Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 20   Do dołu

Autor Wątek: The sims 2 !!  (Przeczytany 105721 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Alice_kot

  • Gość
The sims 2 !!
« : 2004-08-14, 17:38 »
Ma już ktoś tę grę? Podobno jest super.I to nie ma być zaden dodatek do the sims tylko druga gra!Dzieci rosną az nie umrą ze starści...gra jest 3d!!
Muszę ją miec!
Zapisane

aleb

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #1 : 2004-08-14, 17:49 »
Wiem słyszałam o niej, ale jeszcze jej nie mam  :(
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
The sims 2 !!
« Odpowiedź #2 : 2004-08-16, 01:26 »
No fajna będzie. Do abrakadabry dawali demo tej gry.
Zapisane

Forum Zwierzaki

The sims 2 !!
« Odpowiedz #2 : 2004-08-16, 01:26 »

Alii

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #3 : 2004-08-16, 10:45 »
Fajna :) Muszę ją jakos zdobyć :)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #4 : 2004-08-16, 11:10 »
jeszcze musicie poczekac - premiera za 33 dni
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #5 : 2004-08-16, 11:37 »
Tak światowa premiera dopiero we wrześniu... gdzies już to pisałam :wink: . Gra napewno będzie ciekawa dla fanów Simsów... tyle ze szkoda ze nie dodali zwierzaczków ://
Zapisane

Agata:)

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #6 : 2004-08-16, 12:40 »
No szkoda... Ale za to beda dzieci dorastaly  :wink:

Ps. Shadow_evelyn - skad dokladnie jestes i do jakiej szkoly chodzisz, bo widze ze my z tej samej wsi  :lol:
Zapisane

navel

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #7 : 2004-08-16, 13:27 »
Zapowiada się bardzo ciekawie...   :wink: Ale trzeba jeszcze troszkę poczekać...
Zapisane

Trinity...

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #8 : 2004-08-19, 15:01 »
no faktycznie ciekawie się zapowiada! Tylko jak ją zdobyć?? :mysli:
Zapisane

Forum Zwierzaki

The sims 2 !!
« Odpowiedz #8 : 2004-08-19, 15:01 »

navel

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #9 : 2004-08-19, 19:59 »
Pójść do sklepu i kupic :P  :lol: No, ale to dopiero jak wejdzie do sklepów.. A przed premierą, to może być trochę trudniej...
Zapisane

Trinity...

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #10 : 2004-08-20, 13:03 »
tia :P  no niby takie proste, ale jakoś mnie nie rwie do sklepu żeby wydać dużo kasy na grę... :roll:
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
The sims 2 !!
« Odpowiedź #11 : 2004-08-20, 13:07 »
trinti- na giełdzie kupisz tanio  ;)  (prat ze mnie  :lol: )
Zapisane

agix

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #12 : 2004-08-22, 21:44 »
czy ktoś mógłby mi opisać co nowego w simach abrakadabra??? warto bulić :)  kasę???
Zapisane

tyska

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #13 : 2004-08-25, 08:01 »
TheSims: Abrakadabra [z ang. Makin' Magic]
 
 Oto przed Wami siódmy i zarazem ostatni dodatek z pierwszej serii gry "The Sims". Jak tytuł "The Sims Makin' Magic" (pol. "The Sims Abrakadabra") wskazuje ten dodatek poświęcony będzie magii. Ale oprócz typowych czynności i umiejętności magicznych odnajdziemy tam także sporo sposobów na to, aby w końcu życie Simów stało się trochę łatwiejsze i prostsze.

