Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: rękawiczki  (Przeczytany 15203 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamelia

  • Gość
rękawiczki
« Odpowiedź #60 : 2004-05-12, 17:27 »
ja też pierwsze co to toczek późnej cała reszta z koniem i siodłem na końcu :)
Zapisane

Ruda

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #61 : 2005-07-14, 15:18 »
ja mam materiałowe rękawiczki z materiałem antypoślizgowym wew. za jakieś 30 zł w decathlonie
, ale jak teraz jeżdżę codziennie to już mam dziurę i teraz kupię sobie pożądniejsze
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #62 : 2005-08-12, 18:41 »
ja mam takie z irhy Kenig'a super są, muszę powiedzieć, że aż tak tanie nie były ale jakie są wygodne i trwałe...

na początku miałam materiałowe za 15 zł... po miesiącu się rozleciały na części taa...
więc moim zdaniem warto kupić odrazu porządniejsze...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: rękawiczki
« Odpowiedz #62 : 2005-08-12, 18:41 »

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #63 : 2005-08-13, 11:34 »
Ja teraz muszę kupić sobie rękwaiczki, bo ręce mam załe pościerane jak papier ścierny, miałam odcisk :?
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #64 : 2005-08-31, 10:17 »
ojej... a ja kupiłam sobie właśnie nowe takie same jak stare, cudem udało mi sie znaleźć... tylko, że był tylko brązowy i czerwony... wzięłam brązowy blee...
Zapisane

Silvana

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #65 : 2005-09-11, 19:50 »
Jak mialam rekawiczki te za 13zl bawelniane to mi sie bardzo szybko zrobily dziury, doslownie po kilku jazdach, ich zaleta jest cena i to, ze sa cienkie, ale tylko to. jestem dosc zadowolona z rekawiczek tattini. Bardzo czesto jezdze bez rekawiczek, zakladam jak jest goraco bo mi sie wtedy rece poca i sie obcieram od wodzy. To tez zalezy czy o nich nie zapomne:) Zima jezdze w takich zwyklych jakie mozna kupic na bazarku, ale w tym roku moze zainwestuje w jakies lepsze.
Zapisane

Ritka

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #66 : 2005-09-11, 20:39 »
a ja mam roeckla takie fajne, z bardzo cieńkiej skórki, wogóle nei czuć że ma sie rękawiczke :)polecam :)
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #67 : 2005-09-12, 16:38 »
o a na zimę mam Tattini polarowe ale żadko je zakładam, raczej w teren bo są takie grube, że konia nie czuć....
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #68 : 2005-09-12, 17:08 »
A ja mam Keniga skórzane :) Są super :) To zresztą firma z mojego miasta ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Forum Zwierzaki

Odp: rękawiczki
« Odpowiedz #68 : 2005-09-12, 17:08 »

Nanami

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #69 : 2005-09-12, 19:36 »
A mi dzisiaj doszły takie zwyczajne za 10 zł... Zamawiałam typowy kobiecy rozmiar ale... są za małe :lol: I teraz mam dylemat czy odesłac i poprosic o wiekszy rozmiar, ale to 10 zł kosztu, czy jezdzic w takich? :P No ale jak mówicie szybko sie rozpadaja wiec chyba obetne koncówki palców :lol:
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #70 : 2005-09-13, 13:13 »
ta ja kiedyś jeździłam w zamałych, co powinny sięgac za nadgarstek a kończyły się na nim, nie mogłam do konca wyprostować ręki i na czubkach zaczęły się rozchodzić ale mam je do dziś, są to moje najlepsze rękawiczki, najwygodniejsze... taaa i wytrzymały juz rok, wprawdzie wytarły sie już od wodzy i mają dziury ale co tam...
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #71 : 2005-09-18, 11:48 »
ja włąsnie mam ochote na te roekla o których mówiła Ritka
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #72 : 2005-09-20, 14:04 »
taa ja też myślałam, że moich nie czuć póki nie próbowałam napisać w nich eski... buhahahahaha
Zapisane

trylogia

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #73 : 2005-09-22, 16:45 »
kiedys też jeździłam w rękawiczkach :P
a teraz wogle ich nie uzywam :P no czsami w zime [ale żadko:P] bez rekawiczek sie pewniej czuje [głupie co? ale taka prawda] kupiłam sobie na zawody białe z tatini za 65 ? i ani razu nieuzywałam ich :P
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #74 : 2005-09-29, 20:52 »
Ja w lecie jeżdż bez. Kilka razy juz miałam ręce poobdzierane, ale trudno ;) Nie umiem się zmusić w lecie do rękawiczek. na zimę mam zwykłe polarowe z tattini za 35 zł. Objeździłam w nich już jedną zimę i narazie się trzymają. Jestem z nich zadwolona ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: rękawiczki
« Odpowiedz #74 : 2005-09-29, 20:52 »

