Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: a co z zimowiskami??:|  (Przeczytany 15997 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: a co z zimowiskami??:|
« Odpowiedź #120 : 2006-10-19, 23:25 »
http://mochle.w.interia.pl/pobytyzimowe.html  => jedno zimowisko
http://www.toporzysko.iaw.pl/index.html?id=16771&site_id=18833   => drugie..
tylko tyle znalazłam narazie..
dziewczyny jak chcemy jechac musimy cos znalesc ! ;)
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

awangarda

  • Gość
Odp: a co z zimowiskami??:|
« Odpowiedź #121 : 2006-10-20, 14:43 »
ja bylam raz na feriach w zywcu w bolxsie i raz w czestochowie w stajni koniczyny, w bolixsie bylo fasjniej pod tym wzgledem ze poza wypasiona stajnia sa tez gory wiec rano jezdzilo sie na narty czy na deche a w koniczynach bylam bardzo zadowolona z treeningow panstwa suchanow wiec jak cos moge polecic te dwie stajnie:]
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: a co z zimowiskami??:|
« Odpowiedź #122 : 2006-10-20, 15:28 »
a jakis link masz?
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Forum Zwierzaki

Odp: a co z zimowiskami??:|
« Odpowiedz #122 : 2006-10-20, 15:28 »

Trinity...

  • Gość
Odp: a co z zimowiskami??:|
« Odpowiedź #123 : 2006-10-21, 21:08 »
Princessa Ty też jesteś z Rybnika? no nie żartuj :D nareszcie jakś duszyczka ze swojskich stron :P Gdzie jeździsz na codzień? tylko nie mów, że w Stodołach :P.

Nie wiem czy nazbieram kasę na ferie, ale mam nadzieje, że tak. Pozatym muszę się zastanowić czy z moim średnim stopniem zaawansowania mam się pchać na obóz zimowy. Bo jednak to nie jest lato, kiedy warunki pogodowe są fajne, tylko zima pełna lodu i śniegu.
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: a co z zimowiskami??:|
« Odpowiedź #124 : 2006-10-23, 22:06 »
nie no cos ty :P ja jezdze w Ochabach :D to jest jakies 35km od Rybnika. jestem tam co weekend na sobote i niedziele bo mam gdzie spac :P to Ty jeszcze nie wiesz?? no nie...ja ciagle pisze o Ochabach przeciez :P
a Ty gdzie jezdzisz? bo chcialabym miec tez jakas stajnie blizej tak zebym mogla od czasu do czasu wpadac...ale nie umiem takiej znalezc :(
ja mieszkam w centrum. a Ty z ktorych stron? dawaj jakies namiary :P
Zapisane

wampirka1

  • Gość
Odp: a co z zimowiskami??:|
« Odpowiedź #125 : 2006-10-25, 20:59 »
A wracając do obozów w jaszkowie, to całkiem nieźle tam jest... Byłam tam już trzy lata z rzędu, całkiem całkiem nie powiem. Ale nie nauczycie się tam niczego, bardziej tak żeby sobie "pochulać"... Dużo jazdy bo pawie 4 godziny dziennie... ale fakt, że żeczywiście mało czasu dla siebie... Organizują tam też zimowiska, pewnie pojadę w ty roku na tydzień... W lecie jest okropnie dużo ludzi, a w zimie podobno nie. ja polecam, głównie skoczkom oczywiście. Ja, osobiście jeżdże ujeżdżenie i było to dla mnie kłopotliwe, zwłaszcza na początku, kiedy albo byłam w grupie dla zaawansowanych gdzie nie umiałam kompletnie skakać, albo w grupie początkujących gdzie gapiłam się na małe "stadko" osób , które nie wiedzą co to znaczy "dać łydkę"... ale potem się nauczyłam i poszło gładko. Warto pojechać przynajmniej raz, żeby sprawdzić.
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: a co z zimowiskami??:|
« Odpowiedź #126 : 2006-10-25, 22:06 »
oo Jaszkowo ! wlasnie mam zamiar tam jechac :P ale w lecie...chociaz moze sie w zimie wybiore. teraz wlasnie (jutro rano) jade na zawody do jaszkowa (ogolnopolskie w skokach przez przeszkoda duzych koni :P ) z cala ekipa ochabska :) podobno tam jest super. juz sie ciesze :) pozdro :*
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: a co z zimowiskami??:|
« Odpowiedź #127 : 2006-10-26, 15:07 »
oo Prisi to jedz ze mna w lato! :VoV: ja juz sie na poprzedni rok wybirałam ale 2,5 tysiaca piechota nie chodzi wiec nie pojechałam.moje kumpele tam jezdza na obozy i mówia ze jest na prawde zaje.biscie.Mnóstwo jazdy,mnóstwo skoków,opiekujesz sie koniem i w ogole super atmosfera.
A jeśli z kasa nie wypali to pojade albo do annopola na skokowy zeby wreszcie sie nauczyc skakac bo teraz to ledwo do metra skocze albo do czarnego błota(tam jest chyba ujezdzeniowy bardziej)
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: a co z zimowiskami??:|
« Odpowiedź #128 : 2006-10-26, 16:42 »
a ja bym chciała zacząć jeszcze raz wszysko od podstaw..  wiec gdze jedziem :P
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Forum Zwierzaki

Odp: a co z zimowiskami??:|
« Odpowiedz #128 : 2006-10-26, 16:42 »

wampirka1

  • Gość
Odp: a co z zimowiskami??:|
« Odpowiedź #129 : 2006-11-01, 10:19 »
A ja szukam czegoś w okolicach sylwestra... Wiem, ze mam duże wymaganie, ale nie spędzę kolejnego sylwestra sama w domu, o nie! Chcę gdzieś pojechać! Czekam na odpowiedź...
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 25 zapytaniami.