Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: błagam pomużcie!!  (Przeczytany 6932 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misiaczek15

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #30 : 2004-11-14, 23:21 »
Prosiłabym o niezaśmiecanie mego wątku i odpowiedzenie na moje pytania, chyba że rzeczywiście macie tak małe pojęcie i wiecie jeszcze mniej ode mnie.Czepiać się też potrafię i nie lubię kiedy inni czepiają się mnie mając jeszcze mniej do powiedzenia niż ja :grr:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #31 : 2004-11-14, 23:56 »
ehh zobaczymy czy dzis mam( lepiej mialam :P) dobry dzien i sprobuje sie to wszystko skrócic co napisały moje poprzedniczki
po 1. nie idź na skróty, używanie ostrzejszego wędzidła czy czarnej wodzy to nic nie da, jedynie tobie będzie jeździło się "super" ale raczej koniowi nie.
po 2. na temat zbierania- był juz taki temat, z resztą załozony przeze mnie ;) poszukaj troche w archiwum
po 3. co do Twojej ostatniej odpowiedzi to wydaje mi się, że są tu osoby o większej wiedzy i umiejętnościach jakie Ty posiadasz. W końcu po to jest forum żeby wzjamenie sobie pomagać, prawda? :)
i to chyba wsio :) mam nadzieje ze wszystko w tej wypowiedzi zamieściłam :)
Zapisane

anieszka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #32 : 2004-11-14, 23:57 »
k_cian no dobra nie zawsze ale najcześciej, a mi w pamięci zapadają takie zaczepne posty :)

tu jest ten temat Zimoludki o zbieraniu :):

http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?p=329496&highlight=#329496
Zapisane

Forum Zwierzaki

błagam pomużcie!!
« Odpowiedz #32 : 2004-11-14, 23:57 »

Zuzika

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #33 : 2004-11-15, 18:24 »
eh misiaczek juz kilka osób na tym forum to mówiło ale ja powtórze :wink: a propo twojego "jeżdze super" - "Żaden jeździec który swą naukę posiadł należycie nie ma siebie za doskonałego" hehe sorki jeśli coś pomyliłam... no poprostu wkurza mnie jak ktos mówi że jeździ świetnie juz niedługo pojedzie na zawody itd... :roll: takie własnie zdania pokazują jaka jestes naprawde, to takie wybranianie się chwaleniem, niechce znowu sie kłócić (chociaz sie niekłóciłam ale niektórzy twierdzą że jednak) ale poprostu mówie... co do ostrzejszego kiełzna to ci nic nie powiem bo nie mam o tym zielonego pojęcia :P co do zbierania to juz masz wyjaśnione w temacie Zimoludki wiec myśle że wiesz juz wszystko i wogóle jesteś hepi :P
Zapisane

Kamelia

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #34 : 2004-11-15, 20:43 »
a wiecie jak ja super jeżdże koń ma tak fajnie wygiętą głowę i wogóle a jak go zbieram to na czarną i piłuję i potem jak zejdzie to odpinam i piłuję ale samą wodzą :P  :grr:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #35 : 2004-11-15, 20:48 »
zuzika - nie jeden misiaczek na tym forum prezentuje sobą taką postawę oj nie jeden

Jaśka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #36 : 2004-11-15, 20:56 »
K_ciana kogo masz na myśli?? :chytry:
P.S nie ładnie tak obgadywać :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #37 : 2004-11-15, 21:02 »
a czy ja obgaduję? pyublicznie mówię co sądzę i wybacz ale palcami pokazywać nie będę bo nie wypada, ale są tu takie złotka co się tylko świecą z daleka a włąściwie to próbują świecić - z różnym bardzo skutkiem :P

Zuzika

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #38 : 2004-11-15, 21:54 »
nie to nie są 'złotka', to są 'pazłotka' :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

błagam pomużcie!!
« Odpowiedz #38 : 2004-11-15, 21:54 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #39 : 2004-11-15, 21:57 »
ej no czemu za mną papugujesz Zuzika? :(
jesteś okropna złotko :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #40 : 2004-11-15, 22:01 »
pazłotka :hehe:

a wracajac do tematu.. nic nowego nie napisze.. bieeednyy kooooooooooonn...  :(
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #41 : 2004-11-15, 22:07 »
i na tym włąsnie to polega o czym mówię - o dziwo jeżeli nie udziela się tylko kilka osób z tego forum- kilka dosłownie, na palcach ręki - to leca teksty biedny koń, sadystka, przestań jeździć, zmień trenera itp zamiast rzeczywiście pokazać w czym problem, wytłumaczyć i odpowiedzieć na pytania rzeczowo i wprost, a jeśli rozmowa luźna bez konkretnego problemu to o sobie wtedy ohy achy a co to nie ja....

