Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: KRAKVET-ostrożnie z zakupami  (Przeczytany 2486 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

femkaa

  • *
  • Wiadomości: 1
KRAKVET-ostrożnie z zakupami
« : 2009-12-13, 11:19 »
Ta informacja ma być ostrzeżeniem przed praktykami stosowanymi przez pracowników sklepu z artykułami dla zwierząt krakvet.pl.
Równo rok temu zamówiłam 10-kilogramowy worek suchej karmy dla kotów. Dostałam rozerwany worek, a połowa chrupków skruszona na proszek. Opakowanie zewnętrzne nienaruszone, nawet bez zagnieceń. Odpowiedź Krakvet na reklamację: uszkodzenia transportowe. W ramach rekompensaty zaoferowali wiaderko na suchą karmę… z następnym zamówieniem. Nie zgodziłam się. Kategorycznie domagałam się nowego worka karmy. W czasie emailowej dyskusji z pracownikiem sklepu zalogowałam się również na forum sklepu. Napisałam kilka postów na temat tego incydentu, założyłam również wątek. Wszystko znikało po kilku minutach. Za to przybywały wątki „zadowolonych klientów”. Jeden z postów zdążyła przeczytać inna użytkowniczka, skontaktowała się ze mną i okazało się, że podobne praktyki tego sklepu są na porządku dziennym. Że bardzo wiele osób jest tak samo robiona w bambuko, ale nie mają szansy dowiedzieć się o sobie, bo moderator forum czuwa i posty kasuje.
Po awanturze forum zostało zlikwidowane.
Przez rok był spokój z moimi zamówieniami (inni w dalszym ciągu otrzymywali zniszczone jedzenie i akcesoria, niepełne zamówienia, pomylone artykuły, zwietrzałą suchą karmę – odpowiedź zawsze ta sama: reklamację uwzględnimy przy następnym zamówieniu).
W ubiegłym tygodniu Krakvet przekroczył szczyt bezczelności. Zamówiłam ponownie 10-kilogramowy worek karmy weterynaryjnej. Karma dotarła. Worek rozerwany na przedzie i… zaklejony taśmą firmową KV. Znów reklamacja i odpowiedź, że to kurierzy niszczą worki i potem zaklejają… taśmą firmową Krakvet. Bo… nie lubią sklepu.
Na kocim forum www.forum.miau.pl znajduje się wątek poświęcony temu, co wyprawia Krakvet, jak traktuje klientów. Aby przeczytać o wszystkim, trzeba się zalogować:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=72010&start=0
Służę również korespondencją emailową ze sklepem, fotografiami rozerwanego worka i wieloma szczegółami: femkaa@gmail.com.
Owszem, KV w końcu uznaje reklamacje, ale tylko osobom, które wykłócą się o to, mają czas na kilkukrotną wymianę emaili, no i wreszcie nie dadzą się zwieść sakramentalnemu: „to nie nasza wina, tylko kurierów”. Jak się też okazało, reklamacje stały się dla KV sposobem na kontynuację przez zlekceważonych klientów zamówień: wszelkie rekompensaty, do których są zmuszeni, udzielane są PRZY NASTĘPNYM ZAMÓWIENIU. A ci, którzy kłócić się nie potrafią? Którzy po prostu robią zamówienie i za nie płacą? Nic. Dostają niepełnowartościowy towar (zniszczony, brudny). Albo odzyskują swoje rekompensaty przy... następnym zamówieniu. Oto genialny program lojalnościowy.
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: KRAKVET-ostrożnie z zakupami
« Odpowiedź #1 : 2009-12-13, 12:00 »
Najlepiej - zmienić sklep. ;)
Zapisane
Podpis bez przekazu.

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: KRAKVET-ostrożnie z zakupami
« Odpowiedź #2 : 2009-12-20, 13:55 »
no wlasnie po co zamawiasz u nich, po pierwszej takiej sytuacji ja bym zrezygnowala a przez to ze po mimo oszustw zamawiacie to oni robia co chca.
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Forum Zwierzaki

Odp: KRAKVET-ostrożnie z zakupami
« Odpowiedz #2 : 2009-12-20, 13:55 »

trebel7

  • *
  • Wiadomości: 2
    • WWW
Odp: KRAKVET-ostrożnie z zakupami
« Odpowiedź #3 : 2017-03-17, 23:30 »
Ja kupowałem tam wielokrotnie i nie miałem żadnych problemów ;d
Zapisane

das12

  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: KRAKVET-ostrożnie z zakupami
« Odpowiedź #4 : 2017-03-28, 16:30 »
Zawsze można zmienic dostawcę, czemu sie męczyć.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.141 sekund z 24 zapytaniami.