Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 10   Do dołu

Autor Wątek: Pokój [jako pomieszczenie:P]  (Przeczytany 34577 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Pokój [jako pomieszczenie:P]
« : 2005-01-29, 16:18 »
pamietam ze kieeedys dawno byl taki temat ale cos znalezc ciezko. moze by tak odnowić? ;)

pokój. jak macie urzadzony? macie swoj wlasny, czy dzielicie go z rodzenstwem? duzy, maly? przytulny, a moze jeszcze nieurzadzony? co w nim jest? :)

ja zaczne (:
jako że jestem jedynaczka to pokoj mam wlasny ;) nieduzy, ale tez nie jakis okropnie maly. generalnie bardzo przytulny ale nie umiem utrzymac w nim porzadku i mam okropny syf (co widac na zdjeciach). nawet jak juz zrobie porzadek, to nic nie moge potem znalezc i musze od poczatku rozwalać wszystko :P
w pokoju mam TV na "łapie" przy suficie, pod nim komp, biureczko, obok biurka akwarium, na przeciwko biurka mam łózio (wielkie i rozwlekłe :? nie cierpie go, wolalabym mieć taką wysuwaną kanapkę), dwie duże szafy- na ubrania i na książki, narożnik i szafka taka niższa ;) na parapecie mam przerozne zdjecia, trzy kwiatki aktualnie, glosniki do kompa (malenkie ;) ) i takie rozne.

a to foty z mojego pokoju:


moja szafa :P


piesek na parapecie- kolo glosnika do kompa


tablica korkowa nad biurkiem


moje biurko przed posprzataniem :lol:


parapet. moje ulubione świeczniczki, aniołek i Wezyr w ramce z dogusiem


parapet
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #1 : 2005-01-29, 16:54 »
moje "mieszkanko" :mrgreen: moje m2 jest dużym pomieszczeniem podzielonym ściankami działowymi na 2 pokoje, kuchnie i łazienkę :) kuchnia od reszty oddzielona jest dużym granitowym blatem, za którym stojąc wygląda sie niemal jak jakiś DJ (więcej na nim sprzętu grającego, niż np. talerzy czy kubków :P )
Największe "pomieszczenie" do którego się wpada wchodząc z ogrodu można nazwać pokojem dziennym :) jest tam fotel, biurko z kompem, pod sciana stoją gitary, w rogu perkusja :P Sypialenka - tam jest łóżko, legowisko Willa, lampa i biurko z książkami :lol:
Ogólnie na rysunku wszystko widać :) na drugim jest wytłumaczenie oznaczeń :)



Zapisane

Gopi

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #2 : 2005-01-29, 17:03 »
Vio, ty masz leżącą szafę?? :lol: :lol:
A tak serio to zazdroszczę ci parapetu, ja zawsze chciałam mieć taki szeroki na którym można coś postawić, a nie taki jaki mam :/

Więc mój pokój jest tylko mój (no i może psa ;) ). Nie jest mały, choć tak sie wydaje, bo jest podłużny. Stoją tam staruteńkie już meble - biurko, szafa w kolorku biało-czerwonym (patriotyczne ;P ). Ale one są taaaak staaare, że szykują się do wymiany. Kiedyś było na nich pełno naklejek badziewnych, ale na szczęście już zdarłam większość. Niektóre gadziny nie chcą zejść :P Łóżko rozsuwane, ale nigdy go nie zsuwam, także staroć. Pamiętam, że kiedyś bałam się na nim spać :P Jest okropnie obite, dlatego zwykle przykrywam je kocem. Aha, kolor do kompletu ;) Na podłodze pod oknem (naprzeciw drzwi poobklejanych plakatami collie) leży mały dywanik również z motywem z drzwi ;) Mam jeszcze bielutkie pianino. Miałam fotel ale się wyniósł, mędzę o nowy, taki ładny, półokrągły :) Ze sprzętów to mam tylko radio i TV. No i oczywiście mój ulubiony element - lampa poobwieszana dzwonkami :wink:
Może też wstawię zdjęcia, ale jak posprzątam, więc nie wiem, czy się doczekacie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedz #2 : 2005-01-29, 17:03 »

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #3 : 2005-01-29, 17:04 »
Bosh ten to ma "POKOIK" :O:O:O !!
moj ma 7.5 m2 :oops:
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

AgaŚ

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #4 : 2005-01-29, 17:04 »
Teraz ja teraz ja :D!

