos, i co ja zrobie?  :lol:
Buty ostatnio sobie kupilam ladne :lol: pomarancowe... mam nawet ich fotke :D Ale nie no, nie podobaja mi sie, w sklepie byly ladniejsze...
Zapisane

pola

  • Gość
buty...
« Odpowiedź #11 : 2004-05-08, 13:09 »
szpilki ?! nigdy w życiu :P moja szafka z butami jest przepelniona adidaskami :wink: i na długo sie z nimi nie rozstanę ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
buty...
« Odpowiedź #12 : 2004-05-08, 13:14 »
Ja nie mam zbyt wielu butow, bo zakup kazdej pary laczy sie  bardzo dlugimi poszukiwaniami. Albo nie ma takich, jakie jestem w stanie zaakceptowac albo jak takie znajde, to cena mnie powala. Czasem jestem zmuszona w koncu kupic cos, co nie do konca mnie przekonuje, bo na bosaka chodzic nie bede przeciez  :P
Co do obcasow-szpilek nie mam i miec nie chce, ale normalne obcasy owszem, czemu nie, byle nie przesadnie wysokie i pod warunkiem, ze nie czeka mnie dlugie chodzenie w nich, wtedy wole cos wygodniejszego ;)
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
buty...
« Odpowiedź #13 : 2004-05-08, 13:27 »
Bardzo podobaja mi sie szpilki,sa eleganckie,noga ladnie wyglada w takich bucikach...ale coz,ja elegantka nie jestem,w takim ustrojstwie chodzic nie umiem,a jak juz raz na 500 lat postanowie byc elegancka to musze to ciezko odchorowac :roll: kregoslup mi siada i tyle.
Nie potrafie chodzic z gracja,ciagle gdzies gnam na zlamanie karku i do tego najlepsze sa buty sportowe lub ciezkie buciory,ktore uwielbiam :wink:
Z kupowaniem butow mam zawsze straszny problem,nigdy nie moge znalezc "tych"...
Jak juz gdzies spotkam takie,ktore od razu wpadna mi w oko-to musze je kupic natychmiast,bo nastepne,ktore mi sie spodobaja moge spotkac za 20 lat :roll: Szafe mam pelna butow,ktore mialam na sobie 2-3 razy,a chodze w dwoch parach,ktore kocham :wink:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

AgaŚ

  • Gość
buty...
« Odpowiedź #14 : 2004-05-08, 13:28 »
tia patrzac na moj wzrost ( i Tiggy prosze, gdy masz zamiar sie ze mna spotkac nie zakladaj szpilek,ani nic na obcasie :P) to jakis maly obcasik nawet wskazany, ale szpilki..takich typowyhc nie mialam nigdy na nogach ;) I tys najlepiej sie czuje w sportowych butkach, ale jak trzeba to cos tam sie zalozy  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

buty...
« Odpowiedz #14 : 2004-05-08, 13:28 »

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
buty...
« Odpowiedź #15 : 2004-05-08, 13:36 »
ja uwielbiam szpilki :) jestem niewysoka więc nie wyglądam śmiesznie :) w dodatku noga mi nie rośnie i od 5 lat mam buty
ale to w sumie tez moja obsesja i chyba najwiecej mam butów na wysokim obcasie :) ale na codzień chodze w adidasach na ogół kupuje firmy adidas i łaże w takich 3 lata :) ja się bardzo przywiązuje do butów
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
buty...
« Odpowiedź #16 : 2004-05-08, 13:41 »
ee ja nie chdoze w szpilkach... nie mam do czego ich nosić ( do ciuchów )  :lol: najczesciej nosze adidasy, w lecie sandały, choć buty na mnie trudno kupić, bo mam wąska noge a rzadko są takie buty :D ale ostatnio stał sie cud - bylismy w sklepie, a dokladnie w Carrefourze i tata szukal dla siebie butow, no to ja tak z ciekawosci wzielam dla siebie takie buty, no i okazały sie dobre  :lol: a to dziwne, bo buty ktore sa na mnie dobre, to sa dziesiąte ktore ubiore ( albo pozniej ) a te byly dobre za pierwszym razem  :D fajne te nowe butki, takie niebieskie adidaski  :wink:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
buty...
« Odpowiedź #17 : 2004-05-08, 15:25 »
Hyh ja chodze przewaznie w polbutach, albo takich.. nie wiem jak sie nazywaja ale sa biale mają po boku takie jakby płomienie lub paski :P Chyba wiecie o jakie mi chodzi? I własciwie to chodze tylko w tych bo swienie pasują do moich spodni, nie trzeba ich sznorowac (nosze je jak klapki :D)..
Co do szpilek to nigdy nie mialam i nie ebde meic w najblizszym czasie, bo po prostu nie mam do nich ubranek i mi nie pasują (juz nie wspominam ze mialabym problemy zeby w nich chdozic :/)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
buty...
« Odpowiedź #18 : 2004-05-08, 16:28 »
magda, czyzby superstary? ;)
Zapisane

