Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: będę jeździć!!! :O :)  (Przeczytany 11292 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
będę jeździć!!! :O :)
« : 2004-07-31, 14:25 »
Truję rodzicom głowę od 4 klasy, że chcę jeździć. I stało się! Wydali zgodę! Ale będę sie uczyć dopiero na wiosnę, gdyż teraz ani się nie obejrzę i będzie zima, a wydaje mi się, że lepiej uczyć się od wiosny i mieć przed sobą jeszcze trzy pory roku na naukę. Możecie powiedzieć mi rzeczy, które musze wiedzieć i opowiedzieć trochę o tym sporcie? Jestem ogromnie podekscytowana, bo kocham konie. Jedno z moich marzeń się spełni! 8)

Aha, jeszcze jedno: jedna lekcja w tygodniu chyba wystarczy, prawda? Mieszkam na obrzeżach miasta i za hipermarketem i działkami jest stadnina, 15zł za godzinę. :) Planuję właśnie jazdy raz w tygodniu, w soboty. :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #1 : 2004-07-31, 15:57 »
no jeżeli chcesz się nauczyć jeździć to sądzę że najlepiej by było gdybyś nie jeden raz w tygodniu jeździła a jeden dzień w tygodniu miała przerwę od jazdy..ale to tyulko takie moje prywatne zdanie....nawet dla osób już jeżdżących jedna godzina tygodniowo to napeawde niewiele.... a co dopiero żeby robić postępy w nauce jeżeli nei umie się jeździć wogóle... :?

Ritka

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #2 : 2004-07-31, 18:13 »
ja zaczynałam w wakacje i jeździłam przez 2 tygodnie prawie codziennie, a jak sie wakacje skończyły to raz w tygoidniu :P
gunia, zimą też można jeździć. stajnie mają albo krytą ujeżdżalnie, albo zawsze coś wykombinują i da sie jeździć :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedz #2 : 2004-07-31, 18:13 »

*.:Natti :P:.*

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #3 : 2004-07-31, 19:55 »
Gratuluję :) :) :) Musiałaś się okropnie czuć, jak Ci bronili jazd...... Ja też tak miałam i jeszcze czasem mam, bo muszę się strasznie wyprosić o jazdy i czasem się nie udaje...... Przez to nie jeżdzę często i to mnie smuci........
Zapisane

Alii

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #4 : 2004-07-31, 20:05 »
ratuluje :) Na pewno teraz skaczesz z radości. mi rodzice tez kiedyś bronili jazdy na koniach, ale teraz to juz są o mnie spokojni :) Życzę ci tego samego :)
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #5 : 2004-07-31, 20:22 »
Jeżeli mówiłaś do mnie, to bardzo dziękuję  :D
Zapisane

Agatra

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #6 : 2004-07-31, 22:13 »
Zgadzam sie z k_cian. Raz w tygodniu to trochę mało jeśli chodzi o naukę. Ja jak zaczynałam to przez pierwsze dwa miesiące odwiedziałam stajnie 3 razy w tygodniu. W zupełnosci mi to wystarczyło. Na 4 jeździe już galopowałam (ale nie sugeruj sie tym bo każdy uczy się inaczej, wolniej lub szybciej).

Życze powodzenia i sukcesów w jeździe :P
Zapisane

Kozica

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #7 : 2004-08-01, 12:20 »
każda pora roku jest dobra na rozpoczęcie nauki jazdy, a teraz masz jeszcze miecha wakacji, potem cała jesień :) i zimę jeśli pogoda dopisze, albo mają krytą ujeżdżalnię :) zaczynaj jak najszybciej ;) ja teraz mam o tyle dobrze ze praktycznie codziennie siedze na koniku :)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #8 : 2004-08-01, 12:36 »
Hmm, teraz to raczej się nie zacznę uczyć jeździć, bo mieliśmy w domu trochę wydatków wakacyjnych i nie ma $. I nie wiem czy na takie lekcje kilka razy w tygodniu będzie. :/ Ale dużo moich koleżanek jeździ tak raz w tygodniu i im to odpowiada. Może zacznę się uczyć na jesień, jeszcze porozmawiam z rodzicami.
Zapisane

Forum Zwierzaki

będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedz #8 : 2004-08-01, 12:36 »

Kozica

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #9 : 2004-08-01, 12:42 »
aczkolwiek dużo bezpieczniej jest jeździć przynajmniej dwa razy w tygodniu :) szybciej się uczysz, szybciej opanujesz wiele rzeczy, i będziesz tym samym bezpieczniejsza, bo pewniej bedziesz czuła się na koniu :)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #10 : 2004-08-01, 13:54 »
A nie mogę czuć się pewnie na koniu jeżdżąc raz w tygodniu? :P
Zapisane

Ritka

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #11 : 2004-08-01, 14:04 »
neizbyt, bo jak sie juz dobrze poczujesz, to do następnej jazdy zapomnisz i wszystko od nowa. Pierwsze kroki (tak do pierwszego galopu, albo nawet póki nie poczujesz sie pewnie) lepiej stawiać częściej.
GUNIAAAAAA własnie sie skapnęłam ze jestes z jeleniej góry :P w jakiejs tajni byś jeździła? ja zawsze jeżdze w www.baskil.jgora.pl :)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #12 : 2004-08-01, 20:43 »
Ale jesteś z Wrocławia, więc jedziesz aż do Jeleniej, by pojeździć? To u Was nie ma stadnin? :P Ja bym jeździła... Y... Nie wiem jak ta stadnina się nazywa, ale to jest za działkami i hipermarketem Hipernova, to są obrzeża Jeleniej (mieszkam obok hipermarketu, więc mam bliziutko). ;)
Zapisane