A wiec tak... moj pokoik jest dosc duzy... scianki ma niebiesko -zolte i duuze okno z wyjsciem na balkon ;D Mam drewnane mebelki w ktorych sklad wchodzi biurko, taki reagal, a'la toaletka, szafeczka nocna... i taka narozna szafeczka jeszcze :D Na scianie wisza puzzelki i taka tablica korkowa z medalami etc ;) A no i na tej toaletce stoja  jeszcze papuzki :P  Nie wiem jak go opisywac no :P A  no i po srodku taki slup fajny obbudowany z puleczkami fajniutkimi :P Zle mi sie kojarzy taki opis bo ostatnio cos podobnego mialam na spr z niemca  :lol: Dam fotki lepiej : :P  Tylko uwaga bo balagan dzisiaj mam :P



Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #5 : 2005-01-29, 17:08 »
Cytuj

Vio, ty masz leżącą szafę??  

jasne :lol: takie foto zrobione no :P

Taraa ale masz porządek :shock: ja tez tak chce!  :P
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #6 : 2005-01-29, 17:11 »
Porzadek hehe :D na pozor :P Do zdjec taka cala kupe ciuchow, ksiazek itd przenosilam w inne miejsce zeby na zdjeciach nie bylo  :lol: A teraz wrzucilam to do szafy :P
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #7 : 2005-01-29, 17:12 »
Taraa bajer pokoj :) poddasze, mniam :krzywy:
Zapisane

Gopi

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #8 : 2005-01-29, 17:13 »
Taraa, to jest bałagan??!! :shock:

Vio, ja też chcę leżącą szafę :P Idę sobie położę ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedz #8 : 2005-01-29, 17:13 »

Amarae

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #9 : 2005-01-29, 17:19 »
Vio, to zielone pióro to masz z żabą czy z żółwiem? ;P
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #10 : 2005-01-29, 17:21 »
Cytuj

Vio, ja też chcę leżącą szafę  Idę sobie położę

Tylko zeby cie nie przygniotla :D  :lol:

Cytuj

Taraa bajer pokoj  poddasze, mniam


Tez to koffam  :wink: :kocham:

Cytuj

Taraa, to jest bałagan??!!  


ciesze sie ze chociaz potrafie stworzyc pozory porzadku  :wink:  :lol:
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #11 : 2005-01-29, 17:27 »
Mam swój pokój, całkiem duży. Jest na poddaszu. Długo to trwało (kilka lat), ale udało mi się go urządzić tak jak chciałam. Teraz połowę rzeczy bym pozmieniała, ale to szczegół ;) . Głównymi kolorami są żółty i zielony. Dwie ściany i sufit są obite boazerią. Jedna ściana jest zielona, a druga żółta. Meble są sosnowe: duże biurko z mnóstwem szufladeczek i półeczek, na przeciwko niego regał na książki i fotel z żółtą narzutą, nad fotelem półeczka wisząca z różnymi figurkami ;) . Mam pełno tego śmiecia. Dalej stoi komódka, przerobiona na coś w rodzaju toaletki - mam na niej duże lustro w zielnej ramie. Dalej szafa z ciuchami. Łóżko stoi pod oknem, obok niego szafka nocna z żółtą lampką. Planuję też postawić sobie w pokoju skrzynię na pościel - mogłaby też służyć jako stoilk lub miejsce do siedzenia. Muszę ją tylko przemalować. Aha, mam jeszcze własny balkon, na którym latem są pelargonie w doniczkach. Będę jeszcze mieć korkową tablicę nad biurkiem. Mam dwa dywaniki - mały żółty przy łóżku i duży zielony przy biurku. Nad łóżkiem mam małą wiszącą półeczkę, a na niej lalki z porcelany :) . I na ścienie nad łóżkiem wiszą kartki z zapisanymi wierszami i złotymi myślami. I moje motto" "żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce" :) . Na parapecie stoją trzy kwiatki w zielonych doniczkach.