absencja

  • Gość
buty...
« Odpowiedź #19 : 2004-05-08, 17:00 »
ta...ja wlaśnie próbuję kipić sobie jakieś fajjne buty do sukienki 41/42:))) sprzedawczynie patrza na mnie jak na ufo:)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
buty...
« Odpowiedź #20 : 2004-05-08, 17:36 »
Ogolnie chodze w butach sportowych. Niestety na testy musialam ubrac na koturnie myslalam,ze mi nogi odpadna. No a teraz szykuje sie wlasnie na kupno szpilek na bal. Oj bede musiala potrenowac :P
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

buty...
« Odpowiedz #20 : 2004-05-08, 17:36 »

Apiska

  • Gość
buty...
« Odpowiedź #21 : 2004-05-08, 19:19 »
Tiggy pokaż fokte :d
Zapisane

Ciapka

  • Gość
buty...
« Odpowiedź #22 : 2004-05-08, 19:25 »
no dorba didaksi to widaomno..ale ja na bal ide w 9cm szpilach!!!..jezu dzisja w nich chodizlam..ciezko..
to dla twardych bab jest
a ja taka jestem wiec dam rade..o..ale dupa sie ladnier usza i wogole sexsy wyglda noga..
a ja teraz soebie kupilam te reaboki..teee co w gazetahc sa:P
Zapisane

Tiggy

  • Gość
buty...
« Odpowiedź #23 : 2004-05-08, 19:48 »
:lol:  :lol:  MAcie mojego butka :D
http://www.zwierzaki.org/album_pic.php?pic_id=2867     <----- oto on :P nie smiac sie, musze je ubruudzic :D
Heh, starsy tez mam- adidasa (czYi takie, jakie byly pierwotnie) czarne z bialymi paskami :P nie chcialam bialych, bo ma je pol szkoly, a jak kupilam czarne to patrze- a niedlugo duzo osob w czarnych lata :P nie mowie, ze po mnie papuguja ale sie moda glupia zrobila.. :roll:  ;)  :grr:
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
buty...
« Odpowiedź #24 : 2004-05-08, 19:55 »
Tiggy super buty, mowie serio, bardzo mi sie podobaja :wink:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Wiedźma

  • Gość
buty...
« Odpowiedź #25 : 2004-05-08, 20:32 »
Cytuj

buty na mnie trudno kupić, bo mam wąska noge

Oj, znam ten bol  :(
Ja mam ogolnie szczypla stope, a piete wyjatkowo szczypla, do tego wysokie podbicie. Wiec buty musze miec sznurowane lub z paskiem wokol kostki, zeby mi nie spadly, a do tego trudno mi znalezc takie, ktore mnie nie uwieraja (nie maja za niskiego podbicia).
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
buty...
« Odpowiedź #26 : 2004-05-08, 22:45 »
Ja tez mam szczupłą nogą, ale na brak butow nie narzekam, nio przyznam ze adidasy trudno na mnie kupic- ale ja w adidasach nie chodze wiec mam problem z głowy ;). Niom to skoro te buty zwia się starsy, to widziałam takie tyle że błekitne i rózowe.. nie podobają mi sie, a zwłaszcza jka sa z kwiatuszkami :D
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
buty...
« Odpowiedź #27 : 2004-05-09, 04:01 »
Tigguś butki swietne  :wink:  Co ty kces ;) Mi tam sie podobaja... a te czarne z adidasa tys mam...  :roll:  Tylko chyba jeden czesciowo zjedzony przez Snoopa na piecie  8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

buty...
« Odpowiedz #27 : 2004-05-09, 04:01 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
buty...
« Odpowiedź #28 : 2004-05-09, 10:50 »
Ciapka no w szpilkach fajnie nogi wygladaja :wink: Tylko ja nie moge miec takich wysokich bo orła wywinę :P
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
buty...
« Odpowiedź #29 : 2004-05-09, 11:47 »
Nie chodzę w szpilkach, bo nie lubię, nie odpowiadają mi, a poza tym wyglądam w nich jak ufo :P
Najczęściej chodzę w swoich ukochanych glanach albo czarnych tramposzach, ewentulanie w Vans'ach :P Innych nie lubię :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 28 zapytaniami.