Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do dołu

Autor Wątek: Harcerstwo  (Przeczytany 18781 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #90 : 2007-02-08, 20:05 »
Moniusia może będiesz troche przyjemniejsza co? Ja też nie rozmumiem jak można pyć tak długo i nie wiedzieć co to szczep, widać jesteś zainteresowana pewnie w większości zabawą.
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #91 : 2007-02-08, 20:19 »
Trudno widać jestem tak głupia że nie powinnam być w harcerstwie a jednak nie umiem żyć bez niego i bez ludzi którzy są w mojej druzynce ;p I mam gdzieś tą całą strukturę i inne rzeczy ... mam krzyż fajnie :) jestem szeregowym też fajnie i nie chce iść wyżej ( bez sensu )
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #92 : 2007-02-08, 20:45 »
Byłam w Harcerstwie w 4(od połowy) i w5 klasie szkoły podstawowej Szczep 305 w Warszawie...No cóż miło wspominam te chwile musialam zrezygnować dlatego iż szkoła a wtedy jeszcze tylko zajecia (przed przystapieniem do szkoły sportowej) odbywały sie dokładnie w godziny harcerstwa musiałam zrezygnowac czy żałuje...trudno jednoznacznie powiedziec byłam na obozie bardzo miło wspominam te chwile...
No a przez te 2(w sumie niecałe) lata 1belke zdobyłam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Harcerstwo
« Odpowiedz #92 : 2007-02-08, 20:45 »

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #93 : 2007-02-09, 15:58 »
Nie wiem trudno kiedyś się dowiem jak będę chciała ... A Tobie nic do tego :/ A Ty co jeszcze w dh nie byłaś i już znałaś wszystko i miałaś krzyż itp ??
Może troche zmień "ton" :| Tak sie składa że zanim wstąpiłam do drużyny wiedziałam sporo o ZHP. I nie mówimy tu o kimś kto nigdy nie był w ZHP. Powiedziałaś że jesteś od 1,5 roku...
Dla mnie osoby będące w harcerstwie już jakiś czas i nic o nim nie wiedzące są po prostu żałosne i traktują to jako zabawe...
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #94 : 2007-02-09, 19:08 »
Sama jesteś żałosna ... I nie mówiłam że nic nie wiem o ZHP
Zapisane

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #95 : 2007-02-09, 23:08 »
Byłam przez rok w ZHP,nigdy wiecej. :P
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #96 : 2007-02-10, 13:21 »
kamyczek w jakiej drużynie :> ??
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #97 : 2007-02-10, 13:44 »
Kamyczku czemu nigdy wiecej ?? ;>
Zapisane

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #98 : 2007-02-10, 14:57 »
kamyczek w jakiej drużynie :> ??

Coś tam Bukowina :P,a tak w ogóle to czemu mi nie odpisujesz na gg?. :( Chciałam się Ciebie o cos zapytac,dotyczy to mojej chorej myszy. :(

Kamyczku czemu nigdy wiecej ?? ;>
Wiesz,dla mnie harcerstwo to pewne zasady,po prostu nie miałam ochoty być w drużynie z ludzmi którzy piją ,ćpają i zachowują się całkiem nie po ''harcersku''. ;) Na początku było wspaniale,potem zaczęli sie wykruszać ludzie,którzy byli dla mnie wazni i tworzyli tę drużynę,doszli za to nowi i było tak jak pisałam na początku.:/
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Forum Zwierzaki

Odp: Harcerstwo
« Odpowiedz #98 : 2007-02-10, 14:57 »

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #99 : 2007-02-10, 15:02 »
uuu.. to niezbyt fajna druzynka :/
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #100 : 2007-02-10, 20:33 »
kamyczek wiem którzy to bukowina, ale nie znam ich bliżej :)
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #101 : 2007-02-12, 15:58 »
Nawet ja Bukowine kojarze :)
Kamyczku u nas w drużynie też tacy są...m.in mój eks :roll: ale on 'tylko' pali i pije, chociaż próbował też trawki i czegoś tam jeszcze :| A przez pewien czas był zastępowym...Później zabrali mu krzyż i zastępowego zmienili.
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #102 : 2007-02-12, 19:49 »
nina to skąd ty jesteś?? :>
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #103 : 2007-02-13, 09:45 »
Z Brzegu :) Ale niedaleko nas jest drużyna nazywająca się tak samo ;)
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #104 : 2007-02-13, 14:07 »
aha :)
już pomyślałam że z ZG :P
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Harcerstwo
« Odpowiedz #104 : 2007-02-13, 14:07 »

