Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do dołu

Autor Wątek: Perfumy  (Przeczytany 51474 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Princessa

  • Gość
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #150 : 2006-12-21, 20:46 »
skonczyly mi sie moje Kenzo...
Zapisane

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #151 : 2006-12-21, 20:50 »
Ja sobie pod choinke zamowilam "u mikolaja" pume create ;)
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #152 : 2006-12-21, 21:24 »
skonczyly mi sie moje Kenzo...
Justy$$ sie śmieje że ma takie fajne perfumy :P Jej pies to Kenzo ;p
Ja sie załamie jak moje perfumki mi sie skończą :( Będe musiała sobie jakieś fajne ale troche tańsze znaleźć, bo dać 250 zeta to troche za dużo :|
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Perfumy
« Odpowiedz #152 : 2006-12-21, 21:24 »

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #153 : 2006-12-21, 21:54 »
Zapisane
everybody lies

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #154 : 2006-12-21, 22:12 »
Łooooo  :shock:
KaReN jesteś wielka :tuli: !! Na allegro nie patrzyłam a w sklepie 30ml kosztuje 240 zeta. Jak tylko mum będzie miała kase to musze jej te aukcje pokazać  :D
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #155 : 2006-12-22, 08:30 »
heh...nie ma za co tak mnie przytulac :lol: a tak wogle to jak na te gucci rush 2 spojrzalam to sie zorientowalam ze moja ciocia takich uzywa. fajne są :P
http://www.allegro.pl/item150718622_gucci_rush_2_30_ml_super_promocja_.html
hm... ponad trzy razy atniej niz w sklepie!
Zapisane
everybody lies

Misty

  • Gość
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #156 : 2006-12-22, 21:08 »
jak takie tanie to pewnie podróba bedzie... bo raczej niemożliwe jest zeby te oryginały były 3 razy tańsze.. a czytałam ze na allegro jest sporo podróbek perfumów zwłaszcza za taką atrakcyjna cenę.
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #157 : 2007-02-24, 18:21 »
A mi się strasznię podobają zapachy z pumy.
Tylko kasę uzbierać i kupić hehe :)

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #158 : 2007-02-24, 20:02 »
ehh, moje nie są żadne markowe, aktualnie używam GINO TOSSCHI(czy jakoś tak) i od szwagra dostałam Stich N.o. 17...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: Perfumy
« Odpowiedz #158 : 2007-02-24, 20:02 »

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #159 : 2007-02-24, 20:06 »
Ja mam jedne firmowe cos tam Tom ........ jakis tam nie wiem :P
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #160 : 2007-02-24, 20:09 »
Moniusia, jak "Tom-jakiś tam", to może Ty męskich używasz? ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #161 : 2007-02-24, 21:25 »
Tom Tailor ... ale to są na bank damskie :PP
Ale czy to są firmowe nie wiem .. chyba są ;PP :)
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #162 : 2007-02-24, 23:42 »
ja teraz mam jakies dziwne :P znaczy firmowe dostalam je pod choinke,ale przypomnialo mi sie o ich isnitniu dopiero dzisiaj..nie chce mi sie teraz isc sprawdzac jaka firma,ale sa super...wydaja sie slodkie (ja nienawidze slodkich!!) ale jak psikniesz na skore to sie robi taki zajefajny ostry, przyciagajacy zapach :P cud miod i orzeszki:D
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #163 : 2007-02-26, 18:23 »
ja teraz uzywam albo summer white z avonu, today tommorow always z avonu tez i puma jamaica
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

sloneczko104

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 17
  • Co nas nie zabije, to nas wzmocni
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #164 : 2007-07-28, 15:24 »
Nie patrze na marki, podobaja mi sie owocowe, swierze, nie lubie zbyt duszących i mocno kwaitowych.
 
A u chłopców kocham Full Speed z AVONU :)
« Ostatnia zmiana: 2007-07-29, 17:13 autor sloneczko104 »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Perfumy
« Odpowiedz #164 : 2007-07-28, 15:24 »

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #165 : 2007-07-28, 22:02 »
jednak today tommorow always z avonu sa najl;epsze. Warto dac te stowe i kupic bo sa extra ;)
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #166 : 2007-09-12, 18:47 »
Dzisiaj zakupiłam (wode toaletową ) C-THRU Aqua Marine xDD                                                  ( http://e-kosmetyk.com.pl/x_C_I__P_57911997-57910003.html )
 Jeszcze mam z perfumerii 'nalewanej' Dolce & Gabbana jakieś nowe i Cośtam AMor Amor http://www.kokai.pl/item154_Woda_toaletowa_Amor_Amor_Cacharel ( to chyba to..)
Zapisane

sylwas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 265
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #167 : 2007-09-12, 20:31 »
u mnie zapachy ,,przychodza i odchodza'' co pewien czas. najpierw wacham je w perfumerii douglas ale niestety - ceny sa niebotyczne. zatem potem na allegro szukam okazji ale nie z najtanszych bo to zazwyczaj podrobki. szukam gdy ktos dostanie perfumy w prezencie ale mu sie np. zapach na skorze nie podoba albo glowa boli (wszak na zapach kazdy reaguje inaczej) i w ten sposob jestem w posiadaniu oryginalnych: eternity oraz contradiction (calvina kleina) par amour (clarinsa) beyond paradise (estee lauder) oraz ostatnio the one (D&G) we wczesniejszych latach uzywalam gucci rush i rush 2 ale ostatnio pozostalosc oddalam mojej mamie bo juz mi sie tak bardzo zapach nie podoba jak kiedys natomiast niezmiennie od paru lat uwielbiam eternity CK

nastepne ktore sobie kupie to noa (cacharel) oraz cerruti 1881 - te klasyczne...
 :D
Zapisane
Lepiej jest mieć częściowo rację niż być całkowicie w błędzie!

