Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Gdzie to jest?  (Przeczytany 3819 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cathycash

  • Gość
Gdzie to jest?
« : 2004-04-06, 19:51 »
Czy ktoś może mi powiedzieć na jakiej ulicy jest to schronisko?

http://www.pieski.marka-pr.pl/ :roll:
Zapisane

Raffy

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #1 : 2004-04-07, 08:49 »
zadzwoń i spytnij ;)
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #2 : 2004-04-07, 11:50 »
Hmmm...dziwne.Na stronie pisze zeby ich odwiedzic a nie podaja adresu  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gdzie to jest?
« Odpowiedz #2 : 2004-04-07, 11:50 »

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #3 : 2004-04-07, 21:35 »
czesto nie podaja zeby ludzie nie podrzucali zwierzat jesli sa przepelnione..
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #4 : 2004-04-08, 16:08 »
no tak ale tym samym nie mozna adoptowac zwierza :?
Zapisane

Krówka

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #5 : 2004-04-08, 17:31 »
można, wystarczy zadzwonić zeby dowiedziec sie o adres
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #6 : 2004-04-09, 09:25 »
Cytat: Krówka
można, wystarczy zadzwonić zeby dowiedziec sie o adres


Żaden problem, jezeli chce sie mieć psa :)
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #7 : 2004-04-09, 17:58 »
Z Andrzejem Beuthem, pełnomocnikiem Zarządu Gminy Warszawa-Ursynów, autorem programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami rozmawia Lidia Klimczak.

- Doczekaliśmy się dwóch nowych przytulisk na obrzeżach Warszawy: pod Piasecznem i w Wawrze. Gmina Ursynów jako pierwsza podjęła próbę rozwiązania problemu bezdomnych zwierząt na swoim terenie. Dlaczego jednak nie podajecie adresu przytuliska?

- Nie chcemy tworzyć kolejnego miejskiego molocha, który nie spełnia ani jednego z warunków, wynikających choćby z Ustawy o ochronie zwierząt. Powszechnie wiadomo, że cały dramat polega na nadmiernym zagęszczeniu. Gdybyśmy podali do publicznej wiadomości adres schroniska, zamieniłoby się ono w kolejny Paluch, Józefów czy Celestynów, gdzie ludzie podrzucają psy, przywiązując je do ogrodzenia lub drzew. Ile takich tragicznych apeli o niepodrzucanie zwierząt wyszło z polskich schronisk! Można dyskutować, co jest lepsze: humanitarne traktowanie zwierząt przez stwarzanie im odpowiednich warunków, czy też przygarnianie psów i kotów bez względu na sytuację, co doprowadza do tego, że padają z głodu, zagryzają się w klatkach, nie są objęte szczepieniami. Jako gmina mieliśmy wybór i wybraliśmy to pierwsze.

- Ale w jaki sposób ktoś, kto pragnie zaadoptować psa, ma trafić do przytuliska?

- Gmina udziela wszelkich informacji.

- To jednak mnożenie trudności, najpierw wizyta w urzędzie, a dopiero później na miejscu.

- Kiedy ogłosiliśmy nasz program, wiele osób miało zastrzeżenia do płatnych adopcji, bojąc się, że zwierzęta trafią w niepowołane ręce. Tymczasem już na etapie uzyskiwania telefonicznych informacji dokonuje się selekcja: ktoś, kto jest naprawdę zainteresowany adopcją, pofatyguje się do gminy. Wszystkie adopcje odbywają się pod ścisłą kontrolą, przeprowadzane są też wizje lokalne, z których sporządzamy protokoły. Dysponujemy pełną wiedzą o nowych właścicielach zwierząt.

---------------------------------------------
Mam nadzieję, że pomogłam rozwiać wątpliwości :wink:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #8 : 2004-04-09, 18:13 »
fakt nie przeczytałam :P

Ale teraz pomagam w Kocim Azylu i to naprawdę, czasem ponad moje siły (niespełna 300 kotów) ..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gdzie to jest?
« Odpowiedz #8 : 2004-04-09, 18:13 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #9 : 2004-04-09, 21:13 »
Cathy, jak tylko zrobię prawko to też będę chciała się zgłosić więc pewnie się poznamy. Ja właściwie po sąsiedzku bo na Kabatach mieszkam :wink:

Nie mogłaś tego przeczytać, ja to znalazłam zupełnie przypadkiem na innej stronie :)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #10 : 2004-04-10, 11:39 »
ah :) O to ja zapraszam bo jest bardzo dużo pracy, choć wczoraj większość czasu spędziłam na miętoszeniu spragnionych pieszczot kociaków. :)

Ja też prawie na Kabatach :)
Niedaleko kabackiego bazarku :D

A jeśli byś chciała wpaść np. po świętach to chętnie bym z Tobą pojechała (z Wilanowskiej autobusami 710 lub 139)  :lol:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #11 : 2004-04-10, 11:48 »
Ja przy Tesco :)