Koniec. Dokładniej już się chyba nie dało :lol: .
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #12 : 2005-01-29, 17:28 »
Cytuj

Vio, to zielone pióro to masz z żabą czy z żółwiem? ;P

z zolwiem :)

Cytuj

Jest na poddaszu


:kocham:
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #13 : 2005-01-29, 17:31 »
kolejna z poddaszem, no nie dobijajcie mnie :lol: osobiscie mial bym duze wahania jesli mialbym wybrac pomiedzy moim obecnym m2 a pokojem na poddaszu :lol:
Zapisane

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #14 : 2005-01-29, 17:32 »
Cytat: Amarae
Vio, to zielone pióro to masz z żabą czy z żółwiem? ;P


ja mam tej firmy pióro z owiecką :]

RANY, GOLDEN! że tobie się chciało rysować... :shock:
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedz #14 : 2005-01-29, 17:32 »

Gopi

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #15 : 2005-01-29, 17:32 »
Też kiedyś chciałam pokój na poddaszu ale od czasu, kiedy byłam w takim pokoju u koleżanki i kilka razy po rząd uderzyłam głową w sufit tam gdzie się obniża to mi się odechciało ;)
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #16 : 2005-01-29, 17:33 »
Cytuj

ja mam tej firmy pióro z owiecką :]

A ja z krówką  :P

Jakie bajeranckie pokoje macie  :shock:  :shock: The best jest pokój Tary  :D
Ja też taki chce  :cry:  :cry:  :cry: Idę się powiesić...  :cry:

 :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

AgaŚ

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #17 : 2005-01-29, 17:39 »
No szczeze wlasnie jak cykalam jedno zdjecie to nie patrzylam gdzie ide i zarylam  :lol: Najbardziej kossiam okna dachowe (nad lozkiem mam)  :wink: Mozna tak lezec i patrzec i patrzeec :D Goldena pokoj pewnie tez jest super ;) Szkoda ze nie ma fotek tylko taki planik :D
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #18 : 2005-01-29, 17:40 »
A więęęęc . Mam trochę mały pokój , a moze po prostu złe ustawienie mebli ( mnie się osobiście tak wydaje ;) ) ?
 Jest w nim jedno okno . Po jednej stronie okna ( lewej ) jest duża szafa , a po prawej biurko . Nad biurkiem są szafki na ksiązki i przybory szkolne . Przy boku szafy ( nie tym od strony okna ) są " nogi " łóżka . Przy " przodzie " łóżka ( chodzi mi o tę część , na której jest poduszka ) jest szafka na drobiazgi i szafka nocna . Nad łóżkiem kolejna szafka - tym razem na ....przytulanki  :wink:  :roll:  ;)  , gry planszowe i puzzle . Na tej " szafce na drobiazgi " jest moje małe stanowisko kosmetyczne  :roll:  , a na tablicy korkowej nad stanowiskiem zdjecia moje ( na konikach of cors ) , koni i psów . Czasem też notatki .
Po prawej stronie biurka stoi terrarium Klepci , a pod parapetem ( nie muszę chyba pisac gdzie się znajduje  ;) ) stoi klatka z Myszą . No i wniosek ogólny : straszny bałagan . Nawet jak się zdecyduję posprzątać , po paru godiznach stan wraca do " normalności " . Mój rekord czystości ( ale mi się zrymowało  ;) ) wynosi .... 3 dni  ;)  .
P.S. Vio , mam takie samo pióro z Rekinkiem  ;) .
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #19 : 2005-01-29, 17:41 »
no fotek brak :( gdzies mam fotke psa na moim lozku jedynie :lol:

jezu, okno nad lozkiem... <szczeka goldena wlasnie spadla z hukiem na podloge, golden oslupialy z wrazenia>
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #20 : 2005-01-29, 18:09 »
ja zapomnialem powiedziec, ze u mnie w "sypialni", patrzac na rysunek, mniej wiecej nad legowiskiem Willa jest okno - tam go nie zaznaczylem :P bylo tez male przemeblowanie od czasu rysowania:Płóżko stoi odwrócone pod oknem, w kącie stoi lampa, a obok lewisko :krzywy: takie małe sprostowanie. jeśli znajdę na dyskietkach lub gdzie indziej jakieś foty, to pokaze ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedz #20 : 2005-01-29, 18:09 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #21 : 2005-01-29, 18:24 »
Ja mam pokój z siostra :roll: Cóż,da sie przeżyć bo sie praktycznie "mijamy" :P Ale nienawidze tego bo ona chodzi o 21,22 spać :roll: A ja to zawsze tak 24 :P I nie mgoe filmów ktore sie zaczyanja o 23 ogladac i w ogole bo ona "spać nie może" :roll:
Mój pokoj jest średni. Dywan jest brązowy w ...(no włąśnie w co? Nigdy do tego nie doszłam :P) ,przy jednej ścianie stoją dwa łóżka niebieskie(rozkładane,raz kanapy,ra złóżka) 2-osobowe :P Tzn. ja mam takie łózko i ona osobne ;) Nad moim łóżkiem jest półka z radiem i małymi misiakami(te które pozostały,bo juz praktycznie nie mam :() i figurkami. Nad półką wisi kalendarz z konmi. Ogólnie ściana jest poobklejana różnymi zdjęciami koni,obraz z końmi, dwa kalendraze z końmi...Naprzeciwko mojego łózka jest moje biurko  z komputerem. Musze przyznać,że meble nowe 8)  ;)   Obok mojego birka jest jeszcze biurko Agi. Aga aktualnie śpi :P :P :P(nie wiem co to am zwiazek z moim pokojem no ale dobra :P) . Oólnie miejsca mam dużo no chyba,ze jak sie łóżka rozkłąda to trochę mało ;)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #22 : 2005-01-29, 18:29 »
Mój pokój ma około 12 m2 ;) Nie jest to to, co u mojego znajomego (98 m2) ale nie narzekam :) Mam w pokoju łóżko, szafe na ubrania, dwa biurka, regał, komode, szafke nocna i oczywiście klatki ze zwierzakami ;) Czyli mam wszystko to, co najpotrzebniejsze :) Ściany mam w kolorze żółtym i niebieskim < ;( > Ale marzy mi się zielony :D  Ze sprzętów mam wieże i komputer :)
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #23 : 2005-01-29, 18:37 »
A ja mam fajniutki przytulny pokoik ;] w którym jest bałagan, ale po posprzątaniu nawet miesiąc, dwa wygląda okej :P Mebelki są brązowe, a dzwiczki od szafy, szuflad niebieskie ;) a pokoik mi sie podoba :P na szczescie jest tylko mój :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #24 : 2005-01-29, 19:00 »
Moj pokoj:
- 7.5 m2
- granatowy :D
- z sosnowymi meblami
- z wielkim oknem przez, ktore widac lady i laki (mieszkam na 6 pietrze :D)
- z niebieskim dywanem
- sprzetem dvd and cd
- przyytuuulny :D
- i balaganem :D
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #25 : 2005-01-29, 22:01 »
baaś.. jak czyyysto  :shock:
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #26 : 2005-01-29, 22:07 »
Fajniutki pokoik Basieq  :D
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #27 : 2005-01-29, 22:32 »
Ja zdjęć swojego pokoju nie zrobię, ale moge go opisać.  Otóż, mój pokój jest dość duży , mam własny. kiedy wchodzi się przez drzwi po prawej stronie jest ściana, po lewej widać... bok szafy. W przeciwległym końcu pokoju w rogu stoi łózko, na którym jest praktycznie zawsze porozwalana w nieładzie pościel i ściągnięte prześcieradło. Wracając do wejścia po lewej stronie znajdują się oprócz szafy na ubrania, mała szafka z szufladami (stoi na niej klatka z błękitną papuzką falistą, obok jest regalikna którym w tej chwili znajduje sie 7 kaktusów (przedtem była klatka ze szczurem, ale szczura już nie ma) pod regałem jest duuuża drewniana skrzynia z zakratowaną górą w której siedzi królik (biały) tuż obok jest klatka (120/50)z brązowym królikiem.W ten sposób dotarłam do "ściany" która jest ścięta (ukośna) idąc wzdłuż niej, tuz obok klatki jest donica z bluszczem, obok jest brązowa kanapa, obok fotel i.. jesteśmy przy łóżku (przed kanapą jest niewielki stolik z kamiennym okrągłym blatem) W ściętej ścianie jest jeszcze ukośne okno, wokół którego sa porozciągane żyłki na których pnie sie bluszcz.  W ścianie na przeciwko drzwi jest okno i drzwi od tarasu (pod oknem jest parapet) A tarasowe drzwi są zastawione biurkiem na którym stoi komputer(to już sciana po prawej stronie) obok biurka jest mala nocna szfka z telewizorem, obok stojak na rośliny, dwa regały - i pokój został "okrążony". Dodam jeszcze że szafa na ubrania jest stale otwarta, drzwi od niej ledwo się trzymają, a ubrania są byle jak wrzucone. Pod stolikiem są najróżniejsze rupiecie - na nim z reszta też. Nie wspomnę juz o reszcie podłogi na której wala się niemal wszystko co mozliwe, od ciuchów papierów, po moje "akcesoria" szkolne (igły do strzykawek, fartuch , stetoskop, strzykawki, gumowe rekawiczki i wiele innych) Najbardziej rozpaczliwy widok sprawia moje miejsce przy kompie - puste paczki po papierosach, jakiś kubek, talerz, kilka zapalniczek, zawsze pełna popielniczka w kształcie czaszki i mnóstwo papierków po batonikach...