Kaja

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #75 : 2005-09-29, 21:35 »
ja jezdze zawsze w rekawiczkach :P w takich jeździeckich bawełnianych ;) za 12 zł :D
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #76 : 2005-09-29, 21:42 »
Ja nawet w lecie jezdze w rekawiczkach....takich specjalnych jezdzieckich z bardzo cienkiego materilau i sa przewiewne :) w zimie zakladam jezdziecke bawelniane..kupilam specjalnie za duze bo pod spod wkladam jeszcze druga pare bawelniana :P hehe ogolnie rzecz biorac jak wsiadlam ostatnio na konia beaz rekawiczek to jakos mi bylo "lyso" i nie wygodnie...:P :lol: a kiedys wogole rekawiczek nie uzywalam tylo zima i jakos nie narzekalam..hmmkwestia przyzwyczajenia ??:P
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #77 : 2005-09-29, 22:48 »
Ja raz załozyłam rękawiczki, te odrobine za małe i sie spoko sprawowały. Ale jednak ja wole bez rekawiczek, bo jak podrapac konia czy cuś, to lubie miec bezposredni kontakt ;) A rekawiczki bede zakładała do czyszczenia konia, zeby miec rączki czyste :P
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #78 : 2005-09-30, 20:44 »
a ja czyścić konia w rękawiczkach wprost nie umiem... poprostu niee// taak i wiecie jak wygładają moje rękawiczki zarówno od środka jak od zewnątrz?? przez 1,5 roku częstego urzytkowania nie były prane....
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #79 : 2005-10-01, 00:04 »
K-hikaru...ehh ja piore po kilku razach....ale moge sobie wyobrazic jak twoje rekawiczki musialy wygladac...a na pewno jeszcze lepiej pachnialy :lol::P
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #80 : 2005-10-01, 23:17 »
one nadal tak wyglądają... i nie wiem moze pachną... ale jak się coś w stajni trzyma czy chcesz czy nie chcesz pachnie... a jak wypiorę to się rozpadną... one są zabytkowe...

mają już dziury na serdecznych palcach i trochę wodzę czuję....

w sumie to mam juz nowe identyczne tylko większe i brązowe ale ja jestem taka przywiązana do tamtych....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: rękawiczki
« Odpowiedz #80 : 2005-10-01, 23:17 »

Princessa

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #81 : 2005-10-02, 11:26 »
aaa hehe....jednak to prawda ze jak sie do czegos przywiazesz to trudno zastapic te rzecz nowa :P
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #82 : 2005-10-02, 11:35 »
no ja jestem bardzo sentymentalna:]
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #83 : 2005-10-02, 18:06 »
w sumie to i dobrze  :P hehe jestes pierwsza osoba od ktorej uslyszalam ze sie do rekawiczek przywiazala.... :roll:  :lol:
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #84 : 2005-10-02, 19:06 »
ej no nie śmiej sie ze mnie bo się w sobie zamknę buuu////
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #85 : 2005-10-02, 19:29 »
Ej ja tez jestem sentymentalna, ale nie az tak :P
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #86 : 2005-10-02, 21:43 »
K-kiharu ja sie nie smieje.....napisalam ze to nawet i dobrze ze jestes sentymentalna. mysle ze po czesci kazdy z nas jest a to ze sie przywiazujesz to dobrze o tobie swiadczy. hehe ale pierwszy raz slyszalam o rekawiczkach :P
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #87 : 2005-10-03, 18:36 »
heh mi tam wszystkie rekawiczki gina w tempie ekspresowym szybciej nawet niz baty czy kopystki:P dlatego teraz mam takie z angielskiej gazety jezdzieckiej co gratis dorzucone byly:P mialam tylko jedne jedyne ktore byly ze mna az do momentu kiedy wyladowaly w koszu:P byly to czarne tattini i doprowadzilam je do takiego stanu ze kilku paluszkow im brakowalo a pozatym mialy duuuuzo "wywietrznikow":P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: rękawiczki
« Odpowiedz #87 : 2005-10-03, 18:36 »

k-hikaru

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #88 : 2005-10-04, 13:29 »
no to wyobraźcie sobie jak bardzo przywiązałam się do konia na którym jeżdżę///

echhh...
dziś znowu ubiorę moje rękawiczki!!! jak się cieszę!! buhahahaha...
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: rękawiczki
« Odpowiedź #89 : 2005-10-05, 19:25 »
<lol2> hehe....no to juz teraz wiem dlaczego tak bardzo przywiazalas sie do tego swjego konika ( chyba dobrze pamietam, w tej takiej stajni co jest ten...ehh taki trener?? ). ale mysle ze bedac sentymentalnym czy nie chyba kazdy z nas przywiazuje sie do zwierzaka..szczegolnie jak nam on odpowiada ;)
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 28 zapytaniami.