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #105 : 2007-02-13, 16:42 »
Ostatnio nam fajnie trafiło, bo mamy za dwa tygodznie rajd do Gostynina Dnia Myśli Braterkiej po tym rajdzie w nastepny weekend tez rajd Mysli Barterkiej tylko ze tylko dla ZHP chyba ( nie wiem dokalnie ) Potem mamy rajd tylko dla mojej dh :)
Suuuper :)
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #106 : 2007-02-13, 20:18 »
A ja się piątezku doczekać nie mogem, bo zbióreczka będzie
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Iza13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 563
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #107 : 2007-02-13, 22:05 »
ja tez na piatek czekam biwak mamy :D
mam nadzieje ze bedzie fajnie ;)
Zapisane
;)

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #108 : 2008-08-10, 17:27 »
wiem ze watek dawno nie odwiedzany ale moze warto odswierzyc, moze na forum pojawili sie nowi harcerze?
ja jestem, od... 2000r i były trudne chwile ale całokształt oceniam na bardzo dobra organizacje, zabawa, ludzie, wyjazdy, duzo by opisywac :)

jesli znajada sie osoby to moze watek znowu bedzie odwiedzany i bedziemy w nim pisac :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #109 : 2008-08-11, 10:33 »
No to ja coś możę bazgrnę.

Byliście w tym roku na jakimś obozie?
Ja byłam na obozie szczepu w Wincu (za rok znów do Białego Boru), to Baza Hufca Łódź - Śródmieścia, nad jeziorem Ruda Woda. Było... Bosko! Dużo fajniej niż w tamtum roku. Na początku, przez pierwsze dwa tygodnie byliśmy tlko my na całym zgrupowaniu, więc korzystaliśmy z życia, no ale potem przyjechało Śródmieście i.. hm... jak to powiedzieć. Trochę się nie polubiliśmy, do tego stopnia, że nasz cudny druh oboźnyu imieniem Krzyś robił nam warty, by namiotów nie pospuszczali i rozgrzewkę nam do podobzu przenieśli.

Ogółem cały obóz kręcił się w okół EMPIKU. Dostaliśmy krawaty (ponieważ mieliśmy być pracownikami) i poznawaliśmy różne działy więc przeszliśmy zajęciami przez dział: fantasy, komiksu, reklamy, muzyki, ekonomi i innych. czyli mi. mieliśmy naukę szybkiego czytania i zapamiętywania, tańce integracyjne, śluby, olimpiadę, festiwal. Najlepsza była (niby)rozmowa kwalifikacyjna, leciały takie pytania jak: "Czy twoja babcia ma ręce i nogi?", "Nosisz żaby w kaloszach?", "Wierzysz w latającego potwora spafethi" XD. Mam nadzieję, że za rok, też będzie tak fajnie.
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #110 : 2008-08-11, 17:57 »
to super :)
szkoda tylko tej akcji na obozie, powinno nie być takiego zachowania, no ale sa rózni harcerze...

ja tez byłam na obozie, w jarosławcu, było świetnie, oczywiscie jak na kazdym obozie śluby, kabareton, chrzest, i to co ogólnie na obozach. moze nie był doskonały przez niektóre akcje z kadra ale za to byli świetni ludzie :)

moje wakacje kreca sie wokół imprez harcerskich, z ludzimi ze szkoły sie nie widuje a z tymi z hufca tak :) (nie ograniczam sie do swojej druzyny)
byłam na dwóch noclegach u kolegi w domu, moze to nie był biwak jako taki ale wszsycy harcerze, swietnie było, zbiórka z okazji powstania warszawskiego, dzień później wyjazd na Silesie (miedzynarodowy zlot) gdzie tez było super, ludzie z Dębicy obok których bylismy i jak my mówimy Ryśki z Cholandi (wszsycy poznani na zimówce) teraz mam wolne ale w ostatnim tygodniu ide na NAL :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Harcerstwo
« Odpowiedz #110 : 2008-08-11, 17:57 »

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #111 : 2008-08-11, 18:50 »
Ja już się nowego roku doczekać nie mogę, Bzzzyk (festiwal piosenki), nocowanie w hufcu, biwak szczepu ^^, a przy tym idzie, że na praktycznie każdej z tych imprez (prócz nocowania), będzie pewien fany harcerz... :kocham: XD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #112 : 2008-08-11, 21:03 »
hehe fajny harcerz :P :D