To tak mniej więcej wygląda mój pokój, na ścianie nad kompem są jeszcze przyklejone płytki które do niczego mi się już nie przydadza (wokół plakatu z mona lisą palacą skręta) a obok nich jest drewniany  zegarz rzymskimi cyframi na którym IV jest na miejscu VI i odwrotnie. Fotel jest zawalony ... moja robótka z szydełka (robiłam szalik, ale wyszedł mi... koc) a kanapa... cóż - widok jest godny pożalowania, papiery, niedopałki które wypadły z "zawsze pełnej popielniczki" puste paczki po fajkach , książki i kilka sztyletów. Nad moim łóżkiem wisi miecz i dwie szable. Ach ... niech teraz ktoś powie że ma u siebe bałagan...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedz #27 : 2005-01-29, 22:32 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #28 : 2005-01-29, 23:17 »
my mieszkamy na poddaszu ;) pokój mam teoretyxcznie z siostrą ale chyba boi się ze mną dłużej porzebywacv w jednym pomieszczeniu więc tylko ma tam swoje biurko. niezamieszkałe łóżko na którym teoretycznie rezyduje pies ( co ma się nijak do rzeczywistości  :lol: ) stoi na dłuższej ścianie, na któtkiej wysuwana lecz b. sporadycznie składana sofka na której śpię ja z moim sublokatorem.to wszystko zajmuje długą ścianę, a 'między' łóżkami tak nad środkiem pokoju mam okno,w celu użytkowania go wyczyniam niewzłe perwersje :P. moja krótka ściana jestpraktycznie cala zajęta wielkim biurkiem. korzystanie z niego wygląda tak, że albo 2/3 rzeczy przezemnie posiadanych leży na nim w totalnym nieładzie, lub'po pporządkach' wszystko wtakim samym stanie jest ciepnięte do środka :evil: z biurkiem na długiejk ścianie sąsiaduje fragment meblościanki z rzeczami rodziców, potem troszkę pponad 2 metrowa dziura ( taka wielka ponieważ ktpoś kiedyś - rok temu przy remoncie - zaplanował że może kiedyś będą tu drzwi ) potem na reszcie szafa siostry i krótka ściana z jej biurkiem.
na podłodze mam panele, coś jakby ciemnobrązowe, mieszane, ściany pomalowane na brzoskwiniowo-pomarańczowo (ludzie trzymajcie mnie  :lol: ) biały sufit i mój ulubiony element, belki podtrzymujące strop pomalowane na  jakiś ciekawykolor, w efekcie ciemny bordo / mahoń.
szafa w której mieści się cała reszta m,oich rzeczy ( od słodyczy, przez oszczędności, koraliki, żyłkę wędkarską  :wink: , ciuchy, po plyty, komórkę i  badziewiaste pierdółki ).
chyba nie jestem zadowolona z faktu że mój pokój to praktcznie tylko łóżko, biurko i pustka na środku - maluchy mają za dużo miejsca do robienia bałaganu  :P  ale ogólnie jest spoko. sorki że was tak zamęczam :P :lol:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #29 : 2005-01-29, 23:48 »
Plan mojego pokoju ( nie tak piękny jak goldenowy, okropny wręcz jest :;d: ale co tam ;) ) :