Po włączeniu się ekranu od razu gra zyskała dużego plusa. To co usłyszałam wprawiło mnie w dziwny, ale bardzo przyjemny nastrój. Otóż muzyka jest świetna. Niby trochę mroczna, ale i diabelsko zabawna... Koniec muzyczki i już słyszę dźwięk widoku mieszkalnego. Tutaj wszystko standardowo, klikam na przycisk w górnym prawym rogu, aby przenieść się do widoku Abrakadabrowa, czyli krainy magii. No i ponownie diabelsko-zabawna muzyczka (tym razem inna) rodem prosto z karuzeli, która ma zaraz spaść w dół... :) Tutaj mamy 2 parcele tzw. cmentarne, czyli królestwo grobów itp., 2 parcele śmiechów-chichów, czyli mini wesołe miasteczko i 2 parcele leśne - tam są rynki handlowe. Ale to nie koniec. W górnej części widoku mamy 3 rezydencje (upiorne oczywiście) w których nasz Sim może zamieszkać tylko wtedy, gdy ma określoną liczbę Simleonów i Magimonów (magiczne monety).
Tworzę rodzinę i wprowadzam ją do domu. Po chwili Tajemniczy Gość przynosi mi paczkę i znika. Otwieram ją i na ekranie ukazują się dziwne maszyny, są to: Księga Zaklęć w wersji elektronicznej, Maszynka z kociołkiem do zaklęć i Czarna Dziura. Gdy klikniemy na paczkę możemy do swojego simmagazynku dodać składniki: masło, pot ropuch i muchomory a także trochę Magimonów. Po chwili wystarczy wskoczyć do Czarnej Dziury i od razu przenosimy się do wybranej parceli w Abrakadabrowie.
Tam dopiero zaczyna się pogoń za magią.. Na straganie za Magimony możemy nabyć niezbędne składniki do naszych mikstur i zaklęć. A jak zdobyć Magimony? Wystarczy wziąć udział w magicznym pojedynku lub na scenie zaprezentować swoje sztuczki magiczne. Proste? No nie tak do końca... Bo żeby sztuczki wyszły i aby zarobić dużo magicznych monet trzeba mieć wszystkie wskaźniki umiejętności (logika, charyzma, technika, gotowanie itd.) maksymalnie zapełnione. A żeby je zapełnić to wiemy, że trzeba trochę pracy poświęcić. Czeka na nas także mnóstwo atrakcji i rozrywki. Przeróżne gry, kolejki górskie i zabawy prowadzone z handlarzami (w celu zdobycia składnika musisz wygrać ze sprzedawcą w określonej grze).
Doszło oczywiście trochę skinów i twarzy. Zadbano w końcu o dzieci ;) Niektóre twarze dziewczynek są prosto chyba z rodziny Addamsów... Jest także parę upiornych, nowych ciuszków. Mamy w czym wybierać :)
Główną atrakcją są oczywiście czary. W końcu Sim nie musi zmywać naczyń czy dniami i nocami starać się o pozytywną odpowiedź na Wielkie Pytanie... Zaklęć jest sporo i rozwiązują one codzienne problemy Simów. Możemy sprawić, by para Simów zakochała się w sobie, by nasz ogród w końcu się "odrodził" i był piękny, by nie brakowało pieniędzy lub gdy nie chce nam się iść do pracy (a nie chcemy stracić posady) możemy wysłać tam naszego sobowtóra, a samemu zostać w domu. Czy kiedyś pragnęliście, by jakiś przedmiot stał się taki jak my, czyli żywy? Jeżeli tak, to teraz może się to spełnić... Zaczaruj krasnala ogrodowego! Zacznie podlewać kwiaty w całym domu, a gdy będzie ich więcej i nie będą miały co robić (kwiaty będą w idealnym stanie) to zaczną ze sobą rozmawiać, chodzić, a nawet podśpiewywać! Jak myślisz - fajnie być duchem lub kimś innym, kimś straszniejszym? Simy uciekały ze strachu przed duchami, a teraz same mogą nimi być! Lub jeśli nie duchem to elfem, czarownicą, wróżką, wilkołakiem i paroma innymi stworami
... Zarówno skrzaty domowe jak i zmiana postaci po pewnym czasie znikają i znowu jesteśmy normalnym Simem. Czary dzielą się na dwie grupy: ograniczone i nieograniczone. Pewną część czarów możemy wykonać określoną ilość razy (np. Uropuchowienie, Cios miłości, Wielkie pytanie, Zmiana nastroju, Poprawienie stosunków itd.), a część nieokreśloną lub dużą ilość razy (np. Piękna lub bestia [czar zamiany], Róg obfitości, Deszcz bogactw, Doskonały ogród, Czyste talerze itd.).

