Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: paszporty  (Przeczytany 1407 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wiedźma

  • Gość
paszporty
« Odpowiedź #30 : 2004-05-08, 20:37 »
Jak nie startujesz i nie rozmnazasz, to masz czas do konca raku, wiec na razie nikt Ci sie przyczepic nie moze. A potem (chociaz watpie, zeby ktokolwiek chcial to sprawdzac  :roll:  ) w razie kontroli nie wytlumaczysz sie nieznajomoscia przepisow. Niestety, nieznajomosc prawa nie jest czynnikiem usprawiedliwiajacym (tzn. w Twoim interesie jest znac obowiazujace przepisy, bo inaczej sama sobie szkodzisz).
Zapisane

kfiatek

  • Gość
paszporty
« Odpowiedź #31 : 2004-05-08, 20:47 »
już starożytni napisali "nieznajomość prawa szkodzi" :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
paszporty
« Odpowiedź #32 : 2004-05-08, 20:49 »
myślę że jadąc w teren nikt nie wyskoczy Ci z hasłem proszę kpokazać paszport konia!! ale jak np u nas jest dzień konia na podlasiu, czyli taki przegląd koni i ciężkich i wierzchowych a właściwie możnaby i powiedzieć że swego rodzaju wystawa czy czempionat bo nagrody za 3 pierwsze miejsca były i to niczego sobie, dla pociągusków odświętne pokazowe czarno-czerwone kompletne uprzęże, dla koni lekkich siodła + kompletne ogłowie za pierwsze miejsce razem z wędzidłem i już żeby wziąść w tym udział trzeba mieć paszport ozhk, bez niego Cie tam nie wpuszczą

Forum Zwierzaki

paszporty
« Odpowiedz #32 : 2004-05-08, 20:49 »

Kamelia

  • Gość
paszporty
« Odpowiedź #33 : 2004-05-12, 17:07 »
wiecie ile kosztuje zmiana właściciela 50 zeta
a polega to na tym żebaba przekreśla właściciela starego pod spodem pisze zmiana właściciela i wpisuje nowego PARANOJA !!!!
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 25 zapytaniami.