Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Grube nogi :(  (Przeczytany 106438 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Grube nogi :(
« : 2006-06-14, 23:47 »
Mam problem... może i mój brzuch nie jest idealny ale toleruję jego wielkość. Gorzej z moimi nogami. Są grube, wstydzę się ćwiczyć w krótkich spodenkach na wfie, a spódnicy od roku nie ubierałam.
Moja mama mówi że wcale nie mam grubych nóg tylko że wszystkie dzieczyny mają chude nogi (ale przecież jakoś wyglądają po ludzku w spódnicach!). Ciężko mi się kupuje spodnie bo mnie obciskają nad kolanami.
Help!
Zapisane

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #1 : 2006-06-14, 23:51 »
a nie lepiej troche poczekac? :P z tego co widze w profilu masz jeszcze mnostwo czasu i twoja sylwetka zmieni sie pewnie jeszcze ze 100 razy ;) a jesli ci zalezy mozesz ew. zaczac biegac, czesto jezdzic na rowerze :P
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #2 : 2006-06-14, 23:55 »
Heh w ogóle z wfu to ja jestem zielona. Na rowerze to się boję jeździć sama bo moje 5-minutowe wycieczki zwykle kończą się ucieczką przed dogiem :P ale staram się częściej jeździć
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedz #2 : 2006-06-14, 23:55 »

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #3 : 2006-06-15, 00:17 »
nie trzeba miec 6 z w-fu zeby biegac ;)... wystarczy wskoczyc w jakis dres, isc do parku i biegac pare kolek :) - ale w swoim tempie, zeby sie nie przemeczac i w ogole ;) nawet jak nie zasuwasz 100 na godzine to efekty i tak powinny byc :D
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #4 : 2006-06-15, 00:19 »
cóż.. taka Twoja budowa.
ćwiczenia rozwiną masę mięśniową, a co za tym idzie jeszcze bardziej nogi 'zwiększysz'. :P ja np. jeździłam konno przez długi czas i teraz mam umięśnione łydki. :P
ewentualnie możesz stosować jakieś kosmetyki, masować specjalną rękawicą czy coś.. ja tam osobiście w kosmetyki raczej nie wierzę, no i są one przeznaczone raczej dla starszych dziewczyn. ;)
Zapisane

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #5 : 2006-06-15, 11:34 »
o ile sie nie myle kosmetyki dzialaja tylko z odpowiednia dieta, na wyszczuplenie nie pomoze jesli bedziesz codziennie wcinac trzy tabliczki czekolad ;)
mam podobnie jak alya - nie pamietam juz od czego, ale mam umiesnione nogi, dlatego czego bym nie chciala to ich nie wyszczuple :P - moge jedynie zalozyc mini i sie chwalic, jaki ja to sport uprawialam :lol: (czego robic nie zamierzam :P)

doobra, nie bijcie mnie! postaram sie juz wiecej tu nie napisac ;p
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #6 : 2006-06-15, 17:45 »
Ja mam grube uda.Grube w moim przypadku = mooocno umięśnione bo dużo biegam i jeżdże na rowerze.Były moim kompleksem przez wiele lat ale teraz mam je gdzieś,trzeba lubić siebie takim jakim sie jest :)
Dzisiaj nawet założyłam mini ;) Jestem z siebie dumna <LoL>
Jeśli żeczywiście masz tak grube nogi to może pójdź na siłownie gdzie jest dobry trener,czyli taki który dobiera odpowiednią diete i ćwiczenia.Ja przez miesiąc chodziłam na siłke żeby wyrobić fajną figure i byłam bardzo zadowolona.Niestety musiałam przestać bo mam chore kolano i wielu ćwiczeń nie moge wykonywać :(
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #7 : 2006-06-15, 17:58 »
Lol 13 lat i na siłownię?
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #8 : 2006-06-15, 17:59 »
Yyy,ja wbrew temu co mówi mój nick lat 13 nie mam tylko 2,5 więcej
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedz #8 : 2006-06-15, 17:59 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #9 : 2006-06-17, 19:12 »
Ja mam grube nogi i sie tym nie przejmuje. Jak bylam mlodsza to sie przejmowalam, chodzilam tylko w spodniach, itp. teraz tez najczesciej chodze w spodniach - bo tak mi najwygodniej, ale moimi nogami sie nie przejmuje.
A jak widze dziewczyni - szkielety to sie ciesze, ze jestem troche grubsza.

Ghosty, jesli bedziesz biegac, duzo spacerowc, jezdzic na rowerze to na pewno bedzie lepiej niz gdybys nic nie robila, ale mozliwe ze po prostu masz taka budowe ciala. musisz siebie akceptowac taka jaka jestes.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #10 : 2006-06-17, 20:08 »
A co z robic z chudymi nogami, ktore wygladaja jak patyki? :P przytyc nie umiem...