Pełna lista rzadkich składników:

Muchomory,

Pot Ropuchy,

Pył Chochlików,

Magiczna Fasola,

Złota Nić,

Ślina Lamy,

Pył Diamentowy,

Gumowy Kurczak,

Piasek Czasu,

Smocza Łuska,

Jad Węża,

Pióro Pegaza,

Czterolistna Koniczyna,

Lodowe Szkło,

Smocze Łzy,

Konfetti Klauna,

Rzęsy Czarodzieja.

Lista zaklęć:
Uropuchowienie - zamieniamy Sima w ropuszkę;
Piękna lub Bestia - zamieniamy się w elfa, staruszkę, czarownicę, wróżkę, wilkołaka lub inne dziwne stworzenie;
Poprawa stosunków - poprawiamy stosunki z innymi Simami;
Róg obfitości - pełno żarcia w domu;
Ożywienie - pobudzamy do życia skrzaty ogrodowe;
Deszcz bogactw - z nieba lecą pieniądze;
Wyjście ze skóry - zamieniamy się w ducha;
Śmieszek - sprawiamy, że dany Sim staje się naszym przyjacielem;
Przeciwne bieguny - możesz flirtować bez przeszkody, że ktoś ma inne zainteresowania lub znak zodiaku i że mu się coś nie spodoba;
Wygnanie - wyganiamy Sima;
Klon Pracownik - dwa "ja" - jedno idzie do pracy a drugie balanguje w domu, czyli może robić do chce nie tracąc posady;
Doskonały ogród - wszystkie kwiaty są podlane i rozkwitnięte;
Magiczny zmieniacz nastroju - zmiana nastroju Sima;
Cios miłości - sprawiamy, że dana para Simów zakochuje się w sobie;
Hipnoza - hipnotyzujemy Sima i możemy zażądać, by ten nas pocałował, przytulił itd.;
Czyste talerze - talerze stają się czyste...;)
Wielkie pytanie - wybrany Sim na pytanie o zawarcie małżeństwa odpowiada "Tak".

Wydaje się bardzo banalne i łatwe zaczarować Sima? To tylko pozory. Jeżeli chcemy mieć pewność, że zaklęcie zadziała we właściwy sposób, musimy mieć wszystkie wskaźniki samopoczucia na maxa. I niestety Sim, którego chcemy w jakikolwiek sposób zaczarować nie może posiadać różdżki! Bo wtedy to na nas padnie czar... Różdżkę można kupić w każdej chwili u Tajemniczego Gościa, który krąży po każdej parceli w Abrakadbrowie.

Do wyposażenia kuchennego dodano także niewinny piec... A w tym piecu możemy zrobić chleb, naleśnik z jagodami bzu lub ciasto domowego wypieku. I oby nie zepsuć przepisu i dodać odpowiednie składniki pomoże nam Książka Kucharska! Także Czarna Dziura zasługuje, aby wspomnieć o niej. Od dzisiaj nie musisz czekać i wydawać pieniędzy za telefon (?), ponieważ czarna dziura przeniesie Cię w ułamek sekundy do wybranego miejsca! Ale uważaj: bo nigdy nie wiadomo, czy na pewno tam trafisz...

"The Sims Abrakadabra" jest niestety ostatnim dodatkiem pierwszej serii gry, lecz dostarczy na pewno dużo radości i zabawy przez wiele dni. Mimo, że jest o magii zupełnie różni się od tego, czego się spodziewałam. Nie ma w sobie nic z Harry’ego Pottera. Jest to dobry dodatek i naprawdę warto się w niego zaopatrzyć. Dla fanów i maniaków The Sims pozycja obowiązkowa w kolekcji! Na pewno długo ją zapamiętamy. Bardzo polecam! :)

catia

MATERIAL ZOSTAL SKOPIOWANY Z OFICJALNEJ STRONY W POLSCE THE SIMS www.thesims.pl
Zapisane

Srokatka

  • Gość
ODP:
« Odpowiedź #14 : 2004-08-25, 17:04 »
Kiedy dadzą to "the SIMS 2" poczekam jakieś 2 miesiące bo pewnie będzie tańsza później albo porzyczę od koleżanki która dostanie ją pewinie tego dnia kiedy zostanie wprowadzona do sklepów ;) .
Zapisane