Ritka

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #13 : 2004-08-01, 20:57 »
aha..
nie, ja tam na wakacje zawsze jeżdże... Moze przyjedź do piechowic to sie spotkamy... będę tam od 5 sierpnia :P

Ej, moja rodzina też mieszka koło Hipernovej :P mój ulubiony sklep heheh :P a we Wrocku takiego nie ma :P
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #14 : 2004-08-01, 21:47 »
A w BYdgoszczy hipernova jest,nawet dwie :P

No to gratuluje Ci bo to naprawdę piękny sport. Ja od początku jeździłam raz w tygodniu(wiadomo,forsy nie ma za bardzo),znam osoby,które od początku jeździły raz tygodniowo i jeżdżą świetnie. Wiadomo,że uczyły się dłużej...Teraz jak np. przyjdę pomagać na jazdach i ktoś jeździ i zostaną np. 2 konie to wsadzają dwie osoby,które pomagały :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedz #14 : 2004-08-01, 21:47 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #15 : 2004-08-04, 08:45 »
gratuluje :) czy bedziesz jezdzic w "Bacie" ?? :> bylam w Jeleniej niedawno ;)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #16 : 2004-08-04, 11:56 »
Trzeba mi mówić, jak ktoś jest w Jeleniej - byśmy się spotkały :) Ritka, moje namiary na gg: 2440849, kliknij :]

"Bat"? A ja nie wiem jak się te stadniny nazywają :P

Czyli mogę podpytać, czy jak zostanę by pomagać przy koniach to dadzą mi trochę dłużej pojeździć? By było super 8) Ale jak ja się doczekam tej wiosny? :cry: No, ale jak się pryzłożę do nauki to z jednej lekcji tygodniowo też mogę wiele wyciągnać, prawda? :)
Zapisane

Krówka

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #17 : 2004-08-04, 12:53 »
jasne, przeciez duzo osob jezdzi raz tygodniowo i nobrze im to idzie, tym bardziej, ze dopiero zaczynasz, twoje miesnie nie wytrzymaly by 6-u godzinnych jazd w tyg...
Moim zdaniem na sam poczatek 1-2 godz w tyg.
Jak juz bedziesz jezdzila bez lonzy, bedziesz trzymala rownowage i nogi przestana Cię boleć :D możesz zwiększać ilość jazd tyg.
Zapisane

Kamelia

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #18 : 2004-08-04, 13:17 »
najlepiej jest jeździć tak dzień jazdy dzień przerwy dzień jazdy itd.
--
jak dla mnie to godzina to na prawde mało
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #19 : 2004-08-04, 15:43 »
Ja bym tak chciała jeździć, ale nie mogę....
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #20 : 2004-08-04, 19:00 »
Cytuj

Trzeba mi mówić, jak ktoś jest w Jeleniej - byśmy się spotkały  Ritka, moje namiary na gg: 2440849, kliknij :]

"Bat"? A ja nie wiem jak się te stadniny nazywają


le ja tam bylam niezaplanowanie, przez kilka godzin ;)

nie BAT, a BATA ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedz #20 : 2004-08-04, 19:00 »

Zimoludka

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #21 : 2004-08-04, 19:25 »
gratuluję :wink: Niesttey nie każdego stać na to zeby jeździc pare razy w tygodniu. Moim zdaniem nie ma na co czekac, zacznij jezdzic juz teraz bo takie odkladanie nie ma sensu
Zapisane

Alii

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #22 : 2004-08-05, 07:39 »
Cytat: Zimoludka
gratuluję :wink: Niesttey nie każdego stać na to zeby jeździc pare razy w tygodniu. Moim zdaniem nie ma na co czekac, zacznij jezdzic juz teraz bo takie odkladanie nie ma sensu


Zgadzam sie nie każdego stać na jadę kilak godzin w tygodniu, a odkładać to mozna jazdę w nieskończoność. Zawsze coś wypadnie :)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #23 : 2004-08-05, 10:13 »
Nie, bo teraz ide do gimnazjum i tato stwierdził, że muszę się znaleźć w nowej klasie :/ Poza tym trzeba odłożyć kase, a mielismy sporo wydatków na wakacje. A w zimie pewnie bede mieć nowe narty... Więc na wiosne najlepiej. I na wiosnę tato obiecał, że będę jeździć, a jak tato coś obieca, to na pewno tak bedzie 8)  :wink:  ;)
Zapisane

Alii

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #24 : 2004-08-05, 13:58 »
skoro tak, t5o zostaje mi tylko życzyć ci powodzenia :) nie tlko na koniach, ale i w nowej klasie :)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #25 : 2004-08-05, 22:27 »
Cytat: gunia
teraz ide do gimnazjum i  muszę się znaleźć w nowej klasie :/


Przybij:/
Jak ja w ogóle mam tam z ludźmi gadać? Nikogo nie będę znać.. :roll:
A jak będą tam same laski w stylu "konie smierdzą"?
Bleeee... :roll:
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #26 : 2004-08-05, 23:01 »
Noooooo :/ Ja teraz idę do liceum, więc takie lale, że się je będzie na każdym kroku spotykać, to jest bardzo prawdopodobne.........
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #27 : 2004-08-05, 23:05 »
hehe Natti tez Ty przybij :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedz #27 : 2004-08-05, 23:05 »

*.:Natti :P:.*

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #28 : 2004-08-05, 23:21 »
Ok przybijam :P
Zapisane

Alii

  • Gość
będę jeździć!!! :O :)
« Odpowiedź #29 : 2004-08-06, 09:33 »
Nie będzie tak źle. Ja co prawda pójście do gimnazjum mam już za sobą. W liceum właśnie jestem i powiem wam, że to się wydaje takie straszne. W rzeczywistości na pewno znajdziecie sobie jakąś koleżankę. Trzymam za was kciuki :)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 28 zapytaniami.