Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: Kask czy toczek?  (Przeczytany 17622 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zuzika

  • Gość
Odp: Kask czy toczek?
« Odpowiedź #120 : 2006-03-15, 20:44 »
ciapka to miala chyba swój własny alfabet, jedneego jej posta przez pół h próbowałam kiedyś przetłumaczyć ;P

Bosz, tak czytam te moje stare posty... Jakie badziewia pisałam...  :oops:

Raven jak ja kiedyś odkopałam moje stare posty to myślałam że sie pod ziemie zapadne...
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Kask czy toczek?
« Odpowiedź #121 : 2006-08-13, 21:37 »
A ja mam kask i jeżdżę w kasku. Raz jak zleciałam z konia w toczku myślałam że łeb mi pęknie, a w kasku nic :) Na początku brałam szkółkowy ohydny toczek, w nowej stajni nie mają toczków tylko kaski i jakoś instruktorce wspomniałam że chcę kupić toczek, a ona poradziła kask i w maju bodajże sobie kupiłam przez Internet.
Toczki wyglądają ładniej, ale kaski są bezpieczniejsze... Takie moje zdanie :)
Ps. Pomijając że mam kask z wodogłowiem :P I wyglądam jak ... grzyb  >D >D >D :lol22: :lol22:
Zapisane

Adda

  • Gość
Odp: Kask czy toczek?
« Odpowiedź #122 : 2006-09-16, 17:10 »
Kask jest zdecydowanie bezpieczniejszy. Z resztą moja kumpela kiedys przeczytałą metkę swojego toczka i bylo tam napisane coś w tym stylu: "Uwaga toczek służy jedynie do ozdoby nie zapewnia ochrony głowie jeźdzca" :/ nie wiem co o tym sądzic
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kask czy toczek?
« Odpowiedz #122 : 2006-09-16, 17:10 »

Wunderwaffe

  • Gość
Odp: Kask czy toczek?
« Odpowiedź #123 : 2006-09-24, 20:24 »
Ja na początku też jeździłam w stajennych toczkach i też nie czułam się zbyt... chroniona.
Teraz mam kask, i jestem zadowolona, chociaż jak się patrzy na mój cień, to wydaje się, że mam połówkę wielkiej dyni na głowie x]
Zapisane

Gosilla

  • Gość
Odp: Kask czy toczek?
« Odpowiedź #124 : 2006-10-18, 09:45 »
Kask. Teraz kask można kupić za niecałą stówę (w Decathlonie), a: po pierwsze - jest grubszy i w razie upadku ma co pęknąć (i większa szansa, że nie będzie to głowa), po drugie - jest przewiewny i mniej się w nim głowa poci. Jeden kask straciłam podczas upadku i nie chcę sobie wyobrażać, jak by wyglądała moja głowa, gdybym była w toczku (i wcale na głowę nie upadłam ;-))
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Kask czy toczek?
« Odpowiedź #125 : 2006-10-28, 19:04 »
kask, sama mam kask i uwazam ze jest bezpieczniejszy, chociaż toczki wygladaja lepiej i tak wole kaski,
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

wampirka1

  • Gość
Odp: Kask czy toczek?
« Odpowiedź #126 : 2006-11-01, 10:15 »
Eeee... Ogólnie to, jak dla mnie, kaski są obrzydliwe. Wygląda się w nich jak grzyb. BLE! Do niedawna jeździłam w toczku, ale ostatnio miałam w domu awanturkę i teraz muszę mieć kask. Wiem, że pierwszą rzeczą jaką zrobię w końskim świecie gdy zdobędę pełnoletniość, to wyrzucę i kask i toczek głęboko na śmietnik. Co prawda to prawda, kask bezpieczniejszy... Cóż, ja tam jeżdżę ujeżdżenie, więc jest mniejsze prawdopodobieństwo że się zabiję. Nie potrafię doradzić. Osobiście wybrałabym toczek ale...
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 24 zapytaniami.