Gdybym znalazła czas po świętach, to faktycznie chętnie bym się przejechała, chociaż trochę pomóc i wygłaskać kociaki. Ale regularnie to dopiero jak będę miała auto, bo pracuje w domu dziecka i studiuję i ciężko by mi było to wszystko pogodzić jeszcze z prowadzeniem domu, opieką nad moim zwierzyńcem i jeszcze azylem :(  
A tak to będę mogła szybko przejechać z jednego miejsca do drugiego, przy moim natłoku zajęć to ogromne ułatwienie :)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #12 : 2004-04-10, 14:10 »
O :) Pani Irenka, Pani Maria , my wolontariusze i oczywiście każdy z naszym 200-kilku kotów ogromnie się ucieszy :)

jakbyś po świętach miałą chwilkę, są BARDZO potrzebne osoby właście do migdalenia kociaków.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #13 : 2004-04-10, 14:21 »
Ja do migdalenia kociaków zawsze jestem chętna :wink:  Można powiedzieć, że w domu robię na pełny etat :lol:
Tylko, że zaraz pewnie będę chciała jakiegoś kota przygarnąć, wtedy mój TZ mnie z domu razem z kotami wyprosi ;)  :lol:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #14 : 2004-04-10, 18:11 »
Ja niestety nie mam już kociaków :( Ale właśnie przez to prbuje sobie to wynagrodzić  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gdzie to jest?
« Odpowiedz #14 : 2004-04-10, 18:11 »

misiakonisia

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #15 : 2004-04-10, 21:10 »
co do opieki nad zwierzetami ze schronisk. to serdecznie zapraszam do schroniska na skarbowców moze wasza ciepła dłoń rozweseli niejednego psiaka!! mozna je wyprowadzać i karmić i wogóle traktować jak prawie swoje!!:P:P:P:P:Pzapraszam :wink:
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #16 : 2004-04-11, 19:50 »
Cytat: misiakonisia
co do opieki nad zwierzetami ze schronisk. to serdecznie zapraszam do schroniska na skarbowców moze wasza ciepła dłoń rozweseli niejednego psiaka!! mozna je wyprowadzać i karmić i wogóle traktować jak prawie swoje!!:P:P:P:P:Pzapraszam :wink:


co to za schronisko? nie slyszalam o nim  :oops:   ma jakas strone czy cos?
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #17 : 2004-04-11, 20:22 »
No właśnie. To jest w stolicy?   :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #18 : 2004-04-12, 13:37 »
:) podaj wiecej informacji :roll:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #19 : 2004-04-12, 19:31 »
Więcej informacji można się dowiedzieć telefonicznie albo w urzędzie gminy ursynów :roll:
Cytuj

 Nie chcemy tworzyć kolejnego miejskiego molocha, który nie spełnia ani jednego z warunków, wynikających choćby z Ustawy o ochronie zwierząt. Powszechnie wiadomo, że cały dramat polega na nadmiernym zagęszczeniu. Gdybyśmy podali do publicznej wiadomości adres schroniska, zamieniłoby się ono w kolejny Paluch, Józefów czy Celestynów, gdzie ludzie podrzucają psy, przywiązując je do ogrodzenia lub drzew.

Mają powody żeby tych informacji nie podawać, a jak komuś będzie zależeć to i tak się dowie.
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #20 : 2004-04-12, 22:31 »
ale Skarbie  :lol:  nam teraz hodzi o inne schronisko ;)

A tak wogóle to śliczny sobie zrobiłam emblemat nie ? :) :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gdzie to jest?
« Odpowiedz #20 : 2004-04-12, 22:31 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #21 : 2004-04-12, 22:50 »
Aaaa sorrki, ale zakręcona jestem po świętach :oops:

A emblemacik śliczny :wink:

btw.Chyba dzisiaj bylam w Twoich okolicach, bo byliśmy na spacerze z psem, jeszcze hen, hen za bazarkiem, na Natolinie i kawałek w stronę lasu ;)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #22 : 2004-04-13, 00:46 »
Ja też byłam dzisiaj w lesie z moim Jamniorem i z Sierść i jej Jamniorem :)
Musimy kiedyś się przejść. A jakiego masz psiora? :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #23 : 2004-04-13, 01:27 »
pittkę mam kochaną :)  Rozbrykaną jak szceniaczek, z każdym się chce bawić  łącznie z kotami :lol:
Zapisane

Maxim

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #24 : 2004-04-13, 15:16 »
Cytat: misiakonisia
co do opieki nad zwierzetami ze schronisk. to serdecznie zapraszam do schroniska na skarbowców moze wasza ciepła dłoń rozweseli niejednego psiaka!! mozna je wyprowadzać i karmić i wogóle traktować jak prawie swoje!!:P:P:P:P:Pzapraszam :wink:


Jeżeli schronisko przy ul. Skarbowców to tylko Wrocław wchodzi w grę  :wink:  

Misiakonisia , mam rację  :?:   :? czy pudło  :(
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #25 : 2004-04-13, 20:57 »
Niestety ona nie chce nas oświecić  skąd jest...   :lol:
Zapisane

Kira

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #26 : 2004-04-20, 21:24 »
:D z GG widac ze z Wrocka :roll: ja moze wczasie [rzerwy od przyszlego wtorku wybioresie do kociego azylu :) im oze tez sie przydam :wink:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #27 : 2004-04-22, 20:10 »
napewno się przydasz i z chęcią pojadę z Tobą !!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gdzie to jest?
« Odpowiedz #27 : 2004-04-22, 20:10 »

Kira

  • Gość
Gdzie to jest?
« Odpowiedź #28 : 2004-04-24, 13:23 »
:) oki to sie jeszcze umowimy  ;) dokladnie jeszcze wezme 3 chomcia do domku :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 28 zapytaniami.