A jak widze dziewczyni - szkielety to sie ciesze, ze jestem troche grubsza.
no dokladnie, szkoda tylko, ze ja naleze do tych szkieletow  :|
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #11 : 2006-06-17, 20:27 »
Ola, chyba pozostaje ci tylko pogodzic sie z chudymi nogami :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Qaś

  • Gość
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #12 : 2006-06-17, 20:33 »
Ola14 chętnie nogami sie zamienię ;) twoje widziałam i sa moim zdaniem ok,fakt w spodniach na zdjęciu,ale...;)
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #13 : 2006-06-17, 20:37 »
Ola14 chętnie nogami sie zamienię ;) twoje widziałam i sa moim zdaniem ok,fakt w spodniach na zdjęciu,ale...;)
wlasnie w spodniach na zdjeciu, bez spodni to T R A G E D I A ;) :(
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Qaś

  • Gość
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #14 : 2006-06-17, 20:39 »
nie przejmuj sie :* wolałabym mieć chude niż grube....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedz #14 : 2006-06-17, 20:39 »

thrilly

  • Gość
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #15 : 2006-06-17, 21:08 »
ale jak się ma chude to chyba też je można 'wyrobić' na siłce?

ja też mam grube nogi ale staram się je odchudzić żeby mi się uda nie ocierały to jedyny powód dla którego muszę je 'zgubić''

może kiedyś je polubisz  jeśli masz taką budowę (?) :)  możecie myśleć sobie co chcecie, ale duże nogi są kobiece, bo facetom idzie w brzuch (też mi pocieszenie... no ale dobra lepszy fryc niż nic ;P )

Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #16 : 2006-06-17, 21:13 »
ja też mam grube nogi ale staram się je odchudzić żeby mi się uda nie ocierały to jedyny powód dla którego muszę je 'zgubić''
o to,to! Ja też mam tego dosyć. Zawsze mam poprzecierane spodnie na udach przez to, grrr...
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

thrilly

  • Gość
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #17 : 2006-06-17, 21:21 »
spodnie to nic, ale jak się pocina w samym bikini [ew pareo ] 1 km na plażę gdy wszystko wokół topnieje to na wewnętrznej stronie ud niewesoło...
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #18 : 2006-06-17, 21:23 »
Też nie cierpiałam moich grubych nóg i tyłka... do wczoraj po południu  :D Mama uparła się, żebym nad wodę pojechała w szortach. Nie chciałam, ale w końcu musiałam je założyć... I do dzisiaj nie mogę zapomnieć jak faceci zbierali z piachu swoje szczęki z wrażenia  ;d Co prawda mam obtartą wewnętrzną stronę ud, ale warto było  :P
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #19 : 2006-06-18, 17:14 »
Eee.... zbierali szczęki z wrażenia w jakim sensie? Mam nadzieję, że  pozytywnym... :) Ja się chyba muszę do nich przyzwyczaić bo raczej w kosmetyki wyszczuplające nie uwierzę. :P
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #20 : 2006-06-18, 17:43 »
Pozytywnym of course ;)
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Forum Zwierzaki

Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedz #20 : 2006-06-18, 17:43 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #21 : 2006-06-19, 16:20 »
Ja się chyba muszę do nich przyzwyczaić bo raczej w kosmetyki wyszczuplające nie uwierzę. :P
Te droższe a i owszem,pomagają,ale 1 utracony przez to centymetr w obwodzie uda, raczej zauważalny nie będzie.
Ja mam problem z nogami,ale częściowo go już sie wyzbyłam :)- mam takie same bojówki jak moja chuda  siostra(inne rozmiary oczywiście ) moje ładnie się układają,a ona wygląda jakby wskoczyła do worka  :P -wiszą na niej,chociaż w pasie są dobre.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Princessa

  • Gość
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #22 : 2006-06-19, 20:00 »
hehe sa jakies plusy jednak :)
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #23 : 2006-06-22, 17:44 »
mi sie ciagle obcieraja nogi po wew. stronie ud i spodnie mam po przecierane.. duzo jezdze na rowerze a i tak nie chudne w udach :(
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #24 : 2006-06-23, 12:23 »
Ghosty, wskakuj na rowerek, parę kilometerów dziennie rano, a wieczorem bieganko wokół osiedla :)
Zapisane
Why so serious?

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #25 : 2006-06-23, 18:20 »
A ja kocham swoje nóżki :) Są najładniejsze z całego mojego ciała, tylko nimi się mogę chwalić i słyszeć gwizdy na ulicach ( :roll: )

A patykowate nogi są... ugli :| Najgorzej właśnie jak ktoś ma chude nogi. A bleh!
A dziewczynom o chudych nogach polecam bieganie + rower. Zawsze się tam jakieś mięśnie wyrabiają i nie są już takie 'patykowate' :)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #26 : 2006-06-24, 09:16 »
Ja może w okolicach kostek mam chude, ale uda... mam wrażenie że są za grube... I mam rozstępy :| Jedyne, co lubię w moich nogach to łydki ^^
Zapisane
Why so serious?

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #27 : 2006-06-24, 09:41 »
ja też mam grube nogi ale staram się je odchudzić żeby mi się uda nie ocierały
o właśnie. z czasu gdy byłam grubsza o te 10 kg zostały mi na wewnętrznych stronach ud piękne plamy po ocieraniu.. teraz już troche schudłam ale nadal są zbyt grube :/
a w dodatku ja mam strasznie szerokie kolana i nie wyobrażam sobie żebym mogła założyć mini.. mam tylko nadzieję że jeszcze urosnę i mi to 'wyciągnie do góry' ;)
no i także po tych pięknych czasach gdy było 10 kg więcej i zrobiło się mniej, zrobiły mi się rozstępy... :/ walcze z tym już od dłuższego czasu i nic.. i jak ja mam wyjśc na plażę?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedz #27 : 2006-06-24, 09:41 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #28 : 2006-06-24, 09:43 »
Też bym chciała je jakoś zlikwidować. Ale muszę trochę brzuch i moje piękniste uda własnie...
Zapisane
Why so serious?

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Grube nogi :(
« Odpowiedź #29 : 2006-06-24, 20:56 »
Obtarcia na udach sa najgorsze, szczegolnie w lato jak chodze w krotkich spodenkach albo w sukienkach. W dlugich spodniach robia sie dziury, ale wtedy przerabiam je na krotkie i jest ok. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 28 zapytaniami.