Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dziwne paznokcie  (Przeczytany 2557 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siba

  • Gość
Dziwne paznokcie
« : 2004-03-21, 22:04 »
Zawsze mialam dlugie pazurki ( swoje wlasne nie tipsy) ale od pewnego czasu musze je obcinac co chwile na 0 , bo sie rozdwajaja. Nie ma na nich zadnych plam czy jakis zmian , tylko od bgrzegu schodza cieniutkimi warstwami jak folia. Stosuje od dluzszego czasu odzywke ale to nic nie pomaga. Co mozna jeszcze z tym zrobic ?Mial ktos podobny problem?
Zapisane

emir

  • Gość
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #1 : 2004-03-21, 22:05 »
siba zasugerowałbym kontrolnie wizytę u dermatologa...
Zapisane

myszka

  • Gość
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #2 : 2004-03-21, 22:08 »
I badanie krwi, czy aby na pewno wszystko w porządku w organiźmie ogólnie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziwne paznokcie
« Odpowiedz #2 : 2004-03-21, 22:08 »

Ciapka

  • Gość
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #3 : 2004-03-22, 07:49 »
ty ja mam tak samo..tyle ze cale zycie hyh..nie da sie ich zpausci nie da sie zbey byly ladne bo c.ay czas sie roadwajaja i schodza..okropoienstwo mecze sie z tym straznie..musz miec zawsz pomalowane pazniokcie i ciagle pilowac..i nic nie pomaga.
Zapisane

Sal

  • Gość
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #4 : 2004-03-22, 09:02 »
A nie stosujesz lakierów, zmywaczy?
Mnie wystarczy raz sobie pomalować lakierem i zmyć, a potem przez parę miesięcy koszmarnie mi się rozdwajają.
Zaprzestałam stosowania lakierów. Do tego odżywka z olejku rycynowego (podgrzanego) z sokiem z cytryną. Taka kąpiel dla pazurków jest stokroć lepsza niż stosowanie gotowych odzywek.
Zapisane

myszka

  • Gość
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #5 : 2004-03-22, 09:13 »
O, przypomnialam sobie jeszcze, ze bardzo dobrze podzialal mi na paznokcie preparat Silica (oczywiscie do lykania, nie moczenia ;) ).
Zapisane

siba

  • Gość
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #6 : 2004-03-22, 09:37 »
Dzieki ogromne!
Zaraz zaopatrze sie w ten preparat !
Cytuj

Mnie wystarczy raz sobie pomalować lakierem i zmyć, a potem przez parę miesięcy koszmarnie mi się rozdwajają

No to chyba juz wiem - oczywiscie , ze maluje paznokcie i uzywam zmywaczy, nawet moja odzywka jest w formie bezbarwnego lakieru, ktory trzeba co jakis czas zmyc i nalozyc nowy  :? No trudno , bede im robic rycynowa kapiel .

Jeszcze raz dzieki ! Rece to wizytowka a ja mam na punkcie ich wygladu lekkiego fiola i strasznie mnie to denerwowalo !
Zapisane

Sal

  • Gość
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #7 : 2004-03-22, 09:44 »
Odstaw lakiery i, ide o zakład, wszystko będzie OK!  :wink:

Nieprawdą jest, ze jesli jakieś tam zmywacze czy lakiery zawierajką witaminy i inne cuda, to nie niszczą paznokci.
Niszczą i to bardzo.
Moja ciocia ma koszmarnie ciemne, brunatne paznokcie, które od wielu lat wiecznie maluje...
Dziś bez malowania chyba nie pokazałaby ich światu...
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Re: Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #8 : 2004-03-22, 15:38 »
Cytat: siba
Zawsze mialam dlugie pazurki ( swoje wlasne nie tipsy) ale od pewnego czasu musze je obcinac co chwile na 0 , bo sie rozdwajaja. Nie ma na nich zadnych plam czy jakis zmian , tylko od bgrzegu schodza cieniutkimi warstwami jak folia. Stosuje od dluzszego czasu odzywke ale to nic nie pomaga. Co mozna jeszcze z tym zrobic ?Mial ktos podobny problem?


Mam dokladnie to samo,od 3 miesiecy i to chyba nie od lakieru,bo rzadko maluje pazurki.Chyba trzeba zaczac brac jakie witaminki :)
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Forum Zwierzaki

Re: Dziwne paznokcie
« Odpowiedz #8 : 2004-03-22, 15:38 »

kasia

  • Gość
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #9 : 2004-03-22, 20:32 »
polecam preparat Revalid - po kilku tygodniach paznokcie są bardzo mocne  :wink:
Używałam kilka miesięcy temu i do dzisiaj mam zdrowiutkie paznokietki, chociaz malują ciągle (a wcześniej to był koszmar - ciągle się rozdwajały i łamały)  :wink:
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #10 : 2004-03-23, 00:29 »
Wyprobuje,bo nie lubie miec krotkich paznokci,a teraz jestem zmuszona :(
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Zwierzaczek

  • Gość
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #11 : 2004-03-23, 18:11 »
Siba mnie też się ostatnio częściej rozdwajają, ale kupiłam sobie odżywkę do paznokci i może mi to pomoże.
To jest Odżywka do paznokci - Pierre Arthes... nie wiem czy taka najlepsza, ale jak coś to sobie potem kupię lepszą... narazie ją testuję  :)  :)
Zapisane

siba

  • Gość
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #12 : 2004-03-24, 10:44 »
Na razie sprobuje odzywic pazurki od srodka , czyli pojem sobie witaminki z mineralami i pomocze paluchy w rycynie. Boje sie stosowania chemicznych odzywek , gdyz najczesciej sa w formie lakierow , ktore potem trzeba zmywac zmywaczem.

Zwierzaczku- a czy ta twoje odzywka tez jes w formie lakieru ? Czy jakiegos olejku ?
Zapisane

O

  • Gość
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #13 : 2004-03-24, 13:51 »
Siba - a może lubisz galaretki owocowe? Podobno one bardzo dobrze wpływają na stan paznokci.  :)
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #14 : 2004-03-24, 14:38 »
Ostatnio kupiłam sobie taką super udżywkę do paznokci. Pierwszy raz się z taką spotkałam bo sporadycznie jakiekolwiek kupuje, i jak się nakłada to za pare minut już znika ten płyn bezbarwny i czuć w dotyku, że paznokieć jest taki nailżony, a na drugi dzień to nie małe było moje zdziwienie, gdy paznokcie się wyrównały ( bo są chropowate i takie wogule blee )
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

Dziwne paznokcie
« Odpowiedz #14 : 2004-03-24, 14:38 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #15 : 2004-03-24, 15:06 »
A jak się ta odżywka nazywa bo też taką chcę :jupi:
Zapisane

Sal

  • Gość
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #16 : 2004-03-24, 15:31 »
Jeszcze mi przyszło do głowy, że może obcinasz cążkami, albo nożyczkami?
Lubią się po tym rozdwajać.
Odkąd skracam przez opiłowanie, mniej mi się kruszą.
Zapisane

siba

  • Gość
Dziwne paznokcie
« Odpowiedź #17 : 2004-03-25, 15:59 »
Niestety musze uzywac cazkow na moje szpony , bo pilnik to chyba tylko jakis diamentowy dalby rade  ;)
Cytuj

Ostatnio kupiłam sobie taką super udżywkę do paznokci.

A jakiej nazwy ? ? ?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 25 zapytaniami.