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #168 : 2007-09-16, 21:28 »
Jakoś polubiłam B.U. dreamy ostatnio. Wild okropnie śmierdzi, sexi może być a tego ostatniego nie wąchałam. Ładne to? Z bardziej ekskluzywnych skończyło mi się właśnie Bvlgari. Ale i tak nikt się na nich nie poznał więc kupuję teraz tańsze  :P
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #169 : 2007-09-17, 16:07 »
Ja właśnie zachwycam się niebieskim Pure Lightness'em z Adidasa ;)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #170 : 2007-09-17, 18:28 »
Ja uwielbiam moje Be Delicious DKNY oraz Davidoff Cool Water Woman. Moje naj zapachy ;) I żadnych nie kupowałam w Polsce. Kupując oryginalne w USA czy w Niemczech oszczędziłam na DKNY ok 60 zł a na Davidoffie 100zł...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Forum Zwierzaki

Odp: Perfumy
« Odpowiedz #170 : 2007-09-17, 18:28 »

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #171 : 2007-10-02, 14:57 »
Wygrałam w konkursie SMS wode toaletową z Yves Rocher :  Ode à l'Amour ;] Tak średnio mi sie podoba,zapach jest mocno słodki i na początku trochę y...ostry,po jakimś czasie jest jak dla mnie przyjemniejszy. I jest w nim jakas nuta ,której nie lubię i  głowa czasem mnie troche od tego boli,kojarzy mi się z takimi zapachami,których często używają starsze babki :P Podejrzewam,że jest to sprawka drzewa sandałowego/ambry(czy jakoś tak ;P) ....
Ale ogólnie nie są aż takie złe xP ale wolę świeższe zapachy
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #172 : 2007-10-04, 18:28 »
Ja aktualnie mam Naomi Campbell, adidasa, nike i pumy. ;) Ale muszę kupić escadę into the blue, albo cytrusową - z naciskiem na tę drugą. Ktoś mi kupi na urodziny? :mrgreen:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #173 : 2007-10-04, 20:21 »
Mi ostatnio wpadła w nos :lol: Euphoria Kleina... Taka owocowa, naprawdę euforyczna... :kocham: Będę musiała upolować na Allegro. Tylko uważać trzeba, bo łatwo się naciąć na podróbkę lub zwyczajnego oszusta :/
Zapisane
IBDG Wrocław

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #174 : 2007-10-04, 20:53 »
IBDG, mamy ten sam gust, ja niedawno sobie kupiłam calvina kleina euphorię. :) Uwielbiam ten zapach.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #175 : 2007-10-04, 23:25 »
Ajajaj, Kkaassiiaa! :) Ja popsikałam sobie w drogerii kilka pasków testerowych i łaziłam i wąchałam ;p Tylko Euphoria mnie zauroczyła, choć inne też tej klasy były... Potem weszłam do innej drogerii i popsikałam na nadgarstek, bo wiadomo, na skórze zapach inaczej "wygląda" :) Później cały dzień wąchałam sobie rękę :lol:
Zapisane
IBDG Wrocław

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #176 : 2007-10-07, 20:13 »
Ja kocham Donnę Karan :) ojoj jak czuję ten zapach to się rozpływam po prostu... :)
Tylko drogie... :P więc używam od święta, a na codzień Urban Flowers z Avonu :)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #177 : 2007-10-12, 19:38 »
Dzisiaj sobie popsikałam nadgarstek tymi Kate Moss (co ciągle je reklamują teraz ). Według mnie mają zapach jak proszek do prania... O____x
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Perfumy
« Odpowiedz #177 : 2007-10-12, 19:38 »

Ciquita

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 25
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #178 : 2007-10-13, 10:53 »
o ja wlasnie wczoraj wachalam te od kate moss i jak dla mnie sa cudne ;) skonczyly mi sie wlasnie perfumy jedyne i szukam czegos nowego ^^, chociaz jak nic nie znajde to wroce do naomi campbell :D niewiele sie w moim krotkim zywocie zapachow przewinelo.. trzeba bedzie poszukac czegos ciekawego :P xD
Zapisane
Czasami lepiej wysunąć pochopne wnioski niż potem zadać sobie trud przemyślanych reakcji.
 — Simon Block

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #179 : 2007-10-14, 16:41 »
Blue rush z Avonu 0_0 :kocham: supeeer powachalam u kolezanki i zamawiam go sobie :)
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.132 sekund z 28 zapytaniami.