"wpada super harcerz i woła: SUPER HARCERZ" :D :D xD

no ja jestem niby szarakiem w druzynie (mozliwe ze ebde przyboczna) ale robie dosłownie wszystko z druzynowa, wszsytko jej pomagam organizowac i czeka nas nabór, ktos ma jakis pomysł? albo opisze nabory jak przebiegaly, nie mam duzej druzyny, boje sie zeby nie było problemów własnie z iloscia, dlatego warto by ktos został z naboru...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #113 : 2008-08-12, 07:38 »
W naszym przypatku nasz nabór wyglada tak:
Normalny dzień szkolny. Uzgadniamy z dyrektorką, że zorganizujemy zabawy jakieś itp. na sali i przychodzą do nas po dwie równoległe klasy na sale, na lekcji. W ciągu roku organizujemy jeszcze bal karnawałowy.
No, ale żeby przyśpieszyć z tym balem można zrobić Hallowen'owy, albo zwykłą dyskotekę o danej tematyce.

U nas też problemy z ilością, ale w naszej szkole drużyna funkcjonuje dwa lata (ogólem cała ma 15) i nabór mieliśmy tylko raz, dwa lata temu. W tamtym roku nie zrobiliśmy, a na balu karnawałowym mnie nie było, bo chora.

Ja w drużynie już oficjalnie zostałam mianowana podzastępową i kronikarką. Teraz muszę tylko czekać, aż nasza droga drużynowa da mi kronikę XD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #114 : 2008-08-12, 10:11 »
czuwaj!
Ja w drużynie zostałam oficjalnie mianowana kronikarką oraz nieoficjalnie zastępową; czytaj na radzie dostałam tą funkcję i czekam na oficjalne założenie sznura.
Wczoraj wróciłam z obozu 1 szczepu harcerskiego Quercus. Bazę mamy w Kletnie także nie obyło się bez wyprawy na Śnieżnik. Takie schizy tam odchodziły xdd Ale otrzymałam niebieski spinacz faworyzacji na mundur (bo przecież faworyzacji mówimy nie *nieoficjalne hasło obozu xd*) i przeszłam z przyboczną i szczepową na ty ;P Mój kochany pluszak został wrzucony do strumienia, przez jednego takiego pana, a moim zadaniem było stać na kładce i go łapać xd
Gorzej było z tym, że oboje byliśmy super mokrzy, a moro super długo schło.
Były śluby, idol, mobilizacja...
To ostatnie polegało na tym, że zebrało się nas 40 z całego  obozu.
Druh powiedział, że idziemy do lasu i będziemy budować sami szałasy, a później w nich spać.
Zostało nas 30. Spakowaliśmy śpiwór, koc, kurtkę, latarkę i menażkę.
Podczas drogi, którą zapowiadali na 2 godziny wymiękło 15 osób. Jak się okazało po 10 minutach doszliśmy.
Zbudowaliśmy jeden wielki szałas, spaliśmy każdy na sobie, a przed tym gotowaliśmy herbatę w menażkach na wodzie ze strumyka na kuchni polowej. Graliśmy na gitarze do 2, położyliśmy się spać i wstaliśmy na wartę (miałam tą poranną 6-8) spaliśmy sobie z Kamilem przy dogasającym ognisku ^^''
A później poszliśmy nazrywać jagód. Wróciłam cała fioletowa, bo parę osób wpadło na genialny pomysł, żeby się trocjhę poprzewracać.
Ahhh....
Aż żal mi było wracać :P
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #115 : 2008-08-12, 14:07 »
Ogryzek ale super miaals, no ja nocowac będę w lesie na NAL-u tylko zgoda mamy potrzebna ale z tym nie ma problemu, to ejst jeden z etapów zdawania na 3 pióra :) (milczka jakims cudem juz mam, zdałam na obozie teraz(ktos etz zdawał, jakies smieszne akcje z milczkiem bo ja zaraz opisze kilka :D ))

