Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: KONIEC Ery Grania  (Przeczytany 705 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

phill

  • Gość
KONIEC Ery Grania
« : 2005-05-29, 22:49 »
Przez ostatnie 5 lat byłem totalnym maniakiem komputerowym... Uzależniony od komputera juz z pewnoscią jestem, ale ostatnio jakoś przełamuję nałóg, ponieważ moje dotychczasowe hobby - gry komputerowe robią sie poprostu... nudne...

Każda gra jest coraz to gorsza. Half-Life 2, Doom 3, Morrowind, potem Diablo, GTA 3 & 2 & 1 i kilkadziesiat tysiecy innych...

Chodzi mi o to, że granie jest poprostu smętne... to nie ta przyjemność co kiedyś, te uczucie pasji, emocji, ta adrenalina ;) oraz dreszcze od niepowtarzalnej oprawy audio-wizualnej.

Dodam jeszcze, że swoich sił probowałem w wielu grach MMO RPG takich jak : World of Warcraft, MU Online, Tibia, Lineage 2 itd itd. (ale z tymi to jeszcze gorzej, wciaga strasznie i duza czesc zycia mozna stracic na daremne , szczegolnie jak cie potem shackują...)

Troche chaotyczna jest ta wiadomosc, ale wybaczcie, taki ciezki upalny dzien , naprawde ... :D

TO lepiej dojde juz do finalnego wniosku -> gry komputerowe są do bani. Każda gra posiada cos co juz było, zero frajdy. Jeśli o RPG'i chodzi to zmienia sie tylko tresc fabuly , oprawa dzwiekowa i graficzna, a cala reszta juz jest skas znana. Podobnie w grach fpp, niby takie inteligentne wszystko w nowych "doomach" itp a jednak dalej stwory pchaja sie pod lufy arsenału przyszłosci i grzeszą bezmyślnością.

A jak u was , drodzy gracze, wyglada sytuacja gier ? Również uważacie , że na rynku nie ma ciekawych pozycji i granie non stop w to samo jest niezbyt interesujace ?
Zapisane

Johny

  • Gość
Odp: KONIEC Ery Grania
« Odpowiedź #1 : 2005-05-29, 23:48 »
Mi się też tak wydaje,dzisiaj nie patrzy się nagrywalność,ważna jest rozdzielczość,wertexy,efekty graficzne,firmy komputerowe nie wymyślają nic nowego,ile można jeżdzić samochodem - Kolejne Need For Speedy,chodzić po tunelach i strzelać - Quake,Return to the Castle of Wolfenstein,stratedie,kolejne części Settlersów nie są tak wciągające jak 1 i 2,brak jest dobrych platformówek,na PC nie ma dobrego Boxu,w WarCrafta też grałem - po polsku WarCraft znaczy - Rzemiosło Wojenne
Albo następne Tomb Raidery - Larze należy się emerytura
Doom 3 - Chodzenie po korytarzach i zabijanie potworów - nie dość że nudna to jeszcze trzeba mieć 1 GB Ram,aby sobie w nią pograć
« Ostatnia zmiana: 2005-05-29, 23:52 autor Johny »
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 21 zapytaniami.