Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Gothic!!!!!1,2 i dodatek do 2 Noc Kruka  (Przeczytany 1098 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kertmaster

  • Gość
Gothic!!!!!1,2 i dodatek do 2 Noc Kruka
« : 2005-02-15, 23:49 »
Tutaj rozmawiajmy o  najlepszej grze świata!!!!!!!!!!!!!!!!
Moim zdaniem troche źle to zrobili że najpierw sie pokonuje Kruka, a potem to co w dwójce. Powinno to być tak jak jest ale i do tego coś powinni dodać
Zapisane

Kira

  • Gość
Gothic!!!!!1,2 i dodatek do 2 Noc Kruka
« Odpowiedź #1 : 2005-02-15, 23:55 »
cóż nie znam tej gry :) )))))))))
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
Gothic!!!!!1,2 i dodatek do 2 Noc Kruka
« Odpowiedź #2 : 2005-02-17, 16:44 »
Zgadzam sie ze to dobra gra ale morek jest lepszy (duuuuuuuuuuużo lepszy)
JA teraz czekam na Obliviona-To dopiero będzie hit
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gothic!!!!!1,2 i dodatek do 2 Noc Kruka
« Odpowiedz #2 : 2005-02-17, 16:44 »

szynszylka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 363
Gothic!!!!!1,2 i dodatek do 2 Noc Kruka
« Odpowiedź #3 : 2005-02-17, 17:45 »
Ja mam Kurke Wodną 2  :)
Zapisane
Yes, This is a Cult

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Gothic!!!!!1,2 i dodatek do 2 Noc Kruka
« Odpowiedź #4 : 2005-02-17, 18:12 »
nie mozna porównywać gothica do morka... grałam w g1 ig1 (na noc kruka mnie nie stać w tej chwili) podobnie grałam tylko w podstawke morka (nadal gram)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Reniek (chłopak)

  • Gość
Gothic!!!!!1,2 i dodatek do 2 Noc Kruka
« Odpowiedź #5 : 2005-02-19, 23:33 »
Widzisz Kert? Gothica nawet niema co porównywac do morka-wiem ze nie oto ci chodziło Iras :P
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Gothic!!!!!1,2 i dodatek do 2 Noc Kruka
« Odpowiedź #6 : 2005-02-20, 11:26 »
niezupełnie...  chodzi mi o to że zarówno gothic jak i morek mają swoje własne zalety, wady też... np w morku o niebo lepszy jest sposób zdobywania poziomów i umiejetności, ale za to w gothicu walka jest bardziej realistyczna (w morku stoi się i sie nawala...) Świat w morrowindzie jest gigantyczny aż... do znudzenia... jednak taki świat daje mnóstwo możliwości.  W gothicu wkurza to że trzeba iść ciągle z fabułą - praktyczbnie żadnych questów pobocznych, jeśli nalezy się do jednych nie można do drugich, albo czarujesz albo walczysz. W gothicu jest o wiele za mało wolności, a w morku jest jej.. za dużo.w gothicu jest o wiele mniej błędów*raczej ci się nie zdarzy że skoczysz i nagle jesteś w szarej pustce - co w morku zdarza mi się czesto)inna sprawa że w gothicu fabuła jest.. mało ciekawa i w dwójce jest denne zakończenie. Morek fabuła wcale nie jest lepszy - typowe - przepowiednia i ratowanie świata. W sumie obie gry są świetne, jedak morka przechodze juz od 3 miesięcy i jak na razie wypelnilam tylko jedno zadanie z głównej fabuły, gothica skończyłam w tydzień...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Galago De Codi

  • Gość
Gothic!!!!!1,2 i dodatek do 2 Noc Kruka
« Odpowiedź #7 : 2005-03-01, 14:55 »
Morrowind jest jednak fajniejszy , przede wszystkim po wgraniu dodatków. Gotika  tez lubie, ale jest za bardzo liniowy.. nie ma to jak rozlozyc sie na polanie w morrowindzie i pędzic skooma`ę :)
 no i te dzwięki... gotik jest po psrostu ok, ale nic wiecej...
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Gothic!!!!!1,2 i dodatek do 2 Noc Kruka
« Odpowiedź #8 : 2005-03-02, 20:27 »
to właśnie ten luz o którym mówiłam:D w gothicu nie ma nawet zakazanych substancji 9bagienne ziele sie nie liczy)... w morku jest wprawdzie jedna ( no i to z czego sie ja robi) ale za to jaaaka :D Co do dodatków do morka - jeszcze sie nie wypowiem, ale juz wkrótce zacznę bloodmoona (planuję zarazić się wilkołactwem:P)

N właśnie - liniowość gorhica dobija... idziesz rozwalasz, wracasz nawalasz... tu coś zaniesiesz tam zabierzesz... zabierasz wszystko co się da - i nawet nie mozna uporądkować ekwipunku (w morku masz uporządkowany)w gothicu wszystich na wszystko stać, a w morku .. kupiec majacy najwiecej kasy ma jej 10 000 i trzeba sie trochę naharować żeby opchnąć mu coś wartego kilkaset tysiaków... o gothicu nie można nawet zbyt wiele gadać bo po prostu nie ma o czym.. gothic jest po prostu o wiele uboższy - i dlatego słabszy, w gorhicu nie ma klątw (no poza poszukiwaczami, ale oni tylko przeszkadzają w spaniu... nic wielkiego - nawet mi sie nie chciało z tego leczyć...) za to w morku - lohohoł jak wychodzi się od głównego przeciwnika to  zazwyczaj ma się współczynniki tak obnizone że trzeba się nieźle naharować by dotrzeć do jakiejkolwiek cywilizacji... - kolejna zaleta morka - gra nie kończy się na zabiciu głównego - mozna dalej zwiedzać świat (a jest co zwiedzać) inna sprawa - tworzenie postaci - w gothicu można o tym pomarzyć (albo go sprofanować sięgając po kody) za to w morku - jest taki wybór, chociażby ras ze czasem trudno się zdecydować kim być (z klasami i znakami zodiaku podobnie - co więcej klase można samemu stworzyć)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Gothic!!!!!1,2 i dodatek do 2 Noc Kruka
« Odpowiedz #8 : 2005-03-02, 20:27 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 24 zapytaniami.