Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo  (Przeczytany 4102 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka

  • Gość
Po raz pierwszy w dniu dzisiejszym rusza akcja pomocy dla
zwierząt bezdomnych znajdujących się w schroniskach, nad którymi
sprawujemy opiekę. Są to:
- Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu
- Prywatne schronisko w Jedlnii pod Radomiem
- Prywatne schronisko w Anopolu.
Prosimy wszystkich miłośników zwierząt o wsparcie naszej akcji i
przesyłanie do Głównej Siedziby OOPZ darów rzeczowych tj.
złużyte koce, garnki, miski, smycze, obroże, jedzenie itp. Za
wszystkie dary serdecznie dziękujemy.
Adres siedziby OOPZ:
KO "Gołębiów"
ul. Ks. Skorupki 1
26 - 600 Radom
Z dopiskiem "Organizacja Obrony Praw Zwierząt"
tel. informacyjny: 503444553
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #1 : 2002-12-03, 19:55 »
- Prywatne schronisko w Jedlnii pod Radomiem
- Prywatne schronisko w Anopolu.

Nie pisz takich rzeczy bo prywatne mi się źle kojaży  ;)

To dobrze  że i jedno i drugie znam  :wink:

Jeżeli ktoś chce pomódz w lubelskim to proszę o kontakt będę w tych 2 miejscach bo wożę tam jedzenie.


Co do Annopola potrzebne są deski na budy i styropian oraz nateriały na kojce ponieważ psy są na łańcuchach  :(  ale dobrze utrzymane


a zresztą sami zobaczcie
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #2 : 2002-12-03, 19:57 »
ale czysto to tam jest i psiaki są wyprowadzane po 10 szt
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedz #2 : 2002-12-03, 19:57 »

ZEMAT

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #3 : 2002-12-03, 19:58 »
ale jest dużo do adopcji
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #4 : 2002-12-03, 20:45 »
Zemat, Grzesiu prosił żebym przekazała, że będzie miał do Ciebie prośbę w związku z transportem, gdy 31.12 akcja się skończy :).
Zapisane

Grzesio

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #5 : 2002-12-03, 21:25 »
Już jestem. Dziękuję Wam za przekazanie informacji o akcji OOPZ. Na wszelkie uwagi, pytania i propozycje co do akcji czekam i tutaj.
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #6 : 2002-12-03, 21:39 »
PRYWATNY - czerpanie korzyści finansowych z ów działalności  :?
Zapisane

Murka

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #7 : 2002-12-03, 22:22 »
Mi też się źle kojarzy "prywatny"... Ale jak można inaczej napisać? Te prywante są często w tragiczniejszej sytuacji niz te państwowe, bo nie dostają żadnych dotacji z miasta....

ZEMAT, deski na budy są, jakiś facet przywiózł z Krakowa, ale nie ma kto tych bud sklecić  :? Wspaniałe sąsiady biorą za robociznę 150 zł  :shock:

Najgorsze, że tam prądu nie ma.... Podciągniecie kosztuje 3500 zł chyba....
Same potrzeby, ale najważniejsze, że psy są zaszczepione, odrobaczone i się nie mnożą, na 90 suk jest jedna ze szczeniakami - już z nimi podrzucona.... Nie ma pieniędzy na sterylizację, ale stosuje się zastrzyki...

Gdyby ktoś z moich okolic (Nisko na Podkarpaciu) chciał coś dac na to schronisko, to proszę o kontakt, bo ja tam jeżdże od czasu do czasu.

ps. tak właściwie to schronisko jest w Rachowie Starym koło Annopola, ale Annopol można jeszcze znaleźć na mapie, dlatego się go podaje  :P
Zapisane

Murka

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #8 : 2002-12-03, 22:27 »
Grzesio, jaki teraz masz ładny emblemat  :wink:
To tak z okazji zbliżających się świąt???
 :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedz #8 : 2002-12-03, 22:27 »

MagicSunny

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #9 : 2002-12-11, 10:26 »
Wyciągam temat, aby przypomnieć, lub też zawiadomić tych, którzy jeszcze nie czytali, że trwa akcja OOPZ "POMÓŻ ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ"... Się usprawiedliwiam, bo ostatnio dużo tu oskarżeń o nabijanie postów :P.
Zapisane

myszka

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #10 : 2002-12-11, 16:26 »
Nic nie mówię  8)




Nabijaczko  :P
Zapisane

Grzesio

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #11 : 2002-12-12, 13:11 »
Dziękuję Myszka. Proszę Was... każdy drobiazg dla tych zwierząt jest na wagę złota.  :cry:
Zapisane

miauu

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #12 : 2002-12-12, 20:54 »
jestem z bialegostoku to troche daleko od was, ale chcialabym pomoc czy jest jakies konto na ktore mozna wplacac kase?ale z ta kasa to nigdy nic nie wiadomo, moze jakas paczke wysle tylko gdzie????
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #13 : 2002-12-13, 01:07 »
Maiuu, na samej górze, na początku tematu jest napisane co możesz wysłać i na jaki adres. Smycze, garnki, koce, jedzenie itp, z resztą przeczytaj.
Zapisane

Grzesio

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #14 : 2002-12-13, 13:25 »
Najlepiej jak na nasz adres wyślesz właśnie co uważasz. My nie zbieramy pieniądzy dlatego nie podalismy numeru konta. To co uważacie za potrzebne zwierzętom, to przesyłajcie. Dziękuję w imieniu tych zwierzaczków. :cmok:
Z całej akcji zrobimy Fotoreportarz, który będziecie mogli obejrzeć po 31 stycznia na stronie OOPZ, pozatym każdy daroczyńca zostanie obdarowany od nas skromnym dyplomem, ale z samej głebi naszego serduszka.  :serce:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedz #14 : 2002-12-13, 13:25 »