Anas nie wime jakby u nas było jakbysmy chcieli z lekcji klasy zabrac, ale moze po lekcjach zaraz zeby dzieciaki przyszły :)
zdecydowałysmy, a raczej druzynowa zdecydowała ze nabór rpbimy tylko w podstawówkach, ja bym chciała starszych, znaczy gimnazium bo nie chce sie uzerac z dziecmi (oczywiscie to sa wyjatki ale niestety, niekiedy sie trafi na takie dziecko...) no to zobaczymy, mam nadzieje ze chociaz pare osób przyjdzie, mamy juz troche przygotowany nabór

Aż żal mi było wracać :P
ja dalej wspominam obóz, dzis wspominałam przyzeczenie jakie było na obozie, nie moje, ale druzynowy obozowy miał swoja druzyne i jeszcze  pare osób i zrobił świetnie przyzeczenie dla 3 swoich ludzi, nawet swojego tak nie wspominam jak tych na obozie, jeden chłopak miał taka niespodzianke, wspaniale to było przygotowane :)

gdzie wolicie obóz, w górach czy nad morzem, ja osobiscie wole góry i jest duza szansa ze za rok bedzie obóz w bieszczadach :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #116 : 2008-08-12, 14:30 »
góry rzecz jasna.
renia ile masz lat? u nas na 3 pióra od 16 roku życia można, a w dodatku trzeba je zdawać 3 dni pod rząd.
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #117 : 2008-08-12, 16:16 »
ja teraz ide do 3 gimnazjum, u ans bedzie na takiej zasadzie ze potrzebna zgoda opiekuna, wiek to przynajmiej gomnazjum, idziemy w grupach dru, trzy osobowych do lasu, a co tam? dokłądnie nie wiem, pewnie szałas, ognisko, okaze sie na NAL-u

czy w waszych hufcach/szczepach sa organizowane jakies rajdy/biwaki co sa co roku? u mnie od poczatku istnienia hufca jest organizowany Rajd Zimowy, teraz będzie XXXII (32) wiec, jest jeszcze ogranizowana WATRA, ale ona nie od tak dawna, teraz w czerwcu 9 edycja

na Zimówke przyjezdzaja ekipy z całek polski, w tym roku było 600 osób, nawiasem mówiac hufiec jest własnie znany z tej imprezy :) juz nie moge doczekac sie feri i tego rajdu :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Harcerstwo
« Odpowiedz #117 : 2008-08-12, 16:16 »

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #118 : 2008-08-12, 17:03 »
W naszym hufcu co roku organizowany jest Bzzzyk (festiwal piosenki harcerskiej) oraz Rajd Piasatowski (przeszliśmy prawie cały zalew sulejowski do okoła), a w szczepie biwak szczepu, i czasem nasza kochana Pilarka (czyt. drużynowa) organizuje nocowania, jak już z resztą pisałam.

W w wędrowniczej 17 (ja należę do młodszej) jest taki chłopak, Dajczu ^^ (15 lat, wygląda na 18, prawie dwa metry wzrostu, lekkoatleta XD) zdał 3 Pióra w wieku 13 lat XD. Ale tak to jest, populacja ludzka dzieli się na ludzi i Dajcza XD

Oto jedna z fajniejszych fotek z obozu. Jak dorwę się do kompa z wejściem na płyty DVD to pokażę więcej (trzeba się dobić jutro do BloodSpill): http://www.zwierzaki.org/album/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=2 :kocham: (jak kilkniece w nie to się większe pojawi jak co xD)

Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Harcerstwo
« Odpowiedź #119 : 2008-08-12, 17:57 »
hehe świetnie, ja fotki z obozu mam, ale  duzo by było wrzucania, za to 4 filmiki sa na youtube specjalnie krecone do tego celu :)
filmiki z obozu
1. http://www.youtube.com/watch?v=DOycDbW-a9E
2. http://www.youtube.com/watch?v=eNPvVKyg390 troche mało zorganizowani :D
3. http://www.youtube.com/watch?v=q0LnhM9OT_U najbardziej mi sie podoba z zaprawy :)
4. http://www.youtube.com/watch?v=DOycDbW-a9E zabawa :D
jak wam sie podobaja?

co do fotki, widze ze nie wszsycy tez maja zmienione mundury, nas juz scigaja, ja juz mam nowy ale nie wszyscy, swoja droga bez sensu zrobili, taka zmiana, dali duzo czasu, ale co ze starymi mundurami? powinein byc jakis skup, np. mundur za mundur (z dopłata)

P.S. w mojeje pierwszej (zasadzie drugiej, pierwsza to zuchy) druzynie tez mielismy czerwone barwy :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon
Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 31 zapytaniami.