Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Nauka jazdy  (Przeczytany 5046 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: Nauka jazdy
« Odpowiedź #60 : 2005-10-25, 17:00 »
U mnie jest 25 złotych za jazdę, która powinna trwać 1 godz., ale ostatnio najczęściej jest to 1,5 godz. (gratis od instruktora, chyba dla stałych klientów ;)) I padok i teren kosztują tyle samo. Rekord to 1,5 godziny w terenie za 20 złotych (rekord okazji ;)) Ale generalnie- 25 złotych. Moim zdaniem jest to bardzo dobra cena (tym bardziej biorąc pod uwagę wszystkie plusy tej stajni). I w ogóle bardzo często jeździmy w teren. :)

Da się znaleźć stajnię, w której cena nie jest wygórowana, konie są dobre, instruktor potrafi świetnie nauczyć i jazdy są urozmaicone... Oczywiście nikt nie mówi, że jest to łatwe... ale na pewno jest to do zrobienia :wink:
Mi się udało za drugim razem (ale w pierwszym miejscu i tak jeździłam tylko ze trzy czy cztery razy, także właściwie można nawet tego nie liczyć) ;)

A te 150 zł./h to rzeczywiście chyba na innej planecie... chyba, że jest to lekcja z najlepszym w Polsce trenerem... (to może być i nawet jeszcze drożej...), ale tutaj rozmawiamy o cenach nauki (dla osób, które chcą jeździć "rekreacyjnie") z instruktorem.
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Nauka jazdy
« Odpowiedź #61 : 2005-10-25, 18:37 »
no e 150 czy 120 zeta za godzine to "lekka" przesada....az sie wierzyc nie chce ze tyle moze jazda kosztowac.  a propo tego to jak wyglada ta jazda??
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 21 zapytaniami.