Grzesio

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #15 : 2002-12-13, 23:02 »
Dzisiaj byłem na zebraniu OOPZ w naszej siedzibie. Mam wesołą nowinę, pewna Pani wczoraj przyniosła koce, poduszki itp. rzeczy. Jednak trzeba wierzyć, że sa dobrzy ludzie na ziemi, którym los zwierząt... nieraz okrutny... nie jest obojętny.
Zapisane

miauu

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #16 : 2002-12-14, 14:48 »
a ja mam pytanko troche nie na temat.
w bialymstoku jest schronisko, jego dyrektor i kilku wet zostalo oskarzonych o zabicie ok 400 psow.niestety nie udalo im sie tego udowodnic.psy leza na betonie a u nas ostatnio bylo nawet -21 stopni.schronisko jest czynne tylko od pon do piat od 8 do 15 wiec nie ma szans na to zeby normalni pracujacy ludzie mogli tam pojsc.nie ma wolontariuszyu, psy nie wychodza na spacery.jak gazeta wyborcza przychodzila tam i robila zdjecia pieskow a pozniej je zamieszczala w gazecie i dawala inf ze psiaki mozna zaadoptowac, to w czasie procesu dyrekcja schroniska zabronila im wstepu na teren schronska.o stronie internetowej nie wspomne bo jej nie ma ,nie ma nawet inf na temat adopcji.czy jest jakis sposob zeby wykurzyc stamtad obecnego dyr. powolac normalnego ktory by pozwalal na pomoc wolontariuszy, otworzyl schronisko na dluzej zrobil jakies akcje zbiorki?jak to sie robi , do kogo sie zwrocic o pomoc, jest to chyba schronisko panstwowe.dzieki za pomoc.
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #17 : 2002-12-14, 18:33 »
Z tego co wiem, zwykle nad każdym schroniskiem czuwa jakaś organizacja, np. TOZ. Trzeba by się dowiedzieć, kto ma pod sobą to schronisko. Potem zgłosić to do nich, ale... jeśli to TOZ, to i tak nie wiele pomogą :(. Nie mają funduszy itd. Jeżeli, jak mówisz, nie pomogła nawet gazeta... Można też spróbować w Radzie Miasta. Przedstawić im sytuację. Gdyby chociaż chcieli udostępnić zdjęcia zwierząt, można zrobić stronę, żeby chociaż tam można było je oglądać. Nie ukrywam, że jestem chętna, by się tym zająć  :oops: . Ale moża będzie chciał zrobić to ktoś, kto zrobi ją lepiej ode mnie  :oops: . Grzesiu, prosimy o konkretniejsze informacje, co można, a raczej trzeba,  zrobić w tej sprawie :).
Zapisane

Grzesio

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #18 : 2002-12-14, 23:56 »
Witaj
Zajmiemy się tą sprawą. dziekuję, że nam o tym powiedziałaś. To co piszesz jest wręcz delikatnie mówiąc bulwersujące.
Mam prośbę do Ciebie:
1. napisz mi na maila lub na pm. jaka jest dokładna sytuacja w schronisku. jak mozesz przejdź się tam i zobacz naocznie sama póxniej mi to opisz.
2. Podaj mi tel. do UM w Białymstoku wraz z kierunkowym.
3. I jak możesz podaj mi nr. tel. do Gazet lokalnych.
Od teraz zaczynam coś robić w tej sprawie.
Zapisane

miauu

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #19 : 2002-12-15, 08:40 »
postaram się juz dzisiaj wysłac Ci maila z tymi inf.ale dopiero wieczorem poniewaz musze isc dzis na zajecia do szkoly. postaram sie wysłać rownież art. na temat sytuacji w schronisku i namiary na autorkę tego art.
Wielkie Dzięki.......
Zapisane

miauu

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #20 : 2002-12-15, 20:33 »
hej,
juz wszystkie inf wyslalam, jakby cos nie dotarlo to napisz.
Wielkie dzieki za zainteresowanie.
A jezeli chodzi o stronke internetowa to jestem bardzo zainteresowana MagicSunny--od czego trzeba zaczac?
pozdrawiam was cieplutko :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedz #20 : 2002-12-15, 20:33 »

MagicSunny

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #21 : 2002-12-16, 15:47 »
Miauu, resztę proponuję załatwić na PM, albo mailami, żeby mi zaraz Mycha nie powiedziała , że posty nabijam  :lol: . Potrzebne będzie jak najwięcej informacji na temat tego schroniska, zdjęcia psiaków. Najlepiej wejdź na stronę któregoś schroniska i sama zobacz, co dokładnie potrzeba. Możesz wejść na stronkę radomskiego, którą robiliśmy z Grzesiem :). Czekam na informacje od Ciebie :). A, zapomniałabym, wszystkie informacje od Ciebie Grześ dostał :). Pozdrawiam.
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
Ruszyła akcja OOPZ "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę&quo
« Odpowiedź #22 : 2002-12-23, 13:46 »
Po raz kolejny wyciągam temat :P. Chciałam dodać do tych wszystkich informacji, że zaraz po Nowym Roku, będę wysyłać paczkę z darami do Radomia. W moim mieście już są pierwsi chętni, więc jeśli ktoś jest z Wrocławia i chciałby coś dołożyć, to proszę o kontakt na maila lub PW. Z góry dziękuję za nie opierniczenie mnie za wyciąganie tematu z okazji świąt :P. Wesołych Świąt wszystkim życzę :).
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 28 zapytaniami.