vioaoiv nie o tobie mowa - tak w ramach wyjaśnienia ewentualnych niejasności

pewne osoby wiedzą o kim mowa, one same pewnie też

Jaśka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #42 : 2004-11-15, 22:12 »
K_cian sorki ale ty tez nie jestes idealna w swoich wypowiedziach...Przydałoby Ci się trochę skromności bo innych oceniasz i dyskutujesz na temat ich umiejętności a na siebie nie patrzysz :?
Zapisane

Zuzika

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #43 : 2004-11-15, 22:16 »
Karletko akurat w tych 'złotkach' nie chodziło mi o ten twój nawyk mówienia 'złotko' :P poprostu 'pazłotka' dlatego ze do takich osób bardziej pasuje, pazłotko świeci z daleka człowiek podchodzi... patrzy... a to tylko papierek :wink:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #44 : 2004-11-15, 22:16 »
ależ jaśka ja nie twierdziłam że moje wypowiedzi są idealne, i nigdy nie twierdziłąm że sie super na koniach znam a wręcz przeciwnie - sama o tym mówiłam nie raz że mam problemy np az rozluźnieniem się a to najbardziej ciężki chyba problem jeżeli chodzi o jeźdźca bo jak już się usztywnisz i zepniesz to całą robotę szlag trafia i od początku wszystko trzeba zaczynać i ja owszem mam ten problem z jakich przyczyn to już mniej ważne, ale się do tego przyznaję i nie zauważyłam bym na siłę próbowała czymkolwiek tutaj na forum czy na innym szpanować, wręcz przeciwnie, za krótko tu jaśka jeszcze jesteś żeby mieć pojęcie o pewnych rzeczach tutaj się dziejących i pewnych osobach

a co inni sądzą na mój temat, na temat mojej wiedzy i wypowiedzi oraz ich kompetencji to już nie mnie o to pytaj a innych

Forum Zwierzaki

błagam pomużcie!!
« Odpowiedz #44 : 2004-11-15, 22:16 »

Zuzika

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #45 : 2004-11-15, 22:27 »
ja miałam przez pierwsze 3 lata mojej jazdy konnej okropny problem z rozluźnieniem, strasznie miałam spiety krzyż i niepotrafiłam go rozluźnić przez co spinałam plecy no i poprostu niepotrafiłam wysiadywać czy to w kłusie czy w galopie... oj boże straszne był moje próby, konia tłukłam tyłkiem po nerkach a wynik tego to był okropny ból pleców czy tyłka, teraz już jest 100 razy lepiej ale jeszcze bywa tak ze sie potrafie spiąć ale mam swoje sposoby :P oj spinanie kręgosłupa to był chyba najwiekszy problem w mojej edukacji jeździeckiej, nikt nie potrafił sprawic zebym sie rozluźniła ale na pewnej 1 jeździe cały czas bez strzemion pojełam jak sie rozluźnić ale czasem jeszcze potrafie sie spiąć, mówił mi instruktor ze to moze byc też troche moim wypadkiem spowodowane bo kiedys spadłam z płotu na plecy i wylądowałam w szpitalu, całe szczęscie wszytsko dobrze sie skończyło :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #46 : 2004-11-15, 22:46 »
widzisz zuzika, u mnie problem nie polega na tym że spinam się i zaczynam skakać po siodle, bardziej chodzi o to że przy okazji bardzo łatwo potrafi usztywnić mi się ręka a mam na tyle nerwowego i delikatnego konia że moje minimalne spięcie przy zagalopowaniu czy coś momentalnie prowadzi do usztywnienia się konia i całą robotę z nim, prace nad rozluźnieniem itd diabli biorą a bez rozluźnienia konia nie osiągnie się nic, kompletnie nic...moje problemy z usztywnianiem krzyża leżą jednak bardziej w stanie mego kręgosłupa przez który to ciągam się teraz po szpitalach i rehabilitacjach zamiast jeździć

Natchniuza

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #47 : 2004-11-16, 11:32 »
Cytat: Jaśka
K_cian sorki ale ty tez nie jestes idealna w swoich wypowiedziach...Przydałoby Ci się trochę skromności bo innych oceniasz i dyskutujesz na temat ich umiejętności a na siebie nie patrzysz :?