Forum Zwierzaki

ODP:
« Odpowiedz #14 : 2004-08-25, 17:04 »

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
The sims 2 !!
« Odpowiedź #15 : 2004-09-01, 18:21 »
Musi byc fajna ta gra :wink:
Zapisane

Moniaa

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #16 : 2004-09-01, 18:57 »
Zapowiada sie ciekawie, zobaczymy co wyniknie
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
The sims 2 !!
« Odpowiedź #17 : 2004-09-18, 11:06 »
Ja dzisiaj jadę i kupuje. Kaska się znalazła.
W zeszłym tygodniu kupiłam Simsy - piraty, i wiecie jakie jestskaplikowana instalacja  :shock: Trza mieć DVD  i jakieś wirtualne dyski porobić :lol:
Zapisane

Arwen

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #18 : 2004-09-18, 11:16 »
Z tego, co widziałam, fajna gra się zapowiada...Moze kupię... :lol:

PS. Czy trzeba mieć do tego inne części The Sims? (mam, ale nie wiem) :roll:
Zapisane

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
The sims 2 !!
« Odpowiedź #19 : 2004-09-18, 12:29 »
Innych części nie trzeba mieć.

sheep - ja wlasnie bede miała pirata, ale moj tata to niezły komputerowiec, weźmie młotek i zbada  :wink:  ;)
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
The sims 2 !!
« Odpowiedź #20 : 2004-09-18, 12:38 »
Cytuj

PS. Czy trzeba mieć do tego inne części The Sims? (mam, ale nie wiem)

nie trzeba miec,to jest osobna gra.Bylam wczoraj w wypozyczalni,bo chcialysmy z Ireth najpierw ja "przetestowac",ale juz byla wypozyczona.Jak pech to pech.
Cytuj

Gra napewno będzie ciekawa dla fanów Simsów... tyle ze szkoda ze nie dodali zwierzaczków ://


podejrzewam,ze z czasem dodadza,beda pewnie tak robic jak z Sims (1)
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Forum Zwierzaki

The sims 2 !!
« Odpowiedz #20 : 2004-09-18, 12:38 »

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
The sims 2 !!
« Odpowiedź #21 : 2004-09-18, 18:50 »
jakoś trochę nie widze sensu wywalania tyle kasy na grę :P wiem że nie bylejaką gre, ale ja bym wolała za to kupić coś bardziej pozytecznego ;)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Amarae

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #22 : 2004-09-18, 18:51 »
Dodatki wyjdą  - a ja swoją drogą będę miała oryginalną grę :lol:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #23 : 2004-09-18, 19:07 »
Ja jak tylko bede w mediamarkcie to lece i kupuje  :wink:
Zapisane

Nataila

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #24 : 2004-09-18, 19:25 »
Ta gra musi być SUPER!!!!!!!!!! Uwielbiam Simsy, ale na pewno nie będę mogła mieć tej "dwójki". Za słaby komputer do takiej gierki. Nie pójdzie na moim sprzęcie.  :(  
A tak w ogóle to ile ta gra kosztuje??
Zapisane

Amarae

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #25 : 2004-09-18, 19:57 »
159,50 ... ;) Ja sobie kupie, jak tylko będe miała okazję :)
Zapisane

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
The sims 2 !!
« Odpowiedź #26 : 2004-09-18, 20:59 »
ja słyszałam, że 149,90 :). No cóz, się zobaczy, bo mieszkamy w tym samym miescie i pewnie te same ceny ;). :F
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

Amarae

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #27 : 2004-09-18, 21:20 »
To Andź mi tak powiedziała ;p Że za tyle kupiła :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

The sims 2 !!
« Odpowiedz #27 : 2004-09-18, 21:20 »

Nataila

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #28 : 2004-09-19, 12:20 »
"159,50"

Eeeee.............I tak mnie nie stać  ;) .
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
The sims 2 !!
« Odpowiedź #29 : 2004-09-19, 12:22 »
a ja jutro bedę miała :P za darmo :D bo mój brat od kolegi pozyczy cos takiego ;)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 20   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.23 sekund z 28 zapytaniami.