Zacznę od lewej strony jak się wejdzie.
Regał na którym jest tyle książek, że leżą wokól niego na nim, ksiązki na książkach itd :P
Obok, komoda na której stroi wieża i jeden głośnik, a obok nich stoi komódka z IKEI w której jest wszystko. Obok komódki leży zrobiona na szydełku serwetka. Bynajmniej nie ze względów, że lubię takie robótki, ale dlatego iż kiedyś komoda mi się zaczęła palić i  został ślad :P Ale to juz inna historia :diabelek: Nad komodą wisi półka na której stoi drugi głośnik, stoi kolekcja płytek CD, zegarek który tyka tak łośno, że jak ktoś jest nieprzyzwyczajony to cholera go bierze, ramka ze zdjeciem Beagla, wszystkie moje książki o zwierzętach. Obok komody stoi wiklinowa skrzynia a nad nią drukarka. Od miejsca nad skrzynią zaczyna się Beaglowa galeria. Są medale Toffa, plakaty z Beaglami dyplomy mojego miśka, ramki ze zdjęciami Toffiego itp. W tym tłumie Beaglowatych cudów wisi jeszcze tablica korkowa - wystrój na niej zmieniany jest często :P Obok skrzyni stoi biurko. Standardowo - komputer, głośniki, monitor, lampka. Obok tego wszystkiego ( ściana naprzeciwko drzwi ) duże okno z bardzo szerokim parapetem i gąszczem roślinek. Ściana prawa ( po wejściu do pokoju :P ) - łóżko, najczęściej przez Toffasa oblegane, potem szafa z przyklejonym plakatem reklamującym MWPR w Poznaniu 2004 i koniec.
Mogłabym wam opisywać jeszcze resztę gadżetów ale byście zasnęli :P

Vioaś na tablicy korkowej wisi moje zdjęcie :szok: :cmok:
A u mnie na tablicy Twoja :kocham:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 10   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.158 sekund z 28 zapytaniami.