Nie bede oceniac tego, jak jezdzi K_cian, bo trudno byloby mi to zrobic obiektywnie, jako ze mieszka na drugim koncu Polski i nigdy jej w akcji nie widzialam. Moge jedynie ocenic to, co K_cian tutaj pisze. I z pelna swiadomocia tego, co mowie, musze przyznac, ze K_cian jest jedna z nielicznoch o ile nie jedyna osoba na tym forum, ktora w dyskusji posluguje sie rzeczowymi argumentami w taki sposob, ze widac, ze sie dziewczyna zna. Ale co z tego, skoro na wiekszosc jej naprawde porzadnych wypowiedzi swiete grono rekreantow z doswiadczeniem po roku jezdzenia reaguje oburzeniem!
Coraz czesciej sie zastanawiam po co bywam w ogole na tym forum... I widze tylko jeden powod - zeby sie posmiac. Bo, niestety, posty niektorych uzytkownikow sa... zalosne. Tak zalosne, ze az smieszne.
Spojrzmy prawdzie w oczy - 90% ludzi z tego forum nie ma zielonego pojecia o jezdziectwie ani o koniach. Przypominacie mi te dzieciaki, co przychodza do stajni raz na tydzien w sobote i sobie smigaja w zastepie pod okiem instruktora, ktory akurat rozmawia z kolega i nawet nie spojrzy na swoich 'uczniow'. Ale dzieciaki sa zadowolone, bo sobie moga pojezdzic w kolko na ukofffanym konisiu, ojej!
Dla mnie jezdziectwo to, cos wiecej niz zachwycanie sie jezdzeniem w kolko. I powiem nieskromnie, mozecie uznac, ze jestem zarozumiala, ze wiem cos wiecej na temat koni i jazdy chociazby ze wzgledu na godziny wyklepane w siodle niemalze dzien w dzien od lat.
Dlatego uznalam, ze chyba nadszedl czas zrezygnowania z tego forum, bo od czasu kiedy tu jestem, nie dowiedzialam sie niczego nowego, co mogloby mi pomoc w pracy z konmi, w treningach albo w stajni. Bo nie mam sie tego od kogo dowiedziec. Z K_cian, jak chcemy sobie rzeczowo pogadac, to korzystamy z GG. I tak mam nadzieje zostanie.
To jest moj ostatni post na tym forum najprawdopodobniej.
Zaslepieni pseudojezdzcy zyjcie dalej w nieswiadomosci i w blednym przekonaniu, ze umiecie jezdzic, bo potraficie klusowac i galopowac.
Ludze sie, ze sa na tym forum ludzie, ktorzy nawet jesli teraz nie sa 'zaawansowani' i dopiero zaczynaja swoja przygode z konmi, chca uczyc sie dalej, poglebiac swa wiedze. Tych odsylam na jedyne porzadne konskie forum w Internecie - voltahorse. Tyle mojego...

Na koniec jeszcze chcialabym uscislic pewna sprawe, bo nie chce, zeby urazone poczuly sie osoby, ktorych w zadnym wypadku urazic nie chcialam. A sa to:
K_cian oczywiscie, Ritka, anieszka, inwersja, euphoria, wiedzma (K_cian, swieta racja, przepraszam,ze zapomnialam) i moze jeszcze kilka innych osob.
Pozdrawiam.
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #48 : 2004-11-16, 12:11 »
ja dodałabym euphorię...i wiedźmę...

Euphoria

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #49 : 2004-11-16, 15:48 »
widzę, że nieco zmienił sie kierunek "dyskusji".Cóż, to forum jakie jest,takie jest.Traktuję je bardziej jako rozrywkę niż źródło informacji, choć parę razy zwróciłam się tutaj o poradę,nie ukrywam. Jak nie mam co gadać, to nie gadam jak mnie dany temat nie interesuje(zasada ponabijaj sobie posty, będziesz miał więcej gwiazdek, uznają Cię za mądrzejszego). No bo nie da się ukryć, że tutaj raczej mają miejsce towarzyskie rozmowy, często niewiele mające wspólnego z tematem posta. Taki już charakter tego "miejsca"......Jest inne niż volta(tamto forum oczywiście też ma wady), które jest raczej lepszym źródłem informacji,a ja jestem tam tylko biernym uczestnikiem dyskusji
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #50 : 2004-11-16, 16:09 »
:P
Zapisane

Forum Zwierzaki

błagam pomużcie!!
« Odpowiedz #50 : 2004-11-16, 16:09 »

Ritka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #51 : 2004-11-16, 16:21 »
k_cian, chyba trzeba powiedzieć co nie co o misiaczce, co?

a ja tu przychodze bo lubie sie pośmiać, poza tym można sobie pogadać w luźnej atmosferze, a nie tak jak na voltahorse.
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #52 : 2004-11-16, 16:59 »
Niestety taka prawda... Ponabijać posty każdy może ale jeśli jest jakiś  poważny problem, to "mądrzy" ukrywają się pod : biedny koń, zmień trenera itd. Czy to jest opinia "fachowców"? Zadziwiająco rzeczowa. Dlaczego nikt z wszystkowiedzących nie napisał nic o ciągu? Czyżby to już wykraczało poza ich kompetencje? Albo o zbieraniu konia? Każdy nawet nie znający się na koniach może powiedzieć, że czarna wodza jest fee, bo to jest "patent". Na logikę każdy by się zorientował, że osoba, która nie umie używać zrobi krzywdę. Co do ciągu to również można sobie wydedukować, czy jest to prawda czy nie, trochę pogłówkować. Jeśli nie ma się co mądrego napisać to się nie pisze, po co zaśmiecać forum niepotrzebnymi postami typu : BIEDNY KOŃ :( Najwidoczniej tylko na taką wiedzę wielu stać...
Zapisane

Jaśka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #53 : 2004-11-16, 17:37 »
Wiesz co Natchniuza, skąd Ty możesz wiedziać ile ja jeżdże i jakie mamk umiejetności (bo cos mi się wydaję że twoje aluzje byly skierowane do mnie :? ). Wiecie co zauważyłam że trzymacie się tylko w gronie ,,starych'' forumowiczów (oczywiście nie mówie do wszystkich) a po nowych sobie nieźle jeździcie. I uważam że to jest nie wporządku że wchodzicie tylko na to forum aby sie pośmiać z wypowiedzi ,,nowszych'' osob. Widzę że nikt tu sie nie może swobodnie wypowiadać bo zaraz zostanie wyśmiany  :? Natchniuza piszesz że 90% nie ma pojęcia o koniach a skąd Ty to możesz wiedzieć, po postach?? No bez przesady!!! I jeżeli o mnie tak myślisz to jest mi na serio przykro...
P.S może to głupie ale k_cian, proszę uważaj na jazdach najbliższych, bo wiem jak wyglądasz(widziałam Twoje zdjęcie) i właśnie Ty mi sie dzisiaj śniłaś że poważnie spadłaś z konia, wię proszę uważaj... ( prosze nie traktujcie tego jako podlizywanie...)
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #54 : 2004-11-16, 17:42 »
Nikt nie naskakuje na nowsze osoby ja tez nie jestem tu od zawsze poprostu mówimy co myślimy o osbach, które się nie znają i bzdury piszą. A to ile sie wie o koniach to bardzo łatwo poznać po postach. Gdybyś się tak abrdzo znała to byś napisała dlaczego misiaczka nie może konia zebrać i coś tam a nie jakieś wymówiki : biedny koń... No bez przesady tak każdy głupi potrafi powiedzieć.

k_cian!! a widzisz?? nie wolno Ci jeżdzić !! :) więc do wyzdrowienia nie możesz wsiadać na konia a swoją drogą to chyba złożymy się dla Ciebie na jakiąś zbroję, tak żebyś była zabeazpieczona od stóop do głów :D:D
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #55 : 2004-11-16, 17:45 »
łooo kcian, widzisz, już się śnisz forumowiczom!! :wink:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #56 : 2004-11-16, 17:46 »
Tak?? a Ty się wogóle na temat misiaczki nie wypowiedziałaś...To co taka mądra jestes?? Jak tak to może Ty jej coś poradzisz... Ja bym mogła, oczywiście że tak ale po co mam powtarzać to co napisali inni??
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #57 : 2004-11-16, 17:49 »
Czemu nic nie pisałam nich to zostanie słodką tajemnicą... :D to  po co pisać bezsensu ?? nie rozumiem... :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

błagam pomużcie!!
« Odpowiedz #57 : 2004-11-16, 17:49 »

Jaśka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #58 : 2004-11-16, 17:52 »
To że napisałam ,,biedny koń'' to jest bez sensu? tak uważam i to jest moje zdanie, ze poprostu kon sie meczy...
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #59 : 2004-11-16, 17:55 »
czyli oznacza to, ze nie masz nic wartościowego do powiedzenia. Spójrz na to logicznie skoro dziewczyna załóżmy nie wie, że robi źle to napewno nie opmożesz jej pisząc biedny koń. Zapewniam Cię. Więc taka bezsensowana odpowiedź nie wnosi niczego do tego wątku nieprawdaż?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 